Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
mis teid Soomes häirib?
 
haista h 23. juuni 2014, kl 17.56
kui kaua sa tõusik soomes oled "pesinud"? Arulage sommide pers..elakkuja, ära tule siia pädema vaid lase end soome pervodel panna igast kehasuunast.
 
haista h 23. juuni 2014, kl 18.00
sinu kohta öeldakse siin soomes virolainen kyrvänoksennus, jobu..
 
h 23. juuni 2014, kl 21.33
Oh mis tekst. Ma vaid irwitan, sellises soomlaste vastases vihas raske pole elada w? Mürgine elu teil. Aga jh teie kallid kaasmaalased näitate aint oma lollust. Kalevipojukesed.
 
kle h 23. juuni 2014, kl 22.40
Ei ole küsimus vihast ega mürgist, vaid naerame siin eelkõige sommide ja sinusuguste vaimuvaesusest pursuvate egoistlike idikate üle. Oled nõnna loll, et isegi nii lihtsalt teemat ei jaga.
Soome ongi sulle "päästerõngas", sest muidu oleksid omadega ehk juba endine.
 
to h 23. juuni 2014, kl 22.41
h Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh mis tekst. Ma vaid irwitan, sellises soomlaste
> vastases vihas raske pole elada w? Mürgine elu tei
> l. Aga jh teie kallid kaasmaalased näitate aint om
> a lollust. Kalevipojukesed.



Kuidas sa kommenteerid oma 23. juuni 2014, kl 17.46 teksti?
Näitad ainult oma lollust.
Ükski inimene, kes teeb tööd, ei ole ori.
Küll aga võidakse oma hinges olla ori.
Sina kuuludki nende viimaste hulka.
 
jätkuks h-le 23. juuni 2014, kl 22.57
Ja sä oled sommide väinämöinen wä? - laiskusest ja lollusest nõretav inimesehakatis, kes isegi ei oska emakeeles kirjutada.
Kao nüüd "omade" seltsi ja hakka juba aegsasti, profülaktika mõttes võitlema varjatud joomarlusega, soomlaste "nakkushaigusega".
"Maassa maan tavalla", sõbrake ja õigepea oled oma "iidolite" sarnane.
 
anonyymi 27. juuni 2014, kl 10.45
kas te haugute ainult anonüümselt või julgete ka otse soomlastele oma arvamusi avaldada?
 
eelmisele 27. juuni 2014, kl 11.38
loomulikult.
 
to anonyymi 27. juuni 2014, kl 23.14
Sa lollike tead, et kui sommi haugud otse näkku siis on ta nii aivovammainen, et aru ei saa..vot siis..
 
anonyymi 28. juuni 2014, kl 10.59
ja sa lollike oled kindel et soomlane siin foorumis saab aru su nõmedast jutust? mina saan aru ja kavatsen tõlkida neile kes aru ei saa. hea võimalus tõestada teiesuguste mõttemaalim.
 
to anonyymi 28. juuni 2014, kl 11.56
Foorum ongi eestlastele mõeldud. Kui mõni soomlane ei saa aru, siis on see tema probleem. Enne kui eesti foorumisse pilgu heidab või Eestise elama tuleb, õppigu eesti keel selgeks. Maassa maan tavalla, elementaarne watson, eksjuu? Ma arvan, et suuremal jaol lugejatel pole midagi sinu tõlketöö vastu, kuid vaevalt nende ajukapasiteet sellest suureneb...
 
eestimaa eestlane 28. juuni 2014, kl 19.08
Miskipärast on hakanud osad eestlased Soomest eesti tagasi tulema, pea 2000 hinge juba tagasi Eestis, see on puhas rõõm, kogemustega oskustöölised-teenida ja lõuad pidada! Tavaeestlane haugub siin- ja sealpool piiri, ehk sealne töökasvatus on neid tasasemaks silunud ja oskavad nüüd ka hinnata kodumaiseid ettevõtteid ja siinset redelit... kõik Kalevipojad ikka nii suured isad, et anna olla, ettevõtte juhist lausa mitu pead üle omastarust... matke oma ego maha ja ärghe unustage, et kõik siin maapeal on meile antud laenuks, kasutage oma sisemist tarkust!
 
... 28. juuni 2014, kl 19.09
Ja teie ajukapasiteet on ju jube suur eks :D
 
to ... 28. juuni 2014, kl 19.42
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja teie ajukapasiteet on ju jube suur eks :D


Mine sinna oma Backmanni punti haukuma. Neil lausa oma organiseeritud staff koos...
Või teil seal soome foorumites pole enam huvitav, et siia ronite?
 
mis virised 29. juuni 2014, kl 19.30
Teema ongi neile kes ELAVAD Soomes, kes ei ela, pole kunagi käinud jne mis arvamus saab neil üldse olla Soomest.
 
kas 29. juuni 2014, kl 20.32
soome proua võtab jälle siin sõna oma lolli järjekindlusega? Kuidas teil seal nii igav on oma igavas miljöös, et kogu aeg Eesti poole kiikate?
 
kle aff 29. juuni 2014, kl 21.38
Miks see sind nii häirib? Mis ise siin passid ja Soome poole kiikad?
 
kas 29. juuni 2014, kl 21.57
sinu arvates kodueestlased ei või sirvida oma kodumaa foorumeid?
Hea jälgida, kuidas mõni selgrootu soomeeestlane igale poole oma vihast eestivastast sülge pritsib.
Tundub et neid Eestit vihkajate kommentaarid tulevadki rohkem väljaspoolt Eestit.
Kes teid seal sellist ideoloogilist sõda juhendab, kas bäckmann ise või? :)
 
kus 30. juuni 2014, kl 07.06
Kus sa näed mu Eesti vastast viha kulla inimene?
 
to anonyymi ja muud "põtrade" per...selakkujad 30. juuni 2014, kl 22.39
Elage soomes 31 aastat, nagu mina, siis olete juba ammu-ammu soome& soomlaste ülistamise lõpetanud. Teie eufooria on tingitud sellest, et olete LIIGA vähe siin, soomes resideerunud. Olen enam kui kindel, 30 aasta pärast suhtumine on absoluutselt VASTUPIDINE.
 
to kus 30. juuni 2014, kl 22.57
kus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kus sa näed mu Eesti vastast viha kulla inimene?


