Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
mii 18. märts 2009, kl 16.18
Mulle meeldiks, arutlevad ja arendavad teemad. Samuti lõbusad ja nalja ja naeruga tehtud teemad.
Kurjad ja õelad, ärapanevad kommentaarid, teevad hinge täis, aga pole parata. Kahjuks nende vastu võitlemine pole minu võimuses.
Seega ainus on neist mööda astuda....
 
õunasüda 18. märts 2009, kl 16.22
vau:DDDDDDDDD Hea mõte, palju patent maksab?:DDDDDD
 
Mes 18. märts 2009, kl 16.34
meeldib foorum sellisena nagu ta on, ei meeldi supp ilma soolata
 
Jussike 18. märts 2009, kl 17.24
Mina arvan, et mida vähem selliseid lahkavaid teemasid, nagu see siin, seda parem.
 
mööduja 18. märts 2009, kl 17.43
Ilma -
ise tuled siia esmakordselt, algul teed justkui hää teema...ja mõni tund hiljem kukud kamandama. ja paika panema. Kuskohas sa nägid minu, õunasüdakese või tydruku tänastes sõnavõttudes tänitamist??????????????? (kui sa ei pea tänituseks südame ja tydruku paari omavahelist lõbusat nööget) ------ ootaksin häämeelega vastust.
 
Nell 18. märts 2009, kl 17.49
Vabalt voolavat jõge ei saa suunata reeglite ja kamandamisega, ikka voolab edasi. Ei ole vaja iga kommenteerija juurde korravalvurit.
 
Ilmale 18. märts 2009, kl 17.49
mina lugesin näiteks heameelega üleeilseid sõnavõtte tervislikust toitumisest. Need algasid Evelyn Ilvese teemas ja jätkusid tervisliku toitumise teemas. samamoodi on siin foorumis varem räägitud raamatutest, filmidest, muusikast, reisidest, lastest, rahast. arutletud väikelinnade ja suurlinnade välimuse üle.
tervislikus toitumise koha pealt sain asjalikke nõuandeid Annalt, nostlalgilt, "minalt", tarka teavet aga Tydrukult. aitäh kõigile neile.
et olen 40-, siis nime ei pane, kena proua ei lubanud siia nooremaid tulla. aga käin siin juba aastaid lugemas - vahetevahel.
 
cundu ja johannes 18. märts 2009, kl 18.24
 
õhtune lugeja 18. märts 2009, kl 18.47
Pikka aega ei käinud siin lugemas, sest see sõnamulin ja kellegi endameelest põhjapanevad kommid igas teemas hakkasid närvidele käima. Viimasel ajal ikkagi pistan siia nina sisse ja loen siit ja sealt.

Mulle meeldib, et kp52-aegne eriline loll välimuse tänitamise, igas kommenteerijas oma "isikliku" vaenlase nägemise ja meeste püüdmise õpetuse aeg on läbi saanud ja siin valitseb nüüd mingi teine vaimsus. Kp ei saa lihtsalt piisavalt rumalustega laamendada, lollus ei domineeri enam nii, nagu varem. See on tubli saavutus.

Laske aga edasi...ja samas vaimus.
 
jep! 18. märts 2009, kl 18.58
tubli, Käberlinski! :) hea, et ükski hea sõna kostab....
 
kaanekaunitar 18. märts 2009, kl 21.38
mina soovin, et see nurgake oleks hoopis areen, mahuks rohkem rahvast ja trügimist oleks vähem.
 
Nero 18. märts 2009, kl 21.47
To yks vaatleja: Kui linki on nii raske avada ja sulgeda, siis osta uus kiirem arvuti. Mulle ei meeldi sinu nürimeelsus aga sinu isiku vastu ei ole mul midagi.
 
yks vaatleja 18. märts 2009, kl 23.57
Ära soiu, sest nii nagu ma ei viitsi KP postitusi lugeda, samuti ei avaks ka kõiki linke ja arvuti kiirusega pole siin midagi pistmist. Nime oled küll uhke valinud, aga lihtsaid asju ei näi mõistvat!
 
