Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
Logimata Kats 07. september 2013, kl 10.04
Musi on tõesti mõnusalt hubane koht.
 
Tom 07. september 2013, kl 10.37
nujahh, ei oska selle Musi kohta midagi arvata, pole sinna sattunud, aga veebileht on neil küll tüütu. selle asemel, et infot pakkuda, nad püüavad sääl mingit "meeleolu" üles kütta. kui mõni säälne kõrtsmik siin lugema sattub, siis tehku oma avalehele kohe algusesse valik, et inimene ei peaks sinna tüütusesse sukelduma, vaid et oleks võimalus ka lihtalt infole ligi pääseda (hvläššivaba leht siis ka). muidu tundub nagu selline OK koht olevat, kui 2-4kesi sinna maanduda. suurema seltskonna puhul pole enam nii kindel. aga ega vist pääle minu sinna kedagi tulemas kai ole, seega ma veel koha mahutavuse üle muretsema ei pea :D
 
mees30 07. september 2013, kl 15.17
Mis vanuses vabameelseid ja kompleksivabu inimesi sinna jäätisele läheb?
 
... 07. september 2013, kl 15.42
60+ ja 60-...
 
Tom 07. september 2013, kl 18.48
pigem siis ikka 60- ja 50- ja ka 40-, alla kolmekümnesed võiks kuskil kärarikkamas kohas kokku saada, neil võib mu(loodetavasti meie) seltsis igav akata.
homseks õhtuks võiks siis koha ka lukku panna, siis kassidel-iirtel aga omale transporti otsida :)
 
möhh 08. september 2013, kl 07.55
Tartu mnt. on Seiklusjutte maalt ja merelt, saab olla nii sees kui õues, peaks sobiba seiklejatele, iirtele-kassidele ja tiivulistele- igaühele oma :)
 
möhh 08. september 2013, kl 07.56
Oh, tahtsin lingi kah kaasa panna...

http://www.seiklusjutte.ee/
 
Virvatuluke 08. september 2013, kl 08.19
Seiklusjutud on liiga suur - me kaome ära ehk me saame seal ära kaduda... üksikud nagu me oleme ja nati siinsed anonüümsed kohtujad kah nagu omaette olejad ja seda nautijad.
Seega võtame MUSI, seal tagaruumis selline kokkusurutud koospaik, koos 2 komplekti diivanite tugitoolidega, et keegi ei saa ära vajuda, kui püsti ei tõuse ja ära ei lähe... Ja kui ka keegi ei tule, siis pakun ise Tomile seltskonda - 2 on vähemalt olemas, kes jäätist ja konjakit joovad või söövad (kui see südavkülmast on toodud). Seega, kuna see musi on selline meievanuste ja asjalike inimeste, ka loominguliste inimeste kogunemiskoht (väike, privaatne, hubane, mõnus), siis ma panen täna kolmapäevaks seal ühe laua kinni (selline pikk ja ei ole seal imelik istuda kui on seal laiutada vaja või ka siis kui seal on kitsas ja küljed palavad... Ja see Musi ei ole tehtud turistidele - avatakse alles kell 5 õhtul, kui kõik need kruiisilaevadega läbijooksjad juba lahkunud... ja omanikud ka eestlased, muuseas meievanused ja meiesugused.

Aga siin see kokkuvõte siis eelnevate eeskujul:

11.09.13, kell 20.00 Koht Tallinn, vanalinnas, MUSI (Niguliste 6).

Laual on siis silt "konajk ja jäätis" (ehk keegi teeb?).
Musi asub Niguliste kõrval ja sellel tänaval, mis alt Harju tänava raamatupoe juurest alt üles läheb.

ja tulgu, kes tahab... või olgu kodus ja ärgu siis virisegu.

Kohtumise teema: olgem siis mõnusad moodustuvas seltskonnas ja ärme ülemõtleme, see on lihtsalt üks hea ajaveetmise vorm - uute tuttavatega.

On kellelgi midagi lisada?
 