Neid piiri tagant Eesti poole haukujaid on rohkem kui arvata oskad. Ma võin ju sinu jaoks aff olla, kuid oma südametunnistust pole ma maha müünud.
 
tri 30. juuni 2014, kl 22.57
Eks need soome eestlased, kes ei ole kõlvanud Eesti ühiskonda, on olnud sunnitud oma naha müüma soomlastele. Harimatus ning isiklik konkurentsivõime puudumine on sellised eestlased toonud soome, mis peegeldub ka siinses foorumis.
 
:D 01. juuli 2014, kl 06.56
Mu hing pole vähemalt viha täis, nagu teil kulla endised kaasmaalased. Ja ma küsisin kus ma haugun Eestit, sina oled jh aff, sest muud sa ei tee siin kui haugud mind.
 
kuule :D 01. juuli 2014, kl 08.54
Mine nüüd tööle soomlaste kakat rookima. Antud sait ei ole sinu jaoks, OLED SIIN VIIBIMISEKS LIIGA LOLL.
 
:D 01. juuli 2014, kl 19.10
Kõik eestlased pole soomes koristajad ja ehitajad. Ja teema on eestlased välismaal, eesti pole mingi välismaa kulla aff. Ja sina oled liiga rumal et mujal kui eestis elada.
 
Eelmisele 01. juuli 2014, kl 19.34
Lõpeta!
Olen elanud 31 aastat soomes, pesuehtsate affide seas, nagu sa armastad korrutada.
Mina olen liiga loll ja vana, et OMA KODUMAALE NAASTA.
Soome ühiskond on lollidele nagu sina ja mina.
Sina siin uhkustad elu üle soomes, kuid mina kahetsen.
Kahetsen, et ei olnud julgust õigel ajal koju minna.
Soome loodusseadus on: kui pole idioodiks sündinud, siis sinust VORMITAKSE idioot.
Tean ka seda, kui soome elu läheb sit..aks, siis sinusugune AFF on esimene kes Eestisse kargab.
 
:D 01. juuli 2014, kl 20.20
Kle sa ei tunnegi mind. Pole ma siin midagi uhkustanud, lugeda ei oska inimene. See viha on lihtsalt idiootsus teil. Minul pole soomes soomlastega halbu kogemusi, joodikuid näeb nii siin kui seal pool lahte nagunii, nii eestlasi kui soomlasi. Minu ainsad halvad kogemused on just eestlastega siin, kes poevad soomlastele aga rahvuskaaslasele annavad jalaga. Mina võtan võrdselt kõiki, silma jäävad aga rohkem oma käitumisega ikka eestlased siin. Sellist idiootsust ma kiitma ei hakka.
 
Eesti Naine 01. juuli 2014, kl 21.18
EESTLASED TULGE KOJU!!!
 
kuule :D 02. juuli 2014, kl 11.25
Oled pinnapealne ning liiga vähe soomes elanud, seepärast pole halbu kogemusi soomlastega.
Ela kauem, noh nii paarkümmend aastat ja kergita soome ühiskonna saladusekatet, suhtu sügavuti soomlastesse, siis näed. Seda kõike sa rumaluke ei oska näha. Oled tavaline duunari, kes otsib seda piskut ning lohvkat äraolemist, just sellepärast sulle soomes meeldib.
Huvitav oleks teada, mida meelt oled 31 aasta pärast? Ka minul oli 31 aastat tagasi sama loll arvamus, kui sinul nüüd.
Soome on rumalate inimeste inkubaator ja kui sa soovid olla targem, edukam, teotahtelisem ning kõige hullem karjäärihimuline, siis saad tunda kui TORE on soomes elada.
Kahjuks sina " :D " kuulud roskasakki hulka ja sul on hea. Ole rahul, kuid ühte palun, ära enam kommenteeri siin, sinu koht on soomlaste portaalis.
Halvusta seal eestlasi ja Eestit, sul on selleks õigus, kuid pea meeles, MIS ON REETURI SAATUS !
 
jätkuks 02. juuli 2014, kl 12.07
Targemad, intelligentsemad inimesed (sh. muide mitmed haritumad soomlased) võrdsustavad Soomet endise Nõukogude Liiduga, kus TÕDE on TABU ja tõe rääkimine on KURITEGU ning sellele järgneb KARISTUS.
Soomlasele õpetatakse maastmadalast, et tõde on solvang ning teeseldud viisakus on kasulikum.
Just sellepärast soomlasi nimetatakse "selga pussitajateks".
Sina ":D" pole VEEL noahoopi selga saanud, kuid oota, küll see aeg saabub.
Nagu kirjutas Mikä Keränen: "soomlastes on midagi "pimedat", mis eestlastes puudub".
Mis see nn. pimedus on, jäägu igaühe enda tõlgendada.
Kuid mina tean, mis see on..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!