Nero 19. märts 2009, kl 00.17
No mida sa vaatleja siis virised, miks Murri kraesse hakkasid, tean-kadedus muud midagi, teised panevad ka siin venekeelseid laule, miks need sind ei seganud ahh? Murr on teistsugune, mitte selline nagu sina ja see sind vihastabki vist. Murr on rahulik selline paitav ja samas väärikas, sina seda ei ole ja ei saagi olema. Tegele oma lihtsate asjadega edasi, sinu lihtsate asjade vastu puudub mul huvi.
 
yks vaataja 19. märts 2009, kl 00.24
Ma ei saa aru, mis sellel kadedusega pistmist on, sest ega kõik pole kõigesööjad ja igaühel oma maitse? Siin tehti ettepanekuid ja arutlesin kaasa, aga miks sa rind laiali ambrasuurile viskusid, ei saa aru?
 
kena proua 52 19. märts 2009, kl 01.07
Kuule ilma meheta ilma, teema oli selline õrn ja algeline, nüüd aga lasid ennast ja kogu oma paksude klubi veega alla...

Õhtune lugeja, no sinu igapäevane siinpassimine on jah see,mida vaimsuseks nimetatakse...Jus see, mdia mehed tahavad kohe Mõnuga lugeda...loll hani.Vana paks ja kole tünderkeha!:))))

Vat selliste jobujuulade pärast peabki siinne foorum saama sisselogimisega, äkki läheb paremaks, saab ilkused kõrvaldatud ja siis kindel nimi näitab kohe,kes ta on.

Muidugi need venekeelsed ja venemeelsed võiksid siit oma üllitisi eemale hoida.Kuula ise oma nõmedaid laule.
 
kena proua 52 19. märts 2009, kl 01.11
vastan küsimusele

Autor: inx
Aeg: 03-18-09 13:02

Kas kena proua oskab öelda, mida ta teeb ok-s 30-50 foorumis?

-Ma ei ole 30-50 foorumis ok-s. Mul on ok-s oma klubi (50+ inimestele)
 
kena proua 52 19. märts 2009, kl 01.13
vastan Ilmale

Autor: Ilma
Aeg: 03-18-09 10:59

Veel küsimus?

Kuidas saaksin mina seda 50+ nurka muuta huvitavamaks?
Mis on selles foorumis see, mis häirib?

Veel palun, et kirjutage oma arvamusi, ärge kommenteeriga teisi, kas seda on liiga palju palutud?

Sina ? Unista edasi, sa ei oska normaalselt suheldagi ilma ilkumata, kas sul ok-s oma paksude naiste klubiga juba küllalt tegemist ei ole.
 
Nell 19. märts 2009, kl 04.06
Kena prouale: Vastuseks 01: 07 kommentaarile. Varem ma veel talusin sinu lollust aga ehk peaks praegu vastama, nii nagu sa seda väärid, kahjuks on su ajumaht mikroskoopiline ja paljud asja lihtsalt ei ole sulle arusaadavad. Hitlerile meeldis Wagner
(ma kahtlen kas sa teadki kes see oli), ometigi tema muusikat kuulatakse ka praegu. Minu soovitus sulle, hakka ennast harima, kui tahad olla samal tasemel Murriga ja teistega, kel palju rohkem haritust. Praegu sa ainult kriiskad ja teed ennast narriks, keda keegi tõsiselt ei võta, mina ehk olengi viimane, kes sinu jutule reageerib. Rumal oled ja kahju sust ka.
 
miia 19. märts 2009, kl 06.11
Jah, Nell, nii see on.
 
