Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
no 12. september 2013, kl 13.09
Ausalt, mis eas olid seal naised?
 
That fat cat 12. september 2013, kl 13.12
haigutab uniselt..ja küsib imestunult, kes tema voodisse konjakit on kallanud,
 
vastan 12. september 2013, kl 13.27
45-68 vanuses naised- pereinimesed. Muidugi mitte saledad,seda võid isegi arvata. tom peale veinipokaale nimetas ilusateks.
 
no 12. september 2013, kl 13.54
Seda ma arvasin, täna võiks siis ilusate naistega pubis kohtuda, 19.00
 
ja 12. september 2013, kl 14.34
palju siis rahvast ka kokku tuli?
 
no ikka 12. september 2013, kl 14.43
16 paksu naist oli ja 2 saledat ka
 
nimekiri 12. september 2013, kl 14.45
Kohal olid pisi, Esne, KP52, öölipsu, Triin, Laiming, Ingel, endine Ingel, Virvatuluke, Kats38 ja Tom.
 
huviline maiasmokk 12. september 2013, kl 15.04
Minu poolt samuti tänud Tomile kutse eest ja kogu toredale seltskonnale!
MUSI tundus just selliseks mõnusaks õhtupoolikuks väga hästi sobivat (hoolimata nendest natuke väsinud diivanitest :))

Nõus, et võiks peagi korrata.
Ja see ringkiri mis ühte nimetet kaunis Pealinna puudutab on vägagi oodatud! :)
 
Timber Lake 12. september 2013, kl 15.04
Mina ei näinud kedagi seal.
Kuskohas te üldse kokku saite?
 
Loodan kirja täna teele saata 12. september 2013, kl 18.55
Tore oli kenade inimestega kohtuda. Täna jälle ilus õhtu, pean minema veini jooma :), hiljem saadan ka kirja :) järgmise kohtumise osas!
 
Pimedale muusikule 12. september 2013, kl 18.56
Sa istusidki seal nurgas ja mängisid seda viiulit? Ilus muusika oli, aga ega sa kedagi näinud jah.
 
Kõikidele rebastele 12. september 2013, kl 19.00
Selleks, et viinamarju saada, peab ikka natuke pingutama ka. Ja kui sust asja ei olegi, siis ära urise viinamarjade küpsusastme üle vaid liiguta end.
Muidu pärast niiiiiii hapud, et peab seda kogu maailmale kinnitama, et keski ikka seda kobarat ei tahaks. Ehk siis endal kergem.
Rebastele sobib ju ka hiireline kraam vist?
 
palun 12. september 2013, kl 21.14
 
teeks 12. september 2013, kl 21.29
Ka 10 naisega kohtumise, stiilipidu, saadame suve ära.
 
Agnes 12. september 2013, kl 22.07
Pääris masendav, kui pead endale sõpru ja pidu internetist hankima. Selleks peab vist tõesti kole, loll ja paks olema ;)
 
vot 12. september 2013, kl 22.23
Agnes, sina pole ainult loll, vaid ka kole!
 
vot'ile 12. september 2013, kl 22.31
sina pole mitte ainult kole vaid ka loll!
 
That fat cat 12. september 2013, kl 22.44
ei pea olema..siin saadki sa olla täpselt selline nagu tõeliselt oled, s.h. kole, loll ja paks..aga keegi ei näe seda tegelikult,
 
Lihtsalt paharetist naine 12. september 2013, kl 22.56
Kui inimesed tahavad suhelda, siis mis vahet seal on kas lepid kokku internetis või mõnel muul moel. Pealegi, ei saa aru, miks uued tutvused peaks välistama olemasolevad ? Mingi uus teooria, Agnes?

Masenduses inimestega tõepoolest ei ole meeldiv kohtuda, eelkõige sellepärast, et ei oska kõike ja kõiki läbi kibeduse näha, see geen on puudu.
 
Agnes 12. september 2013, kl 23.06
No okei, kokku said ilusad, targad ja saledad, kuid ometigi üksikud (miks küll ometi?) ja selle keegi teema alguses välja ütles ka.
Inimene, kes arvab, et ta on üksik, on mingilmääral ka masendunud - mina pole seda kohe kindlasti mitte!

(tegelikult ma niisama kiusan siin ja mõni läheb kohe liimile:) )
 
üks paharetist naine 12. september 2013, kl 23.41
Agnes, oled millestki teistmoodi aru saanud. Eile ei kohtunud inimesed, kes ise arvavad olevat üksikud, veelgi vähem masendunud. Tõsi ta vist on, et õnnetud ja masendunud inimesed eraduvad, tunnevad ennast üski ja kipuvad nkõike dramatiseerima ning siis oma tundeid teistele üle kandma. Tead, tegelikult suur osa maailmast lubab endale õduses kohvikus klaasi veini või tiba konjakit, vestleb üsna suvaliste inimestega, olenemata oma hekelisest perkonnaseisut. See masendus on küll Sinu isklik probleem, kui soovid või seda ka teistele pookida, sellegipoolest on see maailm läbi Sinu taju ja kogemuse.
 
