Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
Villemile 07. märts 2015, kl 22.58
Teise silmis pinda näed, oma silmas palki ei näe? Labane sõim on ju sinu enda käekiri. Pole üldse võimalik, et provokaator ise ka sõimab homosid, et siis teistele seda ninapeale visata. Me ju ei tea kes siin mida kirjutab.
 
Villemile 07. märts 2015, kl 22.59
Villemile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teise silmis pindu näed, oma silmas palki ei näe?
> Labane sõim on ju sinu enda käekiri. Pole üldse võ
> imatu, et provokaator ise ka sõimab homosid, et s
> iis teistele seda ninapeale visata. Me ju ei tea k
> es siin mida kirjutab.
 
Villem 07. märts 2015, kl 23.10
Prouased, minu teksti praktiliselt pole, kõik teie endi kaunikestest süütukestest suukestest tulnud, mina copin vaid.
 
Villemile 07. märts 2015, kl 23.27
Villem Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Prouased, minu teksti praktiliselt pole, kõik teie
> endi kaunikestest süütukestest suukestest tulnud,
> mina copin vaid.


Õnneks ei ole siin keegi nii sinisilmne, et sind uskuma jääks. Sa vii lilli oma homost prouale või neiule, mis sa siin prouade pärast muretsed?
 
tore näha 07. märts 2015, kl 23.29
moosipragu saatis oma memmekast poja siia nüüd jaurama
 
Villemist 07. märts 2015, kl 23.55
Villemi käekiri on väga hästi ära tuntav oma vaimuvaesusega ja korrutavate postitustega. Nüüd seekord on ta võtnud kopeerida kokku tekste, ühes teises teemas kunagi ta muudkui andis aga aega homofoobidele fakte lagedale tuua. Ma vaatan, ehk leian selle varajasema teema siit foorumist üles. Tegemist on kas autistiga või arengupeetusega või kogunisti skisofreenikuga. Mitte, et mul haigete vastu midagi oleks, aga lihtsalt märgin ära, et isik on väga hästi oma kirjastiilist ja käitumisest äratuntav. Ka järsk sõim homode aadressil nagu tema viimases kopeerimistekstis on ja EKRE-ga ähvardamine, on tema enda käekiri. Samuti moosimaole esitatavad vaimuvaesed ühte ja sedasama korrutavad haiged tekstid. Toon siin hiljem need välja. Saate võrrelda ja saate aru, et tegemist on ühe ja sama inimesega. Kord on ta ühel pool rindejoont, kord teisel pool.
 
Villemist 08. märts 2015, kl 00.02
Kui ta esineb homovastasena, siis selleks, et homovastaseid labastena, jõhkrate ja lollidena näidata. Ühes teemas ta lubas EKRE eest moosimaole kuuli pähe lasta. Et siis sellised "kavalad" võtted. Aga kahjuks jah, haige ja piiratud mõttemaailm reedab ta. Selline tema enda arvates kaval mäng on üsna kergesti läbinähtav.
 
Villemist 08. märts 2015, kl 00.08
Vaatasin, et sealt "Halb kogemus" teemast oli ta tapmisähvardus juba ära kustutatud. Mode tegutseb kähku. Ja seekord tuleb modet kiita selle eest.
moosimadu 08. märts 2015, kl 00.10
Tore näha- sa oled siiani kõigist tigedatest kommentaatoritest kõige madalamale laskunud, patsuta ennast nüüd õlale ja looda, et karma väga valusasti persest ei hammusta.

Ma näen, et peale minu vist ei tunne algse teema vastu absoluutselt mitte keegi huvi, eks ma siis püüa pisutki teemat roopas hoida.
Kohe teema alguses toodud nelja inimene tunnistused neid kasvatanud samasooliste paaride vastu said kohtus päris omamoodi tulemuse.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=c...

