Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
 
c*) 20. märts 2014, kl 16.10
äkki see on hoopis liigne tormakus? :-D
 
vcat 20. märts 2014, kl 17.09
kõlab lohutavalt:)

tegin öise filmimaratoni ja vaatasin oma kohustuslike seepide sabaotsad ära, sellest siis tiksuv olek, segadus nädalapäevadega ja sile aju.
 
c*) 20. märts 2014, kl 19.03
see polnud mingi lohutus vaid positiivne lähenemine, tead küll seda klaasi lugu, kas pool täis või pool tühi ja kui minna veelgi positiivsemaks, siis vaadake välja...kevad tuli ;-D
 
noh 20. märts 2014, kl 19.15
kevad tuli jõulutundega:P
 
-diip- 20. märts 2014, kl 19.17
Pool-suusailm veel neh;) Aga juba homme peaks soojem olema ja lumi sulama:)
 
noh 20. märts 2014, kl 19.27
nädte...siit saate mängida tähtkujudega...leidke omale sobiv:PPP...ma proovisin küll üht, küll teist...keegi ei sobi:PPP
http://naistekas.delfi.ee/horoskoop/horoskoop/horoskoop-millise-tahemargiga-sobid-koige-paremini.d?id=3062570
 
-diip- 20. märts 2014, kl 19.38
Mul ikka on veidi õnne... Mõni sobib:)
 
noh 20. märts 2014, kl 19.40
mulle ka algatuseks mõni nagu sobis...aga lõpuks öeldi ikka, et ikka ei see mitte ei lähe:PPP
 
panther 20. märts 2014, kl 20.42
No üks kena lause näiteks mulle: "Ainult jumal ise teab, mis sellest suhtest saab! Palvetamisest võib olla kasu, igaks juhuks võiks panna padja alla ka jänesekoiva!":))
 
VagrantCat 20. märts 2014, kl 20.52
pff, minu märk sobib 12/10-ga, naerukoht.

aasia valib kaasat veregrupi, sünnikuupäeva ja loomakalendri järgi.
 
c*) 20. märts 2014, kl 20.52
kas ma olen siis ainuke, kel täppis? :-O isegi see läks täppi, mida ei ole ;-D
 
noh 20. märts 2014, kl 21.32
njah..ja sellega võib tegeleda siis, kui midagi muud teha ei ole...aga tavaliselt on ju alati palju muud teha...eksole:PPP
 
c*) 20. märts 2014, kl 22.00
mhmhhh :-D
 
c*) 20. märts 2014, kl 22.22
tekkis paar küsimust, üks ühtede märkide kohta, mis mulle ei meeldinud a see selleks ja ega see olegi minu asi. teine hoopis tähtsam küsimus on aga see, et kui enne võisin oma laiskust peita talve masenduse taha, kas aga alates tänasest võin öelda, et mul on kevadväsimus? ;-D
 
noh 21. märts 2014, kl 07.07
see on vanadus...mis muud:PPP
 
-diip- 21. märts 2014, kl 20.37
Aga mis ütlevad teadlased hingelise sobivuse kohta? Kolmele küsimusele tuleb vastata.

1) Kas sulle meeldivad õudusfilmid?
2) Kas oled üksi reisinud?
3) Kas poleks tore elada paadis?
 
-diip- 21. märts 2014, kl 20.40
Oot-oot, oma vastused ikka ka...

1) Jah ja ei. Väga "ulmelised" meeldivad, realistlikumad ei meeldi.
2) Ei ole.
3) Jah! Väga lahe oleks:) Mõtlen ainult, kuidas arvutile voolu saaks. Kas jõe voolu ei saaks kasutada? Panna mingi ratas vette, vesi ajab ringi ja vool koguneb.
 
VagrantCat 21. märts 2014, kl 21.00
-oleneb õudukast, 50/50
-jah, jah, ja veelkord jah:)ja reisin veelgi.
-eip, ma ujun väga halvasti...allveelaev oleks variant, seal on elekter ja muud mugavused.
 
noh 21. märts 2014, kl 22.35
minul on need vastused kõik ühtemoodu-ei...ja mis see nüüd mulle annab?....millise teadmise?:P...a et kas põhjendama ka peab?
 
kõbla hoidja 21. märts 2014, kl 22.45
see kõik annab ühese vastuse, pipar:P
 
-diip- 21. märts 2014, kl 22.50
Selle teadmise annab, et kes samamoodi vastab, see sobib.
 
VagrantCat 21. märts 2014, kl 22.54
noma´itea, mis teadmine nüüd...lihtsalt lusti pärast?
nt.
paadiküsimus annab aimu sellest, kas oled nõus lootma ainult iseenda ja oma partneri peale, vesi annab muust maailmast isoleerituse tunde?
reisimine üksi - situatsioon, kus saab loota ainult iseenda peale ja seda võõras keskkonnas?
õudukad? fantasy ja õudukate vaatajad ei ole just kõige padutõsisem rahvas?

lihtsalt niisama lobisen:)
 
noh 21. märts 2014, kl 23.02
seda ma ju räägingi, et mulle ei sobi keegi.PPP..sest vaevalt jah, et keegi veel nii vastab:PP
 
c*) 21. märts 2014, kl 23.19
vastupidi, sarnased tõukuvad, vastandid tõmbuvad :-D
 
c*) 21. märts 2014, kl 23.24
õudukaid ei kannata ja tõsine alati ka ei ole, nii et see väide on valede killast, teise kahega võin nõustuda
 
VagrantCat 22. märts 2014, kl 00.10
mu meelest on just neid, kes ei-ei-ei vastaksid, rohkem - kurja, inimesed ei armasta üksi minna ei teatrisse ega loomaaeda, pikkadest reisidest rääkimata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati VagrantCat 22.03.2014 00.11.
 
c*) 22. märts 2014, kl 08.21
nii palju kui inimesi, nii palju ka arvamusi
la-femme 22. märts 2014, kl 09.06
Tere hommikust!
Oh mis kena jututoake avatud!:) Aga … prrrr … hirmus külm on siin.
No muidugi! Aken mitu ööd-päeva lahti ja (värske) tuul puhub otse sisse. Tõmbaksin ava veidi koomale, kuid ei sobi ju külas oma tahtmist mööda toimetada. Võib-olla pererahvas varsti ärkab, eks siis näe, kas teevad tule kaminasse või peab koju soojemate riiete järele minema.
Seniks lähen õige ja vaatan, mida naabrid teevad.
la-femme 22. märts 2014, kl 09.08
Küsimustele vastused ikka ka.
Ei. Igasuguste õudukate ja ulmekate vaatamine on täiesti välistatud.
Ei. Ikka tahaks ju kellelegi toetuda või oma hetkeemotsioone jagada.
Ei. Miski pole parem kui kindel pind jalge all.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 22.03.2014 09.19.
 
-diip- 22. märts 2014, kl 13.10
Noh, eks või ju vahepeal ka akent kinni panna, kui selleks tahtmist. Sundust ja kohustust siin ei ole.

Küsimustega on minu arust lugu nii, et ega ju põhjendama suurt ei pea. Jutt ongi inimeste maitse-eelistustest, mis lihtsalt on nii- ja naasugused;)

Aastaringne paadielu vist Eestis väga kõne alla ei tule. Talvel läheb külmaks ja jääkatte tõttu ringi sõita niikuinii ei saa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!