Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Üleskutse unetuile...:)
 
kuu 13. november 2009, kl 13.41
pole need mehed paremad midagi. noorte naiste jahtimine keskeas näitab ju, et mehedki tahavad tegelikult veel noored ja ilusad olla :))
 
noh 13. november 2009, kl 13.41
kuu, kus seda loksuvat merd kohe käepärast võtta on?:DD...noh selleks juhuks, kui mõni vähk peaks ette sattuma:D
 
Anita 13. november 2009, kl 13.42
noh, kui sinna ikka jõuad, räägid ehk teist juttu..aga eks see ikka sõltu inimese vaimsest tasemest..mõni vanake lihtsalt kardab seda vananemist nii et hakkab end naerualuseks tegema noorte seas, ja eks noored naised seda vaevalt ärakasutamata jätavad..;))
 
noh 13. november 2009, kl 13.43
huvitav, ja sul kohe on see tõeline armastus käe pärast võtta?
 
kuu 13. november 2009, kl 13.44
noh,
kas me mitte mereriigis ei ela :))
lilled või liblikad ajavad ka asja ära :)
igaks juhuks varu taskusse mõni tilluke pehme mänguasi, hea kohe tagataskust kingituseks võtta :D
 
Anita 13. november 2009, kl 13.44
noh, kuidas siis muidu..;b
 
kuu 13. november 2009, kl 13.46
mitte ei saa neist noortest tüdrukutest aru :) mäletan ennast 20-ndate algusest, kolmekümnesed tundusid juba tõsised vanurid :))
muidugi nüüdsed 30-sed näevad vist veidi kabedamad välja kui 20 aastat tagasi :))
 
noh 13. november 2009, kl 13.47
ei noh...hea soovitus kuu...mu tagataskud on niigi igasugust pahna täis....ei leia enam muusikatki säält üles, mis veel muust rääkida:DDD
 
kuu 13. november 2009, kl 13.50
noh,
tootsi taskud :))
ma vähemalt olen omalt poolt kõik teinud, et sul vähemalt esimene kohtumine vähiga kenasti läheks :)
 
Anita 13. november 2009, kl 13.51
kuu, vastupidi..ikka siis olid nad kenamad..nüüd on nad sest rahamurest, suhtekriisidest ja muust sellisest nii vaevatud, et pakuks välimuse põhjal neile juba 59..ema mul 60, no ja ta väga ilus naine, kuid ei märka mina temas koledaid vananemismärke..paistab kui 40.. inimestel ehk oli teistmoodi omal ajal raske, kuid märke neist nii näha pole kui praegustel tarbimisühiskonnast vaevatud kesksoolistel..;b
 
noh 13. november 2009, kl 13.51
eks need noored tahvad kogu aeg kenad välja näha siis tõmbavad võõpa koledasti peale...mu oma tütar ka värvib neid juukseid nii palju, ma küll ütlen, et varsti kolm karva kolmes reas...a mis sa teed, nende arvates ei tee need värvid miskit halba...no ma ei tea...eks pärast muidugi saavad ise ka aru...kuidas asjad tegelikult on
a sa anita siis loodad igavesti noor olla?:DD
 
Anita 13. november 2009, kl 13.54
noh, ma ei looda, ma olen..;b;))))))
aga mis puutub su tütresse, siis las võõpab..ma ise ka olin sel ajal nii krohvikorra all, et emad-tädid-vanaemad ainult ahhetasid.. aga tead, noortele see kosmeetika ainult sobibki.. kui vana naine selle korra endale peale võõpaks, oleks ta kloun valmis..:))) isiklikult ma ise kosmeetikat kasutan väga minimaalselt..raha jääb palju rohkem rahakotti, selle eest ostan omale ilusaid asju..:)))))
 
kuu 13. november 2009, kl 13.55
see on õige küll, et armastus hoiab noore(ma)na. või mis iganes sind särama suudaks panna :))
 
noh 13. november 2009, kl 13.55
minu meelest on noor inimene ka ilma meigita ilus:D
 
Anita 13. november 2009, kl 13.55
ups!..mul ikka üks ema, mitte "emad":)))))))
 
kuu 13. november 2009, kl 13.56
noh,
kaunis kaunimaks!!
 
noh 13. november 2009, kl 13.56
noh, kui ma pinsile kunagi jään...siis otsin kah omale tõelise armastuse:DDDD
 
Anita 13. november 2009, kl 13.58
noh, seda arvad sina, aga sa ei kujuta ette millistes kompleksides võib olla noor inimene..need vead võivad olla ainult mikroskoobiga nähtavad, aga noore jaoks on see maailmalõpp..ja eksperimenteerimine on ka huvitav..seda ei saa neile keelata kuni neil see täisaru pähe tuleb..mõnel muidugi ei tulegi..;)))
 
kuu 13. november 2009, kl 13.58
noh,
praegu on sul siis mänguarmastus?
armastuse jaoks pole kunagi hilja, ainult vaeva peab vist vanast peast rohkem nägema selle leidmiseks :))
 
Anita 13. november 2009, kl 13.59
noh, sa nii kaua maailmas elanud ja pole ikka veel tõeliselt armastanud..ai-ai..viimane aeg sul see ristiretk ette võtta..:))
 
noh 13. november 2009, kl 14.00
praegu pole mul midagi...a seda mis mul on, ei taha siin seda kõvasti välja öelda:DDD
 
kuu 13. november 2009, kl 14.03
Anita,
kusjuures meie kohaliku kooli õpilasi vaadates tundub see tohutu meigivaimustus üle läinud olevat. veel paar aastat tagasi väljusid koolimajast ikka tõsised vurfad, nüüd kenad noored inimesed :))
 
kuu 13. november 2009, kl 14.04
noh,
võtaks su endale...;)
 
noh 13. november 2009, kl 14.09
ei ega siis ma seda öelnud ei ole, et ma tõeliselt armastanud ei ole...eks ikka juhtub elus vähemalt ükskord kindlasti seda ette tulema:D
 
noh 13. november 2009, kl 14.11
kuu...preagu pole aega tõelist armastust tunda...20 a olen valmis:DDDDDDDDD
 
kuu 13. november 2009, kl 14.12
oma tõelist armastust võid tunnitada surivoodil, siis on täpselt teada :))
 
noh 13. november 2009, kl 14.12
aasta pärast...see on see vanainimese asi, kobad käed ei jõua mõttele nii ruttu järgi::DDDDD
 
kuu 13. november 2009, kl 14.12
noh, eks ma siis ootan :DD
 
Anita 13. november 2009, kl 14.13
noh, teadagi..esimene armastus on nagu esimene lumigi, mis sulab alati..mingi laul selle kohta ka tehtud..vist oli see..;b
http://www.youtube.com/watch?v=J2vZAkC5tCM
 
kuu 13. november 2009, kl 14.15
ära ütle, mõnel veab kohe esimesega :) või nad lihtsalt pole rohkem proovinud :))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!