Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb 03. märts 2016, kl 18.50
Ometi on ümberringi üksikuid naisi või naisi, kellel laps ( lapsed ) juba suured, aga jutule mitte kellegagi ei saa.

Ei olegi aru saanud, millega kõik nii hõivatud on või mina olen neile nii antipaatne või milles asi ?
 
Just 03. märts 2016, kl 19.19
Midagi peab sinul tõsiselt viga olema, et keegi sinuga suhelda ei taha. Äkki oled kole nagu öö või rumal nsgu teivas? Äkki koguni mõlemat?
 
Kurb 03. märts 2016, kl 19.31
Kui ei ole suhelnudki, kust keegi teab, kui rumal olen ? Selleks peab ikka suhtlema.
Kole? Arvan, keskmine, tavaline keskealine.
moosimadu 03. märts 2016, kl 19.40
Punnsuutäie kõva naeru sain just praegu siitsamast:D

Nüüd siis tean, et on olemas targad inimesed, rumalad inimesed ja keskealised inimesed.
 
Kurb 03. märts 2016, kl 19.47
Vastasin küsimusele välimuse kohta.
Pea 48 aastane eriti ilus olla ei saa, olen tavaline keskealine.
 
Kurb 03. märts 2016, kl 19.49
Suhtlemise puudus on väga ängistav, aga mingit lahendust ei näe, sest teiste naistega lihtsalt jutule ei saa.
moosimadu 03. märts 2016, kl 19.52
Tõsiselt vastasidki sellele küsimusele?
Kas sulle meeldib, kui sind alandatakse, sest küsimus välimuse kohta oli alandav? Kui ei meeldi, siis see, et sa küsimusele siiski vastasid ei näita sind eriti terava pliiatsina, kas sa sellest saad aru?
Kahju. See ongi su üksinduse põhjus.
 
Kurb 03. märts 2016, kl 19.56
Ma püüdsin viisakas olla.
Ei tahtnud tüli, ei tahtnud solvangule solvanguga vastata.
Lisaks on palju - palju hullemini solvatud, see siin on päris süütu solvang.
moosimadu 03. märts 2016, kl 20.09
"Ei tahtnud solvangule solvanguga vastata".
Selle peale ei tulnud, et solvangut ignoreerida?
" Las loobivad mudaga, nii hea, et sõnnik pole. Peaasi, et ma ikka tähelepanu keskmes olen!"

Nojah, kui nii meeldib, siis anna minna.
 
Kurb 03. märts 2016, kl 21.19
Ega mind see nii väga ei häirinudki.
Elus on mind palju rohkem ja ikka päris tõsiselt solvatud.

Kui ikka 40.-ndaks juubeliks saad sõnumi " sa oled rõve vanamutt ja pugeja ", siis see on ikka tõsiselt solvav küll.
Oleneb palju, kes ütleb.
 
JJ 03. märts 2016, kl 21.31
Issand, P, sa hakkad jälle oma soigumisega peale!! See näitab, et sa pole ikka ravile veel läinud!
 
Kurb 03. märts 2016, kl 21.49
Kas on normaalne saata eakaaslasele juubeliks sõnum " sa oled rõve vanamutt" ?
Paari aasta pärast saan 50, siis olen naistuttava arust puhta rauk, ühe jalaga hauas.
 
ka keskealine 03. märts 2016, kl 21.54
Ju sa siis ikka hoolitsemata ja ebameeldiv mutt välja näedki, ja nagu siin juba mainiti, ka mitte kõige terasema mõistusega.
 
Norrrrmaalne! 03. märts 2016, kl 21.56
Kurb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas on normaalne saata eakaaslasele juube
> liks sõnum " sa oled rõve vanamutt" ?
> Paar
> i aasta pärast saan 50, siis olen naistu
> ttava arust puhta rauk, ühe jalaga hauas.


Muidugi on selline sõnum sulle normaalne, said endale kogu ülejäänud elu täitva tähtsündmuse! Millest sa muidu siin undaksid, kui seda asjalikku ja täpset sõnumit poleks olnud?
 
Kurb 03. märts 2016, kl 22.00
Mis mõttes mitte terase mõistusega ? Et ei mõista sookaaslastega suhelda, ei tea, kuidas õigem vestlust alustada ?
Kust ma seda teadma peaksin, kui ei ole kogemusi ?
 
