Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 11.52
ei, mul on aknad ja rõdul käisin samuti - tõeliselt ilus sügisene pühapäev :).
 
Sid 16. november 2014, kl 12.18
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kust sina armas inimene tead, et ma päevad läbi si
> in passin? Ega ma Senza särasilm pole, kes päevad
> läbi voodis mööda saadab:)


Kust sina tead, palju mu särasilm voodis passib? Pigem on isegi vastupidi, talle meeldib liikuda ja sporti teha, aga täna hommikul oli küll nii, et ta vaatas mulle pikalt silma ja ütles: "Teeks nii, et täna me ei seksi!"
Ega ma tegelikult ise ka mingi igiliikur ei ole ja seepärast polnud raske nõustuda. :D
 
supp 16. november 2014, kl 12.40
on mis on, aga jupatsil on siia sõbrad ja fännklubi tekkinud. vägev jupats, saba püsti!
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 12.44
jajah, mõned neist on pisut pahas tujus, permanentselt, aga ma ei hakka säärast pisiasja pahaks panema.

söön hilise hommikusöögi ja lähen välja, päris-välja :D.
 
kadakatupp 16. november 2014, kl 12.50
parem suguelunditest koosnev fännklaab kui üldse mitte kedagi. kadakas, kas tupekuulitõuketrenni viitsid õhtul tulla? uus popp ajaviide vanatüdrukutele.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 12.55
eks sa siis mine, kui arvad, et lahe ajaviide. mind sinna ei võetagi, ma ei kvalifitseeru vanatüdrukuks.

a muidu - kui rasketega sa algajana alustad?
 
kadakatupp 16. november 2014, kl 13.00
kuidas ei kvalifitseeru vanatüdrukuks? seadust kassiga kooselu kohta pole minu teada veel vastu võetud.
sulle algajale soovitaks kõige kergemaid, udusulgkaalus kuule. mina treenin juba poolekilostega.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 13.02
vanatüdruk on naine, kes pole kunagi mehel olnud. ja kassi mul ka pole. kas lahutatud naine on ka vanatüdruk?
 
kadakatupp 16. november 2014, kl 13.12
sisuliselt elad ju vanatüdruku elu, kui pole lootustki uut meest leida.
kuidas selle trenniga jääb? ära häbene kui lihased lõdvad, alguses kõigil sama mure.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 13.17
lootust oleks, kui soovid ka sellega kooskõlas käiksid. kui kõik üksi elavad naised on sinu meelest vanatüdrukud, siis minugipoolest - mis tähtsust sel on, kuidas midagi nimetatakse.

tänan muretsemast, aga mul ei ole lõtvunud lihaste probleemi.
 
kadakatupp 16. november 2014, kl 13.26
musklis tupega naist vaevalt mees oleks maha jätnud.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 13.29
ahah - sinu meelest on see ainuke põhjus lahku minemiseks? ja kus ma öelnud olen, et mees mind maha jättis?
 
kadakatupp 16. november 2014, kl 13.33
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahah - sinu meelest on see ainuke põhjus lahku min
> emiseks? ja kus ma öelnud olen, et mees mind maha
> jättis?

mehed saunas rääkisid, kui jutt ämbertuppede peale kaldus.
 
supp 16. november 2014, kl 13.36
teatrisse sa tulla ei taha, trenni minna ei taha...mida sa tahad siis veel peale netis passimise ja üksildase jalutuskäigu?
;)
 
Senza la Donna 16. november 2014, kl 13.37
kadakas minuteada ei kõlvanud isegi alule omal ajal. Agnes lõi talt alu veel üle toona.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 13.43
irw...hakkab peale. vaata mu regamise kuupäeva ja siis oleta edasi.

pakutud trenn ei sobi lihtsalt. eelistan teistsuguseid.

mis siia foorumisse puutub, siis ei ole mul erilisi soove. ja kus on kirjas, et ma üksildlasele jalutuskäigule lähen? on ikka oletajad ja kõiketeadjad siin koos :).
 
supp 16. november 2014, kl 13.46
kadakas, ära keeruta, räägi välja! vaevalt siin nüüd kaks kadakat on liikvel old.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 13.49
pole küll kursis sellega, et kellelgi siin samasugune nimi oleks olnud. mida sa siis kuulda tahaksid?
 
supp 16. november 2014, kl 14.18
seda, kas foorum keeras su väljamineku kanni ja sundis sind ikkagi ekraani passima?
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 19.22
õhtust, fännklaab - ei keeranud foorum midagi tuksi, kõik käigud käidud-tehtud :). väga mõnus pühapäev oli ja on siiani.
 
supp 17. november 2014, kl 20.20
venitame 10000-ni, siis aitab.
 
delfi kroonika 17. november 2014, kl 20.33
kas teile ka tundub, et supp hoopis seelikukandja on, kes üritab kadakale midagi keerata. kadakas ei taha ainult konksu otsa minna. võibolla koguni Agnes ise?
 
:)) 17. november 2014, kl 20.44
Mida paganat peaks Agnesel kadakajupi vastu olema? Kardab, et see on tast pisem ja maitsekam?
 
punapea 17. november 2014, kl 20.45
mulle küll tundub, et ta on Agnes.
 
to:)) 17. november 2014, kl 20.54
kardab hoopis, et natuke kurvikam?
 
tundub 17. november 2014, kl 20.59
et Agnes vihkab kõiki naisi ja kõik on talle konkurendid?
 
:)) 17. november 2014, kl 21.02
Kas Agnesel on siis niipalju aega, et siin libatseda? Mina olen aru saanud, et ta sisustab omi õhtuid mehe käest laksu saamisega:)
 
punapea 17. november 2014, kl 21.04
tal ju muud elu polegi kui Delfis;)
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 21.21
põnev arutelu, aga ma pole agnes - ei teagi, kas see on nüüd hea või halb. tema parameetritest pole aimugi ning ei huvita kah.
aga jätkake, kallid kaaskirjutajad, ärge laske minust end segada, lähen võtan seni mõnusa kuuma dušši :).
 
supp 17. november 2014, kl 22.03
pesed mehe lõhna maha või? ära tee, las sõbrantsid homme tööjuures tunnevad...
;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!