Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Eesti naine vs Vene naine - kumb on parem?
 
Tarmo 22. veebruar 2009, kl 20.27
Aga lisan, et kindlasti ei taha ma kedagi halvemaks pidada. Ma usun, et siin on palju lugejaid, kes imestavad suu ammuli, kuna nende tuttavad võivad täiesti vastupidised olla. Mul endal vähemalt on teiste postitusi siin-seal lugedes küll sedalaadi üllatusmomendid.
Teemale vürtsi andes lisan veel, et eesti naisel vene mehega on küll piin koos olla, kuna nood kipuvad sellisteks võimukateks kunnideks end pidama, et eesti naine seda vaevalt välja kannatab. Nimelt on mul üks sõbranna, keda olen alati imetlenud selle pärast, et ükskõik mida ta ei ütle/arva, on see tal nii faktiliselt kui ka teoreetiliselt ära põhjendatud ja vestluskaalsasele puust ja punasest ette tehtud. Iial ei ütle ta midagi niisama või kellegi teise närviajamiseks, kui ta ise siiralt ei usu sellesse. Ja tema eks oli vene mees, kes kogu aeg ainult kiskus üles teemasid, mille üle vaielda saaks(eesti-vene teemad, meeste-naiste teemad jne). Sõbranna ise oli üsna rahumeelne ja ei oleks nendel teemadel üldse rääkinud, aga too mees oli küll hakkamist täis, et saaks aind sõbranna peale karjuda ja teda õpetada, kuidas peab elama. Sest tema ju teadis ja oli nii tark! Samas oli haridus, reisimine, keskkond ja üldine silmaring juba sõbranna kasuks(jah, tõesti, kuidas ta üldse sellise mehega kokku sai?seda minagi) Mul oli valus kuulata, kui sõbranna, nüüd hiljem, kui on juba mehest lahku läinud, ka mulle rääkis, kuidas mees temaga käitus.

Jäin jälle siin kirjutama:D Loodan, et kedagi ei solvanud, sest see pole mu eesmärk. Ning kindlasti ei tohi üldistada, sest maailm on siinkohal suurem kui me arvame ja võib-olla on need eestlased/venelased, keda sina otsid, kusagil sellises kohas, kuhu sa lihtsalt ei satu.
 
:) 22. veebruar 2009, kl 21.23
hmm üks asjalik mees ka siin delfis. Tarmot ma mõtlen. Mitte sellepärast, et kodumaist naist kiidab, vaid asjalik ja arukas kommentaar, mitte madalalaubaline jorin, mida siit tihti lugeda saab.
 
irw 22. veebruar 2009, kl 21.30
ega sa ometi oma Norra juuri sellest järelda, et nime lõpp mingi son või sen???? sellega on paljud orki läinud. see veel ei tähenda, et norrast mõni esivanem tulnud. lihtsalt nimesid jagasid eestlastele võõramaalased, sealt need saksa, rootsi nimed. ning leidub eestis kindlasti mõni küla või paik, millel nimeks norra.

mina olen siis nn puhast verd eestlane nii kaugele kui sugupuud uurida võimalik. kokkuvõttes oleme kõik rahvused aafrikast tulnud. millise mõõdupuu järgi seda verd puhtaks peetakse?
 
... 22. veebruar 2009, kl 21.43
Minu sugulased, töökaaslased, sõbrad kõik eestlased, pole mingit segunemist olnud. Kellegil pole vene esivanemaid. Mida jutt, et kõik on nagunii segunenud. Eestlased ja venelased on vägagi eraldatud kogukonnad alati olnud ja venelasega abiellumist alati suguvõsa ees pigem häbiks peetud. Viis põlve tagasi ei rännatud isegi mitte oma külast eriti kaugemale. Mis segunemist siin ikka toimus. Veel tagasi, siis olid eestlased üldse pärisorjad. Võõrad valitsejad ei tähenda, et sealt riikidest võõraid rahvaid massiga sisse rändas. Ja ei tasu arvata mõisahärra käis kõik küla naised läbi ja segas verd. Euroopa rahvad on palju rohkem segunenud kui eestlased. Eestlane on valdavalt ju heledate silmadega, kartulikoore juustega, pikka kasvu ja sarnaste näojoontega ehk siis märk sellest, et suht vähe segunenud.
 