Tom 08. september 2013, kl 08.45
nende kodulehelt ma leidnud üles, kas nad martelli müüvad?
tegelt muidugi vahet pole, mõni korralik brändi käib kah :)
 
Tomile 08. september 2013, kl 09.04
kuule sell, ära nori!
Nüüd tuleb veel nõue jäätisele, et kui ei ole tehtud vabapidamisega biolehma naturaalsest (ise nisast väljunud, mitte sunniviisiliselt lüpstud) piimast ja sellele loomulikult tekkinud koorest, mis vabatahtlikult ja ise on vahule otsustanud minna, siis sina ei söö. ;D

Olgem juhusele avatud!

Me olemegi üksikud, sest meil on NIIIIIII PALJU nõudeid meid ümbritsevatele. Võis siis plaanid kogu järgnevaks eluks kuu ajalise tähtsusega paikka pandud.

ÄRA MÕTLE ÜLE!
 
Tom 08. september 2013, kl 10.51
mai nori. :)
tegelikult piisab mulle ka suht vähesest ja eks ma saan ka ilma martellita hakkama ja isegi ilma jäätiseta saan läbi. mulle täitsa piisab, kui keegi kohale viitsib tulla ja mai pea sääl kohvi üksi lürpima.

seega - ootan kõiki oma musisi siis musis, kolmapääval kell 8 õhtul :)
 
Noo-noo 08. september 2013, kl 11.03
Kuule Tom - see EI OLE sinu muside kogunemiskoht. Korja oma haarem mujale kokku (soovitavalt siseõue ja puskkaevuga, et traditsioone järgida).
Paluti ju mitte ülemõelda.

See kohtumine on KÕIGILE, kes tahavad vabas õhkkonnas ja ILMA eeldusteta kohtuda. Oli nu nii?
mina tulen ja annan Tomile ninanipsu.
 
Loodan ühineda 08. september 2013, kl 11.12
Väga armas :)

Väga armas teemapüstitus - kiitus Tom :)

Väga asjalik teema raamidesse juhtimine - tänud Virvatuluke ja Tom :)
 
lõbus lugemine 08. september 2013, kl 11.56
Tola Tom tegi teema ja kutsus naisi konjakile ja jäätisele, aga mingi Virvatuluke võttis ohjad üle ja juba otsustab, kus kohas ja millal kohtutakse. Lisa reegleid pakub veel Noo-noo, kes otsustab kellega Tom kohtuda tohib.
Delfi manslid on võtnud nõuks Tomi kulul konjakit ja jäätist nautida:D
 
täitsa blond 08. september 2013, kl 12.03
to:lõbus lugemine 08. september 2013, kl 11.56

Minu tänased punktid lähevad sulle:D
 
n33 08. september 2013, kl 12.09
Eks igaüks võtab seda kokkutuleku teemat oma taseme/küündimatuse järgi ;)
Tom ja Virvatuluke lihtsalt panid pead kokku ja tegid ära midagi, mida venitatakse juba kuu aega. Minu poolt suured tänud neile asjalikkuse eest ja alati on näpuga näitajaid olnud, seega on see norm, et on ka nüüd. Kes tahab lõbusalt aega veeta, tuleb kohale ja kes tahab oletada ja fantaasiaid tööle panna, lasku käia ;)
Ja kõige suuremad tänud tiivulistele, kes üleüldse kogu asja käima lükkasid!
 
lõbus lugemine 08. september 2013, kl 12.19
Austan igasugust seltsilist tegevust, kus inimesi seob mingi ühine harrastus või maailmavaade, aga antud juhul kogunevad inimesed, keda ühildub ühine nimetaja saamatud tutvujad ehk üksikud :)
 
n33 08. september 2013, kl 12.25
Kas üksikud on siis ühikonna häbiplekk, kes ei võiks kohtuda ja seepärast peab neid naeruvääristama? et nad on üksikud ja ja saamatud endale kedagi leidma ja ilma foorumita kohtuma? Pealegi antud juhul minnakse kokku, et mitte sebida, aga see selleks,
olulisem on sinu sõnumist siiski see, et üksikud on nagu midagi, mis on tõeliselt taunismisväärt nähtus ühikonnas ..

mina isiklikult tunnen puudutatuna ja võtan su hukkamõistu isiklikult ... ausalt, see sinu post näiteks polnud lõbus lugemine ...
 
