Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ja kui leiadki internetist normaalse ja vaba mehe...
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 16.36
Aga tutvusite ju, probleem nagu selles, et kooseluni ei jõudnud ja hea saak libises käest? Eks mees vaatas, et harjunud juba oma eluga, tuleks sinna lisanudva naisega liiga palju jännata ilma et see midagi õieti vastu vääriliselt pakuks. Siis leidiski pehme vabanduse, et naine on ta jaoks "liiga hea".
 
Tom 30. juuni 2014, kl 16.39
õige, see "liiga hää" jutt just siis tulebki, kui tüütust päälepressijast vaja lahti saada. omalgi hää küll, milleks veel kellegi teise muresi enda kanda võtta.

aa kui juba teine inime omale inge lastud, siis küll neid muresi ka kantakse, vajadusel ühiselt :)
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 16.57
Seda oleks ikkagi põnev teada, et millega saab keskeas naine iseseisvale ja naistest mitte puudust tundvale mehele hinge ronida. Nii hinge ronida, et see kõik ülejäänu unustaks või leiaks, et naine on üle kõige.
Äkki nooremapoolsed naised oskaks anda mingi adekvaatse selgituse, et kuidas nemad juba närtsinuna kavatsevad hakata suhteid looma või ei mõtle keegi sellele ette, kui nägu sile ees veel?
 
40 30. juuni 2014, kl 17.11
Jah, igale oma, aga mina tõesti ei taha 10+ aastat vanema inimesega väga sügavaid suhteid luua. Me lihtsalt oleksime suht erinevate maailmavaadetega ja mis seal salata - sellest vanusest edasi hakakvad mehed päris kiiresti vananema.
Oli meil ju siin üks õnnetu, kes paaniliselt omale 10+ nooremat lastetut ülekaalutut jne naist otsis. Mitmeid aastaid otsis ja mitte ei tahtnud aru saada, et naised vaatavad ka natuke ettepoole, mitte ei ela vaid hetkes.
No see selleks. Leidis see pott ka omale kaane.

M50+ :

Neid tutvudatahtjaid on päris mitmeid. Minu jaoks on netis tutvumine mugav ja ohutu, kuna miski asi ei kohusta mind esimese "häirekella" peale edasi suhtlema. Reaalis pole alati võimalik kohtingult minema joosta, pealegi oled ennast juba rohkem avaldanud (nt. kontaktnumbergi).
Netitutvustega on siiani toredasti läinud (v.a. mõned kummikud ja siis need "nooruslikud " mehed) ja ma ei näe ses midagi häbenemisväärset. Kõik on ikka omades kompleksides kinni, ma leian. Kui suhtlemisoskus ja huumoritaju on puudulikud, siis ei tule head nahka ka "antopoloogide kokkutulekult" leitud kõrgepalgalise, -laubalise ja -muidulise inimesega.

Mu meelest väga vale arvata, et netist otsimine on kuidagi piinlik ja "issand, mis naaber arvab!?".
Ma ei tea. Ma olen siiski täiskasvanud inimene ja selline tiinekate itsitamine ei kuulu enam ammu ampluaasse.
 
:) 30. juuni 2014, kl 17.17
Kui füüsiline tase on hoitud, saab reaalis joosta küll, äärmisel juhul tuleb 11 cm kontsad alt ära võtta:)
 
nain-E 30. juuni 2014, kl 17.24
Netist leiab ikka ebanormaalseid suhteid, need "korralikud" ja tagasihoidlikud , malbe moega "Peksa saanud, mahajäetud" mehekesed on siin kõige hullemad litsmehed, mitu rauda tules ja hoidku selle eest, kui üks naine mehele mõtlemisaega annab... see mees ju tormab enne tööd kohe tutvusportaali uute lootustega ja sedasi avastate nagu minagi,et oih, sellel vagural sussmehel lausa 4 naist minu kõrval ringlemas ja kõigile ainumulje jäetud, iga weekend kuskil ja valed varnast võtta, haigusi jagatakse ka kuhjaga õielt õiele... Õnnitlen teid neti tutvujad! Olete võitnud järjekordse luuseri omale mõneks ajaks!
 
