Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Oh seda peed 11. märts 2016, kl 22.29
Kohe kindlasti on pee pagulane. Eesti inimene saab teise omasugusega kindlasti jutule, oleme ju nagu üks suur ja õnnelik pere. Pee pole eestlane, seda on kaugelt näha. Kehv sõnavara ja üksindus on pagulasnaise kurb saatus. Mine Aafrikasse tagasi, seal on sind omad ootamas, naistuttavad ja meestuttavad ja vanamehed ja vene tüdrukud, ära reosta eesikeelset foorumit oma puuduliku väljendusoskusega!
 
põhjus ja tagajärg 11. märts 2016, kl 22.34
kui sa P end niimoodi esitled ja sellist lolli ila ajad, siis oledki pooletoobine. aga mida sa siis ootasid?
 
Kurb 11. märts 2016, kl 23.02
Ma ei ole ju reaalis kurtnud, et suhelda ei saa.

Täiesti neutraalset tavalist juttu räägiksin, aga jutule sookaaslastega reaalis ei saa.

Äkki põhjus auras, mis teiste naistega ei klapi.
 
jessas küll ... 11. märts 2016, kl 23.02
... kui vastik see sõna "sookaaslased" on! Ei ole kunagi kuulnud, et keegi naine nii räägiks! Varsti ei taha ka sõnapaari "teised naised" enam kuulata ... Sul on eriline oskus kõik vastikuks muuta, saad sa aru, et sa mõjud igal ajal ja igas kohas ebameeldivalt!
 
:-D 11. märts 2016, kl 23.06
"Mine Aafrikasse tagasi, seal on sind omad ootamas, naistuttavad ja meestuttavad ja vanamehed ja vene tüdrukud, ära reosta eesikeelset foorumit oma puuduliku väljendusoskusega!"

----------------------------------------------

P on äraspidine pagulane - tema on nimelt Marokos käinud mehi lantimas ja seal tänavatel suure sõimu ja mõnituse osaliseks saanud ... Ei ole su elu, P, kerge kusagil ...
 
Kurb 11. märts 2016, kl 23.26
Väga piinlik on tõesti, et OMA RAHVUSKAASLASTEST NAISTEGA JUTULE EI SAA.
Mul on sellepärast häbi.
 
Kui on piinlik 11. märts 2016, kl 23.34
Kui on piinlik, siis mine Marokosse ja räägi seal OMA RAHVUSKAASLASTEST NAISTEGA. Eestlaste hulgas ei saa olla nii juhmi isendit kui sina!
 
Kurb 11. märts 2016, kl 23.48
Mul on linnas elavate teisest rahvusest inimeste ( hiinlased, hindud ) ees piinlik, et olen küll kohalik, aga pidevalt üksinda.

Osasid välismaalasi näen pidevalt ja alati mõtlen, kui häbi, jälle nad näevad mind üksinda.
 
Palgaline! 11. märts 2016, kl 23.57
P on kindlasti palgaline, tema töö on Eestlastest halva mulje jätmine. Kuidas ta käsi küll tõuseb neid juudaseekleid vastu võtma!
 
ehee 12. märts 2016, kl 00.00
Kus sul seal Tartus need hiinlased ja hindud on, pagulased juba kohal või??
 
Kurb 12. märts 2016, kl 00.03
Hiinlased vast ilmselt üliõpilased.
Aga hindusid on küll.
 
Ei ole 12. märts 2016, kl 00.07
Pole võimalik, et pee on eestlane. Eestlased on ilusad ja head, aga pee on nagu puss musta villa vahel, selline ei sobi eestlaste rahvuskehandisse.
Palgaline pagulane, kes tegeleb eestlastest üksinduse üle kurtva rahva kuvandi loomisega.
 
Kurb 12. märts 2016, kl 00.08
Hindud siin juba mitu aastat, nüüd neid juurde tulnud, osad võivad olla ka Sri Lankalt ja Pakistanist, välimuselt sarnased.
 
Kurb 12. märts 2016, kl 00.11
Ei ole

Aga sookaaslased jätavad mulle mulje, et ei soovi reaalis suhtlust.

Kui üritaksin juttu teha, oleks reaktsioon " ei ole aega ".

Kahjuks nii on.
 
No mida! 12. märts 2016, kl 00.20
Mina ka mingi tänaval ligi ajava võõrast rahvusest mutiga suhtlema ei hakkaks! Tublid eesti naised, kellel selleks aega pole!
 
Kurb 12. märts 2016, kl 00.29
Mitte päris võõrad, olen juttu alustanud nendega, keda natuke ikka tean koolist või töökohtadelt.

Näiteks kunagi helistasin kooliõele üle mitme aasta !!!!
Tuli natuke hiljem väljas ligi, ise tuli ( !! ), et öelda " tal ei ole aega rääkida ".

Olin solvunud.
Tegin ühe kõne mitme aasta tagant ja ei plaaninud talle helistama jäädagi.

Kui tänaval päris võõrale ligi minna, siis vaadatakse, et hull mutt või poolearuline.
 
