Müstika nurgake
Kas tähelaps ja aaaa ka veel siin liiguvad? Oleks üks küsimus :)
 
tarot kaardid 16. juuli 2016, kl 21.16
Kuna teie 2 olete kõige täpsemad, siis soovin abi paluda ja vaadata kaartidelt, kas meie suhtest saab veel asja? Kas me saame veel kokku, kas olukord muutub paremuse poole? Aitäh, kui keegi leiab aega vastata :)
 
aaaa 16. juuli 2016, kl 23.27
taro kaardid- pendel ütleb, et kokku saate veel ja energeetiliselt sobite omavahel. kaardid ütlevad hetke olukorra kohta, et ebakindlus ja sisemine hirm on. mingi pakkumine tuleb ja omavahel peaks mängureegleid selgitama, pigem on see hetke olukord Sulle kui väljakutse, mille peaksid vastu võtma. tuleviku kohta ütlevad kaardid, et see on põnev žans, mida aeglasemalt edasi lähete, seda paremad tulemused tulevad, mitte liigselt muretseda ega klammerduda. suhte võti on suurepärased võimalused, mida tuleks ära kasutada. Edu igaljuhul Sulle!!!
 
Ka 17. juuli 2016, kl 00.45
Palun ka kaardi abi. Küsimus sarnane eemisele küsijale. Kas meie saame uuesti kokku? Mis meie suhtest saab?
 
tarot kaardid 17. juuli 2016, kl 08.19
aaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> taro kaardid- pendel ütleb, et kokku saate veel ja
> energeetiliselt sobite omavahel. kaardid ütlevad
> hetke olukorra kohta, et ebakindlus ja sisemine hi
> rm on. mingi pakkumine tuleb ja omavahel peaks män
> gureegleid selgitama, pigem on see hetke olukord S
> ulle kui väljakutse, mille peaksid vastu võtma. tu
> leviku kohta ütlevad kaardid, et see on põnev žans
> , mida aeglasemalt edasi lähete, seda paremad tule
> mused tulevad, mitte liigselt muretseda ega klamme
> rduda. suhte võti on suurepärased võimalused, mida
> tuleks ära kasutada. Edu igaljuhul Sulle!!!

Suurepärane, aitäh ilusate ja heade sõnade eest! :) Kuna kõik, mis sa siiani öelnud, ennustanud oled, on täitunud, siis loodan, et sa ei eksi ka seekord :) :)
 
Piigalt AAA-le 17. juuli 2016, kl 21.52
Tere AAA, palun sinu abi ehk saad kaartidelt vastuse, kas mul on mingi halb inimene kõrval, kelle energia mõjutab minu tervist; kas on lootusi, et saan tagasi oma vana-mina tunde. Suur tänu!!!
 
tähelaps 18. juuli 2016, kl 17.38
õudne. hakkab jälle pihta see soigumine. aga olgu.
Tere Piiga, see halb inimene on su naabrimees, ja kõik laheneb, kui sa talle regulaarselt üle kahe nädala törtsukese nikku annad.
 
unistaja 02. august 2016, kl 13.38
Palun ka vaadata,kas minu ellu tuleb mees.Tänud ette.
 
aaaa 03. august 2016, kl 11.13
Naabrimees ei jõua teid kõiki niccuda. Aitab kolimine uude kohta, kus uus naabrimees vemmal püsti ootab.
 
tähelaps 03. august 2016, kl 13.19
jah, täiesti nõus aaaa-ga. ma vaatasin seapõrna ja hiirepeenise pealt täpselt sedasama.
 
tarot kaardid 09. september 2016, kl 17.03
Me ei ole siiani uuesti kokku saanud ja tundub, et ei saa ka... Ilmselt poel mehel siiski enam tundeid.
 
aaaa 10. september 2016, kl 22.09
tarot kaardid- uuesti kokkusaamise kohta ütlevad kaardid, et Sl on sisemine kahtlus ja otsustusvõime puudumine, kuid peaksid usaldama oma sisehäält ja juhinduma sellest, siis on võimalust hingelist õnne leida. kokkusaamise võti on, et paigalseisust tuleb üle saada ja tuleb riskida.
 
tarot kaardid 11. september 2016, kl 08.03
Sisemine hääl paraku ütleb, et kontakteeruma peaks tema, sest otsus minuta edasi minna tuli sealt. Kahjuks.
 
kkk 11. september 2016, kl 13.39
Mida on mul lähitulevikus suhtes näha?
 
