Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
Agaa 02. juuni 2015, kl 11.58
ahah... no edu sulle sel raskel teel ja hoia ikka lippu kõrgel, eksole.
 
* 02. juuni 2015, kl 11.58
 
arst 4 02. juuni 2015, kl 11.59
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahah... no edu sulle sel raskel teel ja hoia ikka
> lippu kõrgel, eksole.

Ma ei küsi kodutööde küsimusi, et saada faktiinfot, vaid ravieesmärgil. Antud juhul näitab minu vastus, et järjepidevalt üheaegselt kamandan ja olen ebapädev.
Ebapädevuse ja kamandamise üheaegne kooslus on huvitav uurimisteema edaspidiseks, saan seda uurida enda peal.
 
patsiendile 02. juuni 2015, kl 11.59
* Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Bro!
> ....

Formaalsustel, õigekirjal jpt autistlikel detailidel pole internetis kohta. See on sama põhimõte, et WC-s ei voldita äsja kasutatud pühkmepaberist ümbrikut vms. WC ja internet pole koht, kus vormindusele rõhku pöörata. Ka päris elus on oluline sisulisus, õigekiri on soovituslik kui kirjutate avaldust vms formaalset dokumenti.

Kuna sa ei põhjenda, miks peaksin keelt täiendama, ja kuna internetis ei olegi vaja õigekirja, ja kuna tervet inimesed peavad tähtsamaks sisu, siis kordan veelkord sisuliselt üle juba öeldud mõtte:

see on tutvusfoorum ja sinu kommentaar pole siia vajalik.
 
Sulatõtt räägib eelmine!! 100% 02. juuni 2015, kl 11.59
Nii ongi! irwww
 
Calif`s Chef de Cuisine 02. juuni 2015, kl 11.59
Sulatõtt räägib eelmine!! 100% Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii ongi! irwww

Kui WC-s vahele jääd, siis looda, et karistaja on kergema käega!
Terve inimene saab ise aru, mida tohib jam ida mitte. Kui mäed põhjendust, et munapraadimine häirib kuidagi teisi inimesi, siis ei ole õigustust võlaõigusseadusest ega mujalt, ja tuleb ka see munapraadimine.
Rohkem mõtestamist.
 
Endine püsikas, 02. juuni 2015, kl 11.59
:))) 01. juuni 2015, kl 21.35 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Super! :))
>
> Naersin nii, et pisarad silmas.
>


Nali ei õigusta. Eriti kui kogu foorum on minu naljasolki täis. See pole lihtne oskus ja nõuab teema valdamist, väitlusoskust, psühholoogia tundmist jpm. Aga see oskus pole ka midagi väga geniaalselt, enamasti ikkagi IQ vahemiku 100-104 ülemine ots.
Kui laskuda minu tasemele, siis võin öelda, et ma pole öelnud, et olen kogu rahvas, sellist viidet sa ei leia, ütlen, et kogu rahvas see olen mina, kaasa arvatud Kadakas, Sid, alu, Endine püsikas, Kaliifi peakokk, smart ass`rousse, Suur Ahv jne.
 
Sid 02. juuni 2015, kl 12.00
Kas täna algab uus lahing või saab millalgi asuda ka varemete koristamise/lammutamise kallale..? inimesed tahavad tutvuda, suvi on ees..
 
Kaliifi peakokk 02. juuni 2015, kl 12.00
Rindeteated Bagdadist

Tänane öö möödus rahutult. Kella 1 paiku oli piirialadel asuvast tekilinnakust kuulda tulistamist. Lähemal uurimisel selgus, et tulistati Nõukogude päritolu p.sk-p.sk tüüpi rakettidega meie positsioonide pihta. Saatsime koheselt välja kiirreageerimisüksuse, mis alustas vastuoperatsiooni. Vaenlane oli seekord üsna visa ja kasutas keelatud relva - keemiarelva. Paraku ei andnud tema poolt kasutatud gaas keemilise valemiga CH4 tulemusi, ehkki paha hais lehvis tekilinnaku kohal veel pikalt peale lahingutegevuse lakkamist. Hommikul puhastasid siinset keskkonda haldavad sapöörid tekilinnaku viimsetest lahingutegevuse jäänustest. Selgus ka konflikti põhjus. Vaenlane ei olnud rahul, et keskkonda haldavad sapöörid ei olnud pikemat aega reageerinud lendlehtedele, mis väidetavalt solvasid tema usulisi tõekspidamisi ning õigust vabale eneseteostusele tagaukse kaudu.

