Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
c*) 09. november 2014, kl 22.04
kanakaka ja mesi pidada seda muret lahendama. ainult, et ma ei tea, mida kuhu määrima pidi ;-D
 
-diip- 09. november 2014, kl 22.18
Aaa, et kanakakast ja meest mäkerdada endale ilus võltshabe:)
 
p. 17. november 2014, kl 10.48
Triikraud on kuum ja kõrvetav, pane see endale kõrva taha!
 
p. 19. november 2014, kl 10.43
Ärgu olgu sul 100 rubla, vaid 1,71 eurot!
 
p. 20. november 2014, kl 10.18
Üks jänes korraga!
Kes kaht jänest korraga taga ajab, ei saa kumbagi kätte.
 
p. 20. november 2014, kl 22.09
Konkurents

Idioot - see on meie klient! Hullumaja
Idioot - see on meie klient! Kiirlaenuäri
Idioot - see on meie klient! Kasiino
Idioot - see on meie klient! Narkodiiler
Idioot - see on meie klient! Püramiidskeemid
moosimadu 20. november 2014, kl 23.49
Oo, milline rebimine minu pärast käib!
Lugupidamisega.
Idioot.
:DDDD
 
-diip- 21. november 2014, kl 00.23
Püramiidskeemidega seoses tuli mul meelde, kuidas üritasin kõrgharidusega inimesele tõestada, et püramiidiga ei saa kõik ratsa rikkaks. Ei õnnestunud. Hakkasin lõpuks oma mõistuses kahtlema.

Püramiidi häda on ju see, et inimesed saavad otsa. Kõik, keda värvata saab, on juba värvatud ja pole enam kellelegi noid pileteid müüa. Minu oponent aga vastas, et kui alguses skeemiga liitunud isikud lähevad hiljem uuele ringile, ei saa inimesed otsa.

Minu arust toimub siis see, et raha tõstetakse ühest taskust teise ja jälle tagasi. Juurde midagi ju kuskilt ei teki.

Arvata võib, et lootus kiirelt rikastuda pimestab ka muidu kaine aruga inimesi.
moosimadu 21. november 2014, kl 00.32
No see skeem esitatakse ju veenva häälega, sügavalt silma vaadates, suuri numbreid alla tõmmates ja valikuliselt fakte vahele jättes. Nagu mustlaste ennustus, kus alati ootab tulevikus palju raha, hea tervis ja sobivast soost kosilane valge BMW-ga.
Mustlaste õnge on ka helgemad pead mürtsuga langenud, kas pole?
 
-diip- 21. november 2014, kl 00.44
Pole kuulnud sellist juhtumit. Kuskil oli jutt, et Kennedyte needus olevat mustlastega seotud. Keegi neist oli mustlasele liiga teinud ja saanud needuse peale. Ma ei tea, mis kõik siis juhtuma hakkas, no seda tean, et president Kennedy lasti maha.
moosimadu 21. november 2014, kl 00.48
Ta vend lasti ka maha, presidendi üks laps suri pisikesena, ta suguvõsas oli hordide kaupa elupõletajaid, kes surid vägivaldset surma... pidi ikka vägev needus olema.

Mustlased, muide, tunnevad "nõrga" inimese ära, igaühele nad ennustama ei tiku.
 
-diip- 21. november 2014, kl 00.55
Mulle on paar korda elus ennustatud. Mäletamist mööda on ainult armastust lubatud, rahast ja tervisest pole juttu olnud.
moosimadu 21. november 2014, kl 01.00
Ju siis tundus, et raha ja tervist on piisavalt või isegi ülearu :)
Mulle ei ole ligi tuldud. Nii, et ma ei teagi, mida tulevik toob.
 
-diip- 21. november 2014, kl 01.09
Varem mul oli neist natuke kahju. Mustlaste maine ei ole teab mis hea, kes neid tööle tahab? Kuidagi peavad elatist teenima, eks siis ennustavad.

Praegu mõtlen, et sotsiaaltoetused on kõigile saada, vaevalt nad nälja pärast oma tempe teevad.
moosimadu 21. november 2014, kl 01.20
Eks see on elustiil. Mitte teistest parem, mitte teistest halvem, kuigu väärtushinnangute erinevuse tõttu tunduvad nemad meile kuidagi moraalitud ja samadel põhjustel oleme meie nende jaoks alamat sorti.
Kui muidu inimeste paraleelmaailmad enamasti kulgevad põrkumata, siis nendega jooksevad paljude inimeste maailmad tihti valusalt risti.
Ma mäletan veel mustlaste kummiga vankreid Nõmme vahel ja püksata pisikesi põngerjaid, kes puresid ja küünistasid kakeldes nagu kassid.

Kuhu võib jõuda, püramiidskeemide juurest. Nostalgiasse ajast mida tagasi ei taha.
 
