Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TEEMA MITTETUTVUJATELE! niisama jutustamiseks, pläramiseks, tülitsemiseks, tundke ennast vabalt, püsikad ja läbijalutajad!
 
Tom 30. juuli 2014, kl 10.15
hingeline, liiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ego...kolm tähte, mis keelavad sul öelda kolme
> olulist lauset:
> Ma armastan sind.
> Ma eksisin.
> Ma palun vabandust.

kahe viimase lause väljaütlemisel küll probleeme pole, ikka juhtub, et oled omast tarkusest puusse pand ja kui piisavalt mees oled, siis jaksad ka neid lauseid välja öölda, aa vot see esimene on küll selline, mis ilma selle tundeta küll üle uulte ei tule. isegi siis, kui juba tunned, et võiks öölda, on ikka raske, sest see tähendab enda teise meelevalda andmist. selleks peab olema väga-väga suur usaldus, et su armastust ei kuritarvitataks.
 
hingeline, liiga 30. juuli 2014, kl 11.21
Kui sa mind armastad, armasta piirideta. Kui sa plaanid mu südame purustada, siis ma ei saa sind keelata. Kui sa hoolid minust, hooli südamest. Kui sul ei ole plaanis mind hoida, siis lase mul kukkuda. Kui sa plaanid jääda, jää vabast tahtest. Kui sa tahad ära minna, mine juba täna. Kui sa arvad, et pead muutuma, muutu paremaks. Kui sa räägid, siis ole oma sõnades kindel.
 
Realist 30. juuli 2014, kl 12.12
Keegi ei plaani teise inimese südant purustada.
 
naine 30. juuli 2014, kl 12.28
Kuid teavad, et purustavad ,see neil lihtsalt juhtub, naise petmine- lihtsalt juhtub, mehe petmine-lihtsalt juhtub...Neil lihtsalt juhtub muudkui ega nad ei plaanitse teise südant purustada oma käitumisega.Selline sort inimest-kellel kogu aeg muudkui juhtub ühte ja teist aga vastutama peavad tema käitumise pärast teised ja muretsema teised ja valu tundma teised.
 
Realist 30. juuli 2014, kl 12.33
Asjad juhtuvad enamasti selle pärast, et vastastikku eeldatakse mingeid asju, millest ei ole julgetud teise inimesega rääkida, või millest pole pähe tulnud teise inimesega rääkida.
Armastatud inimest sealjuures ei peteta.
 
naine 30. juuli 2014, kl 12.51
Ei peteteta ei tehta ei tohi...Muidugi ei peteta aga see neil lihtsalt muudkui juhtub:)))))
 
Hülgehall kuub 30. juuli 2014, kl 12.58
mina petan küll teadlikult, sest naine ise on süüdi et ei suuda mind ära rahuldada ja minu tahtmisi ei täida..
 
?? 30. juuli 2014, kl 13.15
alu...kolm tähte, mis keelavad sul öelda kolme olulist lauset:
Ma armastan sind!
Ma eksisin!
Ma palun vabandust!
?
 
hingeline, liiga 30. juuli 2014, kl 13.51
https://www.youtube.com/watch?v=p3IqEWqSIl8
 
njahh 30. juuli 2014, kl 14.10
hingeline, liiga, no ei jaksa keegi enam seda vingu kuulata. Elad illusioonides, mitte reaalses maailmas.
 
