Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Eesti naine vs Vene naine - kumb on parem?
 
eilne saade 03. aprill 2009, kl 12.52
Vene naine on ikka parem.
Eilses 'Võlast vabaks' saates oli noor lapsega paarike sisuliselt pankrotis, kuid naine teatas, et teda raha ei huvita, põhiline on pere. Mees oli töötu juba aasta aega, naine sai saate ajal tööd.
Saate ajal mõtlesin, et eesti naine oleks ammu mehe maha jätnud.
 
M38 03. aprill 2009, kl 16.51
Kindlasti "poluvernik" aga selline, kes on kasvanud, õppinud ja suhelnud 100% eestikeelses ja -meelses keskkonnas. Eks seda slaavi temperamenti läheb ikka vaja (eriti pimedal ajal tagakambris!) aga enamuse elust on eestlaslik vaoshoitus vooruseks. Ise olen rahul.
 
Kurt Scheisse 03. aprill 2009, kl 23.35
Paljud teist talupoegadest pole ilmselt tõelist Vene naist näinudki. Külamehe juttude põhjal räägite. Ma võin öelda et elu nendega ei ole mingi lillepidu, väga tujukad hoorad. Ja raha ning ilusad asjad meeldivad neile samaoodi nagu igale teisele vitule üle maakera. On ka paremaid naisi ja ma ei pea silmas eestlasi. Alu näol on lihtsalt tegemist väikest kasvu mongoliidsete näojoontega segaverelisega kes juba alateadlikult omasuguste saba poole hoiab. Eks veri on paksem kui vesi. NB -,ALU aka. Margo.V, ma ei ole kunagi leidnud miskit huvitavat vene BAAAABADE jutus... Aga sinule on loogish põnev kuulata põnevaid uudiseid otsu koduVenemaalt.
 
maša 04. aprill 2009, kl 21.28
ja toše ljublu estonski mužik a tõ liubiš mne??? ja hotšu estonski pasport
 
maša 04. aprill 2009, kl 21.31
ja hotšu estonski pasport, mošetbõt tõ ALU hotšes mne?
 
maša 04. aprill 2009, kl 21.39
oeh kak ja hotšu estonsi mušik,i ja hotšu estonski pasport,ja otšen temperamentnõi šenšina,i potom mõ võpim tšai
 
maša 05. aprill 2009, kl 21.34
 
n35 07. aprill 2009, kl 01.32
jube vastik ja alandav sattuda internetis pidevalt teemadele, kus eesti mehed teevad eesti naist maha, et kole, uimane, elutu, loll jne. äärmiselt nõme ja vastik suhtumine. paneb kohe mõtlema, et huvitav, mis rahvusest nende eesti meeste emad ka on?
 
vv 07. aprill 2009, kl 05.56
Seevastu eesti meeste mahategemine on lausa rahvusspordi staatusse tõusnud ja iga @!#$, kes suudab ennast mingile Johnile, Fritzule või Robertole maha müüa ja tolle pangakoodid kätte saada, on lausa rahvuskangelane.
 
tjoma 07. aprill 2009, kl 14.20
:) nice hehehehehe
 
jan 08. aprill 2009, kl 17.10
Ütlen lühidalt: vene naine ON parem. Palju.
 
... 10. aprill 2009, kl 23.50
see on sama, kas juua viia ja kokat eraldi või juua neid koos :)

olen ise eesti-vene-ukraiinski segu naine ja uhke selle üle ja arvan, et ma olen hea.
vene naised on julgemad ja tahavad eksperimenteerida rohkem.
 
vene naine 11. aprill 2009, kl 00.16
mulle meeldib ka eesti mehe rahakotiga eksperimenteerida, väga temperamentselt!
 
maša 11. aprill 2009, kl 12.10
minu olema vene naine ja minu tahtma eesti mees, sest minu tahts saada eesti passid, kes minu tahab abiellus?olema voodis head ja palju temperamentsi ja minu õppima eesti keel ja ma armastab eesti mees, kellel raha ka oli natukene
 
Mikk 11. aprill 2009, kl 12.51
Oled enne munadepühi end segaseks joonud või tellingutelt peapeale kukkunud? Ma ei saa sinu jutust sotti.
 
