Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
Anja 06. veebruar 2011, kl 17.31
Anita ma ilmselt enam ei ole..- tutvustes on üks daam nõuks võtnud selle nime näpata - aga kui tabelt parandada, siis :
Anja, vanus 42, mõõdud 171/64..võõumbermõõt mul täna ilmselt üle tavapärase (palju Astit ja süüa), aga mul õlad/rinnad noh;b/ ja tagumik jällegist parlanksis..;b

* mu meelest siin paljud aastaid vanemaks saanud vahepeal..nii vana teema ju!!
 
pliks 06. veebruar 2011, kl 17.37
ei ole midagi uut siin unetutes ;)
 
Anja 06. veebruar 2011, kl 17.43
Seepärast need vanad teemad vist üles "katkutakse"..;b Ei tea, mis kasu on teadmisest, et kui vana keegi on ja palju kaalub..mis see annab? Et siis nagu teha statistikat, et millist tüüpi on unetud või mitte unetud või?;b
 
Rexx 06. veebruar 2011, kl 21.20
olen täiesti kindel, et need uued andmed ei ole vajalikud. kes tahab, see muidugi avaldab.:))
 
RR 06. veebruar 2011, kl 23.10
To Rexx
Ega sa sellise mõnusa paksukesena ju muud vabandust ei suutnud välja mõelda:)
 
Rexx 06. veebruar 2011, kl 23.25
ütlesin selles samas temas juba varem, et rohkem andmeid ma endast ei avalda. kui tahate mõelda minust kui paksukesest, siis laske käia. ei hakka ma teile siin midagi tõestama:)
 
RR 06. veebruar 2011, kl 23.54
Tegelikult peale selle, et sa suur koerasõber oled, pole sa muid andmeid avaldanud:) Seega millest sa räägid proua. Ise pole mingeid andmeid avaldanud ja siis uhkustab siin-rohkem ma endast mingeid andmeid ei avalda:)))
Ropp-Raivo 07. veebruar 2011, kl 00.15
to Anja
Ega sellest kaalu ja pikkuse teadmisest mingit kasu ei sünni, lihtsalt elevuse tekitamiseks on hea küsida ja jälgida reaktsioone. Mõni teatab külma rahuga nagu õige mees (Olavsu1), teine on kategooriline- ei mingeid andmeid enda kohta (Rexx). Lihtsalt huvitav on jälgida inimeste reageeringut ja teha sellest tegelikult ka pisut mingeid järeldusi. Harrastuspsüholoog on rääkinud:)
 
-frukt- 07. veebruar 2011, kl 14.01
mina jälllegi järeldan, et kevad pole enam kaugel kui juba särk seljast visatakse:)
Ropp-Raivo 07. veebruar 2011, kl 14.40
Õige frukt, kevad pole kaugel. See eelmine pilt oligi liiga kribu ja seetõttu otsustasin panna väheke suurema pildi.
la-femme 07. veebruar 2011, kl 19.20
Ei tea, kas see pildil on ikka Tema Ise?
Äkki on nii, et usun ja saan petta?

Ei teagi kohe, mida teha:
kas uskuda poolt ja saada kolmveerandiga petta
või
uskuda veerandit ja saada poolega petta?
 
olavsu1 08. veebruar 2011, kl 01.58
ikka võõrad suled, nagu kõigil....
Ropp-Raivo 08. veebruar 2011, kl 09.19
to Olavsu1
Vaatasin eile postkasti ja selgus, et sa olid mulle juba kuu aega tagasi ilusa kirja saatnud. Ajendatuna sellest küsiks: millised on arengud jaapani neidude suunal? Kas piirdud endiselt vaid muusikavideote vaatamisega nendest ning unistad või on ehk midagi reaalsemat lähiajal sündimas?
 
olavsu1 08. veebruar 2011, kl 12.16
ma suren ennem ise ära kui ideedest asja saab, tundub nii.