Ära laima! 12. märts 2016, kl 00.33
Mida sa laimad eesti naisi! Ma vastan, et sulle kohe väga meeldib eestlasi halvustada, miks sa eesti foorumisse seda tegema tuled? Mine kuhugi pagulaste foorumisse ja halvusta seal, leiad endale mõttekaaslasi ja takkakiitjaid hordide kaupa!
 
Kurb 12. märts 2016, kl 00.56
Mis mõttes laiman ?

Ma ju reaalselt ei saa teiste naistega jutule.
Nii ju ongi.
 
lahendus on olemas 12. märts 2016, kl 10.28
P peaks hakkama sõbrustama hoopis pagulastega. Esiteks on nad paremad suhtlejad ja neil on kindlasti vaba aega mõttetuks pläägutamiseks, sest tööd ega midagi muud vähimalgi määral kasulikku nad ei tee. Teiseks on siis kindel, et nad siia pikemaks ei jää ja hakkavad teiste pagulaste seas ka jutte levitama, et siia pole mõtet tulla, siin elavad napakad. Lugematu hulk kärbseid ühe hoobiga!
 
Kurb 12. märts 2016, kl 13.20
Eelmisele

Kas sina siis absoluutselt suhtlemisest ei vaja ?
Suudad elada niimoodi, et käid igal pool üksinda ja suhtlemist üldse ei vaja ?

Kahjuks ma reaalselt ei ole näinud MITTE ÜHTEGI naist, kes pidevalt üksinda liigub, MITTE ÜHTEGI.

Mina olen ainuke üksik hunt. Tõesti ei ole teist pidevalt üksinda olevat naist näinud, olen selle pilguga ringi vaadanud.
moosimadu 12. märts 2016, kl 13.25
"olen selle pilguga ringi vaadanud"
No see kõlab kuidagi eriti kinkilt.
 
Kurb veel 12. märts 2016, kl 13.26
Eelmisele

Kus sa elad ? Äkki näen esimest korda elus ka naist, kes on kogu aeg üksinda ja üldse ei räägi ?
Ei pea silmas hädavajalikku vestlust töö juures, kuigi osadel on töö, kus rääkida ei ole vaja, minul näiteks.

Tööl olen üksinda, ei ole seal mingit suhtlemist.

Naised küll ütlevad " ei ole aega ", aga pidevalt üksinda olevat naist mina ligi 48 eluaasta jooksul näinud ei ole.
moosimadu 12. märts 2016, kl 13.28
Hmm... Millises piimaga kirjutatud reas "eelmine" üldse väidab, et ta üksik on?
 
Kurb 12. märts 2016, kl 13.31
Moosimadu

Ei ole kahtlane. Olen otsinud reaalist samasuguste probleemidega saatusekaaslasi.
 
Kurb 12. märts 2016, kl 13.35
Moosimadu

Kui inimene suhtlemist mõttetuks pläägutamiseks peab, siis järelikult ta ise ei suhtle.
 
Kurb veel 12. märts 2016, kl 13.46
Moosimadu

Keegi ju ometi ei tegele asjaga, mida mõttetuks peab.

Minu jaoks on suhtlemine vajalik tegevus ja üldsegi mitte mõttetu, aga kahjuks ei leia reaalist suhtluskaaslasi.

Kui näiteks kooliõele helistaksin, tuleks kohe vastus " tal ei ole aega ".
Kuigi kooliõel selline töö, kus tööd paar tundi päevas.

Või kui ta ka kohe ei ütle " ei ole aega ", siis tuleb hiljem tänaval ütlema, nagu üks kord juba oli.
 
loogik 12. märts 2016, kl 14.05
Teeme siis P seniste kogemuste põhjal järelduse, et see, mida P suhtlemiseks peab, ongi mõttetu pläägutamine. Ehk miski, mis ei ole huvitav ja millele inimestel on kahju aega raisata.
 
nii ongi 12. märts 2016, kl 16.34
loogik kirjutab õigust, P. ga suhtelemiseks puudub inimestel igasugune HUVI- Õnnetuse lõhn ka juures st selline inimene tõotab tasuta kuhjaga ebameeldivaid probleeme tekitada.
 
teine loogik 12. märts 2016, kl 16.45
Aga P ju muud ei tahagi kui ainult siin "suhelda" ... Reaalses elus suhtlemiseks on ta liiga arg ja saamatu. Ja mida rohkem ta siin meid vihale ajab, seda rohkem meie hoogu läheme, ja just seda P-le vaja ongi.
 
nunuhh 12. märts 2016, kl 17.37
Soovitan minna tööle poodi müüjaks või klienditeenindajaks. Saad seal suhelda ja särada. Mul üks sõbranna kurtis ka kuidas ta tahaks hirmsasti inimestega suhelda ja kuidas talle see jubedalt meeldib. Saanud müüja ametikoha ei suutnud teda aasta hiljem enam ära tunda. Ta ei tahtnud mitte ühtegi inimest näha ega isegi telefonile vastata. Soovis ainult rahu ja vaikust ja üksiolemist. P-le kuluks vist vähemalt kolme aasta pikkune režiim ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!