Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Eesti naine vs Vene naine - kumb on parem?
 
vene naine 20. veebruar 2009, kl 21.00
kui sa naine oled, siis miks sind minu arvamus nii väga ärritas? sinu enda rahvuskaaslastest mehed sõimavad sind uimaseks ja tuimaks voodipartneriks. või ärritud, kuna tänu meile on neil võrdlusmoment? aga kes sul keelab endal natuke energilisem voodis olla?
 
n 20. veebruar 2009, kl 21.10
kas sinu arvamus ärritas? Küsisin ka juba eespool, kui sa ei viitsi lugeda, siis ei saa mina küll midagi sinna teha. Aga kui uimane või mitteuimane mina voodis olen, see ei oma tähtsust. Sõimlevad siin ju tegelikult eesti mehed ja vene naine. Mina lihtsalt küsin. Kahju kui sa keelt nii hästi ei valda. Küsimus oli sulle vene naine, mis on sinul see võrdlusmõõt?
 
vene naine 20. veebruar 2009, kl 21.18
ma oletan, et sinu postitus on see eelpool, milles soovitad vene delfisse üle kolida ja nimetad (sulle mittesobivaid) postitusi mökitamiseks? väga viisakas arvamusavaldus, võta või jäta. selline sõbralik ja intelligentne arvamuse avaldaja võib endale tõesti ülbust lubada, kõiki teisi kraaklejateks nimetada.
ilmselt miski ikka riivas sind valusalt, miks muidu nii kõvasti kiljatasid. kas siis teadmine, et sinu oma rahvuskaaslased sind voodis väga viletsaks peavad. või siis ei mahtunud sulle hinge, et vene naine ka sinu sõimajaid viletsaks nimetas?
tegelikult oli minu postituse mõte justnimelt nendele sõimajatele öelda, et ega nad ise paremad ei ole. nii et ei ole mõtet neid eestlannasid frigiidideks sõimata midagi. kahju, kui sind kuidagi riivasin.
 
geiša 20. veebruar 2009, kl 21.25
saamuel,

veel suurem saavutus on omada nii suurt üldistusvõimet, et sinu moodi sajaprotsendiliselt kindel olla, et ühtki eesti naist sa puhtalt rahvuse pärast ei taha. olgu ükskõik milline sekspomm.

aga vene naist paneksid iga ilmaga, isegi kui on nii kole ja labase väljanägemisega, et tõmba kott pähe :p jah on ka selliseid venelannasid ja päris palju. puutun oma töö tõttu iga päev sadade inimestega kokku. umbes pooled neist on venelased. ja pole veel siiani märganud, et vene naised erilise ilu, maitsekuse või elegantsiga jalust rabaksid. eneseuhkust on neil kindlasti vähem, lepivad ka sinusuguste jobudikega ja oludega, mille puhul eesti naine pirtsutama hakkaks. seega on su vaimustus mõistetav.
aga edu sulle väikeste venelaste juurdetreimisel. et ikka integreerumine toimiks täie hooga.
 
n 20. veebruar 2009, kl 21.51
kuule vene naine, miks mind peaks mingi nõmetsemine riivama, kas mina olen tulnud sind sõimama?, ma esitasin küsimuse, nagu ma võin ajaviiteks ükskõik mistahes teemas teha, kahju kui sa ikka nagu asjast aru ei saanud, see oli lihtsalt uudishimust, Mul on jumala ükskõik mida te vene naised ja eesti mehed omavahel teete, pealegi eesti meestele tegelikult meeldivad viimasel ajal hoopis teised mehed ja naljakas muidugi on see, et hakkad kohe eeldama ja oletama ja ründama ja nüüd kindlasti olen veel mina süüdi ka, et eesti meestele vene naised voodis kargamiseks ehk meeldivad ning keegi sellise teema tegi? :)
 
naine 21. veebruar 2009, kl 09.12
kallis n rahune maha .ei maksa ärrituda.
 
vene naine 21. veebruar 2009, kl 09.17
tead, sa ajad mind lihtsalt naerma. :-))
vahutad ja vahutad ja lõpuks ei saa ise ka aru, mida tegelikult öelda tahtsid või milleks sõna võtsid. sina esitad lihtsalt küsimusi, mis siis, et väga salvavas ja nõmedas toonis (loe oma postitused ise ka lõpuks läbi, eks), kõik teised aga sõimlevad ja kisuvad riidu. nii on vist päris tore elada, kui kõiki asju endale sobivalt selektiivselt näha?
tegelikult võiksid sa ju veelkord mõne salvava märkuse minu keeleoskuse kohta teha. ühegi mõjuvama argumendiga ei suuda sa nagu näha välja tulla.
 