mees 11. aprill 2009, kl 23.44
kuna see elegants jääb tõega tagasihoidlikkuks (pehmelt öeldes), siis kohatine temperament on päris ok.
 
maša 12. aprill 2009, kl 13.26
minu on vene naine ja kui eesti mees mind tahtma, siis mina olen nõus, mina tahab eesti kodakondsus ja mina olen voodis ka temperament ja eesti mees armastab vene naine ja mina väga tahab saada eesti mees
 
Born Dizzy 12. aprill 2009, kl 13.38
Paistab, et maša on kibestunud ja enese eest mitte hoolitsev eestlanna kellel 'kauna' ette ämblik juba ammu võrgu kudunud. :))
 
marilin 14. aprill 2009, kl 15.07
Kirjutan siis ka teemal eesti või vene naine...
Töötan nimelt sellises kollektiivis, kus 80% on siis nn venelannad ja mida siis minul öelda on...
vene naist ei huvita mitte miski, näiteks see, et sa paned köögis teevee keema, ta tuleb ja valab lihtsalt selle endale tassi, mis sellest ,et sa istud ja ootad seal, et saaks teed juua, lõuna ajal köögis on uuni järjekord, kui toitu tahad soendada, venelane jääb ikka venelaseks, ta tulen nahhaalslt sinu ette, mis sest, et sa ka ootad seal samas ja võib olla juba tükk aega enne teda...aga mida ma sellega öelda tahan...
tahan öelda seda, et eest mees ongi sellist naist väärt, nahhaalset ja üleolevat ja mis seal salata harimatut, ega siis ilmaasjata eesti naised ei vaata välismaa mehi
 
Tarmo 17. aprill 2009, kl 00.27
Olen Mariliniga kohati nõus: venelased (nii mehed kui naised) on nahaalsemad tõesti ja isekamad ka kohati. Eriti need, kes endale kusagil sooja koha on muretsenud. Küll on neid juhtumeid küll tutvusringkonnas, kui täiesti viisakaid eestlasi põhimõtteliselt bussist venelaste poolt välja nügitakse ja sõimatakse vene keeles, kuigi elame vist ikka Eestimaal?
Küll ei pea ma kõiki venelasi halbadeks, aga paraku on neil mitmed rahvusele omased tunnused(nagu ka eestlastel nt. kadedus...või kohati töökus isegi - nn. talupojakultuur). Ei saa kedagi sildistama hakata ja kindlasti mitte üldistada.
Mina räägin vaid oma kogemuste põhjal ja kindlasti teistel võib teistmoodi kogemusi olla. Aga eks iga inimene saab ise hoiduda inimestest, kes talle ei meeldi ja hoida nende poole, kes meeldivad.
Kahju, et isegi tänapäeval nii paljud noored eesti mehed tunduvad tagasi Venemaale tahtvat(äkki isegi NSV Liitu?). Eks te siis minge jah sinna Venemaale endale sobivaid vene naisi otsima. Ehk siis tulebki eesti riigist eestilikum riik, kus elavad haritumad ja suurema silmaringiga inimesed paremate geenidega! Võtke siis eesti umbkeelsed venelased ka kaasa! Rahvuspuhastus!:D

Aga üldse paljud mehed siin ülbavad suht palju, eks rahvus ole ikka veres ja kui teie arust naised on halvad, eks ole me ise siis sama halvad! Ei saa nii, et teise silmas pindu näed, aga oma silmas palki ei näe!


