Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
näod nimede taga
 
Tom 08. mai 2014, kl 17.26
Agnes, kui sind see loksumine ää pole tüüdand, siis võime suvel kaatriga läänerannikule kimama minna küll. ma võtan oma särasilma kaenlasse, sa raba täitsa blond kaasa ja teeme ühe sõidu.
ps. kuigi mereseadused ei sunni rooli täiskarsklasi, aa kuna mina ja mu särasilm alkoholi ei pruugi, siis saad kogu shampuse ise ää juua :D maasikatest ei ooli aga ma juba praegugi, vaevalt siis veel suvel, kui neid peenrapäält võtta on.
 
Agnes 08. mai 2014, kl 17.29
Ma ka ju maasikaid ei söö, seepärast neid lahkelt teistele pakungi :)
Tegelikut ka on su kaater või? Tema oma?
 
täitsa blond 08. mai 2014, kl 17.32
Maasikad, vahukoor, šampus ja õige kapten palun mulle...aga Tomi jätame oma särasilmaga kaldale...eks Agnes:)
 
Tom 08. mai 2014, kl 17.34
tegelt, mõtlesin ümmer, mis siin ikka priisata, aitab mulle särasilmast küll ja küll :)
te blondiga otsige siiski mõni jahiomanik :)
 
:) 08. mai 2014, kl 17.34
...ja kaasa võtate Perdi, kes teid šampusega märjaks ajab:)
 
täitsa blond 08. mai 2014, kl 17.37
Tom, sinu "jaht" on healjuhul vannipardike või laevuke, mida su särasilm sulle vanni kaasa paneb:)
 
Agnes 08. mai 2014, kl 17.37
Jälle julm...Tom on särasimaga maale jäetud, Blond on kapteniga, Mina..parimal juhul tahab üks hull mind schampusega üle kallata ja mitte puhtaks lakkumiseks..
 
Tom 08. mai 2014, kl 17.38
tb, ei ole ta nii pisike midagi, neli inimest mahub suisa kajutisse magama, aa päävasel aal võib ka kümnekesi pääle minna :)
 
Agnes 08. mai 2014, kl 17.39
Ma ütlesin ju, et mehed, nende sõnad ja tujud, lootke jee nende peale :)
 
:) 08. mai 2014, kl 17.40
Pert laku see Agnes üle, rahuneb maha:)
 
Agnes 08. mai 2014, kl 17.41
Eih, liiga kare keel, ma pole nõus!
 
Pert Vere 08. mai 2014, kl 17.46
Nõus. Ma ka lakuks enne brändit kui nabarõngast.
Kle Agnes, missa hädaldad nüüd seal, ma ju pakkusin ka ilma šampuseta viisi - käeraudade, köiejupi ja jäätükkidega.
 
Agnes 08. mai 2014, kl 17.54
Pert,

Pakkusid või..minu arust tahtsid sa mu mingi konksu või köie otsa rippuma tõmmata, mitte hellalt käeraudadega reelingu külge kinnitada.
Õudne..mehed..nagu koopainimesed..
:)
 
kuulge teie 08. mai 2014, kl 17.59
võtke nüüd vabamalt, kõik teemad vähamalt siin tutvumise all on teie möla täis. peab igas teemas hakkama mingit oma asja ajama või. laske inimesed tutvuvad, mitte ei pea lugema teie omavahelisi sõnavõtte 5 lehekülge.
 
pupu 08. mai 2014, kl 18.00
pepukat ikka teete?
 
Agnes 08. mai 2014, kl 18.02
Me siin ju ka tutvume..omamoodi :)))

..aga ma siis lähen sõnakuulelikult eemale.
 
Tom 08. mai 2014, kl 18.05
pupu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pepukat ikka teete?


ei tee. ma pole veel kohanud naist, kes seda naudiks (enamasti on aga just naised need, kel uudishimu seda proovida) ja kuna seksis on just nauding kõige tähtsam, siis minu poolt igatahes ei :)

aa sa, kuulge teie, tee omale teema ja tutvu. me ju lobame mittetutvumisteemades :D
 
omg 08. mai 2014, kl 19.56
Et te lakkujad kasvõi mõnikordki ka vabandaks viisakalt teemaalgataja ees, kui palju offtopiclust siin toota suudate, aga ei :)

Piripiigale. Mõni ilmselt ei teeks piuksugi, teine avaldaks täpselt samu mõtteid samamoodi nagu anonüümseltki ja kolmas jätab siin vbl endast isegi meeldivama mulje kui on päriselus. Sest eesmärgid on erinevad - see kolmas ehk tõesti loodab leida armukest, kedagi pehmeks rääkida või unistab niisama, esimese jaoks on see koht, kus oma frustratsiooni või rahuldamatust välja elada, ja keskmise jaoks lihtsalt võimalus oma mõtteid jagada või niisama muliseda.
S.o lihtsustatud seletus loomulikult ja tegelikult saad ju aru, kus on halvastiütlemised "üle võlli".
 