n 21. veebruar 2009, kl 10.11
tore, et sina vene naine salvav ei ole olnud, lausa kukupai ja see, kes asju ainult enda vaatevinklist näeb, oled ju sina. Mina ei saa aru, milles su probleem siin keerutada ja jahvatada on, eesti mehed ja vene naine sõimavad eesti naisi ja julged tulla siia mind veel sõimama, et mina olen salvav. Tulid siia bravuuritsema ja süüdistama? Vene temperamant, oo jah, loomulikult. Aga mine temperamendita nüüd kuskil mujal edasi, kena päeva, ka mina naeran ja ära risusta eesti naiste foorumit,
 
eesti naine 21. veebruar 2009, kl 10.58
n, saa juba pidama ja ära enam lollimaks ennast tee.
 
n 21. veebruar 2009, kl 11.21
eesti naine, kui sina lubad end sõimata, ole lahke, mina ennast ei luba, ei sinul, vene naistel ega eesti meestel. Kas on piisavalt arusaadav? Ja kui sinu meelest on eneseuhkus loll käitumine, siis kahju küll, et lubad endast teerulliga üle sõita.
 
kastan 21. veebruar 2009, kl 11.30
alu kirjeldus on mõttetu. just vene tütarlapsed jooksevad raha järele. vene mafjosnikud, kelle poole normaalne eesti tüdruk ei vaatagi, on vene tüdrukute jaoks ideaal. samuti on enamik üproste venelased ja moskvas nt on prostiks olemine vene naisele auasi. kõik müügiks.
 
kastan 21. veebruar 2009, kl 11.34
Ah jaa. lisaks juurde, et tuttavad itaallased on vene naiste kohta rääkinud, et neil pidi komme olema suvalt välismaalaste lauda istuda, endale tellida, kõht täis süüa ja siis lihtsalt minema jalutada. selline elustiil kohe.
isiklikult arvan, et alu sugune kibestunud, halvustav mees tuleks lihtsalt bännida. miks peaks naistekas liikuma pidevalt naisi ja eesti rahvust halvustav inimene?
ja kommentaaride puhul võiks ka siin näidata, kes millised kirjutas, kohe oleks näha, et alu kirjutab ka teiste nimede alt ennast kiitvaid kommentaare.
 
vene naine 21. veebruar 2009, kl 11.54
kuule n..sind ei pidanud ju häirima, mida mingid suvalised mehed eesti naiste kohta ütlevad. sa räägid endale ju pidevalt vastu. nüüd tuleb koguni välja, et kaitsed siin foorumis kõigi eesti naiste au ja väärikust. jõua juba ükskord otsusele, mida sa siis tegelikult teed: ei lase ennast mingist suvalisest foorumiarutlusest häirida või võtad seda väga isiklikult.
minule eesti naised meeldivad. mulle lihtsalt hakkas vastu eesti meeste üldistamine ja oma naissoost rahvuskaaslaste halvustamine, selle pärast lisasingi oma tagasihoidliku postituse. eesti mees ei erine oma temperamendist ja voodioskuste poolest eesti naisest, nii et sõimates eesti naist, mõnitavad nad ühtlasi ka iseennast. pole ka nemad voodis mingid seksijumalad, nende poolt kiidetud hea seks vene naisega tähendab eelkõige seda, et vene naine võimleb kahe eest. see oli minu postituse mõte. ja kohe kindlasti ei pea ma ennast eesti naistest paremaks.
tervitus kõigile ilusatele ja arukatele eesti naistele!
 
n 21. veebruar 2009, kl 14.32
hea küll, vene naine, ega see meid kuskile viigi :), kumbki jääb oma seisukoha juurde, ainult end erinevalt väljendades. Lõppküsimus on ju selles, et keegi ei taha, et teda sõimatakse kui tegelikult inimest ei tunta. Igaüks tehku mida heaks arvab, see on tema enda tegemine ja vastutus, selle eest ei tohi aga minna nende kallale, keda ei tunta, sinu postitusest "eesti mees ei erine oma temperamendist ja voodioskuste poolest eesti naisest" oligi ju küsimus,et kuidas SINA saad teada, milline on eesti naine voodis? Mõni eesti mees väidab enda kogemuse põhjal ,et on jama, samas, kas ta ikka on maganud kõikide eesti naistega ja kas ta ikka ise annab oma panuse selles aktis. Ja sina kiidad ennast, et oi, kui hea ma ikka voodis olen. Kas ikka oled või kes seda hindab, mis on nende hinnangute aluseks, mis on see mõõdupuu? Või kuidas me saame mõõta, mis on hea või mis halb, kes on need hindajad, mis on võetud mõõtühikuks. Kõik on ju elus suhteline. Ja kas on küsimus siis ainult voodielus? Milleks üldse selline lärm ja kisa, igaüks valib endale siiski sobiva elukaaslase, mistahes me siin delfis ka ei nämmuta :)
Side lõpp
 
