Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
näod nimede taga
 
veebinõid 13. mai 2014, kl 22.44
irwid saavad minu käest karmi karistuse!
 
NäkkDonalds 13. mai 2014, kl 22.46
kuskohas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oli 22.15 irwi küsimuses õelust või ilkumist?!?


Loll oli see küsimus sellegipoolest.
 
Pert Vere 13. mai 2014, kl 22.46
kuskohas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oli 22.15 irwi küsimuses õelust või ilkumist?!?

Eks see tõlgendamise küsimus ole, muidugi.

Aga paaripäevane IP blokk oleks vähemasti viisakas vastus.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 13.05.2014 22.49.
 
puust ja punaseks 13. mai 2014, kl 22.50
Tom 19.03 kirjutab tüdrikule, ehk Agnesele, omavaheline lõõp: terve ulga miinuste kõrval on vaid üks pluss ja see on minett, aa usu mind, meest vaid minetiga ää ei võlu;)

Halloo, lollid küsimused, vastake siis targad, või on teilt kõigilt suhu võetud ja taha pandud seltskonna keskselt, lahedat juttu ajate siin ainult eksju:DD
 
Agnes 14. mai 2014, kl 06.00
Tom tahtis ilmselt head, aga välja kukkus nii nagu alati :)
Tõenäoliselt, Tom, sa taaskord asja sellise pilguga ei näe ja leiaksid mitu väänavat seletust oma äätahtlikkusele, aga tea, et ma ei vaja mittemingisugust kaitset ühegi mehe eest, ega kaitsekõnet, et tutvumisel läbi lüüa..pealegi teed sa mulle selle võimatuks missiooniks :) Ütle mulle, miks ma peaksin delfis väänlema? Mu berzed on madalal ja tänu meestele, muideks, kes pole osanud väärikalt kaotusega leppida :)

Minu-alu asi..see on vana asi, sellel on sammal peal, aga ka üüratu aeg hiljem ei suuda delfi naised sellest üle saada ja kaitset vajavad hoopis nemad. Enamike naiste maailm selliste "rüütlite" najal püsti püsibki. Mitte minu oma, ma ei vaja ei sinu, ega ühegi teise mehe kaitset.

Niih, kui kõik on ärganud, siis jätkame mineti teemal :)
 
Hülgehall kluub 14. mai 2014, kl 08.02
Leppigem teadmisega, et naised on saatanast ja selleks et neid taltsutada, tuleb ise luua selga istuda ja õppida neist kiiremini lendama..
 
kaotusevalu 14. mai 2014, kl 08.13
Kas siis alu kaotas lisaks oma laste emale ka Agnese, hoopis alu jäeti maha?
 
nihilist 14. mai 2014, kl 08.29
ehk jätaks ükskord selle aluteema juba järele? oli alu siin, siis pidevalt hädaldati, kui jõhkralt halvasti ta kirjutab ja naiste kohta ütleb. nüüd ei ole teda näha-kuulda olnud, aga ikka on ta pidevalt hambus.
ja mis siis, kui Agnesel oligi kunagi aluga midagi? see on minevik nagu Agnes ise ütles ja jätkegi see sinna. me kõik teeme vigu ega ole kellelegi kohtumõistjaks.
 
düsgraaf 14. mai 2014, kl 09.16
mõtlemapanev üllitis:

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/kuhu-jaid-koi-head-mehed-ja-naised.d?id=68665435
 
düsgraaf 14. mai 2014, kl 09.19
roppsuuröökureid või alandavaid komme kribavaid isendeid mingi veebipolitsei kinni ei pea, kui neil on dünaamiline IP. paraku.
 
