Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
Minule honorar 03. märts 2015, kl 22.32
lange veel madalamale kui on kuhu langeda. lihtsalt hale hakkab su demagoogiast, mis juba muutub kellegi konkreetse inimese mustamiseni.

No näete kuidas teema on jälle ära solgitud moosimao poolt. Lihtsalt uskumatu, et inimene teistega ei oska arvestada ja lihtsalt käib ja provotseerib igas teemas.

Kui sa tahad maailma muuta, siis alusta iseendast!

Arvestades, et kõige suuremad homofoobid on kapihomod, siis on kõige suurem homofoobide foobik moosimadu ilmselt tegelikult ise homofoob. Kindlasti ka mõne parempoolse erakonna valija. Mis on ka loogiline arvestades tema kõnepruuki tumedanahaliste suhtes ja samuti jäiki stampseisukohti.

Kuidas selle viha õhutamisega sinu vastu siis ikkagi on? Millal avalikustad tõendid?

No mis siis nüüd? Arvad, et EKRE on siin süüdi, et meie mõõt on sinust täis? Sa oled hale kuju. Sa räägid vist sellest kirjanikust. Mina tema teoseid ei ole lugenud, küllap siis tahab müüa ja olla põnev. Nagu iga film kätkeb endast vähemalt ühte seksistseeni, nii on ka raamatutega. Anaalseks kohe nii sügavalt puudutas sind, vaeseke.
===============================

Kopeerisin omale Wordi nende, teema algusest, autorite geniaalseid mõtteid ning kaalutletud ja läbimõeldud, faktidega toetatud aruka diskussiooni moosimaoga. Seoses sellega, et te pole registreeritud, on mul õigus avaldada teie loata need sügavasisulised mõtteavaldused.
Tänan tähelepanu eest.
 
selge see 03. märts 2015, kl 22.34
Inimene, kellel see teema korda ei lähe, viskab end zgutile ja jaurab siin igapäevaselt. See on ikka paganama hea kraam mida sa moosimadu omale süstid.
moosimadu 03. märts 2015, kl 22.38
Mulle lähevad teised inimesed korda, mitte see, mida nad voodis teevad. Erinevust näed? Ja õpi ometi see sõna - dzott (emakeeles lubatud ka "dott") selgeks, õpeta nagu oma last aiateiba otsa...

Honoraritahtja - kehva kirjandust on maailm täis. Kas tasub seda juurde toota, siin pärleid ei sünni.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 03.03.2015 22.39.
 
mott ruudus 03. märts 2015, kl 22.46
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle lähevad teised inimesed korda, mitte see, mi
> da nad voodis teevad.

Lõpuks tõestad iseendale ka ära, et tegeled teema solkimisega? Siin räägitakse tekialustest tegudest ja mitte inimestest. Tahad homoseksuaalsetest inimestest rääkida, siis tee uus teema.
 
to ruudumott 03. märts 2015, kl 22.49
"Siin räägitakse tekialustest tegudest ja mitte inimestest." :D
Ahsoo, et seega siis olete ise need, kes laste teemadel kõneledes mõtlete eelkõige ikka võõraste voodielust?
 
eksid mott ruudus 03. märts 2015, kl 22.49
teki all on kõrvalteema, see siin on teema Perekond.
 
to ruudumott 03. märts 2015, kl 22.51
"Tahad homoseksuaalsetest inimestest rääkida, siis tee uus teema."

Sinusugune roomab sinna ju ka kohe geide voodielust targutama. Homoseksuaalne inimene ju su meelest muud ei teegi kui ainult kõikvõimalikke siivutusi. Ei käi tööl, ei loe raamatuid, ei osta perele jõulukinke...
moosimadu 03. märts 2015, kl 22.52
Oot, kuidas aru saada lausest
"Siin räägitakse tekialustest tegudest ja mitte inimestest"?
Linad on ülekäte läinud ja teevad teki all midagi ..ee..huvitavat?
Nüüd läheb põnevaks, sellised asjad on isegi mulle uudiseks :D:D:D (emotikonid panin ekstra sulle mõeldes, paranoik, tead küll...:DD)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 03.03.2015 22.54.
 
kle ruudu rott 03. märts 2015, kl 23.02
oled kaua ilma olnud, et tekialuste tegemisi nuhid?
 
ihmiset 03. märts 2015, kl 23.12
mott ruudus Kirjutas:
------------------------------

> Lõpuks tõestad iseendale ka ära, et tegeled teema
> solkimisega? Siin räägitakse tekialustest tegudest
> ja mitte inimestest. Tahad homoseksuaalsetest
> inimestest rääkida, siis tee uus teema.


kyllä, kylla, hyvä juttu.
 
oot-oot 04. märts 2015, kl 00.37
niietsiis,et pedas see ekre pervokas ja haaberstis puha...
kuule sa, moos, ma ilmselt tean sind. tean sind su enda kõnepruugi järgi ja su ülbe suhtumise järgi. tulid meelde su varasemadki jutud ja kõik muu sinust endast.
kas tunned end paremini, kui siin teisi halvustad?
ega midagi, lase käia, eks su eluke ongi olnud nii ja naa. millalgi peab jõudma kogu sapi välja ka lasta, egas seda kaasa saa võtta. hakkab edasist segama.
vähemalt oled teada. ei imesta enam.
moosimadu 04. märts 2015, kl 03.09
Tendents teema asemel kommenteerida kommenteerijat jatkub.
Veider on ikka see kirg mind "määrata". Isegi Peeter Rebaseks on mind siin ühe arvaja uhke veendumusega peetud.
Mul pole aimugi, kelleks sa mind pead, kuid olen 199% kinde, et ei tea mina sind ega ka sina mind. 99% olen kindel, et sa ei oska ka mu vanust ega kohta Eestimaal öelda.
Ei saa keelata su lõbu neid mänge mängida. Muidugi võiksid ka mind kurssi viia, kelle kaela sa oma pahameele mu vastu nüüd nuhtled. Aga see jääb puhtalt sinu südametunnistusele, sa haugud vale puu all.
Vaevalt, et sa sedagi oskad pakkuda, miks ma tihti öösel kommenteerin :)
 
aitab juba 04. märts 2015, kl 12.32
Lõpeta moosimadu siin esinemine. Said nüüd küllalt personaalset tähelepanu. Saime teada, et kuulud selle seksi kirjandust kirjutava vanaonu sihtgruppi. Mitte keegi ei tea temast midagi, kas ta kirjutab üldse või mida kirjutab, ainult sina. Kui müüb ja sihtgrupp olemas, siis ju tasub kirjutada nagu ma aru saan. Kui on nõudlust, siis tehakse ka pakkumine. Aga äkki nüüd teed nii palju head, et astud siit teemast kõrvale ja lased sellel vaikselt vaibuda või las kirjutavad teised, kellel midagi teemakohast hingel või meelel on. Ma saan aru sellest, et homodel on vaja koguaeg tähelepanu, nende jaoks ei ole ei häbitunnet ega pole oluline mil viisil nad selle tähelepanu saavad, aga tunnistan, et sa lähed siin foorumis oma tähelepanu hankimisega juba ammu üle piiri. Otsi endale teine seltskond, kus sa oled siis igas pulmas peig ja igal matusel kadunuke. Hüvasti!
moosimadu 04. märts 2015, kl 12.42
Tänan,ei.
moosimadu 04. märts 2015, kl 12.53
Kui see foorumilõik lõpuks tõesti teemasse tagasi jõuab, siis juhul kui leian, et tahaksin kaasa rääkida teen ma seda kindlasti.
Ma ei kavatse hakata peitu pugema sellepärast, et mu teemaga haakuvad kommentaarid meelitavad kokku karja pervertkommentaatoreid, kes teemaalgataja jaoks pole probleem.
 
Keelan-käsen- 04. märts 2015, kl 13.56
-poon ja lasen!

aitab juba Kirjutab:

"Lõpeta moosimadu siin esinemine."

Kes sa, kärbes-kärbes, oled, et siin seadusi teed? Mulle just meeldib (ja ainult seetõttu teemat loengi)
moosimadu jätkuv kannatus sinusugusele kärbsesi*tale midagi seletada, kuigi ega solgifontaani ei peata.
 
imestan 04. märts 2015, kl 14.41
Näete kuidas peded teisi sõimavad, solgifontaaniks ja pervertkommentaatoriteks.
 
imesta pealegi 04. märts 2015, kl 14.57
ja vaata peeglisse.
 
to moosimadu 04. märts 2015, kl 17.04
Mitu mustanahalist täna läbi sõimanud oled?
 
vaatan et 04. märts 2015, kl 17.05
moosimaol on siin elu nii kibedaks tehtud, et sõimab anonüümselt nii et näpud suitsevad. Muidu piirdus seni mõne üksiku ennast kiitva postitusega.
 
tädi Maali 04. märts 2015, kl 17.57
https://www.youtube.com/watch?v=fUJskAv8g5g
 
to tädi Maali 04. märts 2015, kl 18.01
Minu mõistusesse ei mahu ka see.
 
Heia-hei, 04. märts 2015, kl 19.13
hüsteerik! Mine katseta Teki all anaalseksi teemas oma hüsteerilist pedesõimu kirjutada?!?!?!
 
Kle Roti Muut 04. märts 2015, kl 19.26
või moti ruut, kes sa seal olid, suva, nüüd oled tädi Maali ja To tädi Maali,

kõik kommijad ei mõtle (ega käitu ega räägi ega ütle ega toimi) sinu moodi.

On olemas Delfis ka sinust erinevaid seisukohti ja moosimadu pole sugugi ainuke teisitimõtleja.
Sinu tunneb ära, sest vulgaarsus ja tõepoolest hüsteeria on sinu tõeline pale.
 
irw 04. märts 2015, kl 20.12
moosimao katus lõplikult ära sõitnud, et sõimab nagu voorimees. Aga eks sellised need võltsprohvetitest homoideoloogid päriselt ongi - ropud ja harimatud nartsissid.
 
ära varasta 04. märts 2015, kl 20.57
irw nime 1)

võib-olla hoopis tulbid 2)
 
paistab et 04. märts 2015, kl 20.59
Keegi astus väga õige koera saba peale, kui homopooldajad nii valusalt ja nõmedalt kiunuma on pistnud, et isegi oma tavapärase võltsi viisakuse ära on unustanud.
 
Heia-hei, 04. märts 2015, kl 21.14
nüüd siis on su nimi "paistab et"
 
Lipnik 04. märts 2015, kl 21.47
Moosimadu, millal sa teiste vastu viha õhutamise lõpetad? Kas millalgi oma õige nimega ka jälle välja julged tulla?
 
keegi 04. märts 2015, kl 22.06
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>> Ma ei kavatse hak
> ata peitu pugema sellepärast, et mu teemaga haakuv
> ad kommentaarid meelitavad kokku karja pervertkomm
> entaatoreid, kes teemaalgataja jaoks pole probleem
> .


Jah, ei ole nemad mu probleem, sest ma palusin sind vist oma 10 korda juba, et ära seda teemat tule solkima, aga sa ju eirad seda ja ütled veel siingi, et sa isegi ei kavatse minu pöördumist kuulda võtta. Ma teadsin et see teema tänu sinu demagoogiale ja homopropagandale, läheb jälle rappa. Ja nii see juhtuski peale seda kui sa ikka ei suutnud oma iseloomu taltsutada ja seda teemat eirata. Ja nüüd veel tahad, et ma tuleksin sind toetama ja kaitsma kui keegi midagi sulle siin ütleb, mis sulle ei meeldi. Iseloom pole sul kiita ja ei saa aru kus EL-s sa seda ideoloogiat õppisid? Töötasid sel alal ilmselt palju aastaid? Võimalik, et praegugi. Ja nüüd siis millegipärast ilmusid just siis siin välja kui seda homopromo hakkas meile igast uksest ja aknast sisse sadama. Pole sa siin ju mingi vana tegija, vaid suht värske. Täpne ajastus selle kooseluseaduse probleemi üles kerkimisega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!