Mi 22. veebruar 2009, kl 21.47
Mina näiteks tunnen tänaval ära, kes eestlane, kes venelane. Venelasel hoopis teised näojooned. No ja riietusstiil ka absoluutselt teine. Vene naiste litsi-stiil on suisa hämmastav. Integreerituse astme võib selle järgi ära öelda. Mida umbkeelsem, seda labasem riietus.
 
oioi 22. veebruar 2009, kl 21.51
"vene naine ei tundu olema nii ablas ja ahne raha peale!" Oi aluke nüüd astusid täiega ämbrisse. Loe Tarmo postitust! Täpselt nii see ongi! Just vene naine on see, kes meest rahaautomaadiks peab. Mees suisa peab talle raha andma. Eesti naine tahab ise teenida ja võimalikult vähe mehest sõltuda. Vene naisele pole mingit probleemi mehe kulul eldada. Vene naine tahab ilutseda ja hilpe demonstreerida.
 
aga 22. veebruar 2009, kl 22.05
Mis tähtsust sel verel üldse. Tunnen end eestlansena, eestlasena on mind kasvatatud, slaavi kultuur ja elulaad jääb mulle võõraks ega sobitu minuga mingil moel. Kui palju on seda meile peale surutud ja üritatud juurutada, aga kõik katsed luhtunud. Ei sobi eestlasele, ei sobi. Lääne tavad juurduvad imeväel.
 
geneetik 23. veebruar 2009, kl 09.29
lehti ei loe või? nii hämmastav kui see ka pole, on eestlased-venelased-lätlased-leedulased geneetiliselt üksteisele lähedasemad kui eestlased ja soomlased. nii lihtsalt on.
 
alu 23. veebruar 2009, kl 16.09
klge,

naca haledad vastuväited ju, et eesti naine on parem. on kyll jah, a poolsurnud on oma "muredest" ja kompleksidest ju..
 
Tarmo 23. veebruar 2009, kl 16.32
Mina jälle leian, et ei ole. Muidugi võib-olla siis, kui sinusugused virisevad iga naise kehakaalu(või mõne muu omaduse) ja kurvema sõna(või liigse tundlikuse) üle. Aga kui neid kohelda nii nagu nad seda väärt on ja toetada neid (alati ei peagi kõigega ju nõustuma mida öeldakse, aga peamine on ärakuulamine ja arusaamine, miks teine nii mõtleb), siis küll nad on ka rõõmsamad ja teevad sellega ka oma kaaslasi palju õnnelikumateks.
Aga võib-olla, Alu, on asi hoopis sinus endas? Äkki need nö normaalsed naised lihtsalt ei soovi sinuga suhelda ja sellepärast on sul jäänud halb mulje? Vaata enda sisse ka:) Mina näiteks teen seda iga päev, et mitte käituda teistega nii, nagu ma ei sooviks, et minuga käitutataks.
 
oh juudas 24. veebruar 2009, kl 00.33
hahahaaaa, n-il sõitis ikka täiega katus minema, ei jaganud üldse matsu. lugesin ja naersin ...hahahaaaa. Kehtib vanasõna, et ennem ütle ja siis mõtle(muidu võid ütlemisega hiljaks jääda)...Loodan, et vene naine nüüd ikka kõiki eesti naisi debiilseteks ajuhälvikuteks ei pea.
 