Rexx 22. november 2014, kl 23.39
täna pakutakse lund. hakkab hästi kokku, seega hea lumememmematerjal:)
 
p. 23. november 2014, kl 10.08
Lady Winter is here!:)))

http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2010/004/3/3/Lady_Winter_by_Lyuleo.jpg
 
p. 23. november 2014, kl 21.05
Kodutu lood

- Kuidas te suudate igapäevaselt toidujäänustest elatuda?
- Misasja? Ma ei käi MacDonaldsis ju!!!?

Peenike rovva näep pargin kodutud ja uurip:
“Antke andes, ärrä, a kos te eläde?”
“Siinsaman pargipengi pääl.”
“Kas teil külm ei akka?”
“Vahel ikki akkab, a õnnes mia ole väigä arva kodun.”

Kodutu istub pargipingil, ajaleht ees lahti.
Keegi naine istub tema kõrvale ja hakkab hurjutama:
"Kuidas siis nii? Eelmine nädal te olite pime ja kerjasite tänavanurgal, täna aga loete juba lehte!
Kodutu vastab:“ Ega ma'i loe, ma vaatan ainult pilte.”

Kodutu vaatab pealt, kuidas töömees pargipinki värvi.
Kui too töö lõpetab, küsib ta:
"Kuule, kas õhtul kella üheksaks on värv ära kuivanud?"
"Miks see teid huvitab?" imestab töömees.
"Ma olen harjunud sel kellaajal magama minema."
 
p. 24. november 2014, kl 10.33
... ja sealt nad tulevad

mööda teeda tipa-tapa
üle põllu kipa-kapa
läbi lume sihka-sahka
üle kraavi hüpates

kadrid
moosimadu 25. november 2014, kl 03.46
...tänasesse ööpakkumisse kuulusid külmavõetud õunad, mida seni olid mekutanud ainult rebased, kuid mis nüüd tatsavad hiberneeruma end neist käärima tikkuvaist pabulaist purju süüa otsustanud karuvanaeide kõhus...

Sest on öö. Ja ukse taga krabistab talv. Ning unetut karu oleks kurb vaadata.

Ning hoolimata sellest, et ma unest puudust ei tunne, tekib hiilimisi mõte ka ennast õuntest vinti süüa ja magades unustada, et elu on kui laastukatuselt perseli liulaskmine - hullumeelne, lõbus ja valus korraga.
Uni on ujumine ookeani elanike taevas.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 25.11.2014 04.04.
moosimadu 27. november 2014, kl 00.59
Päevapakkumist pole. On päevanõudmine.
Jõululaud kaheksateistkümnele, sest tulevad vaid kõige lähedasemad. Mõne jaoks on talvine pööripäev elu esimene.
Mõne jaoks kaheksakümne esimene.
Koosolemise rõõm. Kord aastas on üle maailma neil kõigil üks sadam.
 
noh 27. november 2014, kl 06.07
see oleks nagu peaaegu..mulle kirjutatud...on täitsa inimene..kel 81 jõulud..ja päris mitu ilmakodaniku..kellele esimesed:PP..peaksin vist olema õnnelik inimene:PP..aga jõululaud kaheksateistkümnele...vat sellega ei vea kuidagi välja.peab vist vähemalt kahekordistama arvu:PPP
moosimadu 27. november 2014, kl 06.51
Aga vaata kui he on teha nii, et "sina tood kapsad, teine toob liha , kolmas hoolitseb millegi kolmanda eest".
Me teeme nii, kõigil on oma leivanumber, lapsed on lihtsalt ilusad :D
 
noh 27. november 2014, kl 06.58
eks see nii saab olemagi...muidu läheks üks püha söömaaeg ühele maksma terve varanduse:PPP
 
c*) 27. november 2014, kl 20.34
kas ise ei võiks lihtsalt ilus olla ja lasta teistel tuua, viia jne, ahh? :-D
moosimadu 27. november 2014, kl 20.40
Nu mul jäi kirjutamata, et ka vanimad pidulised võivad lihtsalt ilusad olla ja seega on meil kõigil oma tähthetk veel loodetavasti ees ootamas.
 
c*) 27. november 2014, kl 20.54
jesssssss, lõpuks ometi
 
p. 27. november 2014, kl 23.07
Kõige kavalam on ise külla minna.:)))
 
noh 28. november 2014, kl 06.17
ega keegi siin juba ei arva...et ta võiks niisama ilus olla....ma pakun, et kes 81 a jookseb...see võiks ilus olla...a siin ma küll niisuguses vanuses rahvast ei tea:PPP..külla minnes peab nagunii midagi kaasas olemaP
 
Rexx 29. november 2014, kl 10.48
jõululaua ettevalmistus on tegelikult tore tegevus. eriti meeldiv on siis, kui kõik kokkutulnud isukalt söövad ja kiidavad:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!