Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
p 14. november 2009, kl 18.04
Äkki sa Helen oled liiga noor. Mõnel vanemal inimesel seostub temaga nooruse hiilgeaeg ja diskod jne...:) Mina nende hulka ei kuulu paraku, aga teatud koguses (st paar lugu) suudan ikka ära kuulata.:))
 
helen 14. november 2009, kl 18.05
Võimalik, et see nii on. Kuulata ikka võib, seda küll. Eriti, kui seda koos hea seltskonnaga teha.
 
Anita 14. november 2009, kl 18.06
teine variant, panther, see hapukoor asenda majoneesiga..piimatooted /sellised leebemad/ pole haiguse ajal head..juust, majonees, küüslauk - sega kokku, siis viil tomatit ja ohtralt pipart peale..aevastad nagu segane, aga saad ruttu terveks.. mesi kah muidugi, aga selleks pead teadma, kus kohast mesi korjatud.. mul üks hea onkel mesinik, ja ma tean milline väärtus sellel on..sügise alguses põdesin kah midagi, aga kui olin joonud paar tassi meega teed, oli energi laes ja haigus hauas..;)))
 
helen 14. november 2009, kl 18.09
Ei tea, kas Mait parandab täna pead:P
 
Rex 14. november 2009, kl 18.12
segage seda küüslauku millega tahes - haiseb ikka, aga ravib ka väga hästi.
 
helen 14. november 2009, kl 18.16
Küüslauk on nii nämma, panen seda pea iga toidu sisse (magustoidu jätan küüslaugust vabaks, kuigi kiusatus on ka sinna lisada:DD).
 
vana juut 14. november 2009, kl 18.17
õhtast küüslaugulised :) mul täna õhtal pikk ootamine, võin siin teitega lobada, kui paremat miskit teha ei leia ;)
ja mis anita vanusesse puutub, siis hämab ta täiega, aa mai tule ka ta tegelikku noorust paljastama, see pidada peale kahtkendviit saladus olema
 
helen 14. november 2009, kl 18.19
Ja mida sa siis ootad, vana juut? Kas trammi või trolli:D
 
p 14. november 2009, kl 18.20
nu pakun Anitale pluss paar aastat endast vanem...:)
 
p 14. november 2009, kl 18.21
...või miinus.:)
 
Anita 14. november 2009, kl 18.27
tere mu armas juut! no sinu nägemine siin kirjutamas teeb mind varbaotsteni soojaks.;))) amida seal ootad..mind vä?;b;))))))))
 
vana juut 14. november 2009, kl 18.28
ei oota ei trammi ei trolli, bussist rääkimata, ootan üht kaunitari :) eks ma senikaua oian voodit soojas ;)
 
Anita 14. november 2009, kl 18.28
panther, ah ära vaeva oma pead..see hämamine oli selle rr-i jaoks..sa ju tead mu suhtumist temasse..;)) ma ikka neljakümpine vanamoor..;)))))
 
helen 14. november 2009, kl 18.31
Aga vana juut, on sul ikka kõik ettevalmistused tehtud? Tuba ikka koristatud ja lilled ostetud:P
 
vana juut 14. november 2009, kl 18.31
nääd Anita, seind mai jõudki ää oodata, eks ma nüüd pean noorematega leppima...
 
vana juut 14. november 2009, kl 18.33
helen, ma eelistan endistviisi neutraalseid pindu ;) ei viitsi mina koristamisega tegelda.
 
Anita 14. november 2009, kl 18.33
vana juut, sa pead enne karu maha laskma, vat siis tuleks suga karunahka jagama..;))) asa ju tead mu veendumusi ja kui truu ma olen ainult ühele..vat oleks seda va seikleja verd naha vahel, oleks ehk sinugi voodi kuumaks kütnud..astarast ne radast, nada duumat..;)))))))
 
vana juut 14. november 2009, kl 18.37
vot looma ma küll tapma ei akka, isegi kassi jätan ellu, kuigi ta mul toanurka pasandas (no ri viitsi ma teda öösel välja lasta) aa mul selle vanuse kasvades seda va seiklejaverd tuleb aina juurde :)
 
helen 14. november 2009, kl 18.39
Vana juut, aga enda rõõmuks vast ikka vahel koristad?
 
vana juut 14. november 2009, kl 18.43
no kui päris aus olla, siis koristamisest ei pääse, aa siis peab ka vastav tuju olema
 
helen 14. november 2009, kl 18.46
Mõnus ellusuhtumine sul iagathes. Arvatavasti sa võtad elu suht vabalt, ei vaeva oma pead üleliigsete mõtetega. Lased elul kulgeda:)
 
vana juut 14. november 2009, kl 18.57
helen, elu peabki vabalt võtma, ega siis iga pisiasja pea hirmtõsiselt võtma :) elu tuleb nautida ja kunas siis veel, kui mitte präägu.
 
angelina 14. november 2009, kl 18.58
mulle pissis kass nüüd, esimest korda elus, kinga sisse. tulin koju ja avastasin, et üks king läigib seest. tavaliselt ta ei trikita, nii küll mitte. ju siis olen paha inimene olnud.
 
Anita 14. november 2009, kl 19.01
angelina, kui siiami kass, siis on ta pahane su peale kui nii tegi.. mul endal oli kunagi irmarmas kiisu /loomulikult siiam, sest teised kassitõud - ehk erand see pärslane - meenutavad mulle rotte;b/ ..see tegi alati selle kinga sisse igasuguseid hädasid, kellega ta nõus ei olnud, et ta temaga ühe ruumi õhku hingab.;))
 
helen 14. november 2009, kl 19.02
Tark inimene oled, vana juut. Elu pidi lihtne olema, aga miskitpärast on palju inimesi, kelle jaoks siiski 1+1 ei võrdu kahega. Võibolla teeb see elu iseeneset huvitavamaks. Ei tea...
 
angelina 14. november 2009, kl 19.02
ei ole siiam, kõige tavalisem kõuts on. ma pean oma käitumist muutma, tundub. talle käib midagi närvidele.
 
Anita 14. november 2009, kl 19.04
helen ah mis sa tögad juuti.. tal naine on loll, kes abielukohust ei täida.. ei tea mis sel mehel siis üle jääb kui kaunitare noolida..;b
 
helen 14. november 2009, kl 19.06
Oma aruga ei töga kedagi, aga pani hetkeks mõtlema küll...
 
Anita 14. november 2009, kl 19.14
mõtlemine iseenesest hea..;b aga kui ikka mehe oma sõrme ümber keerasid, ja seksi koha pealt keskmist näppu näitad, siis süüdista ennast, kui ühel päeval leiad end üksikult saarelt, kus pole kedagi peale sinu..;b

vana juuti ma ka ei luba nokkida..tema on minu kõige armsam tegelane siin..vot!;)))))))
 
vana juut 14. november 2009, kl 19.16
Anita on tark naine ;) aa tegelt on nii, et ei maksa väga põdeda asjade pärast, mida me muuta ei saa ja sinna hulka ma arvan ka kõik, mis puutub teistesse inimestesse. muuta saab vaid ennast ja kui sa muudad ennast paremaks/vabamaks, muutub ka elu vastavalt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!