Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TEEMA MITTETUTVUJATELE! niisama jutustamiseks, pläramiseks, tülitsemiseks, tundke ennast vabalt, püsikad ja läbijalutajad!
 
šokolaadikarva elukas 28. juuli 2014, kl 22.29
 
kavaldaja 28. juuli 2014, kl 22.33
mis te nüüd sedasi, pange ikka oma nimi ausalt ja selle püsika nimi, kelle vastu kuumad tunded.:D
 
:) 28. juuli 2014, kl 22.35
ise ei küsinud alguses, nüüd juba hilja küsida :)
 
kavaldaja 28. juuli 2014, kl 22.36
elementaarseid asju ei oska ju alati küsida.
 
šokolaadikarva elukas 28. juuli 2014, kl 22.38
Ja mis sa selle teadmisega peale hakkad?
 
:) 28. juuli 2014, kl 22.41
elementaarse küsisid, pisiasju ei küsinud.
 
kavaldaja 28. juuli 2014, kl 22.43
ootame tulemused ära, siis saad teada, šokolaad.:)
 
irooniapõõsas 28. juuli 2014, kl 22.49
Kavaldaja loodab, et on ise kõige popim armuobjekt?:D
 
kavaldaja 28. juuli 2014, kl 22.53
ma ei ole püsikas, ei ole püsivat nimegi, mina ei saa see kuidagi olla, ipõõsas.:D
 
klatšimoor 28. juuli 2014, kl 22.55
ärge nüüd eputage, öelge meile ka, kes siin armumist väärt on?
 
humorist 28. juuli 2014, kl 22.57
 
Kõik 29. juuli 2014, kl 01.09
On siin armumist väärt. õiged silmasärad peavad vaid kokku juhtuma
 
Tom 29. juuli 2014, kl 09.07
humorist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom! :P


oled oma nime vääriline jah :D
aa mulle täiesti piisab ühest armunud naisest küll ja küll. rahumeelse inimesena oleks iga järgnev juba liiast, mis siis, et see veitsa mu ego upitaks :D
 
Tomile 29. juuli 2014, kl 09.11
meeste põhimõte - mida rohkem, seda uhkem! sa mees ei olegi?:D
 
võib-olla haakub? 29. juuli 2014, kl 09.26
Mees: "Kallis, kas sa mäletad, et kui naabrimees ostis muruniiduki, käskisid sa mul uhkema riistapuu osta ja ma ostsin murutraktori."
Naine: "Mäletan..."
Mees: "Ja kui naaber ostis uue Volkswagen Golfi, siis ma pidin liisima uue Audi?"
Naine: "Nii oli..."
Mees: "Aga nüüd on mul mõistus otsas ja ma ei tea, mida teha."
Naine: "Kas naabril on jälle midagi uut?"
Mees: "Jah, ta võttis omale uue noore naise..."
 
hingeline, liiga 29. juuli 2014, kl 09.43
Öeldi, et siia võib kõike postitada, mina postitan selle. See on minu hingeseisund just praegu.

Ma olen õppinud, et hoolimata sellest, palju mina hoolin või armastan, on inimesi, kellel on absoluutselt ükskõik.
Ma olen õppinud, et inimesi ei saa vägisi panna armastama. Sa saad ise olla armastusväärne ja ülejäänu on nende teha. Sa ei saa olla vägisi inimesega, kes sinuga olla ei taha. Ja jah. Ikka saad. Kuid kui kaua? Ja mis olulisem - milleks?
Ma olen õppinud, et kallite inimeste juurest minnes tuleb öelda ilusaid asju. See võib viimane kord olla, mil sa neid näed. Sest... nii on.
Ma olen õppinud, et alati ei saa olla oma perekonnale kindel. Kummaline, kuid need, kes ei ole sinu pereliikmed, võivad olla hoolivad, armastavad, osavõtlikud. Perekond ei tähenda, et peate olema veresugulased.
Ma olen õppinud, et usaldus tuleb välja teenida. See võtab aega. Kaua. Kuid ainult hetk - ning see on kadunud
Ma olen õppinud, et inimesed ei ole alati mõistlikud. Nad võivad su enesekindluse hävitada kiirelt. Kuid ei ole kedagi, kes suudaks selle sama kiirelt taastada. See võtab aega
Ma olen õppinud, et tegutseda tuleb täna. Homme on liiga kaugel...
 
