Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
helen 15. november 2009, kl 17.48
Kuulata ju võib, kuid nõrgematel inimestel on oht nende meelevalda jääda.
 
angelina 15. november 2009, kl 17.50
jah,see on juba kunst, Helen.
 
mari 15. november 2009, kl 17.52
Helen, on olukordi, kus pole võimalik inimest vältida, ükskõik kui silmakirjalik või milline manipulaator ta on, sa pead temaga tegelema. Sul veab, kui saad vältida..
 
trallallaa 15. november 2009, kl 17.52
krt, kõigilt on õppida. pole nii, et selekteerid, seda tahan, seda ei taha. kes kord su teel on ees, siis võta ja õpi sellest. ükskõik kui s...t see õppetund ka sinu jaoks pole.
 
helen 15. november 2009, kl 17.54
Kummalisel kombel on manipulaatoritel psühholoogi omadused. Ma ei oska täpsemalt öelda. Haaravad sind enda välja, hiljem mõtled, et kuidas ma küll nii loll sain olla.
 
helen 15. november 2009, kl 17.55
Ma ei vaidlegi vastu, ongi õppida, kuid iga inimene võib valida, kellega suhtleb ja kellega mitte.
 
mari 15. november 2009, kl 17.57
trallallaa, olen nõus sinuga. Selleks, et teada saada, kui hea inimene on üks, on vaja teda võrrelda mõne teisega, kes aina s...a kokku keerab..muidu ei oska hinnanguid ju anda
 
Anita 15. november 2009, kl 17.58
helen, ainult nõrgad inimesed peavad oma kaaskodanikke manipulaatoriteks.. ma arvan, et manipulatsioon on iseenesest pettekujutelm..selleks on vaja väga nõrka ja väga tugevat inimest vastandada, et jõud manipulaatori staatuseni.. kedagi ei saa kitte millekski vägisi sundida, kui ta täiskasvanud /üle 18/ inimene..alaealistega jah, on manipulatsioon täiesti mõeldav, kuid sellel peavad olema head eesmärgid..kui mitte, pöördub kogu asja mõte ja sisu su enda vastu, kui manipuleerid eeesmärgiga kedagi ära kasutada..;b
 
helen 15. november 2009, kl 18.00
Loomulikult ei hinda ma inimesi pelgalt ühe pilgu põhjal. Üritan olla eelarvamustevaba. Usun, et on inimesi, kellega lihtsalt energeetiliselt ei sobi ja vägisi punnitada ka ei ole mõtet, see ei too kellelegi kasu.
 
noh 15. november 2009, kl 18.02
tere õhtat rahvas...vilgas arutelu käimas...a mari, miks sa oma aastad nii valeks oled kirjutanud?
 
angelina 15. november 2009, kl 18.02
eks me kõik oleme mingil määral manipulaatorid. igapäevaeluski tuleb ette.
 
helen 15. november 2009, kl 18.04
Ok, ei ütle enam midagi. Kõigil on õigus.
 
angelina 15. november 2009, kl 18.07
sa, Helen, oled tore inimene ja liiga hea südamega. pead kõigega leppima. ma kujutan ette, kui raske ja emotsionaalne on tegeleda haigetega. kas sa liiga südamesse ei võta nende elu ja saatust?
 
helen 15. november 2009, kl 18.12
Eks igaüks ju õpib erinevatelt inimestelt ning saab targemaks. Ehk olen minagi midagi õppinud:)Mõnikord on küll raske, kui näed, et inimene kardab surma või tal ei ole mitte kedagi ning peab kuidagi oma haigusega hakkama saama. Ja siis tunned end nii abituna.
 
mari 15. november 2009, kl 18.13
noh, miks sa nii arvad? minul ikka tõsi taga
 
mari 15. november 2009, kl 18.14
helen, mis tööd sa teed? kui see saladus ei ole..
 
noh 15. november 2009, kl 18.15
mari....ei tea, msiki ütleb, et see pole õige:D
 
helen 15. november 2009, kl 18.16
Med.õde olen ja ma armastan oma tööd väga. Aga ma nüüd lahkun teie seltskonnast. Hüva õhtut!
 
Liis 15. november 2009, kl 18.16
õhtust ! täna vist jõudsin varem, et teile kõigile head pühapäeva õhtust soovida !
Helen sa oled Mariga mõnes mõttes ühes paadis, teil on mõlemail töö mis nõuab palju endast ära andmist ning see on töö, mida ei suuda teha igaüks. Sügav kummardus teie mõlema ees ! :)
 
noh 15. november 2009, kl 18.18
õhtut Liis, kenakest:D
 
panther 15. november 2009, kl 18.19
Tere, Liis! POle ammu trehvanud juttu ajama.
 
Liis 15. november 2009, kl 18.20
on jah nõnda läinud, et kui mina tulin siis kõik läinud ja kui teie kõik tulite olin mina läinud :))) Lõpuks ikka saime kokku :))
 
noh 15. november 2009, kl 18.21
unetud on varase unega:DDD...alustavad vara ja kaovad vara:DDD
 
mari 15. november 2009, kl 18.22
ma vaatan vahepeal mägidoktorit, aga hiljem tulen tagasi
 
panther 15. november 2009, kl 18.24
tüüpiline...:) selelks ajaks kui mari naaseb on teised lännu.:)
 
Liis 15. november 2009, kl 18.25
eks mina kah vahepeal kiika telerisse ja siis jälle siia tagasi, kuid tore on sõpru jälle " näha " ja juttu puhuda. Olen siin vahepeal piilunud aga siis jälle ei ole osanud kaasa rääkida ning vahepeal polnud üldse tuju, olin kuidagi liimist lahti.
Juhtub vahel " hormoonid ei mölla enam " :))))))))))
 
panther 15. november 2009, kl 18.25
Kuidas sul Liis vahepeal läinud on? Pole ju ammu suhelnud, ei teagi kohe millest alustada?:)
 
Liis 15. november 2009, kl 18.29
oh, panther vahel on nii nukker ja siis jälle ei tahagi midagi teha ega tea kuidas ära olla.Kõige hullem, et vahepeal lihtsalt ise ka ei tea mida tahad või mida ei taha, kuidagi nukker on vahel olla. Tahad siia tulla aga ei oska ka siin midagi tarka öelda. Arvan et mul see üksiku inimese süntroom on peal või :DD
 
noh 15. november 2009, kl 18.31
Liis, ma arvan, et kõigiga juhtub selliseid asju...kas sul lapsed kaugel?
 
Liis 15. november 2009, kl 18.32
aga üldiselt ei taha ma siin nüüd kurtma kukkuda, elu läheb tasapisi, midagi jalust rabavat igatahes pole, isegi siga ei võta vist minusugust :))))))) et haigeks jääks ma mõtlesin :)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!