Irma 30. juuni 2014, kl 17.33
Haigusi jagavad need mehed küll,ise olen paar korda ka ohvriks langenud.Uskusin,et olen ainuke ja ilma kummita lasin ta endale sisse ja tulemus oli trihhomonoos.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 17.40
Vaat siis, millised täitsa süütud, kannatajad lillekesed siin koos:) Kas peale haiguste mehele veel oleks midagi pakkuda?
 
mille eest nad hoolitsevad? 30. juuni 2014, kl 17.54
mille eest need 50 + mehed siis väga hoolitsevad?
 
Tom 30. juuni 2014, kl 18.14
täitsa lõpp, telhvimutid isegi seksivad ja saavad suguaigusi :D ma olen siiani küll aru saand, et siinsed naised on vaid suuga suure linna tegijad, aa seksitahtva mehe eest põgenevad kut pidalitöbise eest. aa noh, eks elu õpetab ja ikka saab miskit uut teada :)

*pedetom, sa võid nüüd mu eest jätkata, mul tööpääv läbi ja ma kaon särasilma kaissu ää ;)
 
no jälle 30. juuni 2014, kl 18.49
vaat... mina jälle ei soovi tutvuda omavanuste ehk 40 ja + naistega, nad on juba liiga vanad minu jaoks. Nooruslikkust ja energiat on ning minu tutvusringkonna naised on suures jaos 25+ ja kolmekümne ringis. Jube hea chillida, aga 40 kümpine naine on juba ühe jalaga viiekümne peal, tavaliselt on kari lapsi, mingi purunenud pikk suhe ja kassipidajad, enamus on juba korpulentsed - jutuga räägivad spordist ning aasta-aastalt vähem liiguvad...noh jube koge. Mõni üksik on veel kuidagi enam-vähem säilinud.

Seega ikka pilk ja teod 10 - 15 aastat nooremate naiste peale
 
Tom 30. juuni 2014, kl 18.52
Sa oled nagu minu dublant,mul oma särasilm 25+ ja tõesti silma puhkab kui vaatad neid.40 kümpine on ka hea juhul kui on kaua ilma plnud.
 
võimalik 30. juuni 2014, kl 18.59
jah, osa 40 ja + mehi näevadki oma kronoloogilisest vanusest 10 aastat nooremad välja, nende olek ja hoiak on noorem. Aga alati ei pruugi see üldse kena olla, kui tegelikult 40+ mees käitub nagu 25+ rullnokk, chillib ja hängib, aga kokku sobib tõepoolest selle vanusegrupi naistega, kellele nimetatud elustiil veel ok on.
Tõsi, ka naisi on selliseid.

Põhjus, miks 'no jälle' nimeline kommenteerija teab omavanuseid naisi olevat tüsedad paljulapselised kassapidajad, on see, et vastavalt oma vaimsele tasandile kohtub ta sagedamini just endasugustega.
Need praegu 10-15 aastased chillivad tšikid on 40+ vanuses samuti paksud kassapidajad (ja kui loodus annab, siis ka paljulapselised), sest chillimise kõrval ei ole neil ajusid ega aega haridust omandada.
Igati lihtne ja loogiline ju :)
 
totakas 30. juuni 2014, kl 19.24
Chillimine pole mingi segav faktor, mis ei võimaldaks 24 aastaselt magistrikraadi teha...viimasel on sihuke vanainimese suhtumine. Chillimine ei tähenda ainult mingit alkojoovet või midagi sihukest ...noorte tõlkest vanemate põlvkonna keelde on see elust rõõmu tundmine

Kusjuures valdavalt enamus noori naisi, kes chillivad on bakad ja masterid ning omavad suht head töökohta

Kassaleti omad lihtsalt pigem hängivad ja neil on väiksed palgas ning nad ei saa omale suurt lubada elu nautida ja pikad poepäevad on väsitavad ning pigem puhatakse järgmiseks pikaks vahetuseks
 
N24 to tom 30. juuni 2014, kl 19.29
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled nagu minu dublant,mul oma särasilm 25+ ja
> tõesti silma puhkab kui vaatad neid.40 kümpine on
> ka hea juhul kui on kaua ilma plnud.


Ka 25+ on 40, aga noh... sinul ju see tüüpiline viga, et kaks pead ja üks vereringe ning verd täisvalfgunud peaga ongi raske mõelda.

Saan küsida, mis sel kakskümmend viis plussil viga on, et ta omasuguseid noormehi ei saa? Ma peaks ikka põrunud olema, kui ma isavanuse mehega kuskil lässutada tahaks. Paljas mõtegi ajab iiveldama, vabandust.

