Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
Ei mingeid videoid 10. september 2013, kl 11.01
operaator ei saa ju siis suhelda - see seal eesmärk, et üksikud kogunevad, et isekeskis aega veeta.

Keegi ikka tõsiselt soovib seda üritust torpedeerida, et keegi jumala eest kohale ei läheks, et hirmutaks veel enne kui hilja ei ole.

Oh, olge õnnelikud ja olge mõnusad - ärge pange jama.
 
Kassikesele 10. september 2013, kl 11.04
That fat cat Kirjutas:
------------------------------------------------------Olen maa peal ja ei kavatsegi kuhugi kõrgustesse suunduda, maa nimeks on mustmullavöönd..
------------------------------------------------------

siis sa jah jäätist sööma ei jõua - Ukraina meist tõsiselt kaugel (lähemal meile ühtegi mustmullavööndit ei ole).
Ja edaspidi ei ole vaja kassile pinda käia - ta nii kaugel. Õnneks on interneti ka Ukrainasse jõudnud ja kirjad liiguvad kiirelt.
 
operaatot Kõps 10. september 2013, kl 11.05
Ei tasuks kõiki nii tõsisest võtta, sest ega te matusele lähe:)
 
eelmisele 10. september 2013, kl 11.07
ei mingeid peiesid, kuid austagem privaatsust, ka teiste oma.

Aga miks sõnavõtad, kui ise kohale ei kavatse tulla? Et mida siis "te" seal teete?
 
operaatot Kõps 10. september 2013, kl 11.15
Millist privaatsust? Kas kavatsete seal maskides olla? Privaatse kohtumise jaoks oleksite pidanud selle kokku leppima privaatselt, mitte avalikult. Ei näe ühtegi takistust, mis keelaks teid Nelli Teatajal pildistada ja intervjueerida.
 
Tom 10. september 2013, kl 11.24
nelli teatajat ei taha, seda ju keegi ei loe, aga kui herr Putting kohale tuleb, siis peidan oma näo küll siivsalt kätega ää :D
 
operaatot Kõps 10. september 2013, kl 11.29
Ei pea peitma midagi, vaid võite keelduda pildistamisest, sest ilmselt pole te avaliku elu tegelased:)
 
Virvatuluke 10. september 2013, kl 11.35
operaatot Kõps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Millist privaatsust? Kas kavatsete seal maskides olla? Privaatse kohtumise jaoks oleksite pidanud selle kokku leppima privaatselt, mitte avalikult. Ei näe ühtegi takistust, mis keelaks teid Nelli Teatajal pildistada ja intervjueerida.
--------------------------------------------------

no nii loll ei saa ükski professionaalne operaator olla, erit nii vana kui Kõps on, et ei tunneks seadusi, neid eestikaid. Keda tohib pildistada vastu tema tahtmist? see loetelu päris lühike ja meie sinna eraisikutena, tavalistena, ei kuulu.

;DD
 
That fat cat 10. september 2013, kl 12.11
Igaüks võtab fotoka või kaamera kaasa ja teeb näo, et on ajakirjandusest..või siis keegi personali hulgast,
 
Laiming 10. september 2013, kl 23.01
Vot selliste asjadega vist üks normaalne ja väike (nagu siin mainiti) personal küll riskima ei hakka. See levib kulutulena teatavates ringkondades ja tulemuseks on seltskonna vahetus seal siis... seda nad küll vist ei taha..
Ja mind ei tohi pildistada keegi, kui ma sellesk luba ei ole andnud. just nii moodi, mitte vastupidi, et kui keelan siis ei tohi..

Aga see siin tõsine libateema arendus. Läheme kohale ja oleme me ise.
 
täna on õhtu 11. september 2013, kl 07.10
On siis või?
 
Tom 11. september 2013, kl 07.42
täna on õhtu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On siis või?


on-on
 
täna ongi õhtu siis 11. september 2013, kl 08.19
 
Kaunisnaine 11. september 2013, kl 10.19
Näed sa siis...teie planeerite üritust, aga mina saan sellest alles nüüd teada ja osaleda ei saagi...Miks nädala keskel??? Aga oki, järgmine kord olen mestis...:)
 
valdur50 11. september 2013, kl 10.41
Kas ma olen ka oodatud?
 
kasulik 11. september 2013, kl 12.04
suht vaikseks siin jäänud- mutid kõik juuksuris?;))
 
That fat cat 11. september 2013, kl 12.06
Täna õhtul on seal siis kummist seinad..
samas, mõtlesin, et kui mul endal üks pisikene pubikene oleks, mille käive kiratseb ja rahvast ka eriti ei käi, siis nagu oleks jumet siia tulla ja üksildase heasüdamliku tutvujana rahvale kokkusaamine korraldada...et publikut jaguks nii aliaste kui ka niisama uudishimutsejate seast..Lepassaares jah sellist pidu ei korraldaks...:) andke siis tuld ja võtke veepüstolid ka kaasa, millega hea kaaslast konjakiga pritsida..
 
Laiming 11. september 2013, kl 12.10
Kes läheb, see läheb ja on siis olemas.

