Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
tutvuja 01. juuni 2015, kl 16.53
maasikad saavad nüüd vihma järel lopsakad :)
 
* 01. juuni 2015, kl 17.21
 
tudvuja 01. juuni 2015, kl 17.22
 
Sid 01. juuni 2015, kl 19.44
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kallid kaaspostitajad ja lugejad!
>
> siia teem
> asse on oodatud kõik üllitised, mis puudutavad min
> u või siis ka mõne teise kasutaja iseloomuomadusi,
> harjumusi, vanust, väliseid parameetreid ja kõike
> muud. lubatud on linkimine ja ebatsensuursed välj
> endid, kel soovi. kirjutada võib kõike ja kõigist
> - ainult üks reegel on:
>
> reegleid ei ole.
>
>
>
> see võimaldab eesmärgipärastel teemadel p
> uhtana püsida ega tekita kelleski šokki minu posti
> tusi lugedes.


Kas siin tohib erinevate tutvusviisidega tutvuda?
kuidas lapsel ja kurkidel läheb?
 
* 01. juuni 2015, kl 20.38
 
* 01. juuni 2015, kl 20.38
 
* 01. juuni 2015, kl 20.38
 
* 01. juuni 2015, kl 22.16
 
Bro 02. juuni 2015, kl 11.47
Kuidas kurgid kasvavad?

https://www.youtube.com/watch?v=DNrnjyuD4fE
 
* 02. juuni 2015, kl 11.47
Bro!
.....
 
* 02. juuni 2015, kl 11.47
Bro!
......
 
* 02. juuni 2015, kl 11.47
Bro!
.......
 
* 02. juuni 2015, kl 11.48
Bro!
........
 
* 02. juuni 2015, kl 11.48
Bro!
..........
 
Kadakajupp ,., 02. juuni 2015, kl 11.51
Miks peab trollima? sulle on seda juba miljon korda öeldud ja kas ikka ei jõua kohale. miks siiani oli enamvähem kõik kontrolli all olnud, no ikka juhtub aga mitte nii ja nii pikaajaliselt, ütle troll kas ennem on sinu silmad siin sellist hullumaja näinud? mõtlemisainet sulle.kas sa ikka ei saa aru milles on asi?
 
tutvuja 02. juuni 2015, kl 11.54
Kadakas kas siin tutvusblogis võiksid rääkida, kuidas võimalikult vähese tööga maasikataimeid kasvatada-hooldada kevadel-suvel? Minul kulub meeletu vaev nende peale.
 
:)))) 02. juuni 2015, kl 11.55
Vähem rõhku formaalsustele, rohkem sisukust!
Ravimite toimimise mehhanismi ei osata seletada ja farmakoloogia valdkonna ebaküpsust tõestab ka metoodika, kus lastakse jadamisi mitmeid preparaate katsetada, kuni leitakse pealtnäha toimiv.
Minu puhul ongi just pealtnäha toimiv, preparaate on mu peal katsetatud jadamisi. Preparaatide mõju pole püsiv ja psühholoogiliste alusprobleemid jätkumisel jätkub ikkagi ka minu haigus. Tulemusi kinnitasid mitmed ja objektiivsed näitajad.
 
Sulatõtt räägib eelmine!! 100% 02. juuni 2015, kl 11.55
õigust räägib!
 
Kadakajupp. 02. juuni 2015, kl 11.56
trollikene, rahune. ei pea ise mind asendama dialoogis (mida sa nagunii võimeline adekvaatselt pidama ei ole). no käisin dušši all lihtsalt, ei olnud aega su sisukat vestlust jälgida. sul irw on ju ka nii pikad ja sisukad sõnavõtud, nende seedimiseks läheb aega tarvis.

aga kiidan seekord trolli, viimase kommentaari susserdas kokku enda tekstist, kahe erineva nime alt ja lõpuks määris selle sodi pähe hoopis kolmandale. andekas, kas pole. isegi kolmanda klassi õpilased kõik ei valda seda kunsti. noh, vbl nad ei ole ka seal 100-104 vahemikus...
 
:)))) 02. juuni 2015, kl 11.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> trollikene, rahune. ei pea ise mind asendama dialo
> ogis (mida sa nagunii võimeline adekvaatselt pidam
> a ei ole). no käisin dušši all lihtsalt, ei olnud
> aega su sisukat vestlust jälgida. sul irw on ju ka
> nii pikad ja sisukad sõnavõtud, nende seedimiseks
> läheb aega tarvis.
>
> aga kiidan seekord tro
> lli, viimase kommentaari susserdas kokku enda teks
> tist, kahe erineva nime alt ja lõpuks määris selle
> sodi pähe hoopis kolmandale. andekas, kas pole. i
> segi kolmanda klassi õpilased kõik ei valda seda k
> unsti. noh, vbl nad ei ole ka seal 100-104 vahemik
> us...

