Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
to keegi 04. märts 2015, kl 22.23
See siin on avatud foorum. Kui sulle ei meeldi teise inimese jutt, siis sa lihtsalt jätad selle lugemata. Moosimaoga on see kerge, sest ta nimi on ju selgelt näha.
 
vagunisaatja 04. märts 2015, kl 22.30
Võiksin veel lisada, et minu kirjutatud lugu juhtus kusagil üheksakümnendate lõpul Šestokai liinil sõitnud rongiülemaga,
moosimadu on tõesti lõplikult segaseks läinud kui nimetab tööalaselt kogetud asju tudeerimiseks, hoidku selle eest
Tekki lehvitab ju teatud seltskond ise, kui tekk püsiks paigal poleks kellegi asi mis seal toimub
kuid mis toimub on ropp ja peenemalt öeldes peenikeselt pihustatud fekaali täis, ptüi.
 
keegi 04. märts 2015, kl 22.50
to keegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See siin on avatud foorum. Kui sulle ei meeldi tei
> se inimese jutt, siis sa lihtsalt jätad selle luge
> mata. Moosimaoga on see kerge, sest ta nimi on ju
> selgelt näha.

Propaganda ei sobi arutlemiseks, sest selle eesmärk on ühene - pesta inimeste ajusid. Avatud foorum jah, aga igas teemas keerab moosimadu teema demagoogiaks. Sellepärast tahaks nagu seda, mida niigi uksest ja aknast peale surutakse, vältida. Ka sina tee oma teema kui sa juhtumisi moosimao kloon siin pole. Karta on, et siiski oled. Mina pole kellegi teemas käinud enda vaateid peale surumas ja oma postitustega teemasid risustamas. Seda soovin ka sulle!
 
Heia-hei, 04. märts 2015, kl 23.22
Teema on "Homode laste pihtimused", sina , vagunisaatja ja keegi, jpm, RÄÄGI SIIS TEEMAST!!!
pealegi EI OLE SINU teemasid, kuigi sa seda ette kujutad. On Delfi teemad, mis kuuluvad NB! kogu maailma inimestele, kirjutada võivad kõik!!!
Sul on suurusehullustus, kui ütled:

"Mina pole kellegi teemas käinud enda vaateid peale surumas ja oma postitustega teemasid risustamas."
 
to keegi 04. märts 2015, kl 23.35
"Mina pole kellegi teemas käinud enda vaateid peale surumas ja oma postitustega teemasid risustamas."

Saad foorumi põhimõttest valesti aru. Neid teemasid siin püstitades ei ole lubatud vaid sinuga ühel arvamusel olevate inimeste arvamused.
 
Luud 04. märts 2015, kl 23.35
Ühesõnaga siis, sinu homovihkajalikku teemapostitusse võivad sõna kaasa öelda vaid need, kellel on homode kohta midagi halba öelda või siis kindlasti veel need, kes neid roppude sõnadega sõimata tahavad.
 
to keegi 04. märts 2015, kl 23.36
Arvad sa tõesti, et kõik homod on täpselt ühesugused? Arvad, et tunned nad kõik ära?
 