Aga noh.. ma saan aru, et sa oled nagu enamik Delfi vananevast lugejaskonnast - enda arvates ju surreski ikka nagu kakskümppine, keda abiturientidega segi aetakse.

Mis Yxikmehe naistesse puutub, siis need ei olnud ju kaugeltki korras. Ei taha mitteterveid inimesi arvustama hakata.
 
ei lugenud vahepealseid komme 30. juuni 2014, kl 19.33
See mees oli ju enda suhtes aus. Ütles kohe alguses, et tahab niisama suhelda ja vaadata, kuhu see viib. Aja jooksul, et ei ole huvitatud teemaalgatajaga lähemate suhete arendamisest ja hakkas vaikselt eemalduma, et mitte otse öelda, et asjal pole tulevikku. Ja ilmselt mõtles, et oma mugavuse piires võib ju lasta sel suhtlusel edasi tiksuda ja mõnikord, kui aega on, ikka netis veidi juttu puhuda. Juba see oli ohumärk, et peale mõningast teemaalgataja poolset pealekäimist "oli nõus skaibis suhtlema". Kui mees on naisest ja temaga suhtest huvitatud, siis tuleb kasvõi kuu pealt kohale selle naise juurde. Ja kui ei ole, noh siis on sellisega suhtlemine lihtsalt enda aja raiskamine.
 
tom ja hambaproteesid 30. juuni 2014, kl 21.05
tom, kas sul on ikka viisakad hambaproteesid? implantaate suu täis panna on ju üsna kulukas?
vaata, et oma virtuaalsele särasilmale baktereid edasi ei anna.
 
to 40 30. juuni 2014, kl 21.15
Aga kas 10+ nooremast mehest oleks huvitatud?
 
40 30. juuni 2014, kl 22.47
to 40 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga kas 10+ nooremast mehest oleks huvitatud?


Kas peaksin?
Aga tee proovi!
 
tookes 30. juuni 2014, kl 22.50
kusagil peaks olema koht, kust vajadusel normaalset meest saab. Lihtne ja tõhus, selmet skaibis heietada.
 
to tookes 30. juuni 2014, kl 23.09
raha eest, siis selle, mida sul pole, saab kõike!
 
tookes 30. juuni 2014, kl 23.31
raha küll kedagi normaalseks ei tee, pigem vastupidi.
 
totta kai 30. juuni 2014, kl 23.33
teeb ikka. kui on raha, saab apteegist rohtu osta...
 
tookes 30. juuni 2014, kl 23.44
no tooge siis tablette kotiga, jagage me tutvujaile kamaluga...
 
tookes 01. juuli 2014, kl 09.35
minul on retsepti ravimid,neid ei saa käsimüügist,aga nad aitavad mind palju ja saan olla masenduse vabalt paar tundi.
 
kiiksuga 01. juuli 2014, kl 09.58
Mina olen ka selline teema-algataja poolt kirjeldatud persooni sarnane, ainult et naissoost. Põhjus on see, et mul ei ole paaniliselt suhet tarvis otsida. Kui juhtub, et leian enda jaoks erilise inimese, siis miks mitte, seni suhtlen niisama ajaviiteks.
Keegi eespool mainis, et netis passivad lollid ja luuserid... ja ikka tutvutakse reaalis. Mis reaalsuses minu jaoks tähendab rutiinset marsuuti töö-kodu-pood enamasti. Tõenäosus sellel retkel kohtuda erinevate inimestega on kaduvväike.
 
tookes 01. juuli 2014, kl 10.04
ära enam mine tööle,siis sinu marsruut lüheneb,jääb kodu ja pood ning siis on ka tõenäosus suurem leida partner.
 
kiiksuga 01. juuli 2014, kl 10.43
Kui tööl ei käi, siis pole ka poodi asja ning pikemas perspektiivis pole ka kodu mitte. Ehk siis su loogika ei päde.
 
tookes 01. juuli 2014, kl 10.51
loogika on see,et leiad eelpool mainitud marsruudil mehe,kes siis toidab sind ja sinu keha.eks ole nii.
 
kiiksuga 01. juuli 2014, kl 11.08
Tänan väga, see ei ole kuidagi jätkusuutlik mõtteviis, pealegi pole mul selle mehega kuskile kiiret. Marsuudi mainimisega tahtsin pigem öelda, et tänaval tutvumine on vähem tõenäoline, kui netis suheldes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!