Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
Tom 11. september 2013, kl 15.55
ok, tibukesed, ilm läks pilve ja ma saan lõpuks ka asjalikuks akata, pügan oopis muru ää, aga pääle seda kammin seitli sirgeks kõnnin musisse :)
 
atsihh 11. september 2013, kl 15.59
operaatot Kõps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tomil saab olema täna põnev õhtupoolik koos tibu j
> a ingliga:D


eriti kui ta selle "tibu" ja "ingliga" silmast silma kohtub....:D
 
kasulik 11. september 2013, kl 16.06
mis sa sest murust ikka pügad. teed väikse afteka aias ja ei kasva sul seal enam paar aastat miski.
 
Laiming 11. september 2013, kl 16.27
Jah, peale aftekat saab kohe talivilja maha külida ;D ja kui veel tagumist paari mängida, siis saab ka vaod maha - jutul on jumet siis põllumajandusest huvitetuile.
Ja siis veel talvepuud riita ja varju alla, ringmängu käigus, et siis rahvatantsuharrastajaile.
Tuleb veel maha märkida uue aasta sibulapeenrad, sellised Peipsiäärele sobivad - siis tuleb labidad käiku lasta ja teetöölised uimaseks joota, unustavad ära, et ei pea 24 tundi tööl olema ja vihuvad kaevata..

Aga mis vahet kas ingel või tibu - ühed sulelised kõik.
Elame näeme. (ütles pime ja jooksis vastu posti)
 
nii 11. september 2013, kl 16.49
Olen kohal ja esimesed pitsid juba sees.
 
Valetad sindrinahk 11. september 2013, kl 16.54
Kodulehel info, et avatakse 17.00.

Kui valetad, siis ausalt, mehike...
 
Tööpäev läbi 11. september 2013, kl 17.01
koju, vanni, linna.
 
KKK36 11. september 2013, kl 17.26
Kus Te nyyd täna kokku saate kõik kell 20:00 aga KUSSSSSSSSSS????????????
 
Musis 11. september 2013, kl 18.03
Niguliste 6, vanalinnas Niguliste kõrval. Kuid mis see sind puudutab, kus te kokku saate - kui oleks kirjutanud ME oleks sa ju end nende hulka lugenud?

Ja kurat on liikvel, vaadake õue - välgud sähvivad ja müristab mis kole.
Huvitav, mis ingel teeb?
 
poemimm, poemamsel või müüjatädi 11. september 2013, kl 18.04
Kas kõrvad krussis ja musi erkpunaseks juba värvitud? ;)Meestel kingad viksitud ja vunts kammitud?:) Vahvat õhtut teile seal!
 
selge 11. september 2013, kl 18.06
Private party-võõrastel ei ole asja.
 
Laiming ;D;D 11. september 2013, kl 18.08
Kõrvadel 6 auku juures, ei läbi kolpa. Ninast rõngas ära võetud, et ei saaks köidetud. parukas õigetpidi pähe keeratud, et ikka välja ka näeks. Keel mustikaga siniseks värvitud, et huvitavam oleks.
Korras. nüüd lähen.
 
huviline 11. september 2013, kl 19.29
kas keegi oskab anda ülekande linki?
 
kasulik 11. september 2013, kl 22.17
nüüd on vist paras aeg üritusega liituda- kõigil meeled juba meeldivalt hajevil. piilun korra üle ukse, näis mis tehakse.
 
hu 11. september 2013, kl 22.23
Keppi ikka
 
Ikka ikka 11. september 2013, kl 22.40
Laiming on ju areenelit lahkunud Ingel, endine ingel :))
Musi ka ikka, pärast Musi.
 
Tom 12. september 2013, kl 00.17
suured tänud nendele, kes kohale tulid :)
 
ja 12. september 2013, kl 07.33
Tore oleks olnud kohtuda eksiga ja juba teiste vanade tuttavatega.
 