sa irw 24. veebruar 2009, kl 07.27
oled ikka puupea. rahvuse määrab kultuur, keel, mida kasutatakse ja väärtused, mida ühiskondlikul tasemel järgitakse. kui sinu esivanemad oleksid n.ussinud ainult oma küla inimesi, võiks rääkida kidurast, rumalast ja tulevikuta olenditest, millesarnane sa tõenäoliselt olla ei tahaks.
 
mul 24. veebruar 2009, kl 08.17
A kusjuures elasidki põlvest põlve ühes paigas. Ning samamoodi ka kõik teised eestlased. Kas sinu esivanemad olid mustlased???
 
to sa irw 24. veebruar 2009, kl 08.20
Mis sa naiivitar lootsid, et Norra kunn käis su vanavanaema nussimaas?
 
to oh juudas 24. veebruar 2009, kl 11.08
sul endal selle matsu jagamisega ilmselt väikseid probleeme,
 
k 24. veebruar 2009, kl 17.30
hiina mees ja soome naine
 
Aita-Leida Kuusepuu 25. veebruar 2009, kl 18.12
eestlane ja venelane:
1. Venelannal ja Venelannal on vahe. On Eesti venelannad, on venemaa suurlinnade venelannad, on venemaa kolkakülade venelannad jne.
2. Venelannad üldiselt, (nii eesti omad kui vene omad) on temperamentsemad igas valdkonnas (nii voodis kui kodusõjas).
3. Venelannad oskavad VÄGA HÄSTI SÜÜA TEHA
4. Venelannad (eriti vene kolkakülast) oskavad pere ja meest hoida.
5. Venelannad vajavad oma kõrvale tugevat ja sihikindlat meest, muidu kehtestab ta ennast perepeana ise ja nii mõnigi eesti mees võib ka lihtsalt tappa saada.
6. Venelastel on kõnekäänd: Kui peksab siis armastab. Sellest tulenevalt on vene mehed suht agressiivsed ja vene mehe käest võib naine kolakat saada ennemini kui eesti mehe käest.
7. Venelannad on üldiselt lahkemad ja suurema hingega kui eestlannad.
8. Pappi ajavad taga nii eestlased kui venelased. Seda ei saa küll rahvusega siduda.
9. Eestlannad on üldiselt vähem bravuursed ja rahulikumad.
10. Eestlannad on (ka vanemas eas) üldiselt hoolitsetumad ja hoiavad ennast vormis ka juba abielus olles.
11. Lapsed meeldivad mõlemaile. Aga üldiselt on vene perekondades rohkem lapsi kui eesti peredes.
12. Venelannad on vahel nõus tegema asju mida eestlannad kunagi teha ei taha.
13. Eesti mehed on nii mõneski olukorras "mökumad" kui vene või läti mehed. (ee.. siin on vist otsene seos kliimaga :) mida rohkem põhja poole minna seda "mökumaks" muutub rahvas. Mida rohkem lõunasse seda temperamentsemaks.)

Mida siis veel?

Valik on SINU.
 
berta 26. veebruar 2009, kl 12.41
Mina olen eesti naine...mees on venelane
 
12345 03. märts 2009, kl 23.57
Ajakirjas "Köök":

Автор Мартин Хансон, рассуждая об отношениях корейцев и японцев, сравнивает ситуацию с нашими реалиями и пишет: «У них такое же отношение к узкоглазым островитянам, как у нас к тиблам. Иными словами: «Какой русский лучший русский? – Мертвый русский!».
 
tuim hall eesti hiir:) 08. märts 2009, kl 16.45
võtke jah ukraina naine-kindel, et kunagi "tünga" ei saa.

muud ma ei ütle....:) ja mitte vaid üks näide
aga eesti saamatud kollid peavadki vene naisi murdma sest need teevad ise töö ära-saavad end kangelastena tunda-hea egopai ju-aga nimetagem siis seda temperamendikskes , kes jääkamakst endale orgasmi keevitab:)
 
tean 27. märts 2009, kl 20.31
Vene naistel on truudus vaid juhuse puudus. Ja juhuseid teadagi on palju.
 
