Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
moosimadu 01. märts 2015, kl 21.19
Sul endal imelik ei ole juba? Sa tead seda vastust suurepäraselt, kuid millegipärast ajad oma joru.
Seda llauset ei saa kontekstist välja rebida, Esimene lause on otseselt mulle suunatud solvang, teine lause on sellega otseselt seotud, pole vaja vingerdada.

§ 151. Vaenu õhutamine
(1) Tegevuse eest, millega avalikult on kutsutud üles vihkamisele, vägivallale või diskrimineerimisele seoses rahvuse, rassi, nahavärvi, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, seksuaalse sättumuse, poliitiliste veendumuste või varalise või sotsiaalse seisundiga, kui sellega on põhjustatud oht isiku elule, tervisele või varale, – karistatakse rahatrahviga kuni kolmsada trahviühikut või arestiga.

Kuidas sa kirjeldaksid meetodit, mis ilma vägivallata, pehme ja sooja käega, solvanguteta ja diskrimineerimiseta livideeriks "peded"?
Ma ei tea, mis põhjusel sa seda teed, kuid tee seda nüüd üksi. Ma olen oma väited esitanud, olen endiselt veendunud, et reaalsete isikute korral oleks alust kriminaalasja algatamiseks ja sinu surkimise mõte on mulle niipalju selge,et üritad mind ilmselt mõnitada. Aga see on juba puhtalt sinu probleem, eks ela sellega.

Üks Mark Twain'i kuulus ütlemine tuli meelde.
Võtan ta sõnu kuulda ja jään oma arvamuse juurde.
 
mahvalda 01. märts 2015, kl 21.48
ka sinule mõõdetakse sinu tegude järgi aastakese paari pärast

ei lähe kõik nii nagu tahate
 
siiski küsin edasi 01. märts 2015, kl 22.12
See, et sina kujutad mingi probleemi likvideerimist ette ainult füüsiliselt või diskrimineerides, ei tähenda et seda teised samaväärselt teeksid. Seega milleks panna sõnu suhu teistele? Ütlegi ausalt, et sinu arvamuse kohaselt saab ainult sedasi toimetada ja ära ürita oma seisukohti edastada läbi kolmandate isikute.
Ja ootaks siiski vastust konkreetsele küsimusele. Kuidas antud postituse teine lause õhutab viha sinu isiku vastu? Kas seal on kuskil konkretiseeritud mingi tegevus sinu vastu seoses sinu veendumustega?
 
muigama 02. märts 2015, kl 13.28
on ikka kirju see issanda loomaed,
süda on paha aga rooja sees solgutada meeldib mõnuga.

Minu teadmised on küll kesised ses vallas, aga sita
ja kusemängud on ikka heterote mängumaa.
Homodest naised, lesbid on minu arusaamist mööda erilised peenutsejad,
mingeid rõvedusi nende omavahelistes miilustamistes on väga raske ette kujutada.
Ja homodest mehed, geid pidid ka parajad esteedid olema, niipalju kui neist teadjamad kirjutavad.
Et ka sealtpoolt mingeid rõvedusi loota on lihtsameelsus.

Täpisteadus, st ajalugu räägib, et suurimad sead on ikka meie endi hulgas,
ja mida suurem kisaja, moraalijünger, kristlane, seda suurem pervert.

Üks rõvedamaid teemasid, laste ahistamine, selles teevad ilma kahjuks heterotest pereliikmed,
ja alles siis tulevad muidu kiiksuga tegelased, ja homodest lasteahistaja on ikka väga haruldane nähtus.

Seega, kui soov lapsi kaitsta, siis peaks vaevuma ka veidi ajalugu ja statistikat ja ka kohtupraktikat uurima.
Poriloopimine siin kindlasti kedagi ei aita.
 
?? 02. märts 2015, kl 15.58
"ja mida suurem kisaja, moraalijünger, kristlane, seda suurem pervert."

