Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kogemata kanti raha
 
appi 25. aprill 2006, kl 19.17
mulle kandis kogemata mingi firma raha,mida teexite kas kannaxite tagasi v kulutaxite raha
 
tibu ! 25. aprill 2006, kl 19.25
See tuleb ju välja, ära sa kulutama küll hakka. Pärast pead nagunii tagasi maksma. Parem las seisab mõnda aega ja kui poole aasta pärast ka midagi ei ole küsitud, siis võid laristama hakata. Üdini aus inimene helistaks firmasse ja selgitaks, et tegu on eksitusega.
 
pin 25. aprill 2006, kl 19.25
oleneb kui palju kanti, aga vist tagasi annaks äkki tulevad pärast küsima ja mul poleks. või hoia mõnda aega ja vaata kas võtavad ühendust, kui ei siis jäta endale
 
t 25. aprill 2006, kl 19.41
helistaks firmasse, see tuleb ju välja.
 
w 25. aprill 2006, kl 19.45
sôbrants leidis ükskord 10 000 arvelt ja keegi pole siiani järgi tulnud.
 
appi 25. aprill 2006, kl 19.46
litsal timelik et ma ei palunud seda ja tuli ja ma raiskasin ära,mis alusel nad saavad tagasi nõuda
 
Juuli 25. aprill 2006, kl 19.52
Muidugi saavad tagasi nõuda, aga huvitav on see, et pangaülekandeks on ka inimese nime vaja, kuidas sai üks sulle tundmatu firma sulle raha kanda üldse?
 
marit 25. aprill 2006, kl 19.55
Tagasi saavad nad nõuda alusetu rikastumise sätete alusel.
 
aiai 25. aprill 2006, kl 20.02
appi mis sovietlik suhtumine! loomulikult tuleb kohe tagasi kanda. siin pole küsimustki.
 
appi 25. aprill 2006, kl 20.26
lihtsalt ma ei vaadand kust raha tuli,sest summad liiguvad kaardil ja raiskasin ära....nüüd nõuavad tagasi.krt ma ei palund seda pappi
 
Juuli 25. aprill 2006, kl 20.36
Keegi ei palunud, sul seda võõrast raha puutuda ka. Mõnel kohe raha sügeleb. Võta firmaga ühendust, ütle, et ei pannud tähele ja raiskasid ära, ehk mõistavad ja koostavad maksegraafiku.
 
eneL 25. aprill 2006, kl 20.40
Juuli,
oleneb summa suurusest. Ma tõesti ei mäleta, mis see piir oli, kust isikunime kontrollima hakatakse. Tõenäoliselt ka pankade lõikes erinev
 
epp 25. aprill 2006, kl 20.40
raha oma arvel pole ju võõras.kõik kes aga tahavad,võivad mulle kanda.las annavad kohtusse ,kui tahavad.mina ei tea kunagi,palju mul raha täpselt arvel on ja kui mingi 10 tuhhi tuleks,ei saaks aru ka.kui vaja midagi suuremat osta,siis vaatan,kas raha jätkub,mitte,kes mulle selle kannab.ma küll ei pabistaks,oleks mullegi keegi nii kandnud.
 
appi 25. aprill 2006, kl 20.49
vot mul sama et rahad liiguvad ja mina ei vt kes kuna kannab,ja lihtsalt raiskasin ära,nüüd jama majas
 
Kuidasnii loll saab olla? 25. aprill 2006, kl 20.50
Tehingute ajaloos on ju kirjas kõik. See pole mingi vabandus, et sa ei tea palju arvel on. Kui tahetakse, vaadatakse kohe su tehingud üle. Selline õgus on kahtlemata sel firmal kui ta politseiise pöördub. Ning samuti on ju firma ülekannete ajaloos see olemas, kuhu arvele nad eksikombel kandsid selle raha.
 
