Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
Laiming 12. september 2013, kl 09.57
Kasulik, Sa mõtled konni silitamas? Suudlemas? või ikka kõrist alla libistamas?
Tead, minu õhtu seal Musis oli summas ligi 10 eurot ja seda jagus lõpuni. Tomi tellitud juustuvaagen lisaks, mida me siis seal vaheldumisi kõik nokkisime.
Aga keegi ei keela sul ju veeta meeldivas seltskonnas tervet õhtut selle mõnusa veiniga suures pokaalis ja selle 5 eurot (või vähem) suudad sa ju ikka endale kulutada, kasvõi kord kuus.
Aga see on kõik valikutes kinni - kes ostab paki sigarette päevas (palju pakk maksab?), kes purgiõlled (taas ei tea maksumust), kes armastab tõesti konni libistada (ka nende gastronoomilist väärtust restoranides ei tea, kraavipervel küll, kuid seal puudu see gartonoomiline aspekt, kui sa just kurg ei ole). Ja tundub jah, et konnad eriti kallid vist ei ole, kui kured ainult neist toituvad, nad ju töötud - igavesed töötud ja ilmalehvitajad. ;D

Ja see MUsi ei olnud pubi, pigem selline pehmete diivanite ja tugitoolidega ja vanamoodsate istmetega mõnus ja väike, hubane ASI. Palju seal mahtuvus on? no üle 25 inimese 2 ruumile kindlasti mitte.

Ja see õhtu oli ju hea. Sellisied peaks tihemini tegema. Tänud Tomile.
 
Logimata Kats 12. september 2013, kl 09.59
Minu poolt ka tänud Tomile :)
 
imestaja 12. september 2013, kl 10.01
kohapeal ei saanud ära tänatud, et peab siin lehvitama, imelikud ikka need naised.
 
ooo 12. september 2013, kl 10.08
kuule sõbrake, kes sa muretsesid oma mehe aastatepikkusest Delfi naistekas kiibitsemise pärast.
Saan su murest aru, kuid miks see sind häirib? Tegelikult? Lahka seda tunnet - mis sind tegelikult häirib? mehe vähenenud tähelepanu? Mehe eraldunud elu sinust? Perest? Võ'i on see tema jaoks pagemine millestki? kellestki?
Ehk analüüsid nati seda põhjuslikkust? Ehk on tal jutukaaslasest puudus ja ta lihtsalt seal suhtleb? Kui tal oleks paberil kirjavahetus kellegiga - kas see oleks parem? Või see kui ta suhtleks teise naisega? et siis reaalselt: pea, suu, käte ja kehaga?
Äkki see on asendustegevus su mehel - et see ta ainuke isiklik ruum ses peres ja seegi tal virtuaalmaailmas?
Asjad ei ole vist nii üheülbalised.
Mina ka siin ei otsi miskit, kuid mulle meeldib siin suhelda, eirates friike.
Ja seda üritust võiks teha iga kuuselt, tuleb kes tuleb.. ja on kes on. uute tutvuste saamiseks oli see ikka väga hea üritus ja õhtu oli mõnus.

Tänud Kats, me rääkisime vist su surnuks... kuis enesetunne?
 
Kas 12. september 2013, kl 10.10
Tom oligi ainuke mees sellel suurepärasel üritusel? Mnjah....
 
Logimata Kats 12. september 2013, kl 10.12
ooo, enesetunne on mul 5+, nagu ikka :)
 
Imelikule 12. september 2013, kl 10.13
Oled sa kuulnud, et peale õnnestunud üritust (kutse pulma, sünnale, aiapeole, ristsetele, lõunasöögile, pidulikule õhtusöögile, meeldivale jalutuskäigule) on viisakas järgmisel päeval kutsujat-orgunnijat tänada, kirjalikult?
Ja kuna see kutse oli ju Tomilt avalik, siis nii tänataksegi siin.
Tänud minu poolt veelkordselt meeldiva õhtu eest. Ja see väljamaamees oli õnnetuke küll oma väljaütlemises Tomile: Sa oled vist üks õnnelik mees, kui seda naistevalikut seal nägi.. vaatas ikka igale naisele piisavalt kaua otsa ja lausa pooleldi vastu tahtmist liikus eesruumi vabadele kohtadele.. ;DDD
 
Jah aga seda, 12. september 2013, kl 10.19
nägu sel väljakal oli hea vaadata.
 
to 10.08 12. september 2013, kl 10.21
kui sinu mees või naine endale armukese soetab, siis ära lase ennast häirida, see on tal lihtsalt asendustegevus, kõik on kõige paremas korras. irw
 
Tom 12. september 2013, kl 10.24
to 10.08 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui sinu mees või naine endale armukese soetab, si
> is ära lase ennast häirida, see on tal lihtsalt as
> endustegevus, kõik on kõige paremas korras. irw


kusjuures see ongi asendustegevus, sest kodus jääb millestki väga vajaka sel juhul. murega ei peaks siia pöörduma, vaid ikka oma partneriga kõik üksipulgi läbi arutama, mis ja kus puudu jääb.
 