Kohtuasja algne idee oli keelustada samasooliste inimeste õigus ametlikule kooselule, kuid kuna de fakto kasvatavad sellised paarid (ameerikas) juba niikuinii lapsi, jõudis kohus kokkuvõtlikult sellisele järeldusele:
"Ühed ja samad tegurid on seotud laste positiivse arenguga, kasvatagu lapsi heteroseksuaalid, lesbid või geid. Kui nende vanemad saavad seaduslikult abielluda, siis abielu hõlbustab positiivselt vanema ja lapse suhteid, pakkudes lastele õigussuhet mõlema vanemaga. See õiguslik suhe tagab vajaliku turvalisuse ja järjepidevuse, eriti kriisi ajal (näiteks kooli hädaolukorras, kiirabi või töövõimetuse või vanema surma korral). Lisaks on lastele kasulik, kui nende vanemad on majanduslikult kindlustatud, füüsiliselt ja psühholoogiliselt terved, ja neil ei ole suurt stressi. Sel määral, mil abielu soodustab samasooliste paaride heaolu, tugevdab nende suhted omavahel ja vähendab kodumajapidamiste ebastabiilsust, suurendab see ka laste heaolu. Seega peab järeldama, et lubades samasoolistel paaridel abielluda mõjub tõenäoliselt positiivselt laste kasvatusele"

Üks kena rõõmsameelne noormeees oma sooja kõnega sobiks siia lõppu.
https://www.youtube.com/watch?v=FSQQK2Vuf9Q
 
maole ja Villemile 08. märts 2015, kl 00.33
No see ei ole ju mingi ime, moosimadu. 4 last nüüd muutmas midagi seadustes, mida meil siin rahva enamuse vastaselt läbi suruti. Ime oleks kui see tulemus oleks tulnud teistsugune. Ega me võimu vastu saa. Ei saanud nemad, ei saa meie. Aga me ei anna sugugi alla. Me võitleme ja jääme võitlema, selles võid täiesti kindel olla. Ja mida enam te oma teerullipoliitikat jätkate, seda rohkem koondub inimesi konservatiivide poolele, inimesed koonduvad selle kaitseks, mis neile kallis on.

Aga siin siis lubatud link Villemi üllitistest. Eriti hästi tulevad tema postitused esile teema lõpupoole. Nimeks on siis : abi foobsile, foobile, aega on...pole enam, aeg otsas, aega on 2 päeva jne jne. Ta on seal väga hoogu sattunud. Seal ongi tema ja moosimao postitused pidevalt. Kõik, kus on seosetu mula, on selle haige inimese postitused.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?15,13280529,13357117#msg-13357117
moosimadu 08. märts 2015, kl 00.35
Ma pean vabandama nende kaasamõtlejate ees, keda siin pidevalt minuks või minu kaasosalisteks peetakse. Pole kahjuks midagi teha, stultokraadid on siin kommentaariumis nagu loodusõnnetus - ise ei mõtle ja teistest nad ka seda ei usu.
Proovige mitte isiklikult võtta, olgu, et stultide eesmärk ongi kõik isiklikuks pöörata. :D:D:D

"üliharva kasutatav :D- märk" on spetsiaalselt mu lemmikvandenõuteoreetikule. Ära sina ka isiklikult võta! :DD.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 08.03.2015 00.36.
 
maole 08. märts 2015, kl 00.45
Ma ei ütelnud, et Villem oled sina. Aga Villem on haige inimene ja tema tekstidest on normaalsele inimesele omane seos ja arutlus ja mõtisklus täiesti puudu. Seega ma jään oma väitele 100% kindlaks. Kui vaja võin kõik tema tekstid ka siit teemast üles kopeerida. Aga ma arvan, et sinu pärast ma seda küll tegema ei hakka. Oleks kellegi teise pärast, siis küll. No väga väike võimalus on ju veel, et kaks korrutajat ja seosetut juttu ajavat haiget inimest on siia sattunud, ent see on vähe tõenäoline. Sest miks siis neid mõlemaid just üks ja sama teema peaks niiväga huvitama. Muid teemasid on siin foorumis ju sadu.
moosimadu 08. märts 2015, kl 00.57
"No see ei ole ju mingi ime, moosimadu. 4 last nüüd muutmas midagi seadustes, mida meil siin rahva enamuse vastaselt läbi suruti."