Realist 30. juuli 2014, kl 14.14
Naine, kui satud pidevalt kokku selliste meestega, kellel "juhtub", siis peaksid äkki ise mõtlema, miks sa just selliste meestega kokku satud.
Minul ei ole näiteks kunagi "juhtunud"
 
Tom 30. juuli 2014, kl 14.21
njahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hingeline, liiga, no ei jaksa keegi enam seda ving
> u kuulata. Elad illusioonides, mitte reaalses maai
> lmas.


ma arvan, et see pole ving, vaid ärkamine. kui sa mingi etk lepid sellega, et inime, keda sa armastasid, sind ei taha. eks ta algule ole valus, aa kui sa lõpuks jalad alla saad, siis akkadki armastama ennast ja seda tunnet endas. ei midagist eriskummalist, ikka juhtub, isegi telhvis :)
 
to njahh 30. juuli 2014, kl 14.34
njahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hingeline, liiga, no ei jaksa keegi enam seda ving
> u kuulata. Elad illusioonides, mitte reaalses maai
> lmas.

kui sulle hingelise ving ei meeldi, kebi siis mujale või ära ava tema postitusi. aga vaja ikka vinguda, siis süüdistab teist. rõve oled.
 
mööduja 30. juuli 2014, kl 15.01
läheb see teema ka mudamaadluseks jälle kätte ära. a kuhu jääb sõnavabadus? eneseväljendamisvabadus? las igaüks ütleb, mis ta asjast arvab. sp ei pea eriarvamusel olijaid kohe pooma hakkama või sildistama.
 
kolmas graatsia 30. juuli 2014, kl 15.05
Löön Hülgehalliga kampa ja hakkan ka armukest otsima.
Eraldi teemat ei tee, muidu valvetädid kukuvad sõimama.
Mina otsin armukeseks meest, Hülgehall otsib vist...ka meest või kas ta isegi teab, keda ta otsib.
Tingimusi armukesele siinkohal ei esita, valiku tegemisel lähtun välistamise meetodist. Kes ei otsi, see ei leia.
 
naine 30. juuli 2014, kl 15.24
to Realist, kas tundsid end ära, et hakkasid õigustama...Juhtub jah,küsi, kuidas siis sai nii juhtuda, et sinu sõber talle parem oli kui sina? Lihtsalt juhtus nii, vastab sulle su naine aga tegelikult ei suutnud ega tahtnud sina ise oma meherolli täita ja naine sul pöörduski su sõbra poole.

Kui Tom -vanakene vastab jälle mitme nime all kõikidele kommidele, siis läheb teema alati metsa nagu seegi siin.
 
Realist 30. juuli 2014, kl 15.36
Naine, funktsionaalse lugemisoskuse puudumine ei tähenda veel seda, et peaks isiklikuks minema.

Graatsia, kas armukest otsid ainult seksi jaoks või on vaja ka romantilisi jalutuskäike ja pistikupesade paigaldust? ;)
 
kolmas graatsia 30. juuli 2014, kl 15.47
Kavatsen võtta täispaketi- seks, pistikupesad ja jalutuskäigud. :)
 
hingeline, liiga 30. juuli 2014, kl 15.57
Mina tean, kui raske on võtta omaks ja kui raske on lasta lahti. Jätta hüvasti. Kasvõi ajutiselt. Ma ei ole inimene, kes suudaks jätta hüvasti. Kasvõi ajutiselt. Inimesega, kes on nii lähedane. Mis sellest, et vahel ajame teineteisel hinge täis. Mis sellest, et vahel ütleme teineteisele mitte just alati häid sõnu. Kas siis kogemata või sellepärast, et me oleme haiget saanud. Ei, ma ei räägi mehest või naisest. Armusuhtest. Ei. See on sõprus. Sõprus, mis on kestnud aastaid ja nüüd teeb elu mõneks ajaks oma korrektiivid. Sa saad aru, et igaüks elab oma elu. Selge ju see. Kuid kui see elu viib sulle nii lähedase inimese kaugele.... Sinu juurest ära. Ei ole enam kokkusaamisi, kohvitamisi... Midagi ei ole enam. See jutt, et on Skype ja FB ja mida iganes... Ei, see ei ole enam ju see. Ei saa enam nutta löriseda või pisarateni naerda või... Midagi ei saa enam. Isegi kui sa tead, et ühel päeval on kõik endine. Kuid kas on? Iga lahkumine võtab sinult killu, mida enam tagasi ei pane. Killu, mille sa sobitad oma paigale tagasi, kuid mõra on see, mis jääb ikka silma. Aga kui sa uuesti lähed? Aga kui sa enam ei ole tagasi tulles see, kes sa olid? Või ei ole mina enam see?
Hüvastijätud on alati rasked. Ajutised, lõplikud või igavesed. Iga minek jätab jälje ja tulek toob kaasa küsimuse: kui kauaks?
Ei ole kerge lubada inimesi nö privaattsooni. Sinna, kus oled sa ise. Päriselt. Ilma maskide, ilustamise ja glamuurita. See võtab aega. Nädalaid, kuid, aastaid. Ja kui sa oled kellegi sinna lubanud, siis on raske jätta hüvasti. Kasvõi mõneks ajaks. See tühjus, mis jääb sinu sisse... See jääbki sinu sisse. Alati. See on justkui sinu uus sõber. Sõber Tühjus.
 
