Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
maali 53 08. september 2013, kl 15.54
Kesk Hea mees ja Tom on üks ja sama tegelane
 
Tom 08. september 2013, kl 16.03
maali 53 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kesk Hea mees ja Tom on üks ja sama tegelane


kusjuures ei ole, kui see valutava kõhuga Tom muidugi keskheamees ei ole. seda ma aga millegipärast ei usu, sest sel teisel Tomil on üsna tihti PMS. :D

Teemasse ka, eks nende meestega on muidugi raskusi ja kui te naised tahate, et mõni mees ka end kohale veaks, siis tuletage meelde, kellega te kirjavahetust pidanud olete ja saatke mõni meesing kah kohtuma. Foorumi vanadest kaladest vaevalt, et keegi viitsib tulla, päälegi nad enamasti väljastpoolt talina kah.
 
maali34 08. september 2013, kl 16.15
Tomikene, sina oled niikuinii minu jagu, eksole? Sest rohkem mehi kokkutulekule ei tule ja mina kundlustan end juba eos ära. :D
 
Virvatuluke 08. september 2013, kl 16.25
Mina ütlen, kes millise mehe saab ja mida temaga teeb.
 
Tom 08. september 2013, kl 16.30
PMS Tom nüüd järsku virvatuleks muutund :D
 
maali43 08. september 2013, kl 16.40
Tom, naised lähevad sinu pärast kaklema...:D
Raske saab sul seal kohtumisel olema. ::D
Aga Tom on ikkagi minu jagu, teised mehed jäävad teistele. :D
 
maali34 08. september 2013, kl 16.42
Tom, ma võitlen sinu eest, nii, et nina verine. Loodan, et asi on ka seda väärt. :D
 
Tom 08. september 2013, kl 16.46
no vaevalt, et keegi üldse mu endale saab. hääl juhul võin õhtul mõne kenama koduni saata, kui ta mul muidu ka teepääle jääb, aga ei rohkem. ;)
 
alu 08. september 2013, kl 16.48
ma ju ütlesin, et Tom on mulle truu
 
maali34 08. september 2013, kl 16.52
Tom, kas sinul on samuti suur nagu Robbiel?
 
Tom 08. september 2013, kl 16.52
sa PMS Tom oled ikka kärme muutuja, juba aluks jõudnud kehastuda :D
 
Tom 08. september 2013, kl 16.54
maali34 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, kas sinul on samuti suur nagu Robbiel?

sa mõtled seljavalu? ei, mul oli see valu kaelas, aga sain ka kiropraktikult abi ja nüüd kõik korras :)
 
maali43 08. september 2013, kl 17.17
Nii selge, Tom saadab mu koju. Sotid selged! Aga kas sa minu juurde kohvile ka tuled? Aga kui meil on erinevad teed, siis tulen mina sulle külla. Ja katsu sa nüüd pipardada mul. :D
 
Tom 08. september 2013, kl 17.21
http://www.hullumaja.com/?pg=main&i=9254

pildike eelmisest kohtumiselt selle foorumi naistega ;)
 
Loodan ühineda 08. september 2013, kl 17.35
Vaatasin pilte ja mina ei tule, nii rikas ma ei ole, et sellises koguses süüa osta :S :S :S
 
Tom 08. september 2013, kl 17.41
sa PMS Tom võiksid ikka omale nimele mingi liite juurde kirjutada, muidu kiputakse meid segi ajama :)
siis võid pilte panna palju tahad, mul ka tore vaadata, millega sa aega veedad :)
 
Tom-le 08. september 2013, kl 17.52
Hea teada, et sina seda pilti ei pannud. Ma mõtlesin, et kas ma nägin tõesti nii hirmus välja:)
 
maali34 08. september 2013, kl 18.06
Meile Tomiga paluks reserveerida eraldi lauake. :D Musi on hea koht Tomiga kurameerimiseks. :D
 
Huviline maiasmokk 08. september 2013, kl 20.16
Kaugel asjalood, hulgikohting jõus ja märk maas?
Kolmap. 11. Septembril siis kõiksemees (või pigemvist naine:)) kohvikus Musi?

