Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
panther 11. november 2009, kl 23.31
Ma korraks mõttesse jäin siin,
et noh, see ennist ütles nii:
"et selleks korraks jälle
teemad otsas?"
Seepeale mulle nagu õun
see pähe potsas...

...oleks vaja midagi,
mis huvi pakuks kõigile
a' ei tea ma sedagi
kust välja võtta ridagi
justnimelt selle teema kohta,
mis kokku ajaks unetute rahva...

SEKS - see pakuks huvi kõigil
kuid ainult seni
kui jätkub mehi-naisi keni,
kes oma pilte eksponeeriks
ning ennast nõnda kompromiteeriks...

GRIPP - see sea oma eriti
on päevakorras nagunii
ning vaidlus selle üle kas
vaktsiini jätkub pikemaks
on tüüdand kõiki inimesi...

ILMAST räägime me kogu aeg
sellest üle ega ümber saa
kas möllab kuskil lumetorm
või katab päikse pilve morn
läeb teemaks pea alati
kuid kahjuks üsna kiirelt kaob
selle vastu huvi aos...

POLIITIKA - ei, sellest reeglina
vist siin ei räägi
minu teada mitte keegi
Vaid siis kui valida on vaja
ja saada mingit vastukaja
oma valikule...siis
kuid seegi kaob nii kiirelt siit...

MUUSIKA - see ainsana
vaid inimesi kutsub kuulama
me väsind päevast leiame
nõndaviisi unustuse hea...

*
Te kõik, kes seda lullat loete
ning väsimuse taha poete
pakkuge nüüd lisaks neile
minu toodud teemadele
endal huvipakkuv jutt
et igapäevane rutt
saaks unustatud vestluses,
mis pakuks pinget kõigile...:)
 
la femme 11. november 2009, kl 23.49
Räägiks sellest kui vana keegi on, see pakub huvi kõigile. Ise sain just 49 täis.
 
p 12. november 2009, kl 00.10
La femme, sa ikka rabasid mind küll oma vanusega. Ausalt öeldes pidasin sind ikka endast nooremaks...:) A ega ma tea, kui vanaks siin mind ennem on peetud. Nüüd olen vanainimene valmis vist kõigi meelest.:))))
 
diip 12. november 2009, kl 00.10
10 kuud ja 4 päeva, lisaks üksjagu aastaid;)
 
olavsu1 12. november 2009, kl 00.11
vanuseks mul XXXIII ja XXXIV tuleb varsti.
 
panther 12. november 2009, kl 00.11
Diip, see tähendab, et oled 31 aastat, 10 kuud ja 4 päeva vana või?
 
p 12. november 2009, kl 00.12
Mina mahun teie kõigi vahele ilusasti ära...:)
 
diip 12. november 2009, kl 00.13
huh, see tuli küll kähku:)
 
panther 12. november 2009, kl 00.15
Sa oled mulle kunagi väga ausalt oma vanuse öelnud... mul on mõneti hea mälu.:)
 
p 12. november 2009, kl 00.18
diip, sul on vist kuskil mingi 8. jaanuar siis sünna või?
 
diip 12. november 2009, kl 00.20
paljastatud...
 
panther 12. november 2009, kl 00.21
Siis teab lulla valmis kirjutada...
 
p 12. november 2009, kl 00.22
Olav, kas sina olid 28 november sündinud?
 
olavsu1 12. november 2009, kl 00.39
nii ta on jah.
 
p 12. november 2009, kl 00.41
Siis jäi õigesti meelde.:)
 
noh 12. november 2009, kl 06.28
panther, see üleskutse nii valesti ju sõnastatud....meil unetuid pole eriti...niipalju, kui ma aru saan siis sina ja olav ehk on unetud, võibolla võiks veel angeliina siia alla sobitada...a ülejäänud on küll kõik unekotid:DDD
a millest rääkida...no näiteks tomatite kasvatamisest....irw, kokkamine on ka vist selline teema, millest võiks rääkida...nagu ma juba ühekorra mainisin...ei saa meist keegi läbi poti-pannita:D...mul igatahes soe toit valmis juba ja võiks teid hommikusöögile kutsuda:D....vaat see vanaduse jutt hõljub ka sellest meeles, et siit kuskilt olen lugenud, et vanad lähvad vara magama ja hommiku vara üles....ja siis kui väiksed olime ja vanaisa juures olime, siis tema ka ärkas lati kell viis ja hakkas meile süüa tegema....no midagi pole teha...kohe kisub iseenesest mõtte sellele, et küllap ma ka siis ikka vana juba olen, kui selline elustiil külge hakanud:DDDDDDD
 
la femme 12. november 2009, kl 07.09
Tere hommikust, panther! :)
Sa suutsid mind ikka täiega üllatada, võiksin vist öelda, et lausa rabada! Kellega sa omaarust öösel rääkisid? :)))
Ma arvan, et kõik olid vaid meie nimekaimud!