to n 21. veebruar 2009, kl 17.02
"eesti mees ei erine oma temperamendist ja voodioskuste poolest eesti naisest" - kui sa selle väite kahtluse alla sead, siis ikka tahad tõestada, et erineb küll ja eelpool kõnelenud meestel on õigus, kes eesti naist viletsaks sekspartneriks peavad? sest nemad peavad endid erinevalt eesti naisest voodis väga headeks.
kuule..sa tee vaidlema hakates endale kõigepealt selgeks, kuhu sa välja tahad jõuda. sa argumenteerid nii nõrgalt, et valus lugeda.
 
n 21. veebruar 2009, kl 17.43
kuule to n,
ei mõista, mida te siin niiväga tõestada pidevalt üritate, mina ei tahagi kuskile jõuda, peaksin või?
 
Oskar 21. veebruar 2009, kl 17.57
Kamoon mis tõmblete vanad veised raisk. Tulge parem türaa imema. Mul savi mis rahvus.
 
feminist 21. veebruar 2009, kl 18.21
Oskar, su pesemata haisvat kärnas tilli on ainult odav vene libujunn nõus imema, nii et ära seda eestikeelses foorumis liputa, eks.
 
Oskar 21. veebruar 2009, kl 18.31
Feminist on esimene siis. Võtke aga järjekorda julgesti.
 
to n 21. veebruar 2009, kl 18.32
no mis sa siis plõksid kogu aeg? kui midagi öelda ei ole, ole parem vait. aru ma ei saa sinusugustest. saaks ainult mögiseda ja segast peksta.
 
feminist 21. veebruar 2009, kl 18.34
Oskar, siin ei ole tegemist SLAAVI feministiga. nii et vutt-vutt kopli liinidele liputama nüüd. saad kuuma slaavi nussi ja kombinatsiooni erinevaid suguhaigusi.
 
eestlanna 22. veebruar 2009, kl 11.12
Minu mehel oli kunagi nooruses ka paar vene pruuti, aga ta valis endale ikka eesti naise, st minu. Ja voodis on meil kõiks väga hästi - kaks uimast eestlast uimerdamas.:))) Mis sest, et ma saan ridamisi orgasme, ikkagi uimane.:))) Ja milleks mulle voodis marutav vene mees? Jumala eest, pole vaja! Tahan hoida oma järeltulijate soo puhtana - eesti lapsed peavad tulema! Ei mingit vere segamist rändtirtsude geenidega!
 
ohjah 22. veebruar 2009, kl 11.39
Rahvas on juba ammu-ammu läbisegunenud...pole täisverelisi ...uurigem oma sugupuud ja te veendute sellest...saate lõpuks teada kust teie juured tegelikult pihta hakkavad...Aga noh segaverelised on alati paremad olnud...kõigeparemad on need kes tunnevad ennast hästi ,need kellel on oma arvamus ja kes ei suru oma arvamust teistele peale...ehk siis-ela ise ja lase teistel ka elada :)
 
n 22. veebruar 2009, kl 15.50
sulle to n,
oi vabanda, ei teadnud, et see mõnele elu küsimus oli.
Aru ma ei saa miks sa vene delfisse ei lähe, siin asjatult aega raiskad :), loodan, et said oma sõimust rahulduse
 
renate 22. veebruar 2009, kl 17.10
ma arvan ka, et puhastverd eestlast ei olegi olemas. uurisin näiteks enda sugupuud, meie juured on hoopis Norras. eks see veri ole aastasadade jooksul ikka pidevalt segunenud.
eesti mees ajab siin teemas lihtsalt kiusu, kui vene naist eesti naisest paremaks peab. ise ju samasugune uimane. ;-)
to n: saa juba asjast üle. õiendad teiste kallal, et nad riidu kisuvad, ise mängid siin mingit foorumi korrapidajat, kes üle ühe kommenteerija vene delfisse saadab. ega see sinu liivakast ei ole, et muudkui käsid, pood ja lased :D
 
n 22. veebruar 2009, kl 18.48
renate,

mul ausalt öeldes on juba ammugi kõrini, aga vaata ikka leidub keegi, kes leiab , et kohe peab pöörduma. Kuna mind on kasvatatud nii, et kui on pöördumine, siis viiskas inimene ka vastab. Ei osanud arvatagi, et minu paar norivat küsimust nii paljude tähelepanu köidab ja sellest nii suure palli enda jaoks veeretada oskab. Ja muideks ei ole ma kordagi üritanud ühtegi väidet ümber lükata ega ka midagi tõestada, erinevalt sinust, selline väike ja pugejalik. Eks meie kõigi juured ole tõesti segunenud, aga milleks ma peaksin nüüd seda siin selgitama hakkama, kelle või mille jaoks, mina ei pea midagi tõestama.