keegi 05. märts 2015, kl 00.25
Nagu arvata oligi, üks inimene hakkab nüüd erinevate nimede alt siin postitama. Ma ei viitsi vaielda, sest demagoogia ei vii kunagi välja mingi tõeni, vaid püüab inimeses segi ajada seda tunnetust, mis on temas loomu poolest juba olemas ja mille järgi ta iseeneses oskab vahet teha õigel ja valel. Sul võib olla oma arvamus, aga demagoogia ei ole arvamus, vaid nagu ma juba ütlesin, ajupesu. Minu poolt see vaidlus lõpetatud, sest see on mõttetu.
moosimadu 05. märts 2015, kl 02.01
Päris hullumaja siin lahti,
Mitte ühtegi postitust teemasse ja igas kommenteerijas nähakse kurja moosimao varju. Andke andeks, aga see, et teie kommenteerite ise saja erineva nime alt ei tähenda seda, et kõik sama teeksid. Vanasõnade andmebaasis on hea kild: "Kis isi valetab, see ei usu, et teine tõtt räägib". Kümnesse, ks pole?
Teemaga haakuvalt panid eelnevad kommentaarid mind mõtlema, et vastumeelsus lubada homodel lapsi kasvatada on seotud tihti arvamusega, et homode pereelu on moraalselt väheväärtuslik, et mitte öelda rõve. Muudkui üks homoerootiline nilbus iga nurga peal. Kas ma pean sellest aru saama nii, et selliste arvajate peredes oli kombeks laste ees tegeleda korraliku heteroseksiga?
Vaadake, igas normaalsete väärtustega peres on seks siiski asi, mis jääb kahe inimese omavaheliseks asjaks nii, et see lapsi siiski ei kaasa, seda nii omasoolise paari kui erisoolise paari puhul. Lapsi ei huvita, mida vanemad magamistoas teevad, vähe sellest, nad mõtlevad oma vanemaist kui aseksuaalsetest olenditest. Või pean ma teist nii aru saama, et teie oma lapsepõlves muud ei einudki kui fantaseerisite oma vanemate vahel toimuvast...? Ei usu.
Aga millegipärast praegu ei suuda te oma fantaasiaid taltsutada, kui keegi kasvõi vihjab samasoolisele paarile. See, et heteropaaride seksuaalelu on täis kõikvõimalikke ebatraditsioonilisi kinky-kalduvusi on normaalne, keskaegne nõue ainult misjonäripoosis seksida (doggy-style eest oli ette nähtud kolm aastat patukahetsust) on ammu juba naeruväärne. Seevastu omasooliste seksuaalelu on midagi, mille arutamine tundub põnev, nagu ma näen. Muudkui fantaseerite ja siis, taibates, et viisakas teie käitumine kindlasti pole hakkate ruttu homosid süüdistama: ise nad ju lehvitavad tekki. Lehvitavad tõesti või topite äkki ise oma pead selle teki alla?
Kui te seda teete ja siis kodus arutate (laste kuuuldes?) kui nilbed need homod ikka on, sest nad teevad niimoodi ja naamoodi, niikuinii laste nähes ja mine tea, äkki ka neid kaastaes, siis võib juhtuda, et ühel mitte väga ilusal päeval saate teada, et teie laste eakaaslane on ennast üles poonud, sest koolikiusamine läks lihtsalt "natuke üle piiri". No oli see poiss ju sihuke imelik, naiselik... ja mis need sõnad talle ikka tegid, need olid ju ainult sõnad... Oma rolli vihkamise võsa lopsakana hoidmises te ei näe. Te oleteju head.
 
vihkaja 05. märts 2015, kl 06.48
Moosimadu, me saamegi seni ainult head olla, kuni sa avaldad tõe, kus ja kuidas me oleme sinu vastu vihkamist õhutanud. Seni pole sa ühtegi fakti välja toonud. Vastupidi, ise hoopis õhutad vihkamist ja sallimatust teist värvi nahaga inimeste suhtes.
 
to vihkaja 05. märts 2015, kl 08.31
Klassika! Moosimadu kõneleb teemast, onu Heino kõneleb Moosimaost.
 
ei hakka enam lugema, lihtsalt ei suuda 05. märts 2015, kl 10.16
Moosimadu, sa tapad oma homopropaganda võtetega inimeste inimõigusi, sa sunnid neid oma küsimuste ja lämmatamisega vait jääma ja kõike välja kannatama, olgugi, et nende hinge tekitab selline lämmatamine ja nendega mittearvestamine, kibedust. Mina soovin sulle ainult karistust, sest vaimne vägistamine on jube.
 
