Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TEEMA MITTETUTVUJATELE! niisama jutustamiseks, pläramiseks, tülitsemiseks, tundke ennast vabalt, püsikad ja läbijalutajad!
 
m 29. juuli 2014, kl 13.21
jaa naised, võtke tutid näpu otsa, nagu TB tegi, siis saate mehi!irw
 
punapea 29. juuli 2014, kl 13.26
ex Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> parimad püsikad on siit foorumist lahkunud, siin e
> i toimu enam midagi ja päeva vahvaim kommentaar on
> kleebitud youtube link.
>
> mõttetu!
-----------

ei usu, et siit nad lahkunud on. nad on aegunud lihtsalt, n-ö parim enne möödas:D
uute nimedega, to-tamas jms. varjatud tegevus. mõni ehk tutvunudki, ja ei taha äratundmist, et ta endiselt siin jne.:D
 
irooniapõõsas 29. juuli 2014, kl 13.58
jummel küll suine aeg, inimesed puhkavad. Küll külmad sügistuuled kadunud püsikad ka tagasi toovad.
 
k 29. juuli 2014, kl 14.02
kellest siin siis nii puudust tuntakse, laduge letti!
 
punapea 29. juuli 2014, kl 14.02
arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte pubeka käitumine, vaid seksuaalse naise käit
> umine, mis pani igas eas aseksuaalseid mutte muidu
> gi õhku ahmima:P
--------------------

banaalsus ei ole seksuaalsus. ja kui naine kaua ilma on, muutubki ta jutt ühemõtteliselt seksuaalseks:P


hingeline, liiga; sa leia tasakaal mõistuse ja südame vahel. tehku kompromisse:D
 
Tom 29. juuli 2014, kl 14.14
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> hingeline, liiga; sa leia tasakaal mõistuse ja
> südame vahel. tehku kompromisse:D

kompromisside tegemine on poliitikute amet. südameasjades kompromissidele minek on viga, pigem siis juba kõik või mitte midagi. kui ikka mõistus raiub südamele 100% vastu, siis pole parata, tuleb valus otsus vastu võtta. ka südameaavad paranevad, kompromissile minnes võid aga aastaid (kümneid) lihtsalt kannatada ja oma elu tühja raisata.
 
mööduja 29. juuli 2014, kl 14.16
Tom, tark naine eksponeerib seksuaalsust ahvatlevalt, ilma labasuseta. Arvan, et naine võib olla ka algavas suhtes algatajaks. Pole kah hullu kedagist ja ei joosta pakku midagi.
 
totu 29. juuli 2014, kl 14.17
Jah, ei saa kõike südamehääle järgi teha ja tuleb käia valust hoolimata mõistusepärast rada oma teel. Või kas tuleb?
 
punapea 29. juuli 2014, kl 14.27
jutt ei ole ainult südameasjades, vaid mõistuse ja südame erisusest. kel rohkem mõistust, teab et südamehäält on raske taluda ja kui raske on tegelikult kompromissini jõuda. kel mõistust pole, see muidugi jääb südameasjade juurde ainult:D miks on nii palju lahutusi, üksikemasid, petetuid ja kaotajaid?:P
 
totu 29. juuli 2014, kl 14.37
Jutt ei ole ka ainult suhtest. Süda teeb häält ka teistes olukordades, erinevat mõistuse omast. kel rohkem mõistust, see teab, et elu on palju rohkemat, kui suhe teise inimesega.
 
hingeline, liiga 29. juuli 2014, kl 14.41
Iga inimene vajab oma ellu armastust. Kuidas ja millal keegi armub ja kellesse, see ei ole teada. Ei ole ka teada, kui kaua see kestab. iga suhte alguses ollakse kindlad, et see on igavene. Keegi ei tee ju plaane, et uue