Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Feminism on tulevik
 
Femeni Aktivist 29. oktoober 2014, kl 11.09
http://vimeo.com/109573972

Millal Eesti feministid midagi nii lahedat ette võtavad?
 
Urmo Karusoo 29. oktoober 2014, kl 12.21
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 10.50.
 
Femeni Aktivist 29. oktoober 2014, kl 12.29
Muidugi võidab! Kaua sa lootsid naisi veel oma talla alla trampida? Ma tunnen end sinu postitusest solvatuna. Shovinistlik siga!
 
Urmo Karusoo 29. oktoober 2014, kl 13.15
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 10.51.
 
mmm 29. oktoober 2014, kl 18.29
Feminism on minevik. Kõigis riikides, kus feminism vohab, väheneb kohalik populatsioon ja kasvab immigratsioon. Immigratsiooniga saabuvad inimesed kolmandatest riikidest, kes hakkavad oma kultuuri levitama, mille üheks omaduseks on naiste allutamine oma tahtele ja muidu naiste õiguste piiramine.

Kohalikud mehed, kes võiksid kohalike naisi kaitsta, need ei julge midagi teha, sest kohe süüdistatakse rassismis, fashismis, shovinismis ja veel 10 surmapatus.
 
karmo urosoole 29. oktoober 2014, kl 18.47
aga miks peaks naised sünnitama, kui nad ei taha.
või leiad, et naise koht ongi köögis, paljasjalgse ja rasedana, sulle rokka vaaritamas.
maailm on räigelt ülerahvastatud ja lahutatakse iga teine abielu. milleks on vaja naistel ilmtingimata siia ilma kedagi sünnitada, selgita palun.
ja sellest vägivallast ma ka ei saanud kuidagi aru, et miks peaks keegi naisele molli andma, kui too tööle võetakse?
 
moosimadu 29. oktoober 2014, kl 19.00
Kui palju tüli ei tee, siis mis on teie meelest feminism? :)
 
Urmo Karusoo 29. oktoober 2014, kl 19.34
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 10.53.
 
niisama ennasttäis naine 29. oktoober 2014, kl 20.28
milliste (nimeliselt) feministide käest oled küsinud ja mida, oo valge kübaraga mees(karusoo)?
ja kas need nn feministid, keda küsitlesid, on ennast nii nimetanud lambist või on kuskilgi registreerunud? küsi järgi. ootan.
 
moosimadu 29. oktoober 2014, kl 21.02
Vabandust, aga ma ei taha teada, kas feminism on kasulik või kahjulik, vaid mind huvitab, mis feminism teie arust on, kuidas te seda kirjeldate?
Kui siin käib jutt feminismist, siis oleks huvitav kõigepealt teada, mida selle mõiste all silmas peetakse.
 
Urmo Karusoo 30. oktoober 2014, kl 08.33
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 10.59.
 
Urmo Karusoo 30. oktoober 2014, kl 08.52
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 11.01.
 
Femeni Aktivist 30. oktoober 2014, kl 10.09
Urmo, sa ei tea naiseks olemisest mitte midagi. Ma ei saa aru, miks sa sellel teemal üldse sõna võtad.
 
punapea 30. oktoober 2014, kl 11.05
ja feminist teab?:D tubli Urmo, jõudu sulle!

ise arvan, et feminism on pigem minevik, vähesel määral ka olevik. tulevikku ei ole üle sajandi ühelgi haiglasel ja väärastunud ideoloogial.
 
Urmo Karusoo 30. oktoober 2014, kl 11.05
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 11.02.
 
maskulist 30. oktoober 2014, kl 11.09
Urmo Karusoo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõesti on feminism tulevik aga kahjuks saab seda t
> eatud aspektides võrrelda kristlusega, kus räägita
> kse sallivusest aga külvatakse vihkamist.
> Eelis
> taksin võrdõigislikkust aga kardan, et feminism võ
> idab.

Feminism ei võida, see on igavene võitlus, kuid võitu ei tule.
Võrdõiguslikus võib küll võita, aga see feminismi pool, mis ametlikult pole feminismi eesmärk, kuid ometi praktiseeritakse, see ei võida.
Naised ei saa üleüldist eelisseisundit meeste suhtes, sest seljuhul muutuksid nad šovinistideks ja feminism oleks kaotanud.
Feminismi sildi taha peituvad aga äärmuslased, kes tahavad naiste eelistamist meestele, mitte võrdõiguslikkust.
 
Femeni Aktivist 30. oktoober 2014, kl 11.24
to punapea: nope, ma niisama trollin tegelt :P. Arvasin, et see loll video ja mu nimi (Femen - naisorganisatsioon, kes võitleb naiste esemestamise vastu rindade lehvitamisega) on vähem tõsiselt võetavamad kui välja kukkus. Võib uskuda, et Urmo on tõesti paljude feministidega kokku puutunud, et sellest aru ei saanud.

Normi venda on raske trollida - head argumendid sul. Panen ameti maha.
 
Urmo Karusoo 30. oktoober 2014, kl 11.31
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 11.04.
 
Naine32 30. oktoober 2014, kl 11.47
Hmm.. ma pole küll feminist, aga pooldan seda et naine ise otsustab, kas sünnitab ja kas elab kellegagi koos. Olen juba varsti 3dat aastat vallaline ja mingisugused titejutud ei tekita vähimatki huvi. Mis aga immigrantidesse puutub, siis islamistid ja muud taolised on äärmiselt ebasümpaatsed. Padufeminism on lollus, samas ei saa sundida inimest tegema asju, mida ta ei soovi teha.
 
