Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
lolliks mindud või?
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 12.11
ei teagi kas "ära panemine" on magusam kui kaasa mõtlemine?

võrdluseks "ingli" algatus - elagem sõbralikult"...

kas on niii raske ära tunda vanemateski kui endagi vanaema näiteks?

miks mõned vaid solvamistest rõõmu tunnevad?
 
eelmisele 04. juuni 2015, kl 12.12
Mis ajast mullad naised on? või muud usku kui muhamedi oma?

Mõtle uuesti!
 
Raivo Kohalik 04. juuni 2015, kl 12.14
muld kui maamuld ....ei kõlba ütlemiseks vanematele ...samasugused on ka me endi vanaemadki ???
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 12.17
Muld - nimetav, see on asi, elutu
mulla - nimetav, see on isik, elus

maamuld on vajalik asi. Eks leiavad muus kultuuriruumis ka mulladele vajaduslikkuse. :)
 
Calif`s Chef de Cuisine 04. juuni 2015, kl 12.20
Loetelus paraku ei figureeri naissoost isikuid, seega pidin kasutama kujundlikkust. Näidete arvu ei saa liiga suureks ajada, see kahjustab ravieesmärki :-D

Aga tänan mõtestatud lähenemise eest. Mõttetöö käib, see on hea. Lootust on, et solgijärv saab varsti puhtaks. Siis särg lööb lupsu, konn krooksub, vares kraaksub, kajak lendab, laps ujub ja troll lööb trummi:-D
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 12.21
kui keegi süsteemselt ahistab, siis pole väga mõistlik strateegia vait olla, aga eks igaüks ise otsustab. nii dok, millised su plaanid siis edaspidiseks on? jäta see mäejutlus vahele ning kirjelda tegevust lühidalt.
 
suurem tõll 04. juuni 2015, kl 12.24
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui keegi süsteemselt ahistab, siis pole väga mõis
> tlik strateegia vait olla, aga eks igaüks ise otsu
> stab. nii dok, millised su plaanid siis edaspidise
> ks on? jäta see mäejutlus vahele ning kirjelda teg
> evust lühidalt.

kas sind tibukest ahistatakse? ilma põhjuseta? tule issi juurde...
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 12.26
Kadakajupp, lühidalt on vaja taevamannat ja 1 kala - siis saab rahvas söönuks.
Nii, et ei ole vaja priisata - see raiskamine.
 
linnuteelt 04. juuni 2015, kl 12.26
dok ei saa momendil möliseda, mängib roheliste mehikestega malet. kui kaotab, viiakse ta neer marsile.
 
Piret, Tõllu naine 04. juuni 2015, kl 12.27
Kasssssa! Tõll!

Mida värki????
Ei kaisuta võõraid naisi!

Suppi ma sulle siis eiteegi enam!
 
mhmmm 04. juuni 2015, kl 12.30
kui arukas on muidugi hmmmm..... töö spetsiifika nõuab õigekirja mitte laialdaste sõnade kasutust see on kõik tema arukusest.
polegi keegi arvamuse avaldamise keeldu pannud aga ütle seal kus on selleks sobilik koht ja teemasse. muidugi mõistlikuse piirides.
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 12.32
oleks veel mõned küsimused esitanud, aga "mugavalt" on dr jälle "koolitusel" - eks ma siis küsin moderaatorilt.
 
Chef 04. juuni 2015, kl 12.34
Kadakas,

velskriherra jättis meile kodutöö, aga teise teemasse.

Kodutöö: mõtestage lahti, mis põhjusel Varia foorumis ei jätkata mammuttegevust. Miks see Varia ei kõlba. Mis on põhjendused.

Kui ta tagasi tuleb, tahan mina talle anda järgmise kodutöö: mõtesta lahti, mis põhjusel Lolliklubi ja Tervisemure foorumis ei saa jätkata oma massiivset ravitegevust. Miks need foorumid ei kõlba. Mis on põhjendused.
 
???? 04. juuni 2015, kl 12.34
Ja mis riik see Mõistlikus on? Ja kust läheb tema piir? Milline on tema vapp ja sõjavägi?

See ala on ammu anastatud ja sinna on pandud valitsema truualamlikud, kuid mitte eriti teravad kriidid. Kahjuks.
Ingel olin.
 
suurem tõll 04. juuni 2015, kl 12.35
piretike, mul ei tule mõttessegi kadakat kaisutama hakata. hoopis hakkan koju tulema, supp keedetud?
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 12.36
soolaku sisse - mul pole aega, ma koostan petitsiooni :D.
 
Böö 04. juuni 2015, kl 12.37
Tervisefoorumis pole selliseid s'ttureid ja lolliklubi ongi selliseks tegevuseks tehtud.
 