Ja ärge enam pöörduge, ma tõesti enam ei jaksa, ikka uuesti ja uuesti, tarbisin seda teemat lihtsalt lõunapausi juurde.

Rahu ja õnne...
 
renate 22. veebruar 2009, kl 18.59
sul paistab kohe igaühe jaoks mõni salvav sõna varuks olema. ja siis ruttu kinnitad, et ega MINA ei ütle kellelegi halvasti, mina nii mööda minnes poetan paar sapist kommentaari, rahu ja rõõmu teie peresse.
ah et lõunatunnipausi juurde tarbid seda teemat? my ass..ise oled nagu valvefoorumlane kohal, kui keegi sõna poetab. võta nüüd vabalt jah ja tegele vahelduseks millegi muuga ka.
mulle vastama sa ei pea, lihtsalt konstanteerin fakti. et sul "viisaka inimesena" ei tekiks jälle kiusatust siia vahutama tulla. irw
 
n 22. veebruar 2009, kl 19.05
no kui sa igast asjast sappi leiad, on see sinu enda probleem, eks iga üks leiab seda, mida leida tahab.
 
alu 22. veebruar 2009, kl 19.15
kastan,

ilmselt old veel toores ja roheline, kõlgud oma rahvuspuu oksa kyljes jagamas sealt parimat "oma" vaadet. irw.

"isiklikult arvan, et alu sugune kibestunud, halvustav mees tuleks lihtsalt bännida. miks peaks naistekas liikuma pidevalt naisi ja eesti rahvust halvustav inimene?"

loe minu kommentaar, õigemini viimanelõik sellest uuesti läbi, kui suudad. kui ei suuda, siis tunne ennast selle ostukeskuse plastjõehobuna, kes liigutab end ainult raha sisse pannes. mul @!#$, mida sinusugune nähvits endast ja endasugustest arvab.
 
Tarmo 22. veebruar 2009, kl 20.09
Nii palju, kui omast tutvusringkonnast tean, valiksin(olen valinud) eesti naise. Võib-olla nende rahumeelsema iseloomu pärast, näiteks ei kipu nad vaidlema nii kõvasti karjudes ja nõusid loopides kui vene naised. Samuti need segud(nö eestistunud venelased): ka neil on väga sisse juurdunud isamaa-armastus ja sellised perekonnas jääb alati õigus nt venelastele(Gruusia oli ise süüdi, et Venemaa ründas, Pronkssõduri mäss oli ääemiselt õigustatud jne suhtumine juurdub perekonda sisse ja kui tüli ei taha, peab nõustuma). Samuti on kõik mu tuttavad(eesti naised) sattunud olema väga töökad ja võimelised vaeva nägema, samuti on nad haritud, võrreldes vene naistega-kindalsti rohkem. Veelgi, näiteks mu naaber, mees-haritud ja tegeleb ärindusega ning on üsna jõukal järjel(eesti mees)...võtnud vene naise, kes pole keskkooligi lõpetanud ning ei mõtlegi eesti keelt selgeks õppida. Ma ei oska öelda, miks mees sellist laadi naisega koos on, kuid nii see on. Naine tööl ei käi ja mees peab raha andma. Ning neid tuttavaid on mul veelgi: see, et mees peab töötama ja naisele raha andma, on selles maailmas, kus mina olen elanud, AINULT VENE naiste rida. Eesti naised selle koha pealt on küll täiesti väljaspool neid silte "mehed peavad raha andma". Eesti naine tahab olla iseseisev ja hakkama saada ka siis, kui midagi peaks juhtuma suhtes.
Ka vene naistel on kindlasti häid omadusi, nad pakuvad lõbu ja seltskonnas ei hakka igav(nende temperament), kuid mina isiklikult valiksin eesti naise.
Rääkisin ainult oma kogemustest ja tuttavatest, niisiis üsna objektiivselt. On palju toredaid vene naisi(nt üsna abivalmis), kuid siiski on neid rohkem neid teatud kiikse, millest nad eluilmas ei loobuks. Eesti naine seevastu on malbem ja pehmem. Nii, et minu kindel valik: EESTI NAINE.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!