Need "lapsed" on pea neljakümnesed täiskasvanud, kelle kohtuasja rahastasid evangeelsed kristlased.
Kindlasti oli nende lapsepõlves midagi valesti, see ei olnud õnnelik lapsepõlv, kuid hea raha eest olid nad valmis inimesi, kes neid kasvatasid süüdistama oma viletsas lapsepõlves just lähtudes kasvatajate seksuaalsetest eelistustest. Ja ma ei kasuta väljendit "hea raha eest" juhuslikult, kõik neli on oma kannatuste kirjeldamisega korralikult teeninud. Kahjuks ei ole see neid ilmselt õnnelikuks teinud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 08.03.2015 01.10.
 
Villemist 08. märts 2015, kl 00.58
Villem Kirjutas:
18. veebruar 201
> 5, kl 16.59 Õige!
> Peded kappi tagasi! KUI O
> N MUST NÄITA UST! Eesti puhtaks rahvusriigiks! Ain
> uke, kes neid asju välja öelda julgeb on EKRE! SEL
> LISTE vastu ei tohi mingit sallivust olla. Piiblis
> käseb Jumal need kividega surnuks loopida, mina a
> rvan, et koligu minema. Kes veel pead tõstab, tule
> b kriminaalideks tunnistada.

See on äärmiselt primitiivne kirjutis. Samuti mingi aafriklase korrutamised. Need on ühe ja sama haige inimese üllitised siin foorumis. Mis mind eriti häirib selle juures on see, et see haige inimene ühes teemas juba EKRE nimel moosimaole kuuli pähe lubas lasta. Kui tema tapmisähvardus hukka mõisteti seal, siis ta vastas sama sõimuga primitiivselt ja seosetult ka sellele, kes talle selle eest märkuse tegi.
moosimadu 08. märts 2015, kl 01.01
Ma ei tea kes on Villem, kuid ma näen, et tema kasutatud peegeldusvõte on sind väga närvi ajanud.
Proovi nüüd kuidagi olla, selline paranoiline kes-on-kes tundub veidi koomiline.
 
Villemist 08. märts 2015, kl 01.02
sotsialitsile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda enam ära hala. pärast valimisi tuleb madin,pe
> kstakse sind koos pedede ja sotsidega kappi kui võ
> imuvõtta ei oska. lõpetad nagu delfi esipede teiba
> s.

Siin on sama autori tekst. Labane ja primitiivne, haige inimese kirjutatud.
moosimadu 08. märts 2015, kl 01.03
Selliseid ähvardusi on ju päris paljudes kohtades foorumis, kui sa tähele pole pannud. Toda viimast ma ei näinud, kuid enamik on ilusasti alles ja vaikiva heakskiidu saanud, nagu ma näen.
 
Villem 08. märts 2015, kl 01.04
Villemile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teise silmis pinda näed, oma silmas palki ei näe?
> Labane sõim on ju sinu enda käekiri. Pole üldse võ
> imalik, et provokaator ise ka sõimab homosid, et s
> iis teistele seda ninapeale visata. Me ju ei tea k
> es siin mida kirjutab.


Naisisik, omaenese jutu võiks ikka ära tunda. Kuda siis ei tea, kes siin mida kirjutab?
moosimadu 08. märts 2015, kl 01.05
Oleks muidugi kena kui sa neid siia enam ei paljundaks, mulle jääb juba mulje, et soovid neid niiöelda mulle "üle öelda", et ma oma tulevikku ikka ette teaks :D
 
maole ja Villemile 08. märts 2015, kl 01.10
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea kes on Villem, kuid ma näen, et tema kas
> utatud peegeldusvõte on sind väga närvi ajanud.