Hülgehall kuub 29. juuli 2014, kl 09.51
Ja nii see eluülikooli magistrikraad lõpuks tulebki,
 
hingelisele 29. juuli 2014, kl 10.09
http://www.youtube.com/watch?v=u2UP86bciVA
 
ex 29. juuli 2014, kl 10.25
parimad püsikad on siit foorumist lahkunud, siin ei toimu enam midagi ja päeva vahvaim kommentaar on kleebitud youtube link.

mõttetu!
 
irooniapõõsas 29. juuli 2014, kl 10.32
ma küll ei hingelda, olen lihtsalt pisut häiritud mõnedest elu segavatest pisifaktoritest, seega sobis see laul ka mulle nagu rusikas silmaauku.
 
just 29. juuli 2014, kl 10.56
kes need parimad püsikad olid? TB?
 
endine püsikas 29. juuli 2014, kl 11.05
hingeline, liiga
29. juuli 2014, kl 09.43

Sa väärid juba eluülikooli Phd`d!
 
üldiselt 29. juuli 2014, kl 11.07
mõnikord ajas see blond norm juttu, aga see lõputu eputamine ajas südame pahaks, selles eas naisterahvas nagu pubekas!
 
hingeline, liiga 29. juuli 2014, kl 11.26
Tuleb otsustada. Poolt või vastu. Kokku või lahku. Otsustad abi paluda. Nõu küsida. Kuid kes on see, kes otsuse langetab? Sina. Ainult sina ise. Kuid kuidas otsustada? Kuulates oma südant või mõistust? Selge on see, et need kaks omavahel koostööd ei tee. Süda ei valeta. Ta teab mis ja kus ja kes. Ning kuidas. Mõistus kahtleb. Kaalutleb. Mõtleb. Mõtleb üle ja mõtleb palju. Analüüsib. Süda on see, mis valutab. Tema ju teab tõde. Teab, mida sa soovid. Mis on sulle parim. Mõistus - seab taas kõik kahtluse alla. Kuid mis saab siis, kui sa teed kõik otsused ainult mõistusehäält kuulates? Olles keegi, kes .... sa ehk ei ole. Otsustad mõistusehäält kuulates, kuna... nii sobitud paremini. Nii on mugavam. Nii on lihtsam. Murevabam. Kellele? Sulle või teistele? Mida sa ütled oma südamele, kes teab, mida sa tegelikult tahad, vajad, soovid? Mida halba saab juhtuda kui sa kuulad oma südant? natuke raske võib ju algul olla. Uuega harjumise suhtes. Kuid see on seda väärt....
 
to üldiselt 29. juuli 2014, kl 11.32
Millega ta eputas?
 
arvan 29. juuli 2014, kl 12.11
Mitte pubeka käitumine, vaid seksuaalse naise käitumine, mis pani igas eas aseksuaalseid mutte muidugi õhku ahmima:P
 
eelmisele 29. juuli 2014, kl 12.53
arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte pubeka käitumine, vaid seksuaalse naise käit
> umine, mis pani igas eas aseksuaalseid mutte muidu
> gi õhku ahmima:P

jajah, peale sinu on ülejäänud muidugi mutid! mul on sulle hea uudis- sa oled ise mutt enne kui arugi saad. saad siis ka õhku ahmida, jõudu!
 
Tom 29. juuli 2014, kl 12.55
olen arvaniga sama meelt :) nii, kui naine laseb oma seksuaalsusel välja paista, nii läävad mutid kihevile :) samas, meestele mõjub see, kut meepott erilasele :D

aa ingelisele hääd paranemist, teooria on juba selge, küll see praktika ka ükskord järele tuleb. valus on muidugi see, kui kõik peab oma naha pääl ää proovima, lihtsam oleks enne asjad läbi mõelda, aa kahjuks see inimloomus juba kord selline on, et võõras mure on võõras mure ja seda ei usuta enne, kui omal ää proovitud :)
 
mööduja 29. juuli 2014, kl 13.04
Alles oli teema, et see peletab mehi, kui naised on algatajad.
 
Tom 29. juuli 2014, kl 13.13
algataja saab naine olla juba toimivas suhtes, ses pole miskit alba, aa oma seksuaalsuse (meepoti) väljanaitamises pole ka ullu midagist, tark naine teab seda niigi ja oskab ka vastavalt kasutada.
arg naine jääb aga igal pool põdema ja nii ta mehi ei saagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!