Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
naine 26. august 2014, kl 13.12
Urmasele
Kui pikk on su samm, kuidas hoiad varbaid astudes, kas kasutad püksirihma,kui sul on päevasärk seljas, siis mitu nööpi on eest avatud kui liigud ringi, kas oled rohkem viigipükste või teksade mees? Muidu sina otsid ja vaatad aga kas sa ise üldse mingigi tasemeni naiste silmis küündid, seda oleks huvitav teada.
 
Hurmur Urmas 26. august 2014, kl 13.15
Naine, ma ju ei näe ennast kõrvalt :D
Aga naised vaatavad jälle väga erinevaid asju, mõni vaatab käsi, mõni ainult küüsi, mõni juukseid, teine kaela, enamus vaatab tagumikku jne. See mille järgi partnerit valitakse, on väga individuaalne.
 
urmas 26. august 2014, kl 13.18
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kirjelda ennast, kuidas sa käid?

kahe jalaga mees, käin kahel jalal
 
naine 26. august 2014, kl 13.26
Mis naised need su küüsi vaatavad, et kas peale autoremonti on käed pestud;juukseid vaatavad, millal viimati juuksuris käisid; kaela vaatavad, kas on pestud;käsi vaatavad ega sa rääkdies liiga palju ei vehi; tagumikku? Ainult geyd vaatavad teise mehe tagumikku, naistel on sest ükskõik, igal mehel on tagumine pool aga see pole huvitav, esimene pool on huvitav.Nii, et ei mdiagi huvitavat, mille järgi sind naiste tõmbenumbriks saaks nimetada, isegi neile meest hindavatele küsimustele ei osanud sa ise vastata, siis mida sul üldse pakkuda on, kui sa ei suuda isegi omaenda sammu pikkust öelda, millega sa naisele voodis huvi üldse pakuksid, kah mul Hurmur, tavaline vana kolhoosnik oled. Sul tõuseb ainult käsi ja sedagi ainult siis kui õllepudel käe ulatuses:))) Kõik, jahu edasi, kiidukukk kanaõrrel!Minu huvi lõppes.
 
Hurmur Urmas 26. august 2014, kl 13.40
naine, sa siiski ei ole naine, vaid "naine" ja naistest tead sa vaid üldiselt ja välispidiselt :D

Soovitan soojalt arvuti kus seda ja teist jätta ja minna välja naistega tutvuma. Ehk saad siis ka teada, mida nad vaatavad ja mida meestes eelistavad.
 
mees 26. august 2014, kl 13.54
Urmas, küll juba kolhoosi kogemusega naine teab mis räägib.
 
punapea viktoria 26. august 2014, kl 14.39
hurmur saab nii et tolmab müürilillede käest:D vat see on kui õigete asjadega ei tegeleta:DD
 
Juuli Litsmetsast 26. august 2014, kl 15.58
Mina vaatan...
-käsi, kas need on tugevad,
-küüsi, kas need on puhtad
-hambaid, kas need on terved ja valged
-varbaid (suvel), kas pole seent
-kaela, kas see on puhtaks aetud
-silmi,kas need on lahked
-kubemepiirkonda, kas on märgata mehelikke tunnuseid
-riietust, kõnnakut, kehakeelt
-söögikohas...lauakombeid
...ja mis autoga sõidab:)
 
August Litsmetsast 26. august 2014, kl 16.01
Sa minu Opelit ju tead, kas ma siis sobin või ei?
 
n55 26. august 2014, kl 16.25
naine 26. august 2014, kl 13.26
...tagumikku? Ainult geyd vaatavad teise mehe tagumikku, naistel on sest ükskõik...
Mehe tagumikku tasuks vaadelda küll, nimelt peaks see olema suht kitsas ja märkamatu. Üldse on inimese tagapool väga huvitav, sest kõneleb kõigest sellest, mida inimene ISE enda kohta ei tea. Selg ei valeta.
Kütkestav kõnnak mehel on sujuv, hoogne, mees nagu teisaldub suht lühikese aja jooksul. Ning ilmekad käed on olulised. Kätest, eriti sõrmedest paistab inimese tõug.
Aga kui on juba vaimne, hingeline kontakt, siis ei tule eriti meelde kõiki neid üksikasju vaadelda ja taadelda. Ärge küsige mult, kuidas mõni hea sõber kõnnib. Ma ei tea, sest pole mõelnud sellele.
 