Realist 30. juuli 2014, kl 15.59
Hea valik. Täispakett on alati mõistlikum.
 
naine 30. juuli 2014, kl 16.03
Manipulaator Realist, ise läksid sa isiklikuks ja said vastu larhvi sellesamaga, millega alustasid, loe ,läksid isiklikuks...

Naine, kui satud pidevalt kokku selliste meestega, kellel "juhtub", siis peaksid äkki ise mõtlema, miks sa just selliste meestega kokku satud.
Minul ei ole näiteks kunagi "juhtunud"
 
naine 30. juuli 2014, kl 16.04
Sellised nagu see realistist ebaõnnestuja, neid on pool ilma täis, närvihaiged mehikesed.
 
kolmas graatsia 30. juuli 2014, kl 16.05
Tean,ega ma esimest korda otsi.:)
 
Realist 30. juuli 2014, kl 16.15
Naine, miks sa nii närvi lähed?
Milles seisneb minu ebaõnnestumine? Selles, et ma ei ole petnud ja mind ei ole petetud?
Olen väga rahul, et mu elu on sellist ebaõnne täis olnud :D
 
naine 30. juuli 2014, kl 16.16
vana känd Tom= Realist, mine koju!Ära kaaguta siin naistekas!
 
irw 30. juuli 2014, kl 16.18
üks naine on kuumarabanduse saanud, peksab segast!irw
 
Realist 30. juuli 2014, kl 16.55
Pean kahjuks naist kurvastama. Ma ei ole Tom.
 
Tom 30. juuli 2014, kl 17.23
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vana känd Tom= Realist, mine koju!Ära kaaguta siin
> naistekas!

ilmselt olen ma kunagi oma hinnangutes sind õiglaselt hinnand, millest muidu see vingumine :D

aa jäta nüüd see alatiseks meelde. mina olen Tom ja mai käi siin teiste nimede all sind paika panemas. mai tutvu siin, ei otsi kellegi sümpaatiat, mulle pole seda vaja. seepärast saan ma öölda seda, mida tahan ja õigeks pean. ja seda ma teen vaid oma nime all. kui ma sind su vingumise pärast sõimama tulen, siis ka vaid Tomina.

aa et sul elu uvitavam oleks, võid muidugi iga mõistliku sõnavõtu taga mind näha :D

aa tänaseks jälle tööpääv läbi - omme jälle (ehk)
 
Hülgehall kuub 30. juuli 2014, kl 19.54
seda otsustan mina, kas täispakett või mitte ja kas üldse, naised selliste valikutega ei tegele, nemad vaadaku et kleidi värv kingadega sobiks ja püüdku mulle meeldida..
 
kolmas graatsia 30. juuli 2014, kl 21.09
Hülgehall, sinu armukeseks ei kandideeri, ma otsin armukeseks meest. Tõelise mehe jaoks saab kõik klappima ja täispakett läheb käiku ilma lipitsemata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!