Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
tibu 18. detsember 2013, kl 09.37
Püsisõltlased on ju alles jäänud, mida siin sul uuendada või määrata.:(
 
tibule 18. detsember 2013, kl 09.54
nagu ka sina ise, püsisõltlane alias Mart jne.
Mis selles halba kui ollakse siin mitmed aastad , näiteks 50-60 aastates?
 
ka 50+naine 18. detsember 2013, kl 12.25
Ma mõtlen,et siin võiks ikkagi olla arutlus kõikide teemade üle ,mis kedagi huvitab.Arvan,et pubekatel poleks siia eriti asja ,vähemalt ei peaks olema siin kohta ega võimalust teemade üle ilkumisel!
Muidugi on tore kui soovijatel oleks võimalus kohtuda kusagil klubis,aga ma küll ei tea ,et oleks ...vähemalt Tartus küll mitte?
 
luuletaja 13 18. detsember 2013, kl 14.02
suurepärane teema !

veelgi suurepärasem on et see juba aastast 2009 sündis -seega teema on - igavene .

meeldiv on lugede et keegi loodab siin midagi ilusat jaa kaunist - 50+ vanuste vahel .

midagi minultki luules siis


Tulge siia helge peaga
Siit saab palju kaunist teada
Kuidas keegi ära panna soovib just
Sest see ongi me kaunis – 50 ja pluss

Metsas kaunis kärbseseen
Kübar punane jaa ilus peen
Teile selgeks nüüd ma teen
Et kaunim kõigist on 50+ veel

Peagi saabub kaunis tali
Siis on kõikjal külm jaa vali
Vahepeal on jõulud veel
See kui takistuseks “sõimu teel “
 
rabi Daavet 18. detsember 2013, kl 18.15
Eureka''''''''' seda et
17. detsember 2013, kl 19.23

viimaselt küsiks, et kas ta on eelmise põlvkonna ajal proovinud siin argumenteerida? Arvata on, et ei ole, sest see oli võimatu.
Ainult äärmiselt juhm inimene võib selle foorumi vanu aegu taga nutta.''''''''''''''''''''''''''
Sattusin vaimustusse viimasest lausest ja mul tuli ohjeldamatu soov oma juhmuse astme kindlaks tegemiseks, eriti kui suunis tuli ääretult targalt naisterarahvalt. Tegin siis kerge ekskursi minevikku, mis ma leidsin-seda pühamast pühamat foorumit rüvetati perpetuaalselt- mingid luuletuste lugemised, kahtlased klubid ja kõrtsupralled, minule tundmatud kirjanikud ja tegelased, no kas normaalne inimene tahab tunda liiderdaid Paolot ja Franceskat, no ei taha ju. Olen rahul peale seda reisi foorumikaaslaste minevikku kuna leidsin, et ma ikka polegi see juhmimast juhmim. Muuseas neil tegelastel ilmselt polnud aimugi balleti-muna-sukapükste kultuurist, kahju neist.
 
aff 18. detsember 2013, kl 20.05
Noh, täpselt nii palju siis sellest argumenteerimisest. Kohe läheb üksteise materdamiseks. Hoidku jumal, kui kellelegi meeldib teisiti kui endale. Vot täpselt nii on see alati olnud. :) Paavianide kisa oli taustamüraks iga minule meeldiva teema juures, päris raske oli selle kisa seest mõnd pärlit leida.

Mina imestan ainult haugi mälu üle, samas, vbl kui ükskord olen ka vana, siis ei mäleta enam möödunust muud kui ilusat, mine tea.

Balletimunakultuuri asemel olid kohitsemisteemad, kohitseti mehi ja kohitseti hobuseid ja sigu, munad olid kellegi menüüs igal nädalal nagu aamen kirikus.

Kui nüüd ikkagi kultuurist rääkida, siis oli peategelane Rahmaninov, seda pressiti söögi alla ja peale ja hoidku selle eest, kui ei meeldinud, loll mis loll. Üldse oli au sees slaavi kultuur, millest ka suured kismad, ma juba arvasin, et delfi katsetas siin oma integratsiooniprogrammi.

Tibutants on muidugi au sees olnud aegade algusest.