Laiming 12. september 2013, kl 07.33
muuseas tore oli. Kohale tulid need, kes suudavad sõnadega ka midagi teha - reaalselt ;D Ja kogunesid asised ja mõnusad inimesed. Mulle küll meeldis. Juttu ja juttu ja juttu jätkus kauemaks - igal erinevad kogemused Delfi või tutvumistega üldse.
Ja imelik, kokku said need inimesed, kes ise endaga VÄGA hästi hakkama saavad, kel tegelikult suur tutvusringkond, hobid, pered - keegi ei olnud kokkutulijaist eluheidik või mingi friik (need jäid siia edasi kiibitsema, kuigi 30 minuti kaugusel oli kokkusaamine - aga eks igale oma) ja kõigile, kes kaugel - see väärib erinevais kohtades järgitegemist. Aeg kadus nagu vits vette ja üllatusega avastasime, et pood peaks ammu kinni olema, aga me ikka veel libistame veintsi. ja keegi ei tulnud ütlema ka, et "koju! kotile!"..
Osa seltskonnast jalutas veel üle Toompea..

Aga selle külastuse Euroopa ühte Metropoli ja sealse tühja korteri kasutamise - selle teeme kamba peale ära..

Ning ehk kordaks mingil hetkel?
 
ah 12. september 2013, kl 08.29
Paljudel on pered!!!!!!!1
 
tagutamisfriik 12. september 2013, kl 08.37
nii tore on Laiming Ingli sildistamist lugeda, et kohale oli läinud delfi eliit ja kes ei läinud, on eluheidikud ja friigid.
jätka samas vaimus:D
 
Kas 12. september 2013, kl 08.43
...siit kumab kadedus, targutamisfriik? :D
 
Laiming ei ole ingel 12. september 2013, kl 08.45
Ka ingel oli kohal.
 
Tahan konjakit ja jäätist 12. september 2013, kl 08.51
Sain aru, et need olid täiesti normaalsed inimesed, kes kohale läksid. Aga no jah, normaalsust ka igat värki - kes arvab, et see eliit, kes teisti. Igale oma. Ei maksa ületähtsustada - läheme meie siis järgmine kord ka kohale. Ma ennast küll friigiks ei pea, et siin suust jama kohe välja peaks ajama või jama kirjutama. Aga tundub, et osad lihtsalt ilguvad ja iga asja üle. Tundub, et sa ise vist kohal ei käinud, kindlasti ei käinud, sest muidu sa ei õelutseks-kadestaks siin.
 
??? 12. september 2013, kl 08.57
miks siis peresid olla ei tohi? Kas suhelda tohivad vaid üksi elavad inimesed? Et kui pere, siis ei mingit suhtlust või kodust väljas käimist - et istu kodus ja vahi telekad, söö krõpse, lürbi õlut ja kiru meest-naist. Ja mida keegi pere all mõtleb? Kas ema lapse, koera ja muu koduloomandusega ei ole või on pere, kas isa lastega ei ole pere, kas mees+ naine on pere, kuigi lapsi ei ole?
Kas naine, tema lapsed ja nende vanaema-vanaisa, kes kõik elavad ühes majas on pere? või ei ole?
 
küsimärkidele 12. september 2013, kl 09.00
kui sinu abikaasa kiibitseks aastate pikku naistekas, unustades sinu ja lapsed, sa oleksid rahul? ära valeta endale, ei oleks.
 
Tom 12. september 2013, kl 09.01
kuna tegemist oli avaliku kohaga siiski, siis sattus ka sinna mingeid väljamaa poissmehi, kes mind moslemiks ja sheikiks nimetasid, sest ma olin kogu kohviku kenama naisteseltskonna endale ahnitsenud. õnneks neist mulle tõsiseid konkurente ei olnud ja mu haaremi kallale nad ei kippunud ;)
 
targutamisfriik 12. september 2013, kl 09.24
muidugi olen kade, et ei kuulu ingli laimingu eliiti:D
 
kasulik 12. september 2013, kl 09.39
Laiming, kujutad sa ette endaga mitte VÄGA hästi hakkama saavat inimest kuskil vanalinna pubis konni libistamas?
 
Martha 12. september 2013, kl 09.46
Ui jah, vot kus paha lugu. Ma vabanesin oma ürituselt kell 23.00 ja mõtlesin, et te ammu koju läinud. Nüüd jäin kõigest heast ilma. Kas järgmine kokkusaamine tuleb? Kus tuleb?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!