Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
mis teid Soomes häirib?
 
1993 aastast Soomes 14. juuni 2014, kl 19.28
Kallid kaasmaalased !
Tolerantsena isendina kinnitan Teile, Soomes elades on ääretult raske olla normaalne, jääda normaalseks ja säilitada normaalsus.
Nõrgamad, sisserännanud indiviidid lihtsalt annavad alla. Tehtud uuringute põhjal (mis on salastatud) 92,0% Soome elanikkonnast on erineva astme psühhilise puudega. Kurb.
 
sa 1993 14. juuni 2014, kl 21.24
ei ole ise ka ju siis normaalne :D
 
1993 on 14. juuni 2014, kl 21.26
ennast nakkuse vastu vaktsineerinud !
 
"Pärast vaktsiini 14. juuni 2014, kl 21.28
esmast manustamist kulub veidi aega immuunsuse kujunemiseni, see aeg on tavaliselt paar nädalat.
Immuunsuse püsimisele aitab kaasa immuunsüsteemi korduv kokkupuude antigeenidega. Seetõttu manustatakse teatud vaktsiine korduvalt."
 
meie põhjanaabritel 14. juuni 2014, kl 22.15
on lihtsalt nii sit...ad geenid + vaktsiinid peale, ongi tiblad valmis.
 
Pekka Pooletoobine 17. juuni 2014, kl 21.37
Mulle ei meeldi kui põdrad seksiväd sarvikuonodega. Tulee impetsillid.
 
jaani 21. juuni 2014, kl 21.14
põdravasikatele, meie jaan on ikka 23-24.juuni :-)
 
Marju 22. juuni 2014, kl 11.44
1993 aastast Soomes 14. juuni 2014, kl 19.28

Kallid kaasmaalased !
Tolerantsena isendina kinnitan Teile, Soomes elades on ääretult raske olla normaalne, jääda normaalseks ja säilitada normaalsus.
Tean, millest jutt. Mina aastast 2011 ja ei möödu päevagi kui tõden , et issanda loomaaed on ikka rikkalik.
Magustoiduks ei vali teist eestlast!
 
... 22. juuni 2014, kl 13.39
"Ütlesin, et Soomes on lastele pussnugade kinkimisega tõepoolest nii, nagu ta kirjeldas.
......
Andsin Kajale viimase sõna ja ta ütles, et soomlastes on midagi pimedat, mida eestlastes pole. "


/Mika Keränen Minu Supilinn lk. 104/
 
ERALDI, siis totta kai 22. juuni 2014, kl 14.07
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pekka, se on tottakai, ei totta kai.

http://www.kielitohtori.fi/suomen-kielenhuollon-kysymys/kirjoitetaanko-sanat-totta-kai-yhteen-vai-erikseen

.
 
Eelmisele 22. juuni 2014, kl 14.32
Soome keel on sama mõtetu nagu soomlased ise. Nii et kama kaks, kokku või lahku, vahet pole.
 
siis 22. juuni 2014, kl 17.28
pole ka vahet sinu arvamusel siin teemas, patrioot!!!
 
Huvitav. 22. juuni 2014, kl 17.33
Eile olin soomlaste Jaanipäeval, üks tuttav pere. Jutuks tulid muidugi eestlaste-soomlaste erinevused jne. Lõpuks tõdesime, et kuigi eestlased käivad Soomes vargil, petavad teisi eestlasi tööl, petavad Soome riiki maksudega, elades Soomes sõidavad ikka seaduse vastaselt Eestis reg. autoga, Soome maksab lasteraha lastele kes ei ela Soomes ja kindlasti veel mõni asi mis unustasime, olenemata kõigest sellest sõimavad, kiruvad ja mõnitavad eestlased soomlasi.
 
eelmisele 22. juuni 2014, kl 18.05
kas oli lõbus taga klatsida? muud teemat õlle kõrvale ei osatudki üles võtta?
 
to huvitav 22. juuni 2014, kl 19.15
Kas teil jutuks polnud, millised soomlased lasevad vabatahtlikult soomest jalga ?
 
to siis 22. juuni 2014, kl 19.30
Mina põen soomlaste mina-mina sündroomi ja minul on õigus avaldada minu arvamus, sest mina arvan, et kogu soome koos soomlastega võiks pühkida kogu maailma kaardilt.
Ja need eestlased, kes ülistavad soomet&soomlasi, olette veel nõmedamad kui pärismaalased ise ning lubage siin portaalis esineda eestimeelsetel. Teie koht on sommide sit...amajas suomi24, morjens nõrgameelsed.
 
to siis 22. juuni 2014, kl 19.34
NB! ainult loll laob kolmekordselt kirjavahemärkke.
 
to huvitav 22. juuni 2014, kl 19.42
Mina olen elanud pikalt soomes ja mina olen elanud ka paljudes teistes riikides, kuid idiootsemat rahvust soomlasega kõrvutada pole.
Minu sulest ilmub,(kuna minul on selleks minu kodanikuõigus soomes), "MIKS MA EI TAHA SOOMES ELADA".
 
kle huvitav 22. juuni 2014, kl 20.02
aga kas õltsi libistades tuli jutuks, kuidas paljud sommid elaks nagu soomes, saavad abirahasid jne., kuid TEGELIKULT resideeruvad pimedslt kusagil mujal riigis ?
...ja et on ka paaaaaalju somme, kel limusiin Eesti rekkaris, ise elavad&töötavad soomes.
 
to 19.42 22. juuni 2014, kl 20.13
to huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen elanud pikalt soomes ja mina olen elanud
> ka paljudes teistes riikides, kuid idiootsemat ra
> hvust soomlasega kõrvutada pole.
> Minu sulest il
> mub,(kuna minul on selleks minu kodanikuõigus soom
> es), "MIKS MA EI TAHA SOOMES ELADA".