PS! Sai natuke noritud, ärgu keegi isiklikult võtku;)
Emilia-Maria 10. november 2013, kl 15.36
teate,mina arvan,et vene naine on rohkem kahe jalaga maapeal ja on targem,eestlased on harjund tegema seda,mida nad ise tahavad,eestlasest mehele olekski üht KORRALIKKU vene naist vaja,siis saab mehest ka asjalik ja tõsine töökas mees,sest et kui tõesti kahe inimese vahel on tõeline armastus,siis mees saab aru,et nii ongi õige,ning kui nad veel mõlemad õnnelikud ja rahul on,siis on kõik okei ju:)
 
M 25. november 2013, kl 10.07
Venelannad on naiselikumad ja sageli parema lapsetoaga ning oskavad pere ja lapsi väärtustada:)

Mees saab ainult siis end mehena tunda kui naine on naiselik;)

Tean paljusid õnnelikke segapaare:)
 
k2tzzzz 26. november 2013, kl 09.38
njh palju üldse eesti naisi, kui siint käinud üle taanlased, sakslased, rootslased ja venelased. Kardan mina, et eesti naist leida praktiliselt võimatu. Enda sugupuud vaadates olen nii vene, kui ka soome-ugri verd, kes ma siis õige olen?
 
xxx 28. november 2013, kl 14.52
Viimane on alaväärsuskompleksist tulenev loll müüt, mida kahetsusväärselt palju mainitakse. Geneetiliselt on eestlasted lähedased lätlaste, leedukate ja loode-venelastega. See segunemine on toimunud täiesti loomulikult nii nagu naabrite vahel ikka käib. Nö sakslaste, taanlaste ja rootslaste geene eestlastes märkimisväärselt ei ole. Rootsi mõju mingil määral on, kuid see ei tule sellest, et keegi on kusagil üle käis, vaid tuleneb omaaegsest rannarootslaste segunemisest eestlastega.
 
ääremärkus 28. november 2013, kl 16.44
teema algas aastal 2009
 
M42.fi 30. november 2013, kl 13.57
Ei ole need venelannad paremad sugugi, kui eestlannad. On neid venemaal proovitud. Ja Eestis elavate segavereliste sovjeti okupantidega õige Eesti mees ei suhtle ega sigi.
 
abstrakt 21. aprill 2014, kl 22.48
xxx: On neid eestlasi kellel sugemed Saksas ja Rootsis ikka küll. Endal kindlalt teada Rootsi sugemed (+nimi) ning Saksa nimi teiselt poolt. Mõlemad Eestistatud nimed ning dokumenteeritud.

Pole midagi otseselt Eesti naiste vastu kuid tundub, et Eesti naised ei salli Eesti mehi - esmasel suhtlemisel tuleb sellist "sa oled mulle võlgu" kibestunud suhtumist noorematelt 20ndates eestlannadelt ning kellele see meeldiks?

Venelannad on minu jaoks oluliselt atraktiivsemad, lihtsalt keemia tekib iseenesest. See ei tähenda et Eesti naised on koledamad, kindlasti mitte, tegemist lihtsalt teistsuguste välimus- ning isikuomadustega.
Suhtlusel tundub et tegemist on vastastikuse efektiga.

On tõestatud, et inimesed hindavad mittesuguluses olevaid partneri-kandidaate ilusamateks - me eelistame erinevaid geene. Eesti suguses väikses riigis annab see eelise võõrgeenidele, sh. venelastele.

Ei ole midagi halba selles kui Eesti naised kõik Lääne ja Põhja-Eurooplastega abielluvad, Eesti on alati on rahvusvaheline koht ning geenipuhtusest rääkida siinmail on täiesti naeruväärne.
 
kodakondsus 22. aprill 2014, kl 18.49
vene krõhad loodavad ju eesti mehe kaudu endale eesti kodakondsuse saada, mille abil siis edukalt Euroopasse purjetada.
palju alu neid naiste suid siis kullaga täitnud on, et kohe teab, millal lõug allapoole vajuma hakkab?
sel pedaalidetallajal ihnuril 50-aastsel vanamehel just palju ju pakkuda pole, lapserääbakas ja veel ehk suur suu ja kõverad jalad...
Ebakvaliteetne isane troll 22. aprill 2014, kl 19.56
Mul on ka kõverad jalad. Peaks vist painutusse viima.
 
eesti naised 23. aprill 2014, kl 09.39
ilusad kuid vene naised elavamad ja naiselikumad-eesti meestele ongi rohkem selliseid vaja kes neid "käima" paneks;) samas mõjub rahulik ja tasakaalukas eesti mees ka temperamentsemale vene naisele tasakaalustavalt:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!