See oli siis minu ekskurs minevikku :))
 
Imestaja 19. detsember 2013, kl 00.46
Mis isiklik arve on affil Rahmaninoviga? Kui palju kordi olen seda pateetilist lauset-Kui nüüd ikkagi kultuurist rääkida, siis oli peategelane Rahmaninov, seda pressiti söögi alla ja peale ja hoidku selle eest, kui ei meeldinud, loll mis loll.----No enam ju keegi ei pressi ju, milleks ikka veel vinguda. Imestama paneb see, et maailmakuulus helilooja on affi jaoks aut, aga Galojani elulugu huvitab, Kurt Vonnegutist kuulis ka esimest korda von Freenilt. Nojah.
 
aff 19. detsember 2013, kl 10.00
Mis siin ikka imestada, ma omal ajal käisin koolis niivõrd vähe ja Kurt Vonneguti asendas minul Kurt Cobain.
Seeeest on Galojan praegu kohustuslik õppematerjal. Õpin nimelt praegu.

Absull ei vingu, tuletasin vaid meelde foorumi möödunuid aegu, mis sul kahjuks meelest on läinud.
 
affile 19. detsember 2013, kl 10.48
Suurtel ja kuulsatel inimestel ei ole rahvust. Pole Rahmaninovil eriti palju pistmist slaavlastega, kui ei meeldi mis teha, võid ju vahele jätta. Mina ei viitsi Galojanist midagi teada, ilmselt pole mul seda ka vaja. Aga huvi on küll selle kohta, et kellele ja kus on Galojan kohustuslik õppematerjal ja põhjenda miks? See huvitab mind palju rohkem kui see isik ise.
 
vaaaal 19. detsember 2013, kl 10.59
ah, et järgmise vistriku nimi on Galojan:DDDD
 
botoxhuuled 19. detsember 2013, kl 11.02
Kunstil ja loomingul ei ole rahvust. Sa oled korduvalt toonitanud, sa ei kuula muusikat tuubist. Keegi ei ole kedagi väevõimuga talle ebasobivat muusikat kuulama sundinud, pealegi tuubist. Mitte ka sind.

Galojan, see on tase!
 
pakun 19. detsember 2013, kl 11.13
Galojan võiks olla õppematerjal Sisekaitseakadeemias või eesti keele ja kirjanduse eriala või siis hoopis meedia ja avalikkussuhete vallas.
Vaevalt, et meditsiinis, kuigi kelmigeen kui selline vajaks uurimist. ;)
 
vaaaal 19. detsember 2013, kl 11.25
eks see kelmigeen ole sees nii tema pooldajatel kui vastastel ja võitlus nende geenide vahel lõppes sellega, et ühed siin, pool suud kinni ja tema seal, pool suud kinni... lugesin SIIS vaid kommentaare kus siinsed teda geenideni lõhki kiskuda tahtsid, tagantjärgi tahaks küsida - aga mis oli tegelikult?
 
aff 19. detsember 2013, kl 11.26
Sellepärast ei tulegi siin argumenteerimisest mitte kunagi midagi välja ega pole kunagi tulnudki, et koos on nii erinevad inimesed, erinevate huvidega, erinevast keskkonnast tulnud ja muidugi on kõik juba parajas vanuses ka, et keegi ei loobu oma tõekspidamistest.

Mulle väga meeldis von Freeni teema, mis teda ennast hiljem välja vihastas, olin selle poolt, et on huvitav lugeda erinevaid arvamusi ja jälgida, kuhu teema võib üldse välja viia, kuid hiljem pidin oma sõnu sööma, kui ise samasse olukorda juhtusin sattuma, et minu kribatud tekstist saadi aru nii nagu mulle endale ei tule pea piirkonda kah. Praegugi - Rahmaninovi viskasin ju siia lihtsalt naljaks, sest selle ümber oli kisakära, aga sulle läheb see hinge, vbl solvasin su isiklikku tuttavat või klassikaaslast ja ongi jama majas suur nagu kummipuu :)

Mis mind nagu tegelt uudishimuliku inimesena hirmutab ongi see, et kas mina ka kunagi muutun selliseks, et jään vanasse kinni õhkama kui tore ja lill kõik oli ja uus jätab külmaks. Küllap vist on see elu paratamatus, mis siis, et ei taha, aga kui nii juhtubki, siis praegu ma veel elan ja avastan. Ka selles foorumis leian midagi uut ja huvitavat enda jaoks aegaajalt, eriti huumorit ja vaimukust, mida on rohkem kui varem.
 
aff 19. detsember 2013, kl 11.30
Ahjaa, Galojan .
Galojan kui psühholoogide ja psühhiaatrite maiuspala :))
 
vaaaal 19. detsember 2013, kl 11.33
krt! mina pole kumbki, või aff on?
 
pakun 19. detsember 2013, kl 12.46
Ahsoooo. Ja meie/nemad siin oleme siis inimhingede uurijatele nagu katsejänesed, uurimismaterjali baas või ärritajate mõõtmise koht ;)