Hülgehall kuub 08. mai 2014, kl 20.45
jah, vaiksemalt paluks..ehmatate mul veel potentsiaalsed armukesekandidaadid minema...
 
irooniapõõsas 08. mai 2014, kl 20.55
Ilmselt niikaua kuni kestavad igasugused foorumid, niikauaks jagub ka inimesi, kes pahandavad, kui mingis teemas jutt kõrvale kaldub ja ei salli spontaanselt arenevat vestlust. Eks see räägib ka üht-teist inimese kohta, pisut selline pedantlik ja raame armastav ilmselt:)
 
jahja 08. mai 2014, kl 21.03
Kui muust ei osata enam või üldse rääkida ja kaasarääkimise vajadus ajab kaane vahelt välja, siis räägitaks haritusest, kirjavahemärkidest ja muust taolisest, milles ollakse endas enamvähem kindlad.
 
Peletis 08. mai 2014, kl 21.16
Pole siin päikse all miskit kindlat. Isegi märke võib panna erineval moel.
Isiklikku nime siia ei pane mitte mingil juhul, kuid tekst ja mõtted on reaalsuses samad.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Peletis 08.05.2014 22.23.
 
tiibadega kurat 08. mai 2014, kl 21.17
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.38.
 
täitsa blond 08. mai 2014, kl 21.22
kuulge teie Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võtke nüüd vabamalt, kõik teemad vähamalt siin tut
> vumise all on teie möla täis. peab igas teemas hak
> kama mingit oma asja ajama või. laske inimesed tut
> vuvad, mitte ei pea lugema teie omavahelisi sõnavõ
> tte 5 lehekülge.

Palun mitte räusata! Selle teema eesmärk on tutvustada ennast, mida me kõik ka teeme.
 
irooniapõõsas 08. mai 2014, kl 21.30
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õnnitlused registreerimise puhul, Irooniapõõsas :)


:) jah, endal on närvid läbi, aga selle asemel, et ninapidi paberites olla, tegelen uute huvitavate asjade avastamisega:D
 
mhmh 09. mai 2014, kl 12.48
Pert Vere Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Käed raudadega nabarõnga
> külge, köiega taguots tulisex ja siis jääku
> ubikutele istuma?

Mmmm..., Pert on sadomasomees. Räägi veel midagi, see oli nii ilus :D
 
Tom 09. mai 2014, kl 13.49
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> > :) jah, endal on närvid läbi, aga selle asemel,
> et ninapidi paberites olla, tegelen uute huvitavat
> e asjade avastamisega:D

ma kai salli seda paberites tuhnimist, aa mis teha. riigi ees vaja oma papred korras oida, muidu tullakse veel trahvi nõudma :(
 
Ingel, endine Ingel 09. mai 2014, kl 17.54
Vesi - mõnus...
Jaht - küll laseks, armastan liha
kapten - sõjaväelased ja mundris ei meeldinud ka "shippendeilis"
sadomaso - põrnitsen eemalt
konnad - need kes suudluse peale printsiks muutusid , need juba ülelakutud, tulemusteta.
maasikad - kui valmis ja ei ole hapud, võtan
shampust - kui muud ei ole, siis ok. Mõnikord on odavamad vahuveinid aga operatiivsusest kantuna effektiivsemad avada...
lesbid - las elada, kuid mitte minu voodis
paberid - vajalikud nii maksuametis kui wc-s, kõik vahepealsed intstantsid kaasaarvatud.
armukesed - kui on nii hallid, nagu siin üks manab, siis olgu olemata, kas sis hüll või hall...

ja oma tutvustuseks, nagu rubriik nõuab pealkirjana, et olen vabakäiguline vabakutses, 24/7 ja veel 0,5 lisaks.

Olin siin, kui maskidest rääkida, nimega "paruness oli..." aga see möödas.
nüüd endine, lihtsalt endine. Vahel on ka jalad altpoolt põlvini mäjad...
 
Peletis 10. mai 2014, kl 23.17
Siis kui ämbrisse või lompi astud? Aga kas nimelt mäjad, vahest hoopis märad? :))))

Ma sain kokku ingelikult endine, mitte lihtsalt endine.
 
Ingel, endine Ingel 13. mai 2014, kl 08.13
Ahh, et ingelikult? Ah, et mäjad?... :) ei ullu, olgu siis...
Ja lompe saab hetkel ikka leida... räägid telefoniga, oled mõtteis - ja siiiiiis see ongi, et unustades ümbruse ja valvsuse, sumatad sisse nii, et vett lendab. Põlvini kindlasti :)
siis astud välja, vaatad tagajärjed üle ja otsustad - mida teed: lähed märjana edasi, lootuses, et tuuleke sind kuivatab või suundud riideid vahetama, et külm ära ei võtaks.. :) Et siis on ilmas kaht sorti mehi: üks on tuul - see tõmbab läbi. Teine on külm - see võtab ära... :) Ja olen ma oma elus neid mõlemaid näinud, katsunud ja tarbinud... Ja saa sa siis nüüd aru, kumb see parem on... :) ;)

Aga Peletis, millest selline nimi? Aga hingeke seal maski taga?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!