Täna on lahingupiirkonnas meie tugevdatud lahingujõud, patrullime ning otsime peidetud relvi.
 
punapea 02. juuni 2015, kl 12.00
tervitused sõdalastele! pole mina veel siin sõdima asunud ega asu ka - tuuleveskitega ma siiski ei võitleks:D ja minu aliast Smart ass rousse) on kasutatud väga kurjadel eesmärkidel, kuigi see on kasutusel olnud, ja ainult muusikateemas. niisama, teadmiseks vapratele sõduritele:DD
 
punapeale 02. juuni 2015, kl 12.00
mis sa ilmaaegu vabandad, ep-l ei ole jah seda asja, ammu teada värk.
 
irw 02. juuni 2015, kl 12.00
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tervitused sõdalastele! pole mina veel siin sõdima
> asunud ega asu ka - tuuleveskitega ma siiski ei v
> õitleks:D ja minu aliast Smart ass rousse) on kasu
> tatud väga kurjadel eesmärkidel, kuigi see on kasu
> tusel olnud, ja ainult muusikateemas. niisama, tea
> dmiseks vapratele sõduritele:DD

aliasel on alias? irw, mis debiilid siin koos käivad.
 
Kaliifi peakokk 02. juuni 2015, kl 12.01
Rindeteated Bagdadist, osa 2

Täna kammime kogu piirkonna veel pommikoertega läbi. Öine meelheitlik vastupanu, keelatud relvade ja võtete kasutamine võivad viidata, et kusagil on veel mõni pommivööga terrorist peidus. Vaenlane karjus meie võitlejatele solvanguid, ähvardas ja häbistas ning kasutas keskaegsest Aasiast tuntud meetodid - paljaste tagumiste põskede näitamine vastasele. Meie võitlejad on aga elliit ja selliste labaste võtete peale ei murdu. Eriti tõhusaks tõrjemeetodiks osutuvad täpsed üksikvalangud. Eilne öö andis meie arsenali palju uusi taktikalisi relvi ning usutavasti oleme saavutanud läbimurde.

PS! Smart ass rousse on lahe nimi, nüüd ma tean siis omanikku. Come si dice in italiano? Saputa rossa (femminile), saputo rosso (maschile);)
 
punapea 02. juuni 2015, kl 12.01
see on google tõlge targutavale punapeale:D mispidi ja mis keelte abiga selleni jõudsin, kes krt seda enam mäletab:DD

terroristidega võitlemine on raske ja lõputu sõda, sama mis võidelda feministiga:D
 
P. 02. juuni 2015, kl 16.57
Kas oled P?
 
Kadakajupp. 02. juuni 2015, kl 21.45
sina puhtalt altruismist ootasid siin mind, et seda öelda? :D. keda me siis segame - neid muljetajaid kahe teemas, kus kohe kümme lk täöis saab või siis äkki meest, kelle sooviks oli luua kooselu "kalahaisuse jalgevahega mehega"?
 
priscilla 02. juuni 2015, kl 21.46
Ei usu, et arst kalandusega tänasel päeval tegeleb toitu üritab lauale püüda. Kui siis vahel vms.

Kas LCHF dieedis ei sööda kala?
 
Kadakajupp to ));(( 02. juuni 2015, kl 21.58
sinu jaoks ei maksagi mitte midagi, põhimõtted on rohkem sisemise eetika küsimus, kui sotsiaalne sund.
 
));(( to Kadakajupp 02. juuni 2015, kl 21.59
Kas eetika on kooskõlas sotsiaalse sunniga?
 
Kalju to Kadakajupp 02. juuni 2015, kl 22.02
Sul on eetika ka? Sõna tähendust ikka tead? Õnnetusest kurjaks muutunud naine, muud miskitki. Muud ei oska kirjutada kui mina, mina, mina.... kes sellist naist tahab?? tahaks, siis sa siin ei lämiseks.
 
Kiti 03. juuni 2015, kl 00.01
millised on sinu hobid?
 
Endine püsikas, 03. juuni 2015, kl 20.23
olen setu ja hobideks on varastamine, persenuss ning naistekas m.nni näppida.
 
Merx 04. juuni 2015, kl 10.41
izzand kui vaimukad kutid siin koos on! täica lõpp :)))
 
liht loll 04. juuni 2015, kl 15.45
Mitmendal leheküljel on näide tutvumisest?
 
variast ikka 04. juuni 2015, kl 18.51
istume ju kenasti hobis Varia.
Täitsa mõnus.
 
Hall 04. juuni 2015, kl 23.33
Millised on teie hobid?
 
Kadakale 06. juuni 2015, kl 16.29
Mis teed hetkel? Kuidas kurgid?
 
Koki 07. juuni 2015, kl 19.43
No kas said saunas puhtaks.
 
Kaka. 09. juuni 2015, kl 17.48
Sain tõeliselt puhtaks, tänan küsimast. Pärast saunat jõime piirkonna järgi pruulitud õllemarke haritult.
 
Miki 14. juuni 2015, kl 14.09
Kuidas valid veini ja likööre?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!