Museas 12. september 2013, kl 10.28
Tomiga nõus, liigagi.
 
Laiming 12. september 2013, kl 10.40
Kah tomiga nõus. Kui uudsus me abielust lahtus (umbes 4-5 aastal), siis hakkas mees mulle etteheitma, et ma ei hinda teda piisavalt, et miks ma ei kiida teda, kui ta laes pirni ära vahetab või prügikasti välja viib või midagi kodus teeb (katab laua vms.). Ma olin siiralt üllatunud, sest minu jaoks oli see väga tavaline, loomulik tegevus ja igati vaikides tehtav - mitte aplauside saatel. Kuid tema ihkas tähelepanu ja aplause - iga asja ja sõna ja teo eest. Ja nii ta saigi seda väljaspool kodu ja piisavalt eluvõõrastelt (täisealistelt) piigadelt-naistelt ja see sobis talle. Mulle mitte. Aga iga kord, kui see aplausi taguv hall hiireke teda ära tüütas, oli taas kodus hea mees - kuniks taas lauakatmise eest aplause tahtis... Ja talle taas tundus, et ma varjutan teda.
Ja kuna meil olid niivõrd erinevad soovid, mida me ka teraapias ei suutnud lahendada, kuigi iga öö saabudes ei olnud meil mingeid probleeme ja kõik sujus liigagi hästi, oli päeva saabudes siiski kooselu jälle ebarahuldav. Ja siis tuli otsustada, mis ja kuis edasi, saagu või sitem (rahaliselt nii oligi, sest lapsed jäid ju minu juurde), aga lahku me kolisime. Iseseisvus ja omadel jalgadel seismine on ju hea asi, sa ei pea rippuma elu küljes, mis sind morjendab. Aga ega see nii lihtne olnud, kui nüüd aastate tagant hetkel tundub. Aga tee midagi selle olukorra lahendamiseks.
 
laimingule 12. september 2013, kl 10.50
ühes teemas ajad ühte juttu, teises räägid endale risti vastu, sa vajad vist ise abi? miks sulle siis see mehele aplodeeriv "hall hiireke" ei meeldinud, see on ju normaalne asendustegevus, lastakse auru välja, otsitakse ja leitakse armuke.
 
eelmisele 12. september 2013, kl 11.05
Jah, aga see tegevus ei tohi pereelu segada. Sind see ju segab, mind segas ka üleaisalöömine kodust väljas (suhtlemine portaalis suhtlemise pärast oleks võib olla aslad lahendanud - kuid ). Ja kui segab, siis tuleb asjad ära lahendada, soovitan esmalt nõustamist ja lahenduste leidmist - mõlemad koos. ja kui ühiseid nimetajaid ei leia (kui üks peab liiga palju ennast minetama või mõlemad), siis tuleb teisiti teha. Sa kas lepid või mitte. Teed või ei tee. Nii või naapidi.
 
www 12. september 2013, kl 11.14
ingel jälle heidikuid õpetamas?
 
Laiming 12. september 2013, kl 11.16
igatahes mõjub ingli targutamine väsitavalt, et ainult tema teab, kuidas asjad õieti on. kõikides teemades veel on tal midagi öelda. õnneks on siin ka inimesi, kes kirjutavad ainult siis, kui neil midagi öelda on. minu kallale pole mõtet nüüd hüpata sest rohkem ma siia tükil ajal ei satu kui üldse.
 
nojahh 12. september 2013, kl 11.40
Ei usu kangesti, et nad üksteist enne juba pole näinud aga ,kas teie kats jälle kippus laulu jorutama?!:))

Tekib küsimus, kui kõik pereinimesed, mille huvi pärast nad siin tutvustes siis kogua eg otsivad ja otsivad ning tõelisi vabasid inimesi segavad oma juraga,kes kuulutuse teevad.