Täitsa Bond 26. august 2014, kl 17.03
Seda et..mis vahet on, mida 50+ naine meeste juures vaatab. Las ta vaatab pealegi:-)
 
vana tšikk 26. august 2014, kl 17.08
Ühe minu hurmurist meestuttava sõnul on naisi kahte liiki...pandavad ja mittepandavad. Ja pandavusel ja vanusel puudub seos. Parimad pidid olema 40-50 naised, need kelle järele pööravad päid igas vanuses mehed. Reeglina on selliste naiste vanus näha vaid passis.
 
noor täkk 26. august 2014, kl 17.13
vana tsikk unistab ...ja unistab veel ...ja veel
 
pime, kurt ja tumm 26. august 2014, kl 17.25
Jumala õige et pandavusel ja vanusel puudub seos!
 
Peata ratsanik 26. august 2014, kl 18.02
no ja mis ma siis räägin?
Ebakvaliteetne isane troll 26. august 2014, kl 18.18
Ma huvi pärast küsin veel, et kaua te neid mehi juba otsite? :)
 
mees 26. august 2014, kl 18.34
pandavusel ja vanusel iga puudub, kui pandavad on noore naised
 
n55+ 26. august 2014, kl 18.37
kaua otsin, lötakil püksitagumikuga meest otsin juba viimased 15 aastat.sõrmede järgi otsin tõüpuhast meest umbes 9,5 aastat aga vaimselt ei tulegi meelde enam mehi vaadata.
 
juulile 26. august 2014, kl 18.38
aga kui need kubemepiirkonnatunnused sinu peale märku ei anna, et siis polegi tegemist mehega või mis, ometi sööb kahvli ja noaga.
 
to juulile 26. august 2014, kl 18.40
Siis on impotent, kui märku ei anna!
 
to juulile 26. august 2014, kl 18.41
Noa ja kahvliga sööv impotent!
 
miks 26. august 2014, kl 19.18
ta noa ja kahviga sööma peaks kui valged hambad suus on?
 
Oleks 26. august 2014, kl 19.21
Juuli Litsmetsast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina vaatan...
> -kaela, kas see on puhtaks aetud

et jamasid kaelas poleks, et ilusti teiste kaela aetud oleks
 
ei teadnud 26. august 2014, kl 20.01
Et Juula otsib platoonilist suhet, ise ta mehe ju kutsus ja nüüd nõuab et piirkond reageeriks aga juuli on vana ja vana naine pole pandav.Ei nii ega naa.
 
to ei teadnud 26. august 2014, kl 21.14
kle, maga end kaineks!
 
irw 26. august 2014, kl 21.35
<Seda et..mis vahet on, mida 50+ naine meeste juures vaatab. Las ta vaatab pealegi:-)

Aga kui vaatajaks on 30+ naine?
 
:D 26. august 2014, kl 22.36
No siis peavad mehed vastava osa atraktiivsuse eest hoolitsema :D
 
irw 26. august 2014, kl 22.39
Et siis... kui vaatajaks on 30+ naine, minnakse trenni ja kui 50+, siis mitte?
 
:D 27. august 2014, kl 01.19
No oleneb, mida vaadati. Kui vaadati kaela, siis minnakse duši alla või juuksurisse :)
 
jah aga 27. august 2014, kl 18.15
kuhu ma siis lähen kui piff püksi vaatab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!