muljetaja 05. märts 2015, kl 10.39
Veel alatum on praegu tuua sisse koosikiusamine. Kui te ise homopropagandistid vägistate kristlasi, eesotsas presidendiga ja siis süüdistate teisi koolikiusamises ja milles veel. See on täpselt samasugune vaimne vägistamine nagu vene ajal, täpselt samad võtted, sotsialistliku propaganda omad. Ja miks sulle siin halvasti on öeldud? Sest sa ei lõpeta oma demagoogiat, vaid sunnid kõiki võtteid kasutades inimesi alluma demagoogiale ja propagandale. Tead, sinusuguseid ealeski ei kiusata, vaid sina kiusad teisi, sadade kaupa, tuhandete kaupa ja õigustad ennast oma kuritegudes. Kui inimeste alatus ja kurjus läheb juba nii suureks nagu sinu puhul siin, et sulle jääbki igas teemas viimane sõna, siis mida peaks arvama homodest? Nad on vägivaldsed, nii nagu keegi siin kirjutas, et nad on vaimsed terroristid. Sa ise ju oma demagoogiaga kujundad neist väga sita mulje inimestele. Kui homot näed, hoia eemale, muidu ta lämmatab sind oma demagoogiaga, surub sind alla ähvardustega, sõidab sust teerulliga üle, lämmatab. Sinu sõnum on: HOIA DISTANTSI HOMOGA, SEST TA ON VAIMSELT VÄGIVALDNE TEISTE SUHTES!
moosimadu 05. märts 2015, kl 11.25
Väga kirglik sõnavõtt, muljetaja.
Kirg on hea, tuimus on halb. Oled nõus?
Tuletaks meelsasti meelde, et diskussiooni mõte ei ole teise ''oma usku'' pööramine, vaid olukorra selgitamine oma vaatenurgast. Kui vastuväidete asemel lahmitakse süüdistustega vägistamises(???) ja milles kõiges veel tekib tunne, et vastuväiteid polegi olemas, et on ainult ebakindlus omaenese orientatsiooni ja oma põhitõdede paikapidavuse suhtes ning animaalne viha nende suhtes, kes julgevad esitada küsimusi.
Jätkuvalt ei suuda te ise teemas püsida ja hälbite rajalt üritades tappa arutelu.
Diskussiooni, palun?
 
tule taevas appi!!!! 05. märts 2015, kl 11.49
Moosimadu, et targem annab järele, siis ma annangi. Aga see "kõhklete enda orientatsioonis" ja kõik muu on homoagenda täisti mahakäinud fraas. Kuna sulle peab jääma õigus, sest sa oled egoist, siis jäägu sulle viimane sõna, ent õigus ei ole sinu poolel mitte! Homoseksuaalsus on nii patt kui hälve, mida tuleb kahetseda ja ravida. See on ja jääb igaveseks tõeks. Aamen.
moosimadu 05. märts 2015, kl 11.57
Usu vastu teadmised ei saa. Nii, et kogu tramburai käib patu mõiste ümber?
 
aafriklane 05. märts 2015, kl 17.06
moosimadu, millal sa vabandad, et mind rassistlikult solvasid?
 
mismis 05. märts 2015, kl 17.54
loomad elutoas?
 
vagunisaatja 05. märts 2015, kl 19.34
Minu postitus on täiesti otseselt teemasse,sest kui see homoks pööranu teise poisi tapmise eest kinni läks (poiss leiti tamburist kõvasti läbipekstuna käed traadiga kinni mässitud , seda lugu teadis terve raudtee töötajad ) siis jäi üks väike laps ilma isata kasvama
 
jajah 05. märts 2015, kl 19.55
moosiprao meelest on homode mõrvad normaalsed, sest heterod tapavad ju ka
 
Loomadest 05. märts 2015, kl 20.17
Ma juba vanainimene ja vanasti käisid meil küla vahel koertel ikka vägevad pulmad. Nüüd puha tõukoerad ja hoitakse nööri otsas ja lapsed ei teagi, et ka koertel on pulmad. Noh, emane lidub ees, ja kari isaseid siis järgi. Kas me peaksime ka selle kombe loomadelt üle võtma, sest juba looduses esineb mitme isasega paaritumist innaajal? On juba ka selliseid inimesi, kes tõepoolest mitut suhet ühekorraga peavad ja tunnevad ka end diskrimineeritult. Panen siia ühe loo, vaadake ise. Tegu aktiivse kena naisterahvaga. Võib-olla on see pärit geenidest, me ju ei tea. Ja armastus on nii püha, et siin ei tohi midagi ega kedagi piirata.