Tomile ei pretendeeri, seega Maali võib muretu olla. ;)
 
Tom 08. september 2013, kl 20.28
kõiksenaine jah, tegelt ma loodan, et ma ainsaks meheks sääl istumisel ei jää ja et mõni kaslane või tiivuline ka sammud talina poole sääb ning aitab mu sest ädast välja.
tegelt mai mäletagi, kes selle kohtumise idee autor oli või kellele seda korraldada taheti, aga sel polegi tähtsust, ma vähemalt tegin teemal otsa lahti ja olen ka kolmapääval kohal.
 
hm 08. september 2013, kl 22.48
Tore initsiatiivikaid inimesi kohata, algatuseks kõikidest teiste ettepanekutest buldooseriga üle, siis oma otsuse kohaselt teistega arutamata laud kinni jne. Jõudu!
 
vesihiir nurgast 08. september 2013, kl 22.49
Olen siin juba pikemalt aega lugenud teie tegemisi.Kas kontvõõraid ka kohale kutsute?Üks sportlik katkine hing positiivse musta huumoriga Tallinnast otsib samuti kinnisest ringist väljapääsu.Olen N 45/162 ja kroko moodi välja ei näe
 
vaal_ kroku 08. september 2013, kl 23.10
jah, kroku moodi näen mina välja, aga vesihiired on siia seltskonda kohe vägagi oodatud :) Vesihiirtest jõudis siia kuuldused ja need olid üks vaimustavam kui teine ja mis seal salata, nii mõnedki lõksud said üles seatud :)
 
mees 08. september 2013, kl 23.20
Kuidas praegu seis paistab? Kui palju mehi ja kui palju naisi tulemas on?
 
vesihiir nurgast to vaal kroku 08. september 2013, kl 23.41
Ei usu ma et kroku moodi välja näed.Kui ego laks on madal siis ütleksin :sitt,veri ja lilled.Kuna põdesin ise pikalt ja katki vist veel mõnekski ajaks aga sain oma egoga sinapeale siis ütlen,et elame elus vaid korra ja elu on lill kui oskad seda väärtustada.Ja kes oskab väärtustada ennast saab tunnustust ka väljaspoolt.Lõksudega on nii ja naa-kes satub sinna kes oskab mööda hiilida.
Päikest!
 
Huviline maiasmokk 08. september 2013, kl 23.42
mees: mis tähtsust sel on, kuipalju kukkesid või kanu?
või lööksid põnnama, kui ainus omasooline oleksid? :D
 
Virvatuluke 09. september 2013, kl 00.38
No nii, keegi on siin taas neid ühelauselisi komme ja võõraste nimede all lisanud - et jätkuks teistel lugeda.

Aga jah, vabandust kõigi ees, kes seda "äraotsustamist" hinge võtsid - elage palun üle. Siinse foorumiga tutvust tehes adusin, et selline otsustamatus ja nagu ümber palava pudru käimine ongi see mida kogu aeg tehakse - sest see ei kohusta millekski ja annab üpidevalt ainest virisemiseks ja kõhklemiseks ja mitte millegi tegemiseks.

Sorri veelkord.

Aga mina lähen khale ja teen ettepaneku, et igaüks sööb ja joob omamakstud konjakit-jäätist. Siis sotid selged ja asi klaar.
 
mees 09. september 2013, kl 00.46
Ei, põnnama ei lööks. Siis oleks igav, kui 5 meest ja üks julge naine. Kui naisi rohkem, siis on just põnev :)
 
Laiming 09. september 2013, kl 00.55
Mind ei häiri ei naiste ega ka meeste ülekaal - seltskond on tähtis, ülemõtlematu nagu siin sooviti.
Ja see tähelepanek - oma tavalisest kinnisest ringist väljapääsu leidmiseks sobib tõesti ka selline üritus. Ole ainult ise avatud ja lase hetkekski lahti omadest paanilistest hirmudest, reeglitest, mis sind kammitsevad ja plaanidest, mis ei täitu. Ja kindlasti jäta koju ebareaalne ja unistuste pürgiv hindamisskaala kõigi teiste suhtes... või joo rohkem konjakit ja siis vaata, kas tahadki end pjedestaalile upitada, siin all ka tore ja huvitav.
Ja ootan ka tiibadega kuradit, inglit, sosinat ja kõutsi - kes kõik need mõtted seal lendu lasid, mis siin nüüd selgemad jooned on saanud.

See pahandaja, kes teerulliväljendit kasutas - teeme teise kohtumise veel ja seal, kus sina tahad. See ju tore, kui kohe järgmine kohtumine siin ära on korraldatud. Anna hagu! Tee ära.
 
poemimm, poemamsel või müüjatädi 09. september 2013, kl 07.59
Tuleks kohale kuid pole Tln-s öömaja...ohjahh
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!