Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
diip 18. märts 2014, kl 18.33
Püüan nurgakesse värsket tuuleõhukest leida. Praegu on kõik nii napp ja asjalik;) Varem käidi iga õhtu veidi niisama lobisemas.

Praegune mõte on, et kõik hea elus ei ole mitte niisama ja igaveseks antud. Ukrainas ähvardab sõjaga ja ei tea, kuidas see kõik meilegi lõpeb.
 
VagrantCat 18. märts 2014, kl 19.40
Tänuväärt algatus:)

Krimmi kodanikest on üle 60% vene rahvusest, ametiasutustes on venekeelne asjaajamine, ärgem unustagem Venemaa Musta mere laevastikku, mille pesapaik seal on. Loomulikult nad liitusid Venemaaga, rahva soovidele vastu tulles.

Kujutage ette tsiklimeest, kes kimab rattaga 100km/h x-ametiruumidesse sisse. Talle jookseb vastu kontorikostüümis ehmunud tibin, kes vehib kätega ja kiljub:"Te ei saa siia sisse sõita!", saades vastuseks:"Aga ma olen juba siin."

Sama seis - maailm vehib kätega ja kiljub.
 
- 18. märts 2014, kl 19.42
Õige. Tuleb tunda rõõmu vähestest asjadest. Kasvõi sellest, et meil on veel rahu. Nii ma täna tööle jalutades vähemalt mõtlesin.

Hea algatus diibil. Ehk leiab see teema järgijaid ning sõbralikke jutustajaid pikemaks ajaks.
 
noh 18. märts 2014, kl 20.47
ma jutustaks küll...aga...jah....ma olen laisk, et asjaliku juttu ajada:P poliitikaga olen kursis, aga sellel teemal arutada ei viitsi...ja mis see annakski..asjad lähvad ikka niipidi nagu nad lähvad...ei loe siin meie tahtmine midagi..neid asju ajavad inimesed kõrgemalt poolt:P
aga diibi poolt välja mõeldud mõtte on jah õige- miski pole igavene...vaatan vaikselt kõrvalt, kuidas lahkuvad inimesed, kes olid siis sama vanad, kui ma praegu,.. kui veel noor olin...või kes lihtsalt vegeteerib elus ja kes ei tea päevast ega ööst mütsigi....seega jah...peaks vist elu elama kuidagi teisiti...a no kus sa saad...töö on ju põhiline...rüga ja rüga...et seda maist elu kuidagi mööda saata...see on siis mõni elu või?:PP...või kuidas teie arvate?:P
 
panther 18. märts 2014, kl 20.48
Teema on, aga kaasalööjaid näikse nappivat. Tööka nädala alguses kipub paljudel ilmselt aega vähevõitu olevat, aga pole hullu, ehk imbub neid lobamokkasid ajapikku ka siia teemasse vestlema. Võib-olla. Eks muud suhtlusvõrgustikud ole vist siiski ahvatlevamad, sellest ka siinne ikaldus.:D
 
noh 18. märts 2014, kl 20.50
muidugi fb on ju nüüd ülim...kui suhtlusvõrgustikust rääkida:PPP
 
panther 18. märts 2014, kl 20.52
Olen ajale jalgu jäänud, sest mul polegi FB kontot.:) Ma lihtsalt ei leia sellel enda jaoks mitte mingit mõtet.
 
noh 18. märts 2014, kl 20.53
olen vaadanud jah...et ei ole.PPP
 
panther 18. märts 2014, kl 20.55
Sellest Ukraina teemast niipalju, et tuttav rääkis täna oma sugulasest, kes mehega ise Kiievis on ja lapsed jäid ajutiselt enne märuli puhkemist vanaema juurde Krimmi. Ning laste juurde ei pääse nemad praegu mitte ühegi nipiga. Täielik sõjaseisukord pidavat olema.:(
 
noh 18. märts 2014, kl 20.56
ega sel polegi eriti mõttet...vahel on muidugi hea teada saada, et mõni küpsetab pirukat...või mõni pissitab koera:P ainuke mis seal head on...saab ajatäiteks mängida...nukumajasi ehitades...irw
 
noh 18. märts 2014, kl 20.57
see tähendabki seda...et kõige parem on kodus istuda:P
 
-diip- 18. märts 2014, kl 20.58
Ma sain FB kaudu kontakti hulga vanade klassikaaslastega;)
 
panther 18. märts 2014, kl 21.00
Teadagi, et pole kontot. Mul pole üleliigset aega kuskilt võtta. Niigi nagu orav rattas. Kui oma aega veel FBs ka kulutaks, kasvaks igasuguste kohustuste koorem vist üsna kiiresti ülepea. Või on asi selles, et ma ei oska oma aega piisavalt optimaalselt planeerida.
 