Piret, Tõllu naine 04. juuni 2015, kl 12.39
Jahh, supp valmis - golfikepiga kapsad patta saadetud Karujärv piparmüni teeks keedetud, Kuradike kiirelt tagaukse kaudu väljakupatatud ja sortsid "tsssss" sosistatud!

TULE, TULE :)
Hea, et teatasid - seda verevalamist ei peaks jus iis tulema... :*
 
Ingel, endine ingel 04. juuni 2015, kl 12.40
Kadakajupike - allkirju korjad? Petitsioonile
 
Kass 04. juuni 2015, kl 12.41
Oh, on tõepoolest ilmselge, et vägagi sihipärase nõiajahiga Kadaka persooni vastu on tegemist. Võimalik, et see toimib omamoodi variüritusena ka alu vastu. Põhjustel, mida juba kord selgitasin.
Kusjuures suutsin ka mina tuvastada sarnaselt punapeale veel põhiliselt 2-3 Kadaka küljes rippuvat jälitajat. Üks on doktor Mengele (meeldib mullegi see Chef'i võrdlus:), kelle sule alt ilmuvad ka varinimede alt osad ropp-kloonid (jah, tegu on sama isikuga), lisaks 1 väga pretensioonikas vanem proua, kelle käekiri on siin-seal mujalgi foorumites äratuntav ning kellel sügavalt isiklik vimm Kadakajupi suhtes.
Lisaks võimalik, et sellele viimasele sekundeerib veel üks isik, veidi labasem nagu märkasin.
Nii, et laias laastus on tõepoolest tegemist 3-e, max 4-ja persooniga (+ mõned nilbitsevad lolltrollid, kes figureerivad üle Delfi).
Need keskmiselt 3 isikut siis omavad piisavalt vaba aega, kuid paistavad silma kõrgendatud erutusseisundiga, mille abil nad ka näiliselt mahukat kaost külvata suudavad.
Need on siis minu põgusad vaatlustulemused. :)

Kas tasub neist kinnismõtete käes vaevlevatest inimestest end väga segada lasta? Püsikatel, keda on siiski ilmselgelt rohkem kui 5 isikut. Arvan, et ei maksa. :)
 
tiki 04. juuni 2015, kl 12.42
mina pissile nüüd.
 
Leiger, Hiiumaa vägilane 04. juuni 2015, kl 12.45
Kas sülti ja rosinasaia ka tehasse?
Tõll, sa ütle Piretile, et rosinaid ikka rohkem paneks. Muidu aja teisi nigu narr noa otsaga taga.
 
Kass 04. juuni 2015, kl 12.45
Sinistel püsikatel, kaasa arvatud Kadakajupp ja Raivo, soovitan aga tõepoolest julgemalt modede poole pöörduda. Lühidate ja argumenteeritud soovide või nõuetega.
See on väga tavaline asjade kord Delfis oma õiguste eest seismiseks. ;)
 
Reisijuht 04. juuni 2015, kl 12.48
Kus nüüd uudis kadaka vastu, alles nüüd avastasid või. Põhjused on muidugi mööda.
 
Kon-Tiki, tiki 04. juuni 2015, kl 12.51
Vaiki, Õnnetu!
Või Thor Heierdhal teeb sulle säru - ookeani ei tohi solkida...
 
suurem tõll 04. juuni 2015, kl 12.52
piretikene, otsi rosinasai ka lauale, meile tuleb külalisi.
 
KÜSIMUS 04. juuni 2015, kl 12.52
kui kadakajupp ei soovi siin TUTVUDA (mida on ise korduvalt öelnud) siis mida ta siin teeb, mida on tal siin teha? suudab keegigi sellele vastata???
Minu vastus sellele oleks, et pasandab oma haraka kädinaga teemasid täis. Kellegil muid vastuseid?
seletamine mingite õiguste eest seismiseks on siin ülearused.
 
kadakajupp 04. juuni 2015, kl 12.55
tegin tervenisti tutvumiseks eraldi teema, kas küsimus seda ei jõudnud mu ülejäänud postituste kõrvalt lugeda? nimetuid kääksatusi ära mulle pähe määri, pole minu stiil ega hakkagi olema.
 
Piret, Tõllu naine 04. juuni 2015, kl 12.56
Kuule pojake, Leiger, sa võid mulle ise ka oma saiasoove edastada! :) Selleks ei pea isa suuvoodrina kasutama...

Ja need rosinad, mida sa sealt näpuga otsisid ja väljakoukisid, need olid ju sinu pruudi poolt saadetud - kui ei kõlvanud, anna talle teada - ei pea ma teie vahel siis asju korraldama!

Aga süldimaterjal sai otsa - Ruhnu rootslastel rohkem lehmi ja sigu ei ole...
 
Piret, Tõllu naine 04. juuni 2015, kl 12.58
Palju rahvast sa kohale tood, Tõll?

Miks neid saiaga peab toitma? Ons nad kasulikud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!