https://vooglaid.wordpress.com/2015/01/27/tuhkatriinu-2-0/

Kui näiteks koer ühtib kassiga, mis on ju anomaalia, kas siis võivad inimesed hakata loomadega kooselulepinguid sõlmima ja vahekorras olema? Ühes saates "Saladused" näidati meest, kes end ise ära kohis, sest oli loomaarst ja lehmade seemendamine tekitas temas sugukihu. Kas see pole tema suhtes ebaõiglane ja peab tema siis niimoodi vaevlema ja diskrimineerimist tundma?
 
moosipragu 05. märts 2015, kl 20.51
moosipragu vihkab aafriklasi aga kepib koertega ringi.
 
to keegi 05. märts 2015, kl 21.02
Mina olen jällegi arvamusel, et Moosimadu on ainus, kes siinse möla peale veel midagi asjalikku oskab sõnada. Seega soovin tema jätkamist selles teemas.
 
to loomadest 05. märts 2015, kl 21.07
"Kui näiteks koer ühtib kassiga, mis on ju anomaalia, kas siis võivad inimesed hakata loomadega kooselulepinguid sõlmima ja vahekorras olema?"

Saan aru, et su loomaseksifantaasiatel ei ole piire. Ma tõepoolest ei oska öelda, et kas see, et koer kassiga sugu teeb, paneb mehi näiteks hobustega tahtma sugu teha ja kooselulepingut sõlmima.
Samas olen 100% kindel, et mõni heteromees on kindlasti mõnele lambale taha keeranud.
Erutusid nüüd? Ega sa südarit ei saanud?
moosimadu 05. märts 2015, kl 21.13
loomadest - kui sa veel seda teaksid, mida teistes kultuurides abielu nime all silmas peetakse, ma ei kujuta ette, milega sa seda võrdleksid...

Kui uudishimulikud me ikka oleme, eriti kui uudishimu objektiks on teise inimese suguelu ja kui kerge on kedagi arvustada, erti siis, kui mõni kohalik autoriteet on selle poole juba näppu vibutanud ja taolise käitumise hukka mõistnud. Siis oleme kõik kohe suuremad katoliiklased kui paavst ise ja hakkame hukkamõistetu käitumist koerapulma ja enesekohitsejatega võrdlema.
Muidugi on ka minu meelest veider, kui keegi oma promiskuiteetsust avalikult eksponeerib, kuid selliste asjade üle klatšimoori kombel lõugutamine on sama hälbeline. Üks liputab rõõmuga, teine piilub mõnuga.
 
ah mine nüüd 05. märts 2015, kl 21.13
mees ikka pullile
alles ju seletasite , et loomad pidid homod olema
pull tahab ikka meest
 
To mitmenimeline 05. märts 2015, kl 23.51
Mõtlen ja mõtlen, mis küll on su sees nii keerdus, et vaid ebaloogilist soga suust ajad.
Üks on selge, krooniline seksuaalne rahuldamatus, mis raevu tekitab, siis kadedusega ja kahtlusega mõte, et äkki on homodel kuidagi eriti hea teineteisega, see ajab marru, selge.
Sõelalaadselt selekteeriv ajutegevus: mille taha küüsi saab ajada - see meelde jätta ja ülepaisutatult pidevalt oponendile süüks panna.
Sind, õnnetuke, ei saa kloostrisse tsölibaati pidama saata, sest ohjeldamatu sõnapurse sinna ei sobi.
Nii ei oskagi midagi sulle soovitada, vast NUTA VÄLJA,
KARJU VÄLJA, SÕIMA VÄLJA! Ehk hakkab kergem.
 
sama siin 06. märts 2015, kl 06.26
Mõtlen minagi, et miks sa moosimadu ühele nimele truuks ei suuda jääda, vaid miks sinus ka mingi ebaloomulik kirg on käia siin ka anonüümselt sõimlemas.
 
pull 06. märts 2015, kl 11.02
ah mine nüüd Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees ikka pullile
> alles ju seletasite , et loom
> ad pidid homod olema
> pull tahab ikka meest

No pulli tagumikus surkimisel võib ta küll pasalaadungi alla jääda. Peab olema ikka maru kiire reageeringuga. Aga erinevus rikastab. Tolereerime, mis teha kui kästakse.
 
assamait 06. märts 2015, kl 17.45
moosimadu kahtlaselt kaua vait olnud, ei tea kas läks klu kluxi klani koosolekule?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!