Oleks arvutil veebikaamera koht, kleebiks kah kinni nagu suur juht tegi;)
 
rästu 19. detsember 2013, kl 13.00
...:D
mul on kõige selle kohta oma arvamus...kuid ma pole sellega nõus.
 
just 19. detsember 2013, kl 13.01
eks see kelmigeen ole sees nii tema pooldajatel kui vastastel ja võitlus nende geenide vahel lõppes sellega, et ühed siin, pool suud kinni ja tema seal, pool suud kinni... lugesin SIIS vaid kommentaare kus siinsed teda geenideni lõhki kiskuda tahtsid, tagantjärgi tahaks küsida - aga mis oli tegelikult?

--------------------
On kedagi üldse huvitanud, mis oli tegelikult ja kes sellega seotud olid ? Lambakari ainult määgis kaasa, kui kedagi järjekordselt ristile löödi.
 
tibu 19. detsember 2013, kl 13.09
Aga see paljunimeline siin üksinda ongi. Tal on ladvaga midagi lahti. Ülemine parem ja vasak pool ei sõbrusta omavahel:))))
 
pakun 19. detsember 2013, kl 13.21
Mis tegelikult juhtus? No ei tea, tegelikult ka ei huvita(nud). Aga selle tarbeks on meil kohus, kui vaja, siis kolmanda astmeni välja.
Sai siis üks, võeti mitmekesi või veel mingil moel.
 
;d 19. detsember 2013, kl 13.33
aff on kaval mees. Kalujaanitas nii kaua, kuni teema pöördus tema lemmiknaise Kalujaani kalujaanitamiseks.
 
affile 19. detsember 2013, kl 17.00
Rahmaninov mind ei ärrita, lihtsalt tahtsin juhtida tähelepanu, et igal ühel õigus oma arvamusele. Kellele Rahmaninov, kellele Galojan. Aga nüüd on mul psühholoogidest ja psühhiaatritest väga kahju, kes selle Galojani raamatu põhjal oma teadmisi ammutavad. Jätan psühhiaatrid vahele oma arsti visiitidest.
Saan nendeta hakkama.
Kui sa aff süüdistad siin tagurlikkuses, vaata endale otsa. mis sulle paistab, sinu enda tagurlikkus see ongi. Pole kaugeltki siin kõik oma põhimõtetes kinni, vastupidi, kui oskad argumenteerida, et vaid see uus ongi kasulik, siis vahetatakse põhimõtted kiiremini kui sokid jalas.
Paljud arukad ei tule oma mõõgaga(loe lollusega) vehkima. See ongi arukuse ja tarkuse tase.
Ja sulle aff, et muutud sa just selliseks nagu sa ise tahad. Keegi teine ei saa sind ka muuta vananedes.
 
Rahmanojan 19. detsember 2013, kl 17.37
Kui mind ei huvita Rahmaninov, siis ma ei tee seda teemat lahti ja mitteavamisest tulenevalt ka ei kommenteeri seal.
Kui on viis Rahmaninovi teemat järjest, siis jätangi viis teemat vahele. Ahvena nime kandes ei pea ilmtingimata kalastamisteemas kaasa rääkima, kui sellest ikka midagi ei tea (nohjah, mõni ahven muidugi arvab, et ta teab kõigest kõike).
Nu ei saa pihta, mis siin keerulist ja vaidlemisväärset on.
 
pärdik 19. detsember 2013, kl 17.49
ega siin ole keerulist midagi, seega milleks sekkusid?
 
Rahmanojan 19. detsember 2013, kl 17.56
Kui pärdiku küsimus oli mulle, siis - olen juhuslikult 50+ ja juhtusin lugema, muud põhjust ei olnudki. Kas oleksin pidanud enne sinult loa nõutama?
 
von Freen 19. detsember 2013, kl 18.11
käed eemale Kalojaanist!

Kalojaan on Oburje aukodanik!!
 
Breemeni linna moosekant 19. detsember 2013, kl 18.30
Rahmaninovi on väljavahetanud Galojan. Märkimisväärne areng, oligi aeg kaua sa ikka seda affi iidset plaati kuulad.
 
rästu 19. detsember 2013, kl 18.52
nuuh...järjekord lihtsalt affini jõudnud...:O
 
aff 19. detsember 2013, kl 18.58
Oh, mul kama 2 :)) Nahk paks.
Aga ei veenanud rabi Daavet mind oma jutuga, mitte ei usu ikkagi, et varem siin rohi rohelisem oli ja taevas sinisem. Oma silm oli kuningas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!