Kas moslemid, budistid ja hindud kuuluvad ka nende hulka? Kuidas moslemitel see omasooiharus käib?
 
naera puruks, kus luuletavad 02. märts 2015, kl 16.10
Homod päraku kaudu ei rooja? Lubage naerda. Inimene püüab kõigi vahenditega teisi uskuma panna seda, mis on absurdne. Kogu see geenivärk ka, mida moosimadu siin lahti seletab. Kui see oleks tõde, siis miks on need perverssed seksimängud just eliidi pärusmaa? Ja miks on homod propagandale ja lausvaledele oma teerulli poliitika rajanud? Kas siis mitte ei peaks laialdaselt sõna võtma nende osas meditsiinitöötajad ja geeniteadlased ja psühhiaatrid. Kas naise ja mehe anaalseks on kaasasündinud nähtus?

Nüüd hakkab igasugu välismaist kirjandust tulema, mida homopromo väljaõppinud spetsialistid oma programmis kasutavad, aga ei ainsatki usutavat selgitust ega tõde. Minu kodulinnas üks suurim ärimees otsustas hakata pedeks. On mees juba 40-50 vahel ja naine ja lapsed. Nüüd räägib sellest kogu ilm ja milliseid kannatusi ja millist häbi ta oma naisele ja lastele teeb. See on egoism, suurustushullustus, mis on eliidile ikka omane olnud ja need ropud seksuaalmängud koos fekaalijääkidega linadel.
 
maamiis 02. märts 2015, kl 16.18
Oleks pedede puhul tegu lihtsate inimestega, siis poleks keegi nende n-ö inimõigustest hoolinud. Lihtinimesed ei saa endale sellist luksust lubada, nemad peavad elumuresid kandma, mitte ennast imetlema. Homod on nartsissistlikud eneseimetlejad ja tähelepanuvajaduse all kannatavad kujud, muud midagi.
 
maamiis 02. märts 2015, kl 16.36
http://elu24.postimees.ee/galerii/20108/linnar-priimagi-ja-taavi-eelmaa-homoerootilises-filmis-mis-su-nimi-on/

Muidugi ka suur vajadus oma perverssuste eksponeerimiseks teistele. Ükskõik kui ilusaks seda ei luuletata, tuleb tõele näkku vaadata.

https://fbcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-0/10492162_10206067046785966_8225710878409052420_n.jpg?efg=eyJpIjoibCJ9&oh=cad00210e76d71c625eb819af0209c40&oe=55767B89&__gda__=1434058716_9d8f48007f4736e23e839b7c0d051cd2
 
maamiis 02. märts 2015, kl 16.45
http://rahvuslane.blogspot.com/2015/03/puhapaevased-pildid.html

Viimane pilt siis uuesti siia, seal ei avanenud. Kui inimese uhkuseks saab tema häbi, siis on maailmas midagi korrast ära.
 
to maamiis 02. märts 2015, kl 17.08
Minu meelest oled sina hetkel see, kes neid pilte siin liputab. Sul ilmselt vaesekesel on tõesti maailmaga midagi korrast ära.
 
to maamiis 02. märts 2015, kl 17.09
Üldse on tunne, et siia foorumisse on kokku tulnud paljud vaimust vaevatud, kes ei oska oma eluga muud teha, kui "pededest" rääkida.
 
to to maamiis 17:09 02. märts 2015, kl 17.22
"Üldse on tunne, et siia foorumisse on kokku tulnud paljud vaimust vaevatud, kes ei oska oma eluga muud teha, kui "pededest" rääkida."


Tead lapsuke. Kui tahad "vaimust vaevatutest" rääkida, siis kõige rohkem on homosid...arva ära, millises usurühmitustes? Justjust. Ära arvasid. Hinduismi harrastajate hulgas. Kuna neil on ilmselt häbi oma seksuaalhälbe pärast, siis nad koonduvadki just sinna, et oma vaimust vaevatule asendusrohtu leida. Sulle tundub et nad on puhtusefriigid, tegelikult lööb neil välja naiselik pool. Ma ise isiklikult ei soovi külastada enam ühtegi hindusimiga seotud üritust, sest juba nende nägemine ajab iiveldama. Ja siis sinna sekka veel nende jumalajoru.
 
viimasele! 02. märts 2015, kl 17.23
Julged teha, julge näha!
 
viimasele 02. märts 2015, kl 17.24
Minu eelmine postitus oli mõeldud to maamiis.
 
müts maha 02. märts 2015, kl 20.04
Mitu kuud prooviti moosimadu siit minema ajada ja siis tuli üks tegelane ja sõi ta 2 päevaga välja. Müts maha selle hea inimese ees!
moosimadu 02. märts 2015, kl 20.25
müts maha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitu kuud prooviti moosimadu siit minema ajada ja
> siis tuli üks tegelane ja sõi ta 2 päevaga välja.
> Müts maha selle hea inimese ees!