RR, sullegi tere hommikust!
Muide, millal sa viimati siin olid? :)

Kohtumiseni järgmisel nädalal!
 
panther 12. november 2009, kl 07.51
Noh, ega ma mõelnudki, et öösel peab rääkima. Kuna ma veel öösel üleval olin, siis selle lulla siia hommikuseks kõigile lugemiseks üles panin... Unetute nurk... teadagi, et siin unetuid pole ju. Ei mõelnudki, et seda võetakse sõna-sõnalt.:)

La femme, kust pean mina teadma, kas tegu on RRiga? Teie uskusite teda ka siis kui mind tegelikult polnud ja Raivo(?) siin minu nimel sõna võttis ja jõuludeks lubas tagasi olla...:)
 
alissandra 12. november 2009, kl 07.53
Hommikust! Sa, Panther, saad ka varsti oma luulekogu kokku.;)
 
panther 12. november 2009, kl 07.59
ää aasi siin alissandra...:)
 
panther 12. november 2009, kl 08.03
Ja tegelikult tahaks mina ka ikka teada saada kui vana see RR lõpuks on. Must lammas ehk jäär on ta võibolla...:) Aga kuhu see vanus tal tüürib.... pärast seda kui me tegime temaga online intervjuu, ta vist eriti küsimustele vastata ei soovi...:)
 
Anita 12. november 2009, kl 09.47
ma arvan et parim teema paistab olema kellegi nokkimine, norimine, "saba peal" tallumine, oma küündimatust esitledes..;b

head teemad ikka need, mis arusaamatud, mõtlema panevad ja isiku puutumata jätavad:)
samas jällegi - nagu siin näha - on ka oluline teada kaaskirjutaja sugu, vanust, sotsiaalset kuuluvust, tööalast edukust, asukohta, ig-d ja muud olulist, mis suhtlemiseks vakalik..poleks paha ka teada inimese perekonnaseisu, lisaks ka muidugi kaal ja pikkus..;b;))))))))

* isiklikult meeldivad vilosoohvilised teemad.;b
 
noh 12. november 2009, kl 11.36
la femmel algab nädala vahetus küll varakult pihta:D....RR pakuks ma kuskil 47....mis siis veel, nokkimise teemad on jah väga hääd teemad, ajab ennastki naerma vähemalt:D...a mis see küündimatus on, mis või kus on see koht, kuhu ma ei ulatu...aru ma ei saa:D
 
alissandra 12. november 2009, kl 11.40
Panther, ei ma aasi ühti, ma päris tõsiselt mõtlen.
 
noh 12. november 2009, kl 11.43
no jah, miks ka mitte...ma isiklikult esimesena nõutaks seda luulekogu endale:D
 
Ropp Raivo 12. november 2009, kl 11.58
Vastuseks teie küsimustele. Käin siin viimasel ajal harva, millal viimati olin, ei mäleta peast. Ju siis pole lihtsalt soovi kaasa rääkida teemades ning olen leidnud endale muud käelist tegevust, mida õhtuti teha. Samuti ei maksa arvata, et mina olen see must lammas, kes iga kord teiste nimel sõna võtab.
Teisalt see vanuse teema ( ja miks ka mitte lisaks kaal, vanus, pikkus, sotsiaalne kuuluvus:) on päris hea. Olen nõus kohe oma vanuse paljastama, kui te kõik siin enda vanused üles loetlete. Ma olen olnud unetute seast siiani üks avameelsemaid, kes on enda kohta nii mõndagi pajatanud (pean silmas fakte, mitte mingit ümmargust mölajuttu). Vastasel korral tekib jälle olukord, kus mina olen avameelne ja mulle "jäävad vastuseks vaid tühjad pihud", sest enamus unetuid naisi on faktide koha pealt vait nagu kuldid rukkis:)
 
Anita 12. november 2009, kl 12.03
noh, küündimatus on see, et sa soovid mind solvata, maha teha, aga ei saa sellega hakkama..vot!;b
 
noh 12. november 2009, kl 12.11
hahaa, anita:D...see on ainult sinu arvamus
 
alissandra 12. november 2009, kl 12.16
Raivo, siin juba räägiti vanustest. Mina küll enda vanust ei ole kunagi varjanud ja võin uuesti öelda, et sain eelmine kuu 41.
 
Ropp Raivo 12. november 2009, kl 13.23
Tubli Alissandra, sinu otsekohesus teeb sulle au.
Teeme siis tabeli vormis.
Alissandra 41
Olavsu1 33
diip 31
la femme 49
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!