Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas keegi teab
 
Agnes 11. september 2012, kl 21.00
Maa ei tea, mida siinne rahvas suitsetama on hakanud, aga jutt on üsna segane :) Misasjad on coccikingad??? :))

alu,

minul sinu tehtud teema kustutamisega mingit pistmist ei ole. Hommikul nägin, lugesin ja kadunud ta oligi.
 
ha ha ha 11. september 2012, kl 21.33
Täpiline tark, omast arust irwadi irw :DDD
Karl Kindermacher 11. september 2012, kl 22.08
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Maa ei tea, mida siinne rahvas suitsetama on hakan
> ud, aga jutt on üsna segane :)

Andruse seemneid??
 
heino 11. september 2012, kl 22.35
sa, alu, oled mudu ysna osav kribaja, aga it-st ei tea sa tuhkagi. teemad kaovad seepärast, et delfi kood on kirjutatud sitasti ja reklaamide ning muu jura pärast ei suuda noored progejad enam asjadega hakkama saada. lisaks kasutatakse siin nn. vabavara, mille töökindlus jääb kahjuks alati soovida. aga jutukaks kölbab kyll...
 
luik 11. september 2012, kl 23.15
Millisest ajast hanedel täpid on ja veel targad?
 
alu 11. september 2012, kl 23.33
heino,

it ei ole minu tugev kylg tõesti-olen arvuti kasutaja mitte leiutaja, et kuidas või milleks seda saaks veel kasutada. ja sellest täiesti piisab ning sinu versioon kahjuks ei kinnita seda, mis põhjusel tegelikult antud teemad kadusid.
 
Agnes 11. september 2012, kl 23.41
Teemade kadumisel ei olegi alul mingit süüd, ta tegi vaid uuringu, et kuhu siis?
Osa süüd on minul, teisest ei tea ma midagi.
 
alu 11. september 2012, kl 23.55
kokkuvõtteks-tyhja nende teemadega. mis läinud, see läinud. fuk off

võiks ka uusi teha aga ei tee.
soiume, jahume, tolereerime parem niisama, loome uusi ja innukaid kirjapilte käibetõdedest, et foorum oleks ikka nagu tõeline pudrupada kõik mammid sõbralikult kulpi keerutamas. või mingi mõttetu täpiline reglement nagu tuiksoo kostyym, kus kõik on ammu ette teada, et milline sisemus on.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 09.03
Siin on tõeliselt mäluta ja mandunud kaader koos, eesotsas Agnesega. Ilmselt on asi mitte enam seemnetes, vaid seentes. Mõni paistaks ka tõesti targem kui coccit gucciga segamini ei ajaks ja inimest hanega.
 
Täpitriin alule 12. september 2012, kl 09.51
Mis sind häirib, liigne rahulikkus ja etteaimatus või liigne virisemine, ilma konstruktiivsuseta? Muuda siis ise midagi, ole ise see terav kriit, aga ei näe ma millegipärast sinu mõtteerksust, uusi ideid, veidi silm lööb särama uue liha ootel, aga see on ka kõik, sama vana plaat pläterdab juba eitea mitmendat hooaega. Oled sama mandunud ja mahakäinud nagu me kõik. Muuda, aga ära vingu nagu vene baaba, see peaks ju olema sinu kui mehe eelisõigus, aga pehmeks oled siin muutunud ja omandanud hulk eidelikke tunnuseid. Ole mees ja käitu ka vastavalt.
 
vot 12. september 2012, kl 09.52
niipalju oled sa tark küll, et jagad matsu kus sinust kirjutatud on, aga sa ei saa vist kunagi mõistma seda- mida sulle tegelikult öelda tahetakse, see juba kõrgem pilotaaž.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 10.23
Küll sina oled alles tark, votike. See on pigem ütleja probleem, kui tema kenasti inside joke adressaadini ei jõua ning seetõttu selle mõte aihtub.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 10.25
väike parandus.
... kui tema kenasti mõeldud inside joke adressaadini ei jõua, ja selle mõte muu loba virr-varri haihtub.
 
-Talib- 12. september 2012, kl 10.34
Täpitriin, ma tean, et sa oled korralik keelekasutaja, aa seepärast pole vaja põdeda, et mõni kõnekeeles mittekõlav hashh täht ää kaob. ma kaotan neid suisa tahtlikult ka kirjakeelest ja küll nad kaovad sealt ka lähema saja aasta jooksul ää ametlikult. vaadates, palju on juba präägu lubatud igasugu topeltvorme, siis juhtub see isegi varem, kui ma arvan.
 
kahekümpine 12. september 2012, kl 10.45
Tore oleks kui adressaat suudaks ka vaadelda maailma veidi laiemalt kui oma ninaesine :)
 
kahekümpine 12. september 2012, kl 10.53
Niisama jutu jätkuks - eriti lahedad on need kommenteerijad, kes kuskil näiteks mingit vähemkasutatavat sõna või vähem tuntud tegelast kirjapildis näevad kohe oma ettekujutatavas ülbuses postitavad stiilis "kes see Getter Jaani veel on!?".