epp 25. aprill 2006, kl 20.54
on,mis on,sina pole milleski süüdi.ära üldse pabista.nende viga,söögu ise oma suppi.see on täitsa jama,et pead selle kinni taguma,selle taob kinni see inimene,kes selle apsaka tegi.muidugi võivad sulle algul selga ju lennata,et maksa ära,aga rõhutan,see pole sinu viga.sa pole kohustatud jälgima oma arvet,et äkki on mõni firma apsaka teinud ja valesti raha kandnud,selleks tööks on antud firmal inimene palgatud ,kes selliste tehingute eest vastust kannab.
 
appi 25. aprill 2006, kl 20.59
to epp:
vot seda minagi et mina pole süüdi veas mis nemad tegid,mina ei palund,neil pole alust tagasi nõudagi millegi alusel.muidugi mul ajaloos olemas et kanti,aga mapole allkirja kuhugi pannud et mulle see kanti ja et ma seda palusin,ma ei tea mida teha noh...äkki peax advokadi võtma
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.03
advokaadi
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.06
kas sinult juba küsiti raha?
 
barbs 25. aprill 2006, kl 21.07

ärge nüüd võtke südamesse, aga pangad kontrollivad saaja nime ja kontoomanike nime ka 500 krooni puhul. need summad, millest alates kontrollitakse on suhteliselt väikesed. see süsteem on mõnda aega töös olnud.
 
fwr 25. aprill 2006, kl 21.07
epp, sa mine arene natuke
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.08
jah küsiti
 
lx 25. aprill 2006, kl 21.08
barbs,
sa ju tegelikult eriti hästi ei tea, millest sa räägid, onju.
 
nali 25. aprill 2006, kl 21.09
Anna siis meile ka teada mis sai sellest loost aga igasugune pangaülekanne on dokument nii mulle pangast öeldi ja kehtib igas kohtus ole etevaatlik tõesti selle raha raiskamisega ja uuri firma tausta et see rahapesu poleks :)
 
jee-jee 25. aprill 2006, kl 21.11
sarnane võõra raha taevast süllekukkumine ja ikka väga suur summa oli sellel eesti Holliwoody ehitajal, nimi ei meenugi.
tuli sellest nii suur jama, et mees kaotas nii raha kui elu.
Vaadake ka ette!
 
sass 25. aprill 2006, kl 21.12
köik vöivad sulle nii palju raha anda kui tahavad,sa polemitte 0,001pross suudi. no mulle vöivad köik pappi anda kes tahavad,ma vöin kohe eriarve selleks avada.sa ei saagi kellelgi käskida anda,nad vabatahtlikult andsid ju.köik vöivad anda. viga, mitte sinu viga,palju önne .
 
barbs 25. aprill 2006, kl 21.12
lx - tegelikult ikka tean küll, millest räägin. tee katse :)
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.13
töötasin ise kunagi kassapidajana ja kandsin inimestele palka üle.kord eksisin ja kandsin raha rohke,kui vaja.soovitati inimeselt küsida,ehk maksab tagasi.ei maksnud ja mina ,kui see ,kes eksis,pidin selle raha,mis minu süül kontole läks ise kinni taguma.nii,et olengi arenenud ja tean.hea juhus,kui inimene,kellele raha läks tagasi maksab,aga tavaliselt ikka see,kes eksib.teine lugu muidugi panga endaga,aga ka seal tehakse maksegraafik,kuna inimene ju vabathtlikult ei küsinud omele seda raha.
 
Juuli 25. aprill 2006, kl 21.13
Sulle ju öeldi, et saab tagasi nõuda, mida sa punnid siin, et sina ei tea midagi, sina pole süüdi. Võõras vara on võõras vara.
 
.... 25. aprill 2006, kl 21.14
mulle tuli ka arvele suur summa , hiljem kui otsima hakkasin ,et kust kohast, tuli välja et lapse isa kandis lapsele raha. aga tore üllatus oli .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!