Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
Anita 15. november 2009, kl 15.58
panther, väga omapärane kättemaksuviis..haledad on nad, mis muud..;))
 
Anita 15. november 2009, kl 15.59
mari, just..selgrootud molluskid..amööbid on libad..;))
 
mari 15. november 2009, kl 16.05
Mina olen ikka vahel õnge läinud...räägin inimesega, tundub päris normaalne, siis äkki pöörab ära..
 
p 15. november 2009, kl 16.06
siin selles foorumis või, mari?
 
Anita 15. november 2009, kl 16.08
mari, mis mõttes, pöörab ära? sa siis nagu tunneks inimest ja järgmisel hetkel enam ei tunne?;b see ongi liba leib, et siin keegi kedagi kedagi ei tunne /ma usun et kui ma siit kedagi tunneks, siis siin ma temaga vaevalt vestleks..;b/
 
Anita 15. november 2009, kl 16.11
kunagi siin keegi pakkus, et moderaatorid ise libavad..mnjah.. - neil ju teadupärast see alkoholism probleemiks..mine tea kuidas see ajurakkudele mõjub..;)))
 
panther 15. november 2009, kl 16.14
Sry, aga ma nüüd lastega tegelema. Loodan, et jututajaid täna veel siin liigub.:)
 
mari 15. november 2009, kl 16.16
nojah, siin ju ainus koht, kus libada saab...aga ma pidasin silmas seda, et siin on ka teatud mõttes ju vanad tuttavad ja veidi vähem tuttavad, no igaühest saab ju mingi pildi, kellega siin suhtled
 
alissandra 15. november 2009, kl 16.21
Raivo oli kaval, peilis kõigi vanused välja, nüüd on ise vait kui sukk.:P
 
mari 15. november 2009, kl 16.23
aga tal pole nende vanustega ju midagi peale hakata
 
Anita 15. november 2009, kl 16.24
mari, ei usu..siin on aurutamise koht..vaevalt et keegi oma õige loomusega siin laineid lööb.. tavaelus ei usu eales, et keegi tegelikult selliseid asju kirjutab-välja ütleb, kui siin.. no kindlasti on siin kah - nagu naise karjas ikka - õelutsejaid, kes ei küündi teatavale tasemele, aga et kellestki mingi pildi saaks, selles kahtlen.. selleks et inimest tundma õppida, on vaja vähemalt kümme aastat, ja siis tead ka temast ainult poolest pool, ja sellest miinus pool, lahutades veel terve kolmveerand..:)))
 
Anita 15. november 2009, kl 16.26
rr vist otsib ikka mingit lohutust siit..kasvõi numbrite näol..:)))
 
Anita 15. november 2009, kl 16.44
ainult üks asi tekitab minus segadust.. siin on ju suisa eraldi nurk 50+ inimestele..miks te seal ei suhtle..mina näiteks sinna oma nina ei pista, miks käivad nemad siin? on ju austusväärne omada puhta eraldi nurka, pidades lugu teie vanusest.. ma saan aru küll, et unetute nurk iseenesest justkui neutraalne, aga ega seda 50+ nrgakest naljapärast ei tehtud - ses vanuses inimesed on hoopis teistmoodi mõttelaadiga, ja neile, kes veel sellesse austusväärsesse ikka pole jõudnud, pole nende tarkus midagi väärt.. püsige ikka omas elemendis:)
 
mari 15. november 2009, kl 16.44
Eks igaühel on mingi põhjus, miks ta foorumis käib...kes otsib lohutust, kes meelelahutust, kes valab oma kibestumust ja viha välja, kes tahab oma rõõmu jagada, kes oma vaimukust näidata ja mida kõike veel...hea koht igal juhul!
 
Anita 15. november 2009, kl 16.47
jah, mari, aga otsigu ikka õige koht..:) valikut siin ju kõigile...
 
angelina 15. november 2009, kl 16.58
absoluutselt ei huvita (mitte halvas mõttes) kellegi vanus, on ta 14, 23, 53 või 95. mõtted needki, antud inimene kirjutab. suhtlen kõigiga.
 
Anita 15. november 2009, kl 17.01
näieX on minule mõistetamatu, mida teevad rate-s üle 35 aasta vanused inimesed /tegelikult kui ausalt, siis suisa üle 26 aasta vanused;b/..no ei mõista, ja vaevalt ma kunagi ka mõistma hakkan..;b
 
Anita 15. november 2009, kl 17.03
angelina, ei usu, et sa oled võimeline suhtlema kõigiga..;b teadaolevalt kasutame oma ajupotentsiaali kusagil 5% piires..ei usu et sa geenius oled..;b
 
Anita 15. november 2009, kl 17.05
ehk ainult arvuti, mille vahendusel sa teistega suhtled, on geenius..;b;)))
 
angelina 15. november 2009, kl 17.15
Anita, kui üks 5- aastane siin kirjutab, siis ma loen ka tema mõtteid. sama on päriselus. ei tee vahet, kas on vana või noor, laskun siis vastavale tasemele (vajadusel).
 
mari 15. november 2009, kl 17.19
Rate-s vanusepiiranguid ei ole, las toimetavad seal, kui neile meeldib ja nad end hästi tunnevad. Kui need keskealised olid noored, siis polnud selliseid võimalusi, nüüd tahetakse ju kõik ära proovida
 
Anita 15. november 2009, kl 17.24
angelina..laskud sa jee.sa ei ole võimeline 5 aastase tasemel mõtlema,kuna oled sellest east välja kasvanud.. sa ju ei vaata oma seljataha, kui seljatagune kindel..;b
 
Anita 15. november 2009, kl 17.30
angelina, see siiski pinnapealne ja kergelt vilosoohvile jutt siin..ära võta isiklikult;)
 
angelina 15. november 2009, kl 17.30
Anita, mis on see piir, millest alates (alla ja üle) sina siis ei suhtle inimestega?
 
Anita 15. november 2009, kl 17.32
angelina, ei ole piire..aga piiritunnetus on..ja seda ei õpi ei aastatega ega ülikoolis..;b
 
angelina 15. november 2009, kl 17.34
ei võtagi isiklikult. räägi räägi. mind on üldiselt päris raske rööpast välja viia (no välja arvatud mõned juhud, aga see pole praeguseks teemaks). ja seda sa siin ka ei saa aru, kas olen närviline või mitte.
 
trallalaa 15. november 2009, kl 17.39
Nõela vaja, et õhupallile auk sisse teha ja õhk välja lasta.
 
helen 15. november 2009, kl 17.44
Väldin inimesi, kes on manipulaatorid ja silmakirjalikud. Teinekord võtab selle teadasaamine aega, kuid kui mõistan, mis inimesega tegu on, siis enam südamesse ei võta. See inimene on minu jaoks neutraalne, võibolla isegi tühi koht:)
 
angelina 15. november 2009, kl 17.44
vahel on lastel päris arukaid mõtteid. targemad kui meie. nii et mina kuulan neid küll. ma mäletan, et kunagi oli küll keskkoolis selline aeg, et sina, 2 aastat noorem, tõmba udu, noor loll.
 
angelina 15. november 2009, kl 17.46
mina kuulan isegi manipulaatoreid, ka neilt on üht-teist õppida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!