Sellistele tahaks õkvalt väikese äratuse teha, et sa ei näidanud praegu mitte kellegi või millegi väärtuse olemust, vaid oma silmaringi laiendamise võime puudumist.
 
vot 12. september 2012, kl 11.00
ülehindad ennast ja selle pärast ei saagi öeldust juba aastaid aru, juba aastaid täpiline, ükskõik kus sa ka ei oleks! :D
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 11.03
Kahekümpine, kui ütleja soovib dialoogi, siis suhtle teisega tasemel, mida arvad teda mõistvat. Kui eesmärgiks on monoloog ja oma iroonilisuse demonstreerime, siis võib rääkija minugipoolest kas või suahiili keelt kasutada.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 11.09
Talib, asi pole tegelikult ju ei põdemises ega puuduvas h-s, asi on n-ö härjas ja Jupiteris, see, mille puhul pigistatakse silm kinni ühe kirjutaja puhul, ei tehta seda mitte teise puhul.
 
kahekümpine 12. september 2012, kl 11.09
Täpitriin, sa ei saa eeldada kõigilt inimestelt ühesuguseid võimeid suhtlustasanditel kõikidega. Selle asemel, et rumalale loll öelda, võid sa ju ometi enda üüratu ego veidi koomale tõmmata ja aru saada, et võib-olla teatud arengutasemel (halb sõna, ei taha kedagi alavääristada) tundub ka mõnele teisele ütlus naljakana.

Kui sa tahad siin oma kõva sõnaseadmise ja arukusega hiilata, siis oska ka aru saada jalaga-p.erse naljadest! Ausalt öeldes ma ei teagi, millest jutt üldse käib ja ei viitsigi süveneda, aga selline suhtumine on üpris snoobilik ja hale :)
 
Sekka 12. september 2012, kl 11.13
Kui inimene teab oma väärtsus, siis ei pea ta seda teistele pidevalt tõestama. Kui inimene alatasa kahtleb endas, siis on tulemus siin näha. Vananev tõestaja ees, noorem käib vapralt tema jälgedes.
 
Anja-Nanja 12. september 2012, kl 11.15
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 19.01.
 
kahekümpine 12. september 2012, kl 11.15
Holy shit :D Avalik foorum on väga hea koht enesekriitikaks, inimesed ei varja kohe mitte midagi ja saad vähemalt ausa vastuse...
 
vot 12. september 2012, kl 11.17
Täpiline, kahekümpisel on imeline omadus ja see on empaatia, mida sinul kahjuks kunagi olema ei saa.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 11.18
Kahekümpine, sa haugud hetkel vale puu all.
Kui sa juttu süvenemata lihtsalt latrata tahad, räägib see mõlapidamatusest ja infantiilsusest, lapsed ka tahavad kiiruga vahele segada ja rääkida, kas neil on midagi öelda või ei, polegi oluline, peaasi, et saaks ikka näidata, et neil on kaoma mõte. Saa täiskasvanuks ometi ja ära ole nii lapsik.
 
Anja-Nanja 12. september 2012, kl 11.21
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 19.00.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 11.21
Vot, tee omale selgeks esmalt empaatia mõiste ja siis tule rääkima, kahekümpine kohe kindlasti seda pole. Ta võib olla salliv kuskil mujal, aga sallivus pole valiv. Ta on salliv kõigiga ega ürita kedagi muuta ja laseb olla ka teisel kõigi tema vigade, neid pidevalt nina peale viskamas.
 
vot 12. september 2012, kl 11.26
kulla Täpiline, meenuta minevikku, sinus on seda sallimatust ikka kolossaalselt palju, ma ei teagi siin nii võltsi püsikat kui sina.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 11.30
Sa rääkisid ju kahekümpise mitte minu sallivusest. Ja nii endale vasturääkivat persooni nagu sina, pole siin ka ammu nähtud.
 
vot 12. september 2012, kl 11.39
jäägu sulle su "sõna" ja mulle mu mõte, aga paneb kulmu kergitama see- et uustulnukad kes sinu aastaid kestnud ussimänge ei tea, näevad sinus sama- mida nägid kunagised kirjutajad siin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!