Senza la Donna 14. mai 2014, kl 09.41
Ma ei tea, kui tõsiselt siin tutvuda püütakse, aga mulje on küll selline, et pigem loodakse siin endale mingit virtuaalset kuvandit, kui tegeletakse tõsise tutvumisega. Juhtub muidugi sedagi, et selle kuvandiloomise käigus võib ka teineteisega tuttavaks saada, aga see kuvand, mis kord siin loodud, jääb ka siia igal juhul alles. Vastaku see tõele või mitte. Seepärast ei maksa siinsete tegelaskujude omavahelisest avalikust "arveteklaarimisest" suuri järeldusi teha, sest tegelikud suhted toimivad ikkagi päriselus ja privaatselt ning siia jõuab neist halvemal juhul vaid mõni salvav torge.
Paljud on siin aastate jooksul loonud endast mingi tegelase: alu on neljakymbiste tyndrite hirm, Agnes minetimeister, punapea paadunud antifeminist, täitsa blond jeebimaniakk, Tom saritutvujast särasilmapõrutaja, Hülghehall kuub tundeline armukeseotsija jne...jne. Tegelikult on kõikide nende tegelaskujude taga üllatavalt normaalsed ja tavalised inimesed, kes elavad väljaspool foorumit oma igapäevast (eba)tavalist elu ja vaid siin kokku saades etendatakse jälle mingi elulist draamat. :)
Ei maksa sellest foorumist liiga põhjapanevaid arvamusi endale kujundada ja eeldada tuleb, et peale kena näitemängu siit muud ei leia. ;)
 
Angela 14. mai 2014, kl 10.45
Minetimeister olin siis kui olin veel noorem.Nüüd ikka rohkem suusex ja vahel ka see tagaukse värk.
 
veebinõid 14. mai 2014, kl 11.04
düsgraaf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> roppsuuröökureid või alandavaid komme kribavaid is
> endeid mingi veebipolitsei kinni ei pea, kui neil
> on dünaamiline IP. paraku.

...küll aga veebinõid!
 
Hülgehall kuub 14. mai 2014, kl 11.07
Tundeline..? jee-jee, pigem lootusetult loll,
 
kahjuks 14. mai 2014, kl 11.38
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tundeline..? jee-jee, pigem lootusetult loll,


niimoodi kirjutab alaväärsuskompleksi käes vaevlev mees, kes kõigest hingest ootab, et ta sõnad ümber lükatakse.
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 12.16
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea, kui tõsiselt siin tutvuda püütakse, aga
> mulje on küll selline, et pigem loodakse siin end
> ale mingit virtuaalset kuvandit, kui tegeletakse t
> õsise tutvumisega.
> Paljud on siin aastate jooksul loonud endast mingi tegelase: ....., täitsa blond jeebimaniakk,..>

Palun mitte kihva keerata minu suure vaevaga loodud imagot.
Kuhu jäid minett, käerauad, sekspesu ja kontsad?
Ja see kõik delfivaala seljas:)
 
Agnes 14. mai 2014, kl 12.19
Mulle ka jäeti ainult minett..aga vb kui hoolega imeda, siis imeb jeebi kasutusõiguse välja :)
 
irooniapõõsas 14. mai 2014, kl 12.20
Minett delfivaala seljas?
 
Senza la Donna 14. mai 2014, kl 12.38
Kes oma kuvandi leidis liiga lahja/vale või üldse puudu olevat, võib muidugi täpsemalt selle siia kirja panna. Seda enam, et teema pealkiri selleks igati sobiv. :)
Nägu ma oma nime taga ei paljasta, aga minu kuvand on natuke moraalitsev kuivikust mittetutvuja. Võin vahel irooniline/sarkastiline olla, aga üldiselt ei ole pahatahtlik. :) Teravusi loobin vaid selle libaja suunas, kes arvab, et nõmedused on naljakad. Kahjuks temani mu sarkasm ei küündi, sest selleks on ta aju kapatsiteet natuke liiga väike (kui neid libajaid siin mitu, siis lihtsuse mõttes ma liidan nad ühiseks tegelaseks).
 
uudishimuline MiniMari 14. mai 2014, kl 13.12
Agnesele veel siiski paarküsimust kui tohib:

1)Alu on teada-tuntud üksikisa siin.mingi alatealine laps tal.Kui sa ütlesid et teie suhe sammaldunud, siis kas oled äkki selle lapse emme?
2)Foorumis sind huvitab üks meesisik.Mis teeb sind nii atraktiivseks et sa talle võiksid huvi pakkuda?
Arvestades et tuli välja et oled kahe siinkäiva mehega juba suhtes olnud?(Tom kes hõiskab sinu minetioskust ja alu, kes on sind maha jätnud)
 
Agnes 14. mai 2014, kl 13.23
uudishimuline MiniMari,

1) ei ole
2) kellest jutt? tahaks ise ka teada ;)

Tomile ei ole ma minetti teinud ja aluga..keegi ei jätnud kedagi, iseloomud ei sobinud :)

Küsige julgesti! :)
Ja kui kedagi huvitab täpsemalt see salapärane ja köitev alu, siis palun võtta minuga meilitsi ühendust.
 
Tom 14. mai 2014, kl 13.25
uudishimuline MiniMari Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> (Tom kes hõiskab sinu mine
> tioskust ja alu, kes on sind maha jätnud)

väike vigade parandus, tunde kestvast minetist rääkis ikka Agnes ise :D mina olen vaid ta hääd kirjutamisoskust ja sulnist välimust kiit :)
 
Pert Vere 14. mai 2014, kl 13.37
Ikka veel samad teemad? :/

Irooniapõõsale suur sõbralik irwitus viimase postituse peale.
 
Agnes 14. mai 2014, kl 13.51
Delfi on armastust äärest ääreni täis..

Keegi nutab HH-d taga..mina, Blond ja kõik ülejäänud juuksevärvid alut..alu Punapead..Tom mind..Pert Blondi..

Klge, teeme parem ühe grupika :)
 
Pert Vere 14. mai 2014, kl 13.54
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Delfi on armastust äärest ääreni täis..
>
> Kee
> gi nutab HH-d taga..mina, Blond ja kõik ülejäänud
> juuksevärvid alut..alu Punapead..Tom mind..Pert Bl
> ondi..
>
> Klge, teeme parem ühe grupika :)


*Sikutab Agnest ämbrist välja - panid ikka täiega pange. Ei nuta ma kedagi taga.
Aga jah, ka panged on mõnikord toredad. Naljakad vähemasti.
 
Senza la Donna 14. mai 2014, kl 14.07
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Delfi on armastust äärest ääreni täis..

> Klge, teeme parem ühe grupika :)

See nüüd küll hea mõte ei ole. :( Esiteks paljud juba teavad siin üksteist ja avastamisrõõmu enam ei ole ja teiseks, see rikuks kogu selle hoolega loodud kuvandi ju ära. Mõtle ise, kui paljureklaamitud minetiprintsessi asemel mingi tavaline pereema sulle vastu vaatab ja paremal juhul vaid nina krimpsutab, kui paljast peenist näeb. :D
 
Agnes 14. mai 2014, kl 14.09
Panin ämbrisse jah, vähemalt enda ja Blondi koha pealt! :)
 
Agnes 14. mai 2014, kl 14.13
Kui paljud siis teavad?!
Ega mina ei tea, mida te siin 10 aastat enne mind tegite..tegelt tean küll..tutvusite nii et ragin taga :) Kas need mõneaastase staaziga ei või siis uute ja vanadega tutvuda või?
Okeeei..grupikat ei taha, ma olen nii armukade kahju, kohe haarab käsi kirve järele :)
 
Pert Vere 14. mai 2014, kl 14.16
Abbi... paljureklaamitud... minetiprintsess(?!?!?!?)
Krt see on juba lausa huvitav.
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 14.39
Tom
Einohh, koduperenaised ongi need kõige vingemad minetiprintsessid.
Ega neid ilmaasjata kodus peeta ja maasturivõtmeid kingita:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!