Tom-le ütleks nii, kui mees on juba alkoholi timminud, siis tundub iga naine talle ilus ja kena.ma nende tommide juttu ei usu karvavõrdki ja pimekohtingud on vaid inetu välimsuega inimeste mängumaa.

See on hea, et välja öeldi, et siin-tutvuse foorumis haakusid ülekutsega puha pereinimesed, siit saabki välja lugeda selle, et foorumis ei maksa kuulutajatel nende pereinimestega jutustada,(selle kaudu ei leia ju vaba inimest ja pereinimestega jutustamine ,pole ju ometi vaba kaaslase otsimine), vaid kohe kuulutus panna koos aadressiga ja paluda vabadel sinna kirjutada, nii saab vältida pereinimesi, kui otsid vaba naist või meest kaaslaseks, kellega koos eluteed sammuda.
 
Kena Proua 52 12. september 2013, kl 11.45
Tomikene, tänus Sulle ilusa öö eest:)
 
Virvatuluke 12. september 2013, kl 11.55
Oh teid tigetsejaid. Hankige endale elu, kasvõi natukenegi. Ja õppigem lugema.
Pere on ka lastega üksikvanem, mitte ainult lasteta vastabiellunud.
 
;D 12. september 2013, kl 11.57
Ka vanemate sures majas elavad üksikud, mul peres ju ema ja isa, kellega meil kõik ühine (peale mu lahutust siis elan seal taas). Ja ma ei kurda, kuigi tahaks ka eraelu - aga pereelu on korras ju. ;D
 
kadri kasuema 12. september 2013, kl 12.00
pere on mees+naine ja lapsed või laps. üksikvanem ei ole pere. jäta meelde ometi, et ilma isata/meheta pole ka perekonda.
Tom on oma lastega perekond, mitte naine oma lastekarjaga.

ma tegelt tahtsin küsida Tom-ilt, et kas siis näkkas ka? no et leidsid mõne silmarõõmu? või olid nad kõik need kurikuulsad delfi naised, kes kellelegi peale ei lähe?:D
 
Muri kasuisa 12. september 2013, kl 12.04
Miks sa end naisena esitled? Ja miks lastega mees on pere, aga lastega naine ei ole? Soovolinik peaks sekkuma? paluks!
 
kadri kasuema 12. september 2013, kl 12.07
mina või? sest ma olengi naine:D
perekonna kohta juba selgitasin oma eelmises postituses.

Tom, no kuidas oli - publik ootab:D
 
nii on lood 12. september 2013, kl 12.10
Tom võttis doktor Sõõrumaad kuulda ja loobus suguelust, käib vaid kohvikus naistega kudrutamas, ei enamat.
 
Tom 12. september 2013, kl 12.10
kadri kasuema Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ma tegelt
> tahtsin küsida Tom-ilt, et kas siis näkkas ka?
> no et leidsid mõne silmarõõmu? või olid nad kõik
> need kurikuulsad delfi naised, kes kellelegi peale
> ei lähe?:D

ma ei läinud sinna kohvikusse ju lantima. minu ülesanne oli viia need õnnetud kompijad kokku, kes muidu kokku ei saa, aga õnnetuseks jätsid kõik mehed kohale tulemata ja seepärast ma pidingi seda haaremit sääl üksi kantseldama :D

aga jah, nagu siin eelpool mainiti, olid need naised kõik sellised, kes saavad oma elus ka üksi hakkama, seega ma ei usu, et nende puhul mees, kui selline tähtsaim oleks. pigem ikka on puudus meeldivast suhtlusest. ka mehega võiks ju suhtlus meeldiv olla, aga katsu sa sellist meest leida ;)
 
poemimm, poemamsel või müüjatädi 12. september 2013, kl 12.26
Tublid, et ära tegite! :) Aga suti on ikka kahju ka, et mehed argpüksid olid.
 
mehed 12. september 2013, kl 12.39
miks me peaks tahtma laimingingli suguste targutusõhtutest osa võtta? mehed ikka konkreetsema ja võtavad sobiva naise ühekaupa ette.
 
Tom 12. september 2013, kl 12.48
mehed, aga miks ei võiks korraga viis naist ette võtta ja siis pärast privaatselt juba ühega edasi suhelda? ;)
 
kasulik 12. september 2013, kl 12.52
kuulge, mehed moodustasid ju kodus perekonda, seni kuni naised mokalaata pidasid.;))
 
ihiiiiii 12. september 2013, kl 12.56
Vabandust aga Tom ei ole asjalikule naisele küll mingi meheideaal- partii. Las käib pereinimestega veini löristamas .:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!