Loodan ühineda 08. september 2013, kl 12.35
Kuidagi ei pääse mööda raha teemast, et keegi peaks kellelegi välja tegema. Kui tegemist on linnapea valimiskampaaniaga või kohaliku omavalitsuse valimisega, siis eeldan väljategamise küll :D

Inimeste kokkusaamisel lihtsalt suhtlusringi laiendamise eesmärgil, ei saa keelata väljategamist, aga eelistaksin siiski ise üritusse panustada. Kuna tegemist on loominguliste inimeste kooskäimise kohaga, siis loovus ja tahe suhelda on siiski tähtsam kui rahalise edukuse demonstratsioon.

Seega, kõik on oodatud, olenemata rahakoti paksuset :)

Muidugi ei saa keelata kahtlustava ja kriitilise maailmapildiga inimestel osalemisest, tingimusel, et nad peavad lugu ka inimestest, kellel on nendest erinevad vaated :), aga tegelikult tean, et sellised inimesed hoiavad kaugele tegutsemisest ja eelistavad " vigisemist omaette nurgas" a la kuidas kõik oleks pidanud olema, kuidas Tom oleks pidanud ennast kehtestama Virvatulikese suhtes, jne :)
 
täitsa blond 08. september 2013, kl 13.05
to:lõbus lugemine 08. september 2013, kl 12.19

oioioi...võtan oma punktid tagasi ja saad disklahvi. See oli tõesti inetu. Ei pea ju alati kokkusaamise põhjuseks olema "loetud raamatu arutelu" ja siis nagu muuseas mängima mängu "oi, ma ei ole üldse muust huvitatud". Minu meelest on tore, kui inimesed on ausad, et julgevad ka vastupidi teha ja tutvuvad tutvumise pärast.
 
Loodan samuti ühineda 08. september 2013, kl 13.05
Loodetavasti ühineb meiega delfi ja mitmete tutvumisklubide korüfee Kena Proua 52.
 
huviline maiasmokk 08. september 2013, kl 13.31
kas keegi nimetas konjakit ja jäätist? mmm...
lisaväärtuseks veel ootamatu ja põnev uus seltskond?
ja seda kõik saab siinsamas, Tallinnas?
igatahes tulen.;)

sain aru, et kohaks jäi MUSI (vastas) kell 20.00 ja teisipäev 11 sept?

üks ettepanek koha osas veel: Müürivahe Revali kohvikul mõnus tagatuba ja jäätis ning konjakivalik täitsa menüüs!
mis arvate? :)
 
Tom 08. september 2013, kl 14.35
kõht natuke valutab, aga loodame, et teisipäevaks läheb üle :)
 
Kalender 08. september 2013, kl 14.38
11.09.2013 on kolmapäev...
 
Tom 08. september 2013, kl 15.03
see valutav tom on jälle tagasi, aga ma kahtlustan, et kui tal veel vanus kannatab, siis on see pigem menstruatsioonivalu, kui niisama tõbi ;)
 
maali34 08. september 2013, kl 15.09
Tom, kui vana oled?
Kui palju sinna üldse mehi tuleb, peale Tommi?
 
Tom 08. september 2013, kl 15.23
veel tulevad pede-endel ja tema sõbrad. Kesk Hea mees ja alu lubasid ka tulla ;)
 
maali34 08. september 2013, kl 15.32
...et siis nagu pederillode klann w? Kesk Hea mees on abielus ja alul pole aluspükse,,
No vahet pole, mina võtan Tommi, kes võiks oma vanuse öelda.
 
Toma 08. september 2013, kl 15.40
mina saan kolmapäeval 59 ja võtan ise alu ;)
 
maali43 08. september 2013, kl 15.49
järgi jääb veel Kesk Hea mees, aga tema ka juba võetud. Et siis nagu naistepunt. Mina teen Tomiga eraviisilise peo. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!