Aga ma mõtlesin siit loetud erinevaid mõtteid, ka teistest teemadest. Ja hakkas kumama üldistus, et kutsutaklse kohtama, kuid kokku ei saada, sest üks pool ei tule lähedale - pelgab, ei julge vms.
Kuid peamine on selle kohtumatuse põhjuseks, et me ei ole juhusele avatud ja püüame igat tundmatut tuttavat paigutada tema jaoks juba varem väljamõeldud (enda peas ja need jäigad) raamidesse. Ja kui väline vaatlus seda kaugusest ei kinnita, siis lihtsalt niisama ei olda nõus kohtuma - kui see ei olegi see väljamõeldud prints/printsess.
Me unustame ära selle juhuse jõu ja soovi, pakkuda meile sel hetkel seltsi - kasvõi jutukaaslalse näol sel õhtul, kui ta ikka oskab jutustada ja suudab seltskonnas suhelda.
Ei tasu ju kohe kellelegi kuud selga mõelda või krooni pähe panna, kandadeni ulatuvatest patsidest või müürirammina tunduvast rinnast ammugi mitte.

Olgem juhusele avatud, ja kui ei saa midagi muud, siis sel õhtul saad sa osa selle inimese maailmast. Kuid tundub, et meil valdavaks paatoseline loosung: Kõik! Või siis mitte midagi!

Ja nii need aastakesed siis siin lõa otsas lähevad.. alati on lootus, et just selle uue nime taga ongi mu prints valgel hobusel/mu jumalanna hõljuvas rüüs (nati nagu mänguri soodumus). Ja ei kõrbhobune või mõnus maatõugu hobune ega hõljuva rüüta naine ei ole sobilikud...

Ehk hakkaks elama?
 
sosin 11. september 2013, kl 12.13
kasulik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> suht vaikseks siin jäänud- mutid kõik juuksuris?;)
> )

taiplik oled :)
kulmud vaja ka pähe joonistada, mitte ainult juuksed lokki :)
 
Kassikesekene 11. september 2013, kl 12.13
Viinamarjad on hapud jah?

Käi korra mUsis ära, siis räägi kiratsemisest, naerukoht.
Aga ega Lepassaarest asi paista jah, ja ega see seal vajalik ka ole ..

AGA , Kassike, otsi see kiratsev pubi endalt välja ja teeme järgmise invasiooni siis sinna!!!!! mina olen käpp
 
That fat cat 11. september 2013, kl 12.27
Ma ei pidandki silma seda konkreetset tänaõhtust üritust, vaid et siin oleks mõtlemiskoht mõne kiratseva pubi närvihaigele omanikule, kes oma töötajate peale karjumise asemel võks veidi ajusid liigutada ja mõelda, kuidas rahvast kokku meelitada..

ning ma ju pakkusin mõne rahvamaja välja..tulete, talgute korras viskate küttepuud riita, juurite võsa ümber maja välja ja õhtul siis saun ja baar ja sõpruskohtumine kohalikega..
 
Laiming 11. september 2013, kl 12.38
Muuseas, kõutsike, mõte pole ju paha. Täitsa Heureka!
Aga asjal on üks konks man - sõpruskonnad on reeglina paremad talgutajad kui võõrad koos..
Aga ! Ära iial ütle iial!!!

Ah, sa siis oled koka?
Huvitav...
 
kasulik 11. september 2013, kl 12.39
mis neist kulmudest, tulipunane musi tuleb pähe joonistada- eraldab terad sõkeldest.
 
kasulikule 11. september 2013, kl 12.48
Lihtsameelne oled - see kõige müüdavam huulepulk, sest see tõmbab mehed käima.
Ise ma ainult nii liigungi - leekivpunaste huultega.
 
kasulik 11. september 2013, kl 12.50
käima või mitte, aga nii mõnegi mehepoja särgikaelus seda puna välja ei kannata.;))
 
Logimata Kats 11. september 2013, kl 12.54
Vot, nüüd ma tean, miks mul meest pole, puudub punane huulepulk, ainult hügieeniline on ;) Võin ma ikka võõpamata kujul jäätist sööma tulla :)?
 
kes sind keelab 11. september 2013, kl 12.58
joonista või kulmud kuklataha - kui sulle meeldib.
Ja kasuta ka nend etoonimiseks siis hügieenilist - elame vabal maal.
Ma ka ainult punaste huultega, ja läbitud nii mõnedki huvitavad eluetapid. Lahutatud, korduvalt.
 
Laiming 11. september 2013, kl 13.01
Kasulikule.
Jaaag, jaaag - särgikaelus ei ole hea huulepulga säilitamiseks.
Sa proovi järgmine kord naist suule suudelda või pööra siis ta seljaga enda poole, kui sa just ta kukalt suudelda tahad (see muuseas väga erutav, sest ülitundlik tsoon) ja ära püüa üle tema kummarduda.
;D
 
Tom 11. september 2013, kl 15.03
uuled värvige punaseks jah :) siis mul röemsam vaadata.

Tegelikult hakkab uni vaikselt pääle tulema, see ilm on ka nii roiutavalt soe, et ausalt ööldes pikutaks natuke veel võrkkiiges ja laseks leiba luusse. :)
 
operaatot Kõps 11. september 2013, kl 15.11
Tomil saab olema täna põnev õhtupoolik koos tibu ja ingliga:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!