praegu loen üht logiraamatut - vesi kivide vahel..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati olavsu1 08.02.2011 12.33.
Ropp-Raivo 08. veebruar 2011, kl 12.33
ja mille taha siis asi peaasjalikult jääb? Pakun välja ka vastusevariandid, et oleks lihtsam vastata:
1. Pole raha, ei saa Jaapani minna (kui raha oleks, siis oleks 100% mineja). Neiu juba on valmis ja ootab.
2. Raha on, aga minust endast pole kahjuks nii kaugele maale minejat (pelgan, kas saan hakkama jne). Neiu juba on valmis ja ootab.
3. Raha on, mina olen hakkamist täis, aga pole neidu, kes mind seal ootaks.
4. Pole raha, pole neidu, kes mind seal ootaks ja ega minust reaalset sinna minejat ka ei oleks. Olen rohkem selline unistaja mees:)
 
olavsu1 08. veebruar 2011, kl 12.35
ükski variant pole päris õige.

osa raha on olemas, tahtmine minna on ka, kuid neidu, kes ootaks pole ja see polegi nii tähtis, et oleks.
äriplaan on olemas ja pidevalt saab täiendust.
üks konkurent hakkas silma, kas ta teeb seda sama, mida mina plaanin? kui jah, siis mis on tema teenuse hinnad? vajab uurimist.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati olavsu1 08.02.2011 12.55.
 
RR 08. veebruar 2011, kl 12.58
Aga kuidas on jaapani keele oskusega?
 
olavsu1 08. veebruar 2011, kl 13.40
RR Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga kuidas on jaapani keele oskusega?


kasin, kuid mitte päris null. mõne sõna ja lause on nad selgeks õpetanud. õpitu kordamine saab alles suvel alata, siis ei kontrollita nii väga mis pabereid või töölehti ma uurin ....

http://www.mlcjapanese.co.jp/
mul on sealt materjale...
diip 09. veebruar 2011, kl 19.10
Saime teada, et olavsu1 on mees, aga Rexx ei ole. Viljakas ala see harrastuspsühholoogia:)
 
olavsu1 09. veebruar 2011, kl 19.39
diip Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saime teada, et olavsu1 on mees, aga Rexx ei ole.


kas see juba ammu teada ei olnud?
 
-frukt- 09. veebruar 2011, kl 19.54
kordamine on tarkuse ema!

kuna siin on pidevalt palju rahvast liikvel, siis võib juhtuda, et lihtsalt unub ära, kes on kes:)
 
äge 09. veebruar 2011, kl 22.45
mis sa, frukt, " kakud" siin teemades, ah
tsiteerides alissandrat:)
 
kkk 09. veebruar 2011, kl 23.00
Aga mina saan kohe 21 :) Võta v jäta.
 
olavsu1 09. veebruar 2011, kl 23.27
 
-frukt- 10. veebruar 2011, kl 10.00
lugupeetud äge!

kuna on veenvalt tõestatud, et siin valitseb anarhia, siis teeb igaüks seda, mida heaks arvab!
kes kakub, kes laulab, kes magab, kes loeb, kes mõtiskleb...............jne.
alissandra 10. veebruar 2011, kl 11.53
Ojee, mind juba tsiteeritakse.:)))) Kakkuma on nii armas väljend, et ma kohe ei saa...
A mina kaalust ei räägi, ta kenasti nurgas mul paigas, las ta olla seal. Ma ei taha teda kisendama ka panna, pärast lõugab ai mul on valus nii valus, mis ma siis teen? Ma olen nagunii kõige kogukam siin, nagu valimistel selgus kunagi.:)
la-femme 11. veebruar 2011, kl 20.13
Siia on vahepeal uusi inimesi juurde tulnud ja sinult tiitli ära võtnud, Alissa.
Sa ei ole enam kõige kogukam. Ega sa karude vastu ikka ei saa, ükskõik, olgu see siis pesu-, jää- või pandakaru!

Äge on ka väga salapärane isik. Ma kahtlustan, et tegelikult on tema Miss!:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!