Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
milline võiks olla sinu arust 50+ nurgake
 
haldjas 19. märts 2009, kl 15.44
Olen ILMA-klubist huvitatud.
Kas jätan aadressi?
 
Ilma 19. märts 2009, kl 16.38
Haldjas,
Kui sa ei karda "tigedate vanainimeste" rahutut seltskonda, siis kirjuta.
 
Puuma 19. märts 2009, kl 16.56
Ise kirjutan, ise vastan.
 
Luubiga uurija 19. märts 2009, kl 19.13
---Siin on pidevalt erimeesused, et olda rahul teistega...

-----Erimeelsused tulevad sellest, et inimesed on erinevad, probleem on selles, et osad inimesed ei taha aksepteerida teiste arvamusi-ikka kaprali moodi tahetakse kamandada rivis marssima.
Mulle meeldivad piduteemad, seal on alati palju inimesi ja erinevaid, ometigi saavad oma vahel hakkama ja ei kipu teineteise kõri kallale, inimesed lihtsalt naudivad oma hea tuju.
 
Tärnike 19. märts 2009, kl 21.55
linkidele väikese selgituse lisamine on hea mõte, olen ise selekteerinud nime järgi kellega mul sarnane maitse aga väike komm oleks abiks.
 
kah proua 50+, 22. märts 2009, kl 13.55
Piilusin, nüüd juba pea poole aasta tagant siia foorumisse, lootusega leida midagi uut ja hingele...
Kahjuks pidin pettuma. Ja ausalt öelda ei viitsi isegi teemasid välja käia, sest... ikka ja alati on keegi, kes ka maitsvaima mee oskab oma tõrvatilgaga ära rikkuda. Siiiber, nagu ütleb minu veel teismeline poeg.
Edu teile! Jätkake aga samas vaimus...
Mina loobun sellest.
 
et 22. märts 2009, kl 14.10
proua siis näägu, sest muidu oleks pläägu. teeks teemasid ja kirjutaks kaasa, aga ei saa - vaja näägutada ja paika panna ja hinnagut anda. Vaata peeglisse.
 
kena proua 52 22. märts 2009, kl 14.36
Minge oma ilma klubiga metsa, ausõna, paksudest naistest koosnev klubi ei huvita...

Parem tulge kõik portal.ok.ee ja leidke üles endale meeldivam klubi, seal neid palju...Kus ka noori kauneid naisi koos ja 30-50 klubi on meestele sobilik.
 
et 22. märts 2009, kl 14.43
kuule, mis klubist sa siin äkki jälle räägid? Ise ei ole selle klubi liige, aga tean, et ta tegelik ja pikk nimi on ............................... (tean, aga ei ütle). Kas sobivusse ei kutsugi enam?
 
boheet 22. märts 2009, kl 14.56
Ümmargune võiks see nurgake olla, ümmargune...
 
KOLL 22. märts 2009, kl 15.21
Väljas imekena kevadilm ,tulin just mere äärest ja mis ma loen-Jällegi Paabeli torn ülesse ärganud,keegi ei saa ega taha üksteisest aru saada,kurb.
 
Mis 22. märts 2009, kl 15.28
Paabeli torn siia puutub?
 
(Y) 23. märts 2009, kl 00.41
hoopis teistsugune kui nüüd, aint kisma käib;p
 
viisnurk 02. juuni 2010, kl 14.49
Mida rohkem nurki, seda parem.
 
Eliise 03. juuni 2010, kl 16.14
Mina arvan, et 50+ peaks käsitlema:
1) kuidas meest leida/saada;
2) kuidas/kust seksuaalset rahuldust saada;
3) milline on erutavam seksikogemus/teatrielamus/raamat;
Just sellised probleemid huvitavad mind.
 
Giga 03. juuni 2010, kl 17.27
Ehk jagad oma muljeid ja kogemusi sind huvitavatel teemadel Eliise.
 
Eliise 03. juuni 2010, kl 21.01
Kõige raskem on lahendada probleemi 1)
Mul on sellel alal piisavalt kogemusi, aga mingit väga head retsepti ikka pole. Kui mees on hea, siis on teda köita raske ja vastupidi. Kui hakata mehele rääkima raamatutest või teatrist, siis jäävad enamasti seksikogemused ära. See tähendab, et seksiga pole väga hiilata. Mida vanemk on mees, seda rohkem võib temaga kunstist rääkida, aga seda vähem jõutakse tegudeni.
 
Giselle 50+ 22. juuli 2010, kl 07.13
Minagi loeksin meelsasti teiste jutukesi, kogemusi jne...Kôige vähem mind huvitab selline nägelemine ja teiste sôimamine.