Just 13. september 2013, kl 00.26
Siiani söövad jäätist ja konjakikoomas
.
 
Toimus 13. september 2013, kl 06.58
mingi joodikute kokkutulek või
 
mnjahhh 13. september 2013, kl 10.56
Imelik on kuhugi kõrtsu tõmmata saba selgas kui mingi netimees kiidab, et saab veini juua ,jäätist süüa ja inkognitona pimekohtingut teha.Milleks mul seda vaja oleks.Interneti tsuradega kohtuda, ma ei joogi alkoholi. Ju see oligi joodikute kokkutulek, mis naine läheb kohtuma kui meelitatakse alkoholiga, ainult jota. Ei ole kade ja viinamarjad ei ole hapud aga ebaõige on propageerida alkoholijoomist , lõpetage ära! Tahate kaanida, siis leppige omavahel privaatselt kokku ja minge kaanima.Ärge mittejoodikuid tüütage, ei huvita seltskond, kes ilma alkoholita elada ei oska.
 
viinamarju tuleb valida 13. september 2013, kl 11.12
need täiskarsklased on, kas endised joodikud või muidu kiiksuga inimesed. klaas kaks veini õhtu jooksul nautida pole mingi joodik. ise küsimus, miks ma pean saama kokku seltskonnaga, milles viibivad inimesed, kes on mulle juba neti vahendusel tülgastavaks eneseimetjajateks muutunud.
 
Tom 13. september 2013, kl 11.14
mnjahhh, ega keegi ei käsi sul ju alkoholi juua (kõik ei joonudki). päälegi, juua õhtu jooksul ära 4cl konjakit või pokaal veini, ei ole sugugi palju, eriti, kui arvestada, et see on nädala ainuke tarbitav alkohol. pisike kogus alkoholi on muuseas tervisele hea ja pikendab oluliselt eluiga ;)

tegelikult on mul vedanud, sest mu naistuttavad on kõik täiskarsklased või siis väga vähese mõnuainete tarbimisega. ma ise oma poole liitri õlle tarbimisega nädalas olen selle kõrval juba suur alkohoolik :D
 
Issand kui tore 13. september 2013, kl 11.21
Et need, kes masenduses, kibestunud ja üliõnnetud oma üksinduses, sinna kohvikusse ei jõudnud, siis said meeldiva õhtu veeta need, kes seda tahtsid! on mul õigus?
Ja see Päästearmee tädi, kes kogu aeg räägib alkoholist kui õudsest asjast, on ikka ise mingi nunnakloostri õpipoiss vist? Kuid sealgi ju armulaua vein? Ja alkohol ongi ainult TARKADE inimeste jook - lollidele seda anda ei tohi, joovad end purju...ja kus siis selle äda ots, tegelt kaa.

Aga dogmaatilised seisukohad ongi meie maailmade kokkuvarisemises süüdi - alati leiad mingi kollapsi tagant mõned kivistunud ideed, mida siis hambad risti ellu on viidud... Olgem muutlikud omas maailmas, teiste omas samuti.
 
huviline maiasmokk 13. september 2013, kl 11.44
Agnes, kullake, kas iga inimene, kes (mingil eluhetkel) üksi, on siis Sinu hinnangul tingimata "kole, loll ja/või paks"?
Ons siis üksiolek tõesti vaid nende õigus ja privileeg? ;)

mnjahh: vabanda, aga mida Sa siis siin teemas "saame tuttavaks" teed? :D
 
kadri kasuema 13. september 2013, kl 11.49
alkohol ongi õudne asi. tapab tervise ja mõistuse. nii jubadalt, et hakkad internetis tutvuma:D

Tom, aga su vastus oli küll väga härrasmehelik - ilmselt oli siiski tegu tavapäraste delfimuttidega:D
 
oooo 13. september 2013, kl 12.03
Kuule kadri kasuema, millal sa siis joomise maha jätsid? V'õi aeg ajalt ikka tagasilangusi esineb? Tuge tahad?
Ma selline tugev, alko seisukohalt, saan sindki aidata... anna ainult teada, ma selline abivalmis.

Ja muuseas, Tom oligi härrasmees, kuigi ta kaval silmavaade peatus ikka nii mõnelgi kauem kui härrasmehele siivas. Ja see väljamaalane, selle nägu saab mulle siiani muige suule, küll ta oleks tahtnud meie lauda maanduda - ta samm ettetuppa oli ikka väga tönts, oma üldise pikkuse kohta... ;DDD

Ja kui NEED olid tavalised delfimutid - siis siin on lausa kullaauk, kes vaid kaevata viitsib...
Ja nüüd janused ja kuival normaalsed mehed! Kõik K-Rautasse, labidaid hankima.. Tean, millest räägin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!