tige tigu 19. märts 2009, kl 08.31
no tule taevas appi. selle lingitamise kohta veel: mõistmatu inimene, mitte keegi ei ütle, et sa PEAD sinna midagi kirjutama. tehti ETTEPANEK. kui sina ei taha sellega arvestada, no mitte keegi ei käse ju. piisab kõige väiksemast arvamuste lahkhelist ja juba tormab keegi... rind õieli räuskama. tahaks kohe väga halvasti öelda.
 
jah, 19. märts 2009, kl 09.36
mina näiteks püüdsin eileõhtused asjad läbi lugeda ja ei saanud aru, mille peale nt Nero nimeline nii kurjalt haukus..närvid vist läbi?
 
bensionil paletitansia 19. märts 2009, kl 11.18
KP, minusugused ei saagi paksuks minna.
Ilma-klubi ei ole mitte hingusele läinud, vaid laieneb ja seal on ikka vaid sellised, kes saavad koreograafia-harjutustega kenasti hakkama. Jalad kontrollisin KP käsu kohaselt isiklikult üle - kõik olid puhtad ja hoolitsetud, nad ju isegi viksivad neid varvaskingi, mis siis jalgade korrahoiust rääkida!
 
vau 19. märts 2009, kl 11.34
mul on kenale prouale 52 üks laul,ei ole venekeelne ega venemeelne
http://www.youtube.com/watch?v=ooXEGmdcdho
 
Narvast 19. märts 2009, kl 11.35
tulge kõik narva, saate vene muusikat söögi alla ja söögi peale !!!
 
Narvast 19. märts 2009, kl 11.56
kui elad kusagil lõuna-eestis on muidugi suur rõõm kuulata vahelduseks vene musat, kuid kui peale vene musa sulle muud ei antagi, ah, kuidas siis huvitav selle vene meele ja keelega ka on. käin siin just eesti keelt lugemas, et päris ära ei unustaks ja milleks toppida youtube muusika linke, kas siin on kõik nii tohmanid koos, et ise ei tea, mis muusikat kuulata ?????
 
tervitusi Narva 19. märts 2009, kl 12.18
Väga õige tähelepanek Sul. Meeldiv kohata neid tublisid eestlasi sealtkandist. Tule ikka ja ole ja jää.

Tahaksin Sinult midagi küsida, aga otse.
 
to narvast 19. märts 2009, kl 12.19
mine metsa koos oma vene lauludega ja jäägi sinna
 
Ilma 19. märts 2009, kl 15.20
Tegin teema, et igaüks saaks südamelt ära, mis selles foorumis vastu hakkab.
Vabandan, nende ees, kellele julgesin märkuse teha. Lootsin, et minu palve, mitte kommenteerida ükseist, ka arvesse võetakse, aga... lugupidamine teiste vastu, peegeldab ka lugupidamist iseendasse.

Olen suhelnud paljude 50+/- vanuses inimestega(suhtlen üldse väga erinevates vanustes inimestega) ja kõik nad ütlevad, et see koht ei kõlba kuskile. Miks siis ikkagi? Kas me oleme selles vanuses kriitikameeleta, või on oluline ainult ise silma paista, tallates teised jalge alla?
Kuigi mõnikord võib siin olla ka provokatsioon, siis selles vanuses võiks ja isegi peaks, ennast taltsutada suutma.

Mis puutub Ilmaklubisse, siis see tegutseb vaatamata sellele, mida mõned siin arvata ja isegi kuulutada julgevad. Sellel ei ole OK portaaliga mingit pistmist. Ah, ma ei pea siin kellelegi põhjendama, miks ma ikkagi ei ole elevant.

Käin siin lugemas, mulle isegi meeldib siin, sest vaatamata kõigele on siin väga värvikaid ja positiivseid kujusid(nimed jätan ütlemata, hoidku mind selle eest)

Elage ja olge õnnelikud ja laske ka seda teistel olla.

Ilusat päeva jätku.
 
Beet 19. märts 2009, kl 15.42
Oleks hea, kui sina ka laseks teistel rahus olla-tige vanainimene Ilma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!