Arvan, et enamik ei usu, et ma ise EI produtseeri ennast kiitvaid postitusi. Produtseerin, mulle ongi rohkem lubatud kui teistele.
Seetõttu sinu paranoiline retoorikaon ebaküps.
 
:)))) 02. juuni 2015, kl 11.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> unsti. noh, vbl nad ei ole ka seal 100-104 vahemik
> us...


Get over and admit.
 
Kadakajupp ,., 02. juuni 2015, kl 11.56
enamus ei usu jah, aga kui sa ise nii ütled, siis nii ongi.

oot, kes sind kiitis? ahjaa, sul oli see irooniapuue, arusaadav. sry, my mistake.
 
arst 4 02. juuni 2015, kl 11.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> enamus ei usu jah, aga kui sa ise nii ütled, siis
> nii ongi.
>
> oot, kes sind kiitis? ahjaa, sul
> oli see irooniapuue, arusaadav. sry, my mistake.

Põhjendan vastust nii, et kõiki tuleks võrdselt kohelda.
Leppige sellega, et mulle on rohkem lubatud kui teile, neelake alla.
 
priscilla 02. juuni 2015, kl 11.57
Ilmselged trollid on ilmselged.
 
Kaliifi peakokk 02. juuni 2015, kl 11.57
Igatahes tuus värk! Me oleme pidevalt otsepildis, laivis, meist räägitakse ja meid kopeeritakse. Järelikult on väljaütlemised olnud head nagu Rolexi kellad, Armani või Brioni ülikonnad, Chaneli kotid jm mida pidevalt võltsitakse. Võltsingute arv näitab, et põhikaup on väärt.

Kolmas klass möödus mul õndsatel 1980ndatel. Me õppisime seal heegeldama, tikkima, õmblema. Mingeid postkaarte susserdasime ka lõikuda ja kleepida. Alles neljandas klassis tuli poiste tööõpetus.

Troll viibib juba terve päeva permanentses erutusseisundis ja palume kõigevägevamat, et see haiguse ägenemist kaasa ei too.
 
Kadakajupp ,., 02. juuni 2015, kl 11.57
las see sassis troll harutab nüüd juhtmeid pisut või vahetab jahutussüsteemis miskit, päris ülekuumenenud teine.

chef, aga võltsing on väärt siis, kui ta on hea... vastasel korral on tegemist lihtsalt vakstust märsiga, kuhu keegi on "canell" peale kirjutanud.

oojaa, mulle meenub tööõpetuse tunnist nii mõndagi - ühe villase soki isegi kudusin valmis. päris ilus oli teine. teise tegi sõbranna ja see oli oluliselt vähem ilus, umbes paar numbrit suurem kah :D.
 
:)))) 02. juuni 2015, kl 11.57
ma võin vastata ka oma tervise kohta, kui pakute diili, et ise ka vastate mu ühele lihtsale küsimusele lõpuks.
Mis mu küsimus täpsemalt oleks?
Asjade lihtsuse määrab põhjendus, mis minu puhul puudub.
Küll aga usutakse, et püsikad on trollid, ja mitte tavalised, vaid haiged trollid. Olen siin juba palju päevi 24/7 olnud, võin juba end püsitrolliks nimetada uhkusega. Leppige sellega ja neelake alla.
 
smart ass`rousse 02. juuni 2015, kl 11.57
Inimesed ei pea õigeks, kui tutvusfoorum täidetaks 30 blogiga, ei meeldi neile ka 2 blogi. Leppige selle tõsiasjaga, neelake.
Ma arvan, et rahvas austab norme rohkem kui püsipatsiente ja sellel on loogiline põhjendus.
 
Kaliifi peakokk 02. juuni 2015, kl 11.58
psühhoterroristide ja muud sorti väljapressijatega ma diile ei tee. neela alla või sülita välja. ja mul savi, mida keegi usub.
 
Sid 02. juuni 2015, kl 11.58
Ravitõhusust on kinnitatud mitmete poolt ja ka minu enda käitumine näib ravi kinnitavat.
Olen tervenemise samme teinud, näiteks olen alustanud kergelt analüüsiga, mõtestamisega jne.
Otsin ka vastuolusid nüüdselt, mis on ka progress.
Olen jõudnud analüüsiga sinnamaani, et kaebust esitada ei saa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!