nojah 28. märts 2009, kl 11.25
toredad inimesed - nii mehed, kui naised - siin sõna võtmas. aga kahjuks on loodus nii seatud, et lähisugulasega last saades ei pruugi viimane vaimselt kuigi võimekas olema. puhas eestlane oleks juba ammu vaimselt amööb ja tõenäoliselt üsna märgatavate füüsiliste puuetega. verd tuleb segada ja eestlus on paljude patriootide kurvastuseks siiski ainult keelega seotud. pisut ka kultuuriruumiga, kuid see muutub üsna drastiliselt väga ruttu (meenutagem 50 aastat vene võimu ja 700 aastat saksa oma).
 
elik 28. märts 2009, kl 15.46
jah ma arvan ka,et selline natuke venelane ja rohkem eestlane on kõige parem variant! ehk siis nagu mina:D
 
me 28. märts 2009, kl 16.47
mind peetakse suht tihti venelannaks, aga eriliselt temperamentne küll pole

täiesti frigiidne pigem
lol
ükski mees ei julge ka minuga midagi aretada, elu on rahulik ja ilus, :)
 
r6f5 29. märts 2009, kl 16.47
poluvernik kõikse parem
 
Parun 29. märts 2009, kl 20.49
Siit postidest jätsid mõlemad alaarenenud mulje. Mõlemal ego laes ja suu vahune peas. Selle kohta öeldakse,-> iga lit.s kiidab oma @!#$! Mulle isiklikult ei sümpatiseeri kumbki neist. Eestlased on ka Vene kultuurist osa endasse ahminud. Ikka see mölin, üksteise kottimine ja ärapanemine. Mõttetu on vaielda nii isiklikul teemal.
 
Born Dizzy 01. aprill 2009, kl 08.14
Olen elanud päris pikka aega õige itmes riigis ja tegelikult olen tulnud arusaamisele, et kõige paremad naised abiellumiseks on Venetsueelas.

Kuna see on aga kaugel, siis valiksin vene naised. Nendega on lihtsam: vihastab, lõhub paar taldrikut ja siis armastab veel tugevamalt kui enne. Mulle igal juhul meeldib. Mu oma tüdruk ka süda-venemaalt. Väga hea pruut. Eesti venelaste kohta ei tea öelda. Pole eriti kogemust olnud. (v.a. VOODI.COM kaudu aga seal on profid ja need eitule arvesse)

Eesti naised on aga kuidagi vabandan väljendust 'litsakad' -- alati parema saagi ootel. Tundub nagu nad on võimetud täielikuks commitmendiks. Kindlasti on ka toredaid ja korralikke eesti naisi, ainult et mina pole kohanud.
 
lull 02. aprill 2009, kl 13.38
Venelannad on rumalamad,neid ei huvita eesti elu-olu jne.
Räägin oma kogemustest,sest töötan igati haritud venelannadega koos.
mina tean,kes võitis venelaste Eurolaulu,nemad ei tea,kes Eesti
oma võitis.Miks mina nende asju tean aga nemad meie asju ei pea teadma?
Vaatavad vene tv ja ajavad sellist jura välja et paha hakkab.Mõni oskab hästi oma lollust varjata,mõni purskab rohkem välja.Üldiselt- venelane jääb venelaseks - olgu ta kui tahes hea kokk või voodikaaslane.Varem või hiljem lööb see kuskil ikka välja ja see on õige eestlase jaoks paras šokk...
 
Venelanna 03. aprill 2009, kl 08.29
selle kõige peale ma lihtsalt naeratan:)...
 
alu 03. aprill 2009, kl 09.04
et venelanna on rumal, kui ta ei tea eurolaulu võitjat? pole tarvis palju teada, et mitte rumal olla...

ka meil on kontoris venelannad ja peab ytlema, et nende käest kuuled asju, millest ise pole midagi kuulnud-venemaa on suur maa ja seal ka juhtub ikka midagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!