Femeni Aktivist 30. oktoober 2014, kl 11.57
"Factual Feminist" (Christina Hoff Sommers) YouTube'st on ainuke normaalne inimene, kes end feministiks kutsub.
 
Urmo Karusoo 30. oktoober 2014, kl 12.06
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 11.05.
 
moosimadu 30. oktoober 2014, kl 20.08
Noojaaa...
Feminismist ei tea te suurt midagi, ma ei anna hinnangut, vaid nendin fakti.
Vabandust, ma lähen sinatamise peale üle, loodan, et see on ok. Netis on ebamugav teietada, jötab kuidagi üldistava mulje.
Kas sa arvad, et VWSEK-is on radikaalsed feministid? Või oled veendunud, et feminism ongi see ja ainult see,mida seal foorumis näed?
Sa pole radikaalfeminismist isegi varju näinud, kena inimene.
Üks näide radikaalfeminismist:
http://witchwind.wordpress.com/2013/12...
Liberaalfeminism on selle suure, feminismiks nimetatava platsi teine serv.
Liberaalfeministide eesmärk number üks on anda kõigile naistele võimalus olla see, kes ta tahab olla. Kes tahab olla tibi, sel peab olema täielik vabadus olla tibi. Keda kisub kaevuriks - kaevaku, inimesel on õigus teha seda mida ta tahab ja oskab.
Ja siis veel see suur plats radikaalide ja liberaalide vahel, täis kõikvõimalikke koolkondi alates Simone de Beauvoir'ist kuni meie kodukootud Barbi Pilvreni. Mehi vihkav Valerie Solanas, SCUM-i autor ja dekabristide naised, kes võitlesid välja seni naistele keelatud õiguse oma meestele sunnitööle järgneda. Puha feministid - lehed ühe puu küljest, aga kahte sarnast ei leia.

Niisiis, vabandan pealetükkivuse pärast, aga palun defineeri femnismi nii, nagu sina seda näed? Oleks kena, kui seletaksid, miks sa arvad, et (tsiteerin)
"Feminism soodustab naiste vastast vägivalda ja näiteks meeste soolist eelistamist töökohale taotlemisel. Feminism vähendab oluliselt sünnitavate naiste arvu jne".
 
Urmo Karusoo 30. oktoober 2014, kl 21.02
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 11.07.
 
moosimadu 30. oktoober 2014, kl 21.47
Lugesin su blogipostituse läbi,aga hinnangut anda ei saa, sest tolle vaidluse sisu asemel jäi domineerima vaidluskultuuri puudumine. Absoluutselt iga argument kaotab oma veenvuse jooksval hetkel kui seda esitatakse vales kohas või valel viisil.
Emakeeles: läbuks läks, mõlemad pooled tegid vigu. Aga niisuguste väitluste peamine kasu ongi argumenteerimisoskuse trenn. Kommuuni poolt oli kahtlemata nõrk sind välja visata, kui nad oma "võitlust" tõsiselt võtaksid, oleks nad pidanud oma teemaga lõpuni minema.
Teemat ennast ma parem ei kommenteeriks, ei mahu siinse jutu raamidesse.
Kahjuks ei lugenud ma su eelmistest postitustest välja, kuidas feminism kahju toodab, vaid seda, millist kahju ta toodab. Sul olid seal kirjas lõpptulemus, kuid mitte mehhanism, mis selleni viib.
Ma teeksin meelsasti asja enda jaoks natuke lihtsamaks ja pika jutuudu punumise asemel küsiksin su tsitaate tekstist välja tõstes küsimuse: Kuidas?
" feminism sunnib naisele peale ohvri mentaliteeti ja alavääristab naisi vaadeldes neid kui otsustusvõimetuid mängukanne kes on meeste poolt negatiivselt mõjutatud."
Ma sain vist aru, mille põhjal sa selle arvamuse esitasid. Ei ütleks, et selles ennast feminismimeelseks pidavas foorumis esitatud väited oleksid olnud täiesti valed, kuid nende väljapakkumine dogmadena oli väitlusviga.
Unustati ära, et inimene võib olla kes iganes, kui ta seda tahab olla. /palun mitte segi ajada poliitkorrektse loosungiga "You can!"/
Et aru saada kuidas feminism saavutab sinu visioonis olevad tulemused tahan teada, kas sa laiendad fb naiste jäika suhtumist kõigile feministidele omaseks ja samas arvad, et su fb oponendid usuvad selliseid omadusi olevat kõigil naistel?
Sest ainult neil eeldustel on su lause 100% tõene.
Või usud halli tsooni olemasolusse mustvalges maailmas?
 
Urmo Karusoo 30. oktoober 2014, kl 22.29
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 11.09.
 
Femeni Aktivist 31. oktoober 2014, kl 11.27
Lahe... mu troll põhjustas asjaliku arutelu. Ma olen vist maailma kõige kehvem troll :D
 
Urmo Karusoo 31. oktoober 2014, kl 14.01
...kommentaar kustutatud...

Ma tänan kõiki, kes ühel või teisel moel minu postituste ja minu enda kohta arvamust avaldasid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Urmo Karusoo 07.11.2014 11.11.
 
logimata moosimadu 31. oktoober 2014, kl 16.25
Nüüd läheb vastusega aega, elu tahab elamist :)
 
no tore iis ju 31. oktoober 2014, kl 16.42
Vahetage telefoninumbreid ja saage kokku ja väidelge. :)
 
piripiiga 31. oktoober 2014, kl 16.44
feminism on inimkonna lõpu algus :D.

palun, ärge lööge!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!