Eelistan vastata kommentaaridele, millel on mingigi mõte sees, lootuses diskussioonini jõuda. Praeguseks on arutelu asendunud lapsiku lollitamisega, mida siin kommenteerida? Pane müts pähe tagasi, tuul vilistab muidu läbi pea.
 
küsimus 02. märts 2015, kl 20.45
Ehk siis kõik küsimused, millele sa adekvaatselt vastata ei suuda on lapsikud lollitamised? Ma lõpetan kohe ära, kui sa suudad adekvaatselt vastata, kuidas õhutab sinu kui üksikisiku vastu viha väide, et ühe erakonna võit kaotab ära homod. Kusjuures ei ole konkretiseeritud need meetmed, millega seda saavutada soovitakse. Samuti ei ole ära toodud sind isiklikult, vaid räägitakse kolmandatest isikutest.
moosimadu 02. märts 2015, kl 20.51
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ehk siis kõik küsimused, millele sa adekvaatselt v
> astata ei suuda on lapsikud lollitamised? Ma lõpet
> an kohe ära, kui sa suudad adekvaatselt vastata, k
> uidas õhutab sinu kui üksikisiku vastu viha väide,
> et ühe erakonna võit kaotab ära homod. Kusjuures
> ei ole konkretiseeritud need meetmed, millega seda
> saavutada soovitakse. Samuti ei ole ära toodud si
> nd isiklikult, vaid räägitakse kolmandatest isikut
> est.

Kantseliit on sul selge, loogika kahjuks mitte.
Ma vastasin sulle eile kell 21.19.
moosimadu 02. märts 2015, kl 20.54
Ning jah, ka sinu üritus mängida saatana advokaati liigitub samuti lapsiku lollitamise alla. Vastused sulle on olemas, kuid sa veiderdad ja eirad neid.
moosimadu 02. märts 2015, kl 21.03
Mul tekkis ka küsimus:

"Inimene püüab kõigi vahenditega teisi uskuma panna seda, mis on absurdne. Kogu see geenivärk ka, mida moosimadu siin lahti seletab. Kui see oleks tõde, siis miks on need perverssed seksimängud just eliidi pärusmaa?"

Miks on geneetika põhitõed äkki absurdsed? Mendelile ja Morganile kõlbasid, Stalini, Hruštšovi ja sinu arust on absurdsed?
Miks pead sa homoseksualismi vaid eliidi seas eksisteerivaks kalduvuseks?
 
küsime edasi 02. märts 2015, kl 21.21
Miks sa valetad? Sa ei vastanud ju küsimusele, vaid ütlesid, et sina enam ei mängi ja lähed teise liivakasti pissile. Tuletame siis meelde veel küsimust:

See, et sina kujutad mingi probleemi likvideerimist ette ainult füüsiliselt või diskrimineerides, ei tähenda et seda teised samaväärselt teeksid. Seega milleks panna sõnu suhu teistele? Ütlegi ausalt, et sinu arvamuse kohaselt saab ainult sedasi toimetada ja ära ürita oma seisukohti edastada läbi kolmandate isikute.
Ja ootaks siiski vastust konkreetsele küsimusele. Kuidas antud postituse teine lause õhutab viha sinu isiku vastu? Kas seal on kuskil konkretiseeritud mingi tegevus sinu vastu seoses sinu veendumustega?
moosimadu 02. märts 2015, kl 21.31
Maamiis, ae, sulle meeldivad sellised pildid?
Vabandust, aga sul on midagi viga. Huumoorikas see pole, mida sa punnitad.
Lollus on lollus, aga see, kes teise lollusega rõõmsalt liputab, on veel madalam.
 
lisaküsimus 02. märts 2015, kl 21.36
Kas maamiihe pildid õhutavad ka vaenu sinu isiku vastu? Rikuvad ehk õigust privaatsusele vms?
 