panther 18. märts 2014, kl 21.02
Ma täitsa usun, et nii mõnegi jaoks on FB mitmeti kasutoov koht.
 
noh 18. märts 2014, kl 21.04
noor inimene jõuabki oravana rattas olla:PPP...saad vanemaks ja mõtled, et milleks seda kõike vaja on...ja teed just niipalju, kui vajalik...mitte midagi ülearust:P
 
panther 18. märts 2014, kl 21.07
Ma juba mõtlen praegu vahetevahel, et milleks üldse tõmmelda. Mis kasu ma sellest saan üldse. Närvid läbi, tervis läbi - paras kondiliimi keeta.:))
 
noh 18. märts 2014, kl 21.08
noh..kui lapsed on väiksed..nii kaua peab pingutama...a siis võib juba palju vabamalt võtta:PP
 
panther 18. märts 2014, kl 21.11
Äkki siis tuleb mandumine?:)
 
noh 18. märts 2014, kl 21.14
ega sellepärast pea kohe manduma...kõike võib teha ikka...aga vaiksemas tempos:P
 
panther 18. märts 2014, kl 21.19
Ahaa, vihjad sellele, et tervis on selline, et liigud nagu tigu ja mõtted hanguvad poolelt lauselt.:D
 
noh 18. märts 2014, kl 21.21
ei noh...miks kohe nii...hullusti:PP
 
panther 18. märts 2014, kl 21.25
Tegelikult olen juba päris laibastunud tänaseks ning vean end siit minema. Oli meeldiv uues teemas asja teha.:) Õhtukest head!
 
-diip- 18. märts 2014, kl 21.39
Vaat ei tea, kas palju tööd on õige elu või ei ole. Ma tunnen, et päris ilma olla ka vist ei suudaks. Kui palju muneda ja niisama mõtelda, tekib kärsituse ja mõttetuse tunne. Pärast tehtud tööd on aga hea tunne. Väsinud hetked on päris toredad.

Halb on palju stressi. Kui tunned, et tööga ei saa õieti toime ja kõik kasvab üle pea. Parem, kui saab tasakesi ja mõnuga nokitseda.
 
Rexx 18. märts 2014, kl 21.46
tubli, diip, hea algatuse eest!
usun, et kui töö on huvitav ja pinget pakkuv, mitte lihtsalt palga saamise koht, siis on seda teha lausa lust ja rõõm. isegi kui on palju.
 
c*) 18. märts 2014, kl 23.11
omalt poolt võiksin siia vaid mõned punkid lisad, et liigset juttu vältida ;-D
1. manduda võib ka noorelt, väikeste laste kõrvalt, kui olla ainult laste päralt. vanaduses pole seda aega teha, sest siis tulevad lapselapsed ja hulk muid tegemisi ja see kõik nõuab virkust
2. fb-ga on nii, et kui teda pole on hea ja kui ta ka olemas on, annab alati sulgeda ja uskugem te ei kaota mitte mi-da-gi
3.alles hiljuti telekast sündmusi jälgides, tulid meelde ajaloo õpetaja sõnad, mis väitsid, et igale põlvkonnale on määratud oma sõda :(
4. tänasest kohalikust poliitilisest olustikust räägiti minuarust väga hästi "vabariigikodanikes"
 
noh 19. märts 2014, kl 06.41
3.igale põlvkonnale oma sõda...praegu on siis sõjaks vara...praegu elab veel hulk inimesi, kes on sõja läbi teinud...seega..loodame, et seda sõda ei tule veel niipea
1.on nii ka öeldud...igale asjale on oma vanus...ja see paistab ka õige olema...ma arvan, et see meeldiv nokitsemise töö jääbki pensioniks:P teed just seda, mis sulle meeldib ja nii kuidas just sulle meeldib
2.fb..no ega ilma ei jäägi...aga kuna mina eriti mööda küla ei tolkne, siis ma ei teaks üldse, mis külas toimub...fb saab ikka aimu, mis tehakse:PPP
 
-diip- 19. märts 2014, kl 19.16
Õhtukest! Kes täna suusatamas käis?:p Esimene vastav ilm sel talvel. Aga homme algab juba kevad:)
 
panther 19. märts 2014, kl 20.23
Käisin kelgutamas. Lapsega muidugi. Laps kelgutas, ma vaatasin ohutust kaugusest pealt.:) Lumepalle sai ka veeretatud.
 
-diip- 19. märts 2014, kl 20.29
Siis oli vist lõbu laialt:)

Kojamehed küll vandusid:p Oleksid võinud ainult natuke oodata, oleks ise ära sulanud...
 
vcat 20. märts 2014, kl 14.20
eile oline ma veendunud, et homme on reede - seda nimetaks ma mandumiseks - nädalapäevad lähevad segi. lohutan end sellega, et eilne ekslik arvamus peab täna raudselt paika.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!