Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
Tiudur 22. detsember 2013, kl 18.20
Aga las tema keerutab-tolmutab keskpõrandale sõnu. Teie ärge tehke välja, visake aina nalja enda üle ja elu on kohe mitu kraadi ilusam.
 
vaaaal 22. detsember 2013, kl 18.24
siis tuleb rabile nuri anda, siis pole enam nurjatu, ebaõiglus kah, teistel kõigil oma nuri, tema peab ilma olema...:)
 
Roheline vihmavari 22. detsember 2013, kl 18.28
Ei keeruta see rabi siin palju, ajas oma irooniaga naised marru.
 
päkapikutaja 22. detsember 2013, kl 18.32
Aga teisest küljest vaadatuna saab alati järeldada, et kui inimene millelegi veel päreageerib, kas positiivselt või marutades, siis ta vähemasti elab. Pulss on olemas ja maailma asjad lähevad veel korda. Ei ole nii, et elust osa võtan lamades...
 
rästu 22. detsember 2013, kl 18.33
just nimelt... see nurjatu rabi, kes kogu aeg naised kogu aeg...:D
 
Roheline vihmavari 22. detsember 2013, kl 18.38
To rästu: Vabandan, et sind minu kingituste nimekirjas polnud, ma ei suutnud su olemust tabada, meelde tuli ainult kustuskumm ja naerugaas, neid ju ei sobi kinkida.
 
rästu 22. detsember 2013, kl 18.43
:O
:/
:)
:D

olemus olematu...:)
 
vaaaal 22. detsember 2013, kl 18.45
rästule on paar peotäit kirjatähti vaja, ikka vahest küsib mõne tagasi kui avastab, et viimase ära andis suurest lahkusest:D
 
Daam koerakeseta 22. detsember 2013, kl 22.42
reportaaž, mulle pole ka selge, kuidas ma selle korvamatu kahju tekitanud olen. Kui muu jutu sees vaid maaaadam vaaaala nime mainisin, leidis sõsarkond, et olen hullul kombel talle liiga teinud (palusin vabandust, aga ilmselt mitte piisavalt alandlikult), kui aga mainitud isik teistele silte ja templeid otsaette lajatab, on kõik kõige paremas korras :) Ehk uuriv ajakirjandus selgitab välja, mis nendele konnasilmadele haiget teeb :)
 
rästu 22. detsember 2013, kl 22.49
ma tõepoolest aitaks sind, aga ma ei käi siin ja ei ava peale vaaaala teema ühtegi teist.
 
Daam koerakeseta 22. detsember 2013, kl 23.01
Aa, või see on siis kuritöö ja sellest ka karistus? :) Ei noh... Sildistage siis terviseks. Uuriv ajakirjandus võib ka südamerahus muudele teemadele keskenduda, minul rohkem küsimusi selles osas ei ole. Kergemat karistust ega amnestiat paluma ei hakka, vabandust enam samuti mitte. :)
 
vaaaal 22. detsember 2013, kl 23.18
ohjah, mis sa siin kostad või kuhu pistad, head ööd kutsudele ja kiisudele:)
 
Tegelikkus 25. detsember 2013, kl 02.15
Kuna minu väike arvamus sooviga, et siin portaalis võiks veidike asjalikumat ja viisakamat juttu ka olla, sai väga negatiivse ja halvustava vastukaja, siis sellega saigi selle nurgakese funktsioon ju paika pandud :

Mida rohkem teiste halvustamist, mida rohkem roppusi, mida rohkem õelaid ja salvavaid märkusi, seda paremini see 50+nurgake siinsetele kirjutajate meeldib.
 
rahulik inimene 25. detsember 2013, kl 15.57
võib olla on inimestel reaalis nii igav, et siis otsivad siin mingit intriigi ja vürtsi?
 
?! 25. detsember 2013, kl 22.51
Daam koerakeseta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lee, minu jaoks on tüütu tüütu olla - kui see häda
> vajalik ei ole, siis väldiksin. Ja 50+ foorumis os
> alemine ei ole vist küll hädavajadus, pigem koht,
> kuhu mõnikord põigata, heal päeval mõni huvitav mõ
> te kaasa haarata, mida siis nagu lutsukommi tükk a
> ega põse sees veeretada. Lutsukad pidavat ju meiee
> aliste lemmikud olema :)
 
Lee 26. detsember 2013, kl 00.12
Ma ei tea kuidas teiega, aga mina olen siin ja seal kus mul mõnus:))
 
rabi Daavet 26. detsember 2013, kl 17.14
Mul on kange tahtmine kirjutada ood oma tundmatule austaja kaunitarile. Rozza teemas nagu ei sobi, seal veel lahatakse ja avatakse kingitusi. Niisiis.
Sa mu kauneim hommikune
kastepiiskes puhkev roos,
Ootan sind ma alati ja
igatsen su järgi alati,
hindan sinu armastuse kirge
ja ka mõistust virget.
Serenaade sulle laulaks.
Võtaksin sind enda eluaja hooleks,
....kui seda Saarat ees ei oleks.
 
koshermamma saara 29. detsember 2013, kl 01.21
oode käid naistekas puistamas rabi
sindki on tabanud lendlehma kabi
kaalikaid rohima paras sind saata
hommik ja õhtu pead siin mokalaata
sügisel mina kõik saadused moorin
sina vaid naistekas eitesid skoorid
puud pole riidas ja kus kaevuvesi?
aga ma sul ehitan neid roosinupukesi
mina meenun siis kui taignarulli näed
kiirelt on kadunud klaveri pealt käed
 
Lee 29. detsember 2013, kl 02.44
:)))) ja saun oli kah hea:))))))))
Kummardus luule ees:))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!