Selge on see, et vaid loll tunneb ära lolli ja tark targa.Siis: loll pole minuarust mitte see, kes lolli lause kirjutas, vaid see kes seda kommenteerima hakkab.

Mida rohkem erinevaid lillekesi, seda ilusam nurm.
 
Kogemata siis sattunu N55 kõrg 22. juuli 2010, kl 10.01
Mulle tundub,et mitte vanus ja välimus pole sellistes inkognito foorumites oluline,vaid haridustase...mis siiski on sageli võrdne ka intelligentsusega :)Ilma üleskutse sellise madala IQ-ga seltskonnale on ju mõttetu.
 
Kogemata siia sattunu 22. juuli 2010, kl 10.07
Kas keegi teab soovitada,kus haritud ja viisakad inimesed saaksid suhelda,neid siiski on ...
 
tean 22. juuli 2010, kl 10.30
 
no misteha 22. juuli 2010, kl 13.19
teema algataja. mul sinust kahju kui sa seda tõemeeeli soovisid. näed isegi ,et just selli ne peabki vist olema,kus oma auru välja lasta.loomulikult sooviks arutlevaid teemasid ja normaalse sõn apruugiga suhelda,ilmselt on seevõimalik ainult reaalis. arvan,et enamuse teemadest rikuvad ära sellised ,kes tahavad lihtsalt halvasti öelda ja ironiseerida ja siis lähevad omavahel ka veel tülli ,et kes paremini oskab halvasti öelda.nt. siis p.52,õunasüda ,kaanekaunitar kraaks kellelt saab ikka paari sõnalise aga see eestpõhjapaneva märkuseja ,kes siis ei saa nende märkuste tähendusest aru või ei mõista nende olemust ,siis tulebki selline mõttetu sõnavahetus.mis teinekord rikub teema.või siis muudab teema hoopiski teisee suunas,nagu seda teevad mõttetud iroonilised paarisõnalised mittemidagiütlevad laused. kahju küll .kui keegi oskab soovitada kohta ,kus lihtsalt omavahel vestelda oleks hea.
 
valgeid jõule igitolerantsele 50+ rahvale 17. detsember 2013, kl 06.55
soovib
Ku Klux Klan
 
küsimus 17. detsember 2013, kl 10.03
Kas siin foorumis on veel endisi ILMA klubi liikmeid?
 
Ma arvan 17. detsember 2013, kl 18.08
et enam ei ole, on tulnud uus põlvkond 50 plussikaid ja need on kaugel luuletustest ja argumenteerimisoskusest. Praegu on popp kirjutada munadest ja teise kasutaja nime all ropendada.
 
seda et 17. detsember 2013, kl 19.23
viimaselt küsiks, et kas ta on eelmise põlvkonna ajal proovinud siin argumenteerida? Arvata on, et ei ole, sest see oli võimatu.
Ainult äärmiselt juhm inimene võib selle foorumi vanu aegu taga nutta.
 
rästu 17. detsember 2013, kl 19.40
Kõnnib õhtul metsaserval
vaikne talvemuinasjutt.
Vilksab äkki kännu kõrval
päkapiku mütsitutt.

Kasukates puude vahel
laugleb õrnalt õrnem loor.
On see tuisueide rätik?
On see lumeneidis noor?

Tantsukeeris kuskil kohab...
Kutsub kõiki ühes ka.
Muinasjutu aasa kohal
igaüks võib liuelda.
/L.Andre/

...:DDD
 
vaaaal 17. detsember 2013, kl 20.42
arvan, et argumenteerimiseks on vaja argumenti, luigel, haugil ja vähil igaühel oma argument ja ehk vaatate praegu ETV-d
 
kraaks 17. detsember 2013, kl 22.18
ei ole midagi lihtsamat...kui:

Igaüks olgu vaid enese moodi-
selline,nagu ta maailma loodi.
Raske on mõtelda laenatud peaga,
leppida sunnitud kurja ja heaga,
mahtuda ühtede mõõtude alla...
Igav on ühtviisi olemas olla!
/I.Põldsaar/
 
Daam koerakeseta 17. detsember 2013, kl 22.33
Värsiread on head ja õiged, aga selliste teemade tegemine küll tühi töö ja vaimu närimine. Heal juhul (tõesti heade asjaolude kokkusattumisel) võib kolmel inimesel millestki ühesugune arusaam olla, aga siin käib lugemas-mõtteid avaldamas ei tea kui palju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!