HeaTydruk 11. september 2016, kl 19.07
Palun panna ka minule kaarte. Sooviks teada mis saab sellest ebakindlast suhtest? Kas on mõtet jätkata või saan haiget?
 
aaaa 11. september 2016, kl 22.17
Ära jätka selle suhtega. See mees on liiga ebakindel ja rahaasjades samuti saamatu. Koos jätkates saad palju pisaraid tunda.
 
Küsimus aaal-le 12. september 2016, kl 15.26
Kas loota oma suhtes veel mehele?
Kas jätkata suhtega?
Tänan
 
HeaTydruk 12. september 2016, kl 17.01
aaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära jätka selle suhtega. See mees on liiga ebakind
> el ja rahaasjades samuti saamatu. Koos jätkates sa
> ad palju pisaraid tunda.

Hmm...tundub, et võetud on mingi levinud asi mis paljude meeste kohta peaks käima, sest selle mehega on lood just täpselt vastupidi, rahasjades ei ole ta kindlasti saamatu, ma tean seda. Seega ei saa sinu kaarte kohe üldse tõsiselt võtta!
 
to HeaTydruk 13. september 2016, kl 10.33
No mida sa üldse siis küsid, kui vastust ei kannata? Lammas. Lisaks veel, et see polnud õige aaaa, kes sulle vastas.
 
HeaTydruk 13. september 2016, kl 17.29
Kui mulle öeldakse täiesti vastupidine omadus inimese puhul siis asi pole vastuse mitte kannatamises vaid selles, et pandi ju faktiga mööda mida ma tean et pole tõsi :D ma oleks uskunud siis kui oleks toodud fakt välja mis vastab ka tõele :D loogiline
 
nojah. 15. september 2016, kl 10.15
Inimene usub, mida tahab uskuda.
 
maniila 16. september 2016, kl 16.42
TAROT?????????? kaardid. eesti keeli tarokaardid. mina ennustan kohvipaksu pealt. kes soovib?
 
Daina 16. september 2016, kl 18.47
Tahaksin ka küsida.
Kas minu pereasjad saavad korda?
 
aaaa 17. september 2016, kl 17.41
Saavad, aga teise mehega.
 
Triinaa 26. september 2016, kl 13.05
Ma sooviks ka infot oma abielu kohta, kas on veel lootust edasi minna koos?
 
tarot kaardid aaaa-le 03. november 2016, kl 10.47
aaaa, ei ole saanud mahti sulle kirjutada. Praeguseks oleme uuesti kokku saanud, kuid kahjuks tundub mulle, et asja sellest ei saa. Mees ütleb küll, et ta ei ole ükskõikne mu suhtes, kuid käitumine näitab muud. Ma olen olnud väga rahulik ja kannatlik, kuid siiski tunnen, et tulevikku meil koos ei ole.
 
õige aaaa 03. november 2016, kl 13.29
HeaTydruk - kaardid ütlesid et see suhe muutub koheselt kindlamaks, kui läbid korralikud suhuvõtmise kursused.
 
teema autor 03. november 2016, kl 18.13
Okei aaaa, tulen sinu juurde juba homme õppima.
 
Tähelaps 06. november 2016, kl 12.44
to Triinaa

Lootus on. Minevikus oled kannatanud. Tulemus on õiglane. Kui oled õigesti käitunud, lähevad asjad sinu kasuks.
 
Tähelaps /õige/ 06. november 2016, kl 12.52
to Heatydruk

Mees on pigem ikka praktiline ja saab elus hakkama. Ehk põhineb teie suhe rohkem kirel kui millelgi muul. Aga sinu poolne pingutamine ei kanna vilja. Sa soovid kindlat suhet ja stabiilust. Millegipärast ta ei paku seda.. ta läheb ära. Ma ei tea, kas on mingi raha teema ikka sellega seotud või on tal keegi teine.
 
Tähelapsele 06. november 2016, kl 16.04
Yks inimene kellest hoolin on viimati nagu kannatamatu tundunud. Ma ei tea mida mõelda. Palun vaadake kui võite - mida ta arvab minust, ja kas see on lõpp?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!