Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
Tom 13. september 2013, kl 12.08
kadri kasuema Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tom, aga su vastus oli küll väga härrasmehelik
> - ilmselt oli siiski tegu tavapäraste delfimuttide
> ga:D

mis mõttes tavapäraste delfimuttidega? ma olen küll vaid eriliste naistega kohtunud. pigem on nad saledad, kui paksud; ilusad, kui keskpärased; haritud, kui juhmakad - tavaliselt must natuke nooremad ka :) igatahes on nad kõik isiksused olnud.
seega ei oska ma seda keskmist delfivaala kuidagi defineerida. võib-olla need vaalad on need, kes siin kiibitsevad ja ise kohale ei julge tulla? igatahes oli mul sääl kohvikus igati meeldiv õhtu ja ma ei välista, et sama seltskonnaga veel kokku võiks saada.

mis aga mu eraelusse puutub, siis seksi ma sellelt kohtumiselt tõesti ei otsinud. ses suhtes on mul asjad korras ja ma pigem vajan veidike puhkust, sest muidu võin end ikka tõsiselt ää kurnata :D
 
kadri kasuema 13. september 2013, kl 12.14
no ses mõttes tavapäraste, et kes delfis kiibitsevad:D ilusad ja terve mõistusega naised vaevalt sellistele üritustele kohale roomavad:D
 
oooo 13. september 2013, kl 12.16
no see peab ikka üks aige sell olema, kes loodab kohvikukohtimise eesmärgiks ainult ja eranditult seksi loota/otsida jms.
Selleks on HULGALISELT muid saite - avage silmad ja otsige sealt, kust pakutakse... Ei tasu rauapoest piima nõuda ja veinipoest diivanit.
Aga küsija suupeale muidugi ei lööda (rahvasuus läheb see teema edasi ja lõppeb sõnadega - maha lüüakse!)
;DD
 
Laiming ;D;D 13. september 2013, kl 12.18
Ikka pikkadel jalgadel ja konts kontsa ette - ega me mingid kasuvanemad ole, kes vanalinnas ringi roomamist eeldavad!!!
;D ;D ;D
 
kadri kasuema 13. september 2013, kl 12.19
Tom oleks võinud ikka mõnd kohaletulnut seksiga rõõmustada. väga ebamehelik:D
 
Hea, et sind seal ei olnud 13. september 2013, kl 12.21
sa oleksid iga meesolevuse oma seksinõudmisega ära tüüdanud...
 
kadri kasuema 13. september 2013, kl 12.23
seal ju polnudki mehi:D
 
mis sex 13. september 2013, kl 12.23
tuleb kuulata doktor Sõõrumaad ja hoida seksuaalenergiat hauataguseks eluks.
 
Laiming 13. september 2013, kl 12.29
Musi nüüd nii väike ka olla ei saa, et sinna vaid see seltskond ära mahtus..

Ja mis seksil viga on?
Ja selle hauataguse seksiga on jah asjad nagu nad on - mõned lausa tuhastatakse, et nad end pärast ära ei nikastaks..
 
< 13. september 2013, kl 12.35
laimingingel on isegi nii tark, et teab kuidas hauataguse eluga lood:D
 
That fat cat 13. september 2013, kl 12.44
astraalsel tasandil on kõik võimalik, isegi seks..
 
Laiming 13. september 2013, kl 12.58
Ei ma ole nii tark - see oli Sõõrumaa-jutu jätk ja edasiarendus.. :)

Ja seks on ikka reaalis seks.
 
That fat cat 13. september 2013, kl 13.02
oled kindel..? ma ka kunagi arvasin nõnda..
 
Kass Basiilio 13. september 2013, kl 13.06
Viska oma kassinahk kappi, mustad prillid kaa ja siis kui sa kuidagi kepita ringikomberdada ei saa, siis kasuta seda, mis sul hetkel õnne ja helgust päeva toovad!
Aga ma olen selles VÄGA kindel!
 
veel üks ingel 13. september 2013, kl 15.30
Vana sa Tom oled?
 
tiibadega kurat 13. september 2013, kl 15.46
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 23.39.
 
kadri kasuema 13. september 2013, kl 17.01
eliit püsib seal, kus tema koht - kulisside taga, kloune imetlemas:D ja sina kurat ära räuska siin, sina rooma pimedatesse nurkadesse musi kerjama mööda vanalinna munakiviteid, läpat-läpat:D
 
Laiming 13. september 2013, kl 17.38
No see kirjanduslik korüfee võibki kulissidesse jääda, kui jalad lavalaudu ja suunatud valgust ei kannata - ja seda siis igas öös, ükskõik, mis tähtede all. Aga tegelt on kulisside taga ikka ja ainult lavatöölised, abipersonal, kes on parimad tenorid (Dušši all) ja parimad primadonnad (pesuköögis) ja suurima aplausi saajad oma luuletuste eest (Elmari raadios) ja suurimate lillesülemitega austajailt (koduloouurijate kuukokkutulekult) - ikka eliidis.
Ja meie kõikide kummardus neile, kes me siin avalikult julgeme suhelda ja avalikult ka mõnusalt pokaali veini juua, ja seda VÄGGGA mõnusas seltskonnas.

Ja korduskohtumised avatud.
Kuid ei ole midagi uut siin päikese all, delfis ka mitte - mis te arvate, kuis tekkis lolliklubi? Ja millal? ja kuis see kõik edasi on arenenud?
 
0000 13. september 2013, kl 17.39
Ma annaks kuradile avalikult ühe matsuva musi! tõsise.
 
tahab teada 18. september 2013, kl 11.05
nohh, kas tom sebib nyyd ka mõne naisolevusega kellega seal musis kohtus

tahab teada mis saanud on
 
Tom 18. september 2013, kl 11.39
tahab teada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nohh, kas tom sebib nyyd ka mõne naisolevusega
> kellega seal musis kohtus
>
> tahab teada mis saanud on

ää ole uudishimulik ;)
tegelt on nii, et mul on lähiajal niiii palju tööd, et ma ei võta ühtegi naissuhet sinna vahele. tähtsad asjad ennekõike :D
 
täpsustus 18. september 2013, kl 12.10
delfi ja töö võtavad kogu aja ja seksuaalenergiale ei tohi oma jõudu kulutada..
 
Tom 18. september 2013, kl 15.00
miks see mu seksuaalelu nii tähtis on?
sellega on kõik korras, vahest liigagi :). lihtsalt, kui mul kiire on, siis on tähtsamad asjad eespool.
 
History 19. detsember 2021, kl 21.18
Olid ajad. Mis nüüd sellest siiin järgi on jäänud? Pervertide paraad.
 
Alu 20. detsember 2021, kl 12.42
Kes on korra meest saanud, ei vaata enam naise poolegi!
 
Vaata, kus käratas nüüd 21. detsember 2021, kl 00.04
Ja sind korralik naine ei tahagi, mida lõugad siin!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!