Ehk annaksid siia oma meili, oleks hea sel teemal veidi muljetada. Saad ehk oma raamatule vürtsikaid lisasid juurde.:)
 
vaata aga 22. juuni 2014, kl 21.46
Huvitava jutu peale ilmusid kohe need eriti ''sõbralikud''eestlased välja. Ma ei ülista kedagi, aga pole ka kuulnud, et soomlased kiruks taga eestlasi nii nagu teie siin. JA on ikka tore, et meid pole vaja pühkida eks, me sureme ise välja hapet ja tulist viha pursates.
 
h 22. juuni 2014, kl 21.49
aga kas õltsi libistades tuli jutuks, kuidas paljud sommid elaks nagu soomes, saavad abirahasid jne., kuid TEGELIKULT resideeruvad pimedslt kusagil mujal riigis ?
...ja et on ka paaaaaalju somme, kel limusiin Eesti rekkaris, ise elavad&töötavad soomes.

Ja siis. Sinu suhtumine '' teised teevad ka, miks mina ei või'' Lihtsalt seadusest kinni võiks pidada, eriti kui pole sinu kodumaa.
 
KK 22. juuni 2014, kl 22.25
Püha müristus, kas rumalad kaasmaalased tõesti aru ei saa, kes on soomlane omas sisimas?
Rumalad "valejumala" kummartajad, ajupestud isikliku heaolu jahtijad..
 
h-le 22. juuni 2014, kl 22.59
Oi rumaluke. Äkki sul jätkub oidu selgitada soomlaste uskumatuid seiklusi nii Soomes, Eestis, Hispaanias, Kreekas, Austraalias, Türgis jne. jne.
Soomlane pole kaugelki see, kellena esineb ning igal Suomi fänil saabuvad omad tõelised pettumused siis kui selleks sobiv aeg.
 
h 23. juuni 2014, kl 07.03
Kle, mul on kama kax, mida soomlased on teinud w teevad. Kuna ise ikka eestlane siis on mul eelkõige häbi oma kaasmaalaste pärast. Elu pole mingi lasteaed, seega võiks osata käituda, olla viisakas jne, pohh mida teised teevad. Siin teemas on ikka võimatu midagi selgeks teha, vastused saavad ikka olema a' la'' aga soomlased on hullemad, aga soomlased teevad ka jne'' Masendav. Teises silmas palki näen, enda silmas pindu(tegelt peaks ka see palk olema) ei näe.
 
h-le 23. juuni 2014, kl 08.51
teema on ju algatatud mis soomes ei meeldi. algata sina uus teema mis sulle meeldib. ntx et sulle meeldib soomlastega jaanutulel õltsi libistades eestit ja eestlasi kiruda, kindlasti toonita miks sa eestist ära jooksid ja soomest varjupaika otsisid, kiida nende koolisüsteemi ja maksusüsteemi ning eestlaste paranoilist jälitamist, ära unusta mainimata plagiaati ja tohutut kassiarmastust, ka seda et soomlane on uhke kui teda kiidetakse ning muutub momentaalselt vaenlaseks, kui julged teda kritiseerida, jne.jne jne
 
h-le valgele orjale 23. juuni 2014, kl 09.27
Tänahommikustes SOOME uudistes räägiti järgmist: Suomi on suurim INIMKAUBANDUSEGA seotud maa, kus kasutatakse ORJATÖÖJÕUDU. Orjad tulevad 1. Valgevenest, 2.EESTIST, 3.Lätist, 4. Leedust, 5. Kagu-Aasiast ja 6. Nigeeriast
Nii et säh sulle H, valge neeger, Ilusat Jaani sellest faktist hoolimatta.
 
Eestlasi 23. juuni 2014, kl 09.36
nad kiruvadki seetõttu taga, sest eestlased uurivad varem või hiljem järgi, kas neid mitte töötundidega ei ole petetud ning püüavad ka oma õiguste eest võidelda. Nigeerlane või Kagu-Aasiast vms, kes ei oska sõnagi soome keelt, on neile eriti hea saak.
 
tean 23. juuni 2014, kl 10.21
mitut soomlastele kuuluvat ettevõtet mis tegeleb rahapesuga. Töötajateks on välismaalased, keda hoitakse pidevas hirmus, igaksjuhuks..
Teie, Soome kummardajad ei teagi mis siin riigis tegelikult toimub ning elate vabatahtlikult aktsepteeritud orjaikkes.
Ja nagu kirjutas "h", teda ei huvita...jne., see ongi ju orjale omane mõtteviis.
 
h 23. juuni 2014, kl 17.46
Sa ajad ikka ila mees! Eestlane ajab oma õigusi taga? Lubage naerda. Teeb nagu ori tööd, mis te arvate et need orjad tulevad sundides w, vaevalt küll. Eestlasele anna nats palka ja ta teeb nv-d ka tööd. Ükski soomlane ei tee. Ära olete rikkunud siin selle, et peaks ka puhkama mitte 30a juba poolsurnud moega olema. Kari affe on siin teemas, kes ise pole ilmaselgelt Soomes käinudki ja kui ongi siis aint kirumas ja vargil!
Ja kui teema on mis ei meeldi siis affid kes elavad Eestis: TEEMA ON VÄLISMAA ALL SEEGA EESTI POLE VÄLISMAA, SUU UMBE.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!