to lisaküsimus 02. märts 2015, kl 22.41
Maamiis on ise nii ropp nagu need pildid. See on see klassikaline palgi ja pinnu lugu.
 
maamiis 02. märts 2015, kl 23.21
Näete kuidas peded püüavad tõest ja reaalsusest kõrvale põigelda ja kuidas kole peen mees enam isegi päraku kaudu ei situ, ainult on vahekorras - haiged inimesed, täis valesid otsast lõpuni. Tõde on neile nagu hobuse unenägu. Olematu. Faktid ei loe midagi! Seda, et inimestele on sünniga kaasa antud loogiline mõtlemine, on pedede õnnetus, sest nemad eelistavad ainult ajupesu, et teha musta valgeks ja valget mustaks ja panna uskuma võimalikult paljusid oma valedesse.
moosimadu 02. märts 2015, kl 23.54
Maamiis, mul on sinust kahju, päriselt ja on kahju. Nii suur vihkamine inimese sees võib päris valus olla. Kui praegu tuleks Reimo Mets ja ütleks, et tema ja kõik ta sõbrad armastavad sireleid ja nad viivad oma armastatuile alati sireliõisi, siis sa vist raiuksid oma sirelid kõik kohe maha.
Pean sind nüüd natuke kurvastama: mina ei olegi pede. Pole seda kunagi olnud ja hoolimata osade siinkommenteerijate arvamusest ei näe ma isgi võimalust, et minust kunagi homoseksuaalne inimene saaks. Kuid ma olen sügavalt veendunud, et homoseksuaalsus on osa normaalsest loodusest. Looduses ei ole pedofiilseid või nekrofiilseid loomi, need on inimese pshüühika hälbed, kuid millegipärast on homodest loomi olemas. Inimene on ainus loom, kes sel põhjusel oma liigikaaslasi vihkab. Aga mehed-heterod, kui te ei karda ise homodeks saada, siis cõiks te hoopis homode üle headmeelt tunda- jääb ju nii teile rohkem naisi.
 
maamiis 03. märts 2015, kl 00.04
moosimadu, su jutt on homopropagandale omane. Kas sa oled homo või mitte, polegi nii oluline. Hullemad homodest on homopropagandistid. Siin foorumis oled selleks just sina. Haletse iseennast!
moosimadu 03. märts 2015, kl 00.13
maamiis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu, su jutt on homopropagandale omane. Kas
> sa oled homo või mitte, polegi nii oluline. Hullem
> ad homodest on homopropagandistid. Siin foorumis o
> led selleks just sina. Haletse iseennast!


Ma olen mitu korda palunud konkreetset näidet sellesama homopropaganda kohta, mida ma tegevat. Kas see, et ma rõveduste asemel homode kohta annan linke uurimustest ja seadustest ning tsiteerin mõningaid juba minu enese kooliaegseid põhitõdesid on homopropaganda?
 
to moosimadu 03. märts 2015, kl 00.57
Sinu siinsete vastaste taset näitavad need lollid videod väga hästi.
Enam pole mitte midagi öelda, suu vahtu täis, siis hakkab see jutt, et "Moosimadu, sina siin teemas ära kommenteeri!". :D
Tegelikult ei tasugi sellistega vaielda. Mina tunnen pigem kaasa. Vaesed inimesed...
moosimadu 03. märts 2015, kl 01.05
Ma olen sinuga suures osas nõus, kuid aeg-ajalt loodan ikka veel, et mõnikord on dialoog võimalik. Siin on inimesi, kellega see oleks võimalik, aga rõvetsejad, ähvardajad ja staplausetega loopijad (neid on kokku võibolla paar inimest, kuid sellest piisab vestluse tapmiseks) muudavad arutelu raskesti teostatavaks.
Polegi ju mingi eesmärk, et kõik mõtleksid ühtemoodi ja oleksid täpselt ühel nõul, aga tunnistamine, et erinevatel inimestel tuleb jagada sedasama maad ja neilsamadel erinevatel inimestel peaks siiski olema samad õigused ja vabadused võiks olla ju loomulik.
Mul on neist lahmijatest ka kahju. Pisike kandiline maailm. Ainult must ja valge värv.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!