Kurb 03. märts 2016, kl 22.03
Normaalne !
Saan aru, kui nii oleks öelnud 20 aastat noorem neiu, aga SAMA VANA naise suust kõlab halekoomiliselt.
moosimadu 03. märts 2016, kl 22.07
Selle teema jälgimiseks läheb kõvasti popkorni üles, järgmised pool aastat või rohkem laseb sama robot edasi.

Halekoomiline on üks asi siin tõesti.
 
tubli 03. märts 2016, kl 22.12
Sellise kurvastamisega(ma pean silmas seda itku) ei öelda varsti teregi. Sa parem püsi siin delfis ja traali endale sobivad jutualged välja ja ära häbene vastata ka järsult, kui seda sult oodatakse. Sest see on kõik üks suur näitemäng ilma autorita, sellest hoolimata üritavad mõned autorina mõjuda. Julgust ainult. Muidu jäädki saali nurka.
moosimadu 03. märts 2016, kl 22.19
Algajatele teemajälgijatele ühe - see pole ainus omalaadne - sama autori samasuguse eleegia link ka, et seebiooperit meelde tuletada. Esimesest leheküljest kuni 339. leheküljeni möllab sama teema, sama autor, null tulemust :D

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?90,131...
 
Kurb 03. märts 2016, kl 22.20
Ega ei öeldagi mulle tere. Kas teile öeldakse?
Nojah, ju mu lollus ja vinguv olemus paistavad siis kaugele välja.

Aga imelik, kui keegi sama kole ja rumal inimene ka mulle tere ei taha öelda. Koomiline, ise on minuga võrdne ju.
 
Kurb 03. märts 2016, kl 22.23
Ega ma siis reaalis sellest rääkinud ei ole.
Täiesti tavaliselt, neutraalselt räägin, aga mitte mingit kontakti sookaaslastega ei teki.

Ma võin julgust koguda ja üritada mõne naisterahvaga juttu teha ja olla ükskõik kui positiivne, aga ikka oleks vastuseks negatiivne reaktsioon, umbes nii, et mis sa tülitad.
 
Kurb 03. märts 2016, kl 22.24
22. 20 on keegi teine.
 
Kurb 03. märts 2016, kl 23.11
Emal oli ikkagi õigus. Ei ole vaja teisi tüüdata.
 
algab uuesti 04. märts 2016, kl 05.48
Tundub, et P. on jälle aktiivseks muutunud ja Kurvaks saanud
 
Mis mõttes? 04. märts 2016, kl 06.02
Mis mõttes "tundub"?
Irw....
 
Kurb 04. märts 2016, kl 12.46
Mida teie teeksite, kui suhtlemisvaegus suur ja kedagi võtta ei ole ?
 
Kurb 04. märts 2016, kl 13.35
Arvan, et olen üks suur erand ning teistel naistel selliseid probleeme ei ole.
Ei paista, et teistel naistel suhtlemisvaegus oleks.

Ilmselt sellepärast ongi raske vastata, kuna keegi ei oska ennast minu olukorda asetada.

Ütlen, päris hirmus ja kurb on, kui sookaaslastega suhelda ei saa ja sind vaadatakse, kui tüütut putukat, kellest vaja kiiresti lahti saada.
 
algab uuesti 04. märts 2016, kl 18.50
Selles mõttes tundub, et kunagi ei või kindel olla, et järgmist sellist "hullukest" ei ole tekkinud
Aga kes enne tema lõputuid leelotusi ei ole lugenud, siis teadke, et ei ole mõtet vastata, see on haige inimene
 
Kurb 04. märts 2016, kl 20.32
Küsimus on esitatud tõsiselt ja päriselt on suhtlemisvaegus, sookaaslastega jutule ei saa.
 
Tõsine vastus 04. märts 2016, kl 20.48
Kui sa juba peaaegu kümme aastat tagasi old rõve vanamutt, siis praegu oled sa kümme aastat vanem rõve vanamutt. Loomulikult ei taha sinuga keegi suhelda, juba kümme aastat tagasi ei tahtnud keegi sinuga suhelda. Isegi sõbranna tegi sääred ja vanamees põlgas sind ka. Kindlasi põlgab siiani.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!