> > Proovi nüüd kuidagi olla, selline paranoiline ke
> s-on-kes tundub veidi koomiline.

Ära topi oma nina igale poole! See ei aja mind mitte närvi, vaid ma tahan, et tõde valitseks. Sellised võtted on isegi haige inimese poolt väga alatud. Sellepärast tuleb need paljastada. Ta kõigest hingest püüab kahjustada nii kooseluseaduse vastaste kui ka EKRE mainet. Ja selline tegevus tuleb paljastada. Kui veel korra teeb, siis teen avalduse politseisse. Tapmisähvardus on kriminaalkorras karistatav. Ma tunnen ta käekirja kohe ära. Nii et püsi moosimao poolel või muidu pannakse sulle üldse keeld siin sõna võtta.
moosimadu 08. märts 2015, kl 01.19
" püsi moosimao poolel või muidu pannakse sulle üldse keeld siin sõna võtta"

Tõlgi, ma ei saa aru..?

Ja mis puutub ähvardustesse, siis olen pisut üllatunud: alles paar lehekülge tagasi ja nii mõneski muus teemas samuti on mulle üritatud selgeks teha, et keegi ei ole mind ähvardanud?
Nüüd äkki selline kannapööre?
Muide, ühte ähvardajat ma tean, tal jätkus jultumust mind ka meili teel samamoodi ähvardada, paraku oli meiliaadress vägagi guugeldatav. Ta sai vanematelt pikaajalise arvutikeelu :D
 
Villem 08. märts 2015, kl 01.21
Siinne teema, leheküljel 5, ei TAHA mäletada, jah:

„Kord majja! 18. veebruar 2015, kl 16.59
Õige! Peded kappi tagasi! Kui on must, näita ust! Eesti puhtaks rahvusriigiks! Ainuke, kes neid asju välja öelda julgeb on EKRE! SELLISTE vastu ei tohi mingit sallivust olla. Piiblis käseb Jumal need kividega surnuks loopida, mina arvan, et koligu minema. Kes veel pead tõstab, tuleb kriminaalideks tunnistada.“

Ma ei oleks arvanud eladeski, et N A I S E D nii hirmsa mõttemaailmaga oma armsaid ripsmekesi plaksutavad ja kangeste hellakest mängivad. Raha ja viha, vale ja teesklus, jälgid elukad.
 
maole 08. märts 2015, kl 01.30
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> " püsi moosimao poolel või muidu pannakse sulle ül
> dse keeld siin sõna võtta"
>
> Tõlgi, ma ei saa
> aru..?
>
Mis siin tõlkida, ta ju kaitseb tulihingeliselt homosid ja tehkugi seda, mitte ärgu mängigu vahepeal topeltmängu.
 
Villemile 08. märts 2015, kl 01.33
Villem Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siinne teema, leheküljel 5, ei TAHA mäletada, jah:
>
>
> „Kord majja! 18. veebruar 2015, kl 16.59
>
> Õige! Peded kappi tagasi! Kui on must, näita u
> st! Eesti puhtaks rahvusriigiks! Ainuke, kes neid
> asju välja öelda julgeb on EKRE! SELLISTE vastu ei
> tohi mingit sallivust olla. Piiblis käseb Jumal n
> eed kividega surnuks loopida, mina arvan, et kolig
> u minema. Kes veel pead tõstab, tuleb kriminaalide
> ks tunnistada.“
>
> Ma ei oleks arvanud elades
> ki, et N A I S E D nii hirmsa mõttemaailmaga
> oma armsaid ripsmekesi plaksutavad ja kangeste h
> ellakest mängivad. Raha ja viha, vale ja teesklus
> , jälgid elukad.


Olgu, olgu! Mine nüüd kallis Villem magama. Homme ilus päikseline ilm võib-olla, saad värskes õhus käia ja linnulaulu kuulata. Ära rohkem täna enam kopeerimisega tegele. Neid lehekülgi saab siin juba liiga palju. Las vajub see teema nüüd vaikselt allapoole, eks!
moosimadu 08. märts 2015, kl 01.43
maole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > " püsi moosimao
> poolel või muidu pannakse sulle ül
> > dse keeld
> siin sõna võtta"
> >
> > Tõlgi, ma ei saa
> >
> aru..?
> >
> Mis siin tõlkida, ta ju kaitseb t
> ulihingeliselt homosid ja tehkugi seda, mitte ärgu
> mängigu vahepeal topeltmängu.

Siin ma siiski vaidleksin vastu.
Esiteks tundub , et oled oma arvamusega, et "Villem" (ausalt öelda on ebamugav kellestki nii seletada, teades, et on seda lugemas..) on toosama "argumendimees/naine/kesiganes eksinud. Teiseks siin teemas näib mulle, et te on kasutanud küll ka teist nime (honorar...), kuid vähemalt alguses ta kõigest peegeldas teiste kirjutatud kommentaare. Lisad tulid pärast tema enda kohta tehtud näotuid kommentaare.

Vaba maa, meil on mõlemal õigus oma arvamuse juurde jääda.

Niipalju tahaks lisada, et ma pole kunagi kelleltki positiivseid ja toetavaid komentaare küsinud, samuti ole ma anonüümselt kirjutanud. Ma olen tülikas, kuid ei valeta. Ka kommentaarides ma ei valeta, ka siis, kui mu öeldu teistele ei meeldi. Absoluutset tõde ei ole, teiste inimeste arvamusi, kui need on teemaga seonduvad, on alati huvitav teada saada.
Ahjaa- palka ma, hoolimata oma püsistalkeri veendumusest, selle eest ei saa:DD
 
moosimadu ära valeta 08. märts 2015, kl 09.13
Sa ei austa ju teiste arvamusi ja kui mõni arvamus eriti valusalt tabab, siis hakkad inimesi mõnitama.
moosimadu 08. märts 2015, kl 10.25
Paistab, et teemaga haakuvaid postitusi enam ei tule, muudkui kestab "moosimao välimääraja" koostamine.
 
OodTäitsa Blondile 08. märts 2015, kl 11.03
Sina oledki ilu ja tarkuse totaalne harmoonia, meie suur juht ja õpetaja. Kõik, mis sa räägid on õige. Palun jätka ning ära lahku meie seast, sest mis oleks delfi ilma sinuta. Suudleme maad, millel kõnnid ja kiidame aeglast, kuid õiglast jumalat, kes su delfisse saatis. Sinu koht ongi siin. Jumal olgu kiidetud!
 
eksäktli 08. märts 2015, kl 11.08
Kui sa moosimadu oma arvamust nii vägivaldselt peale ei suruks ja oma egost natuke õhku välja laseksid ning arvestaksid arvamuste paljususega, siis ehk hakkaksid jälle teemasse tulevad postitused tulema.
 
ähhh! 08. märts 2015, kl 11.38
mida siin veel mõistatada!?
kuna sm Moos = Gea siis võib ta vabalt võrduda ka Villem ja veel keegi kaasakiitja või hoopis sm Moosi ähvardaja, et ikka segasem oleks, ise ta muidugi väidab hoolega, et tema juba anonüümne pole
veelgi huvitavama seose leidsin ühest tsitaadist Ekspressis "halooo!!" täpselt sama ka homonduse teemas, just selliste pisidetailide järgi annabki tihtipeale tuvastada, eriti veel kui vastaspoolel algab seepeale kõva kisa
kuna sm Moosi personaalküsimus on arutlusel siis selle halloo järgi peaks ta olema tunduvalt noorem, lahutatud ja eelkooliealise poisiga
aga ega see tegelikult asja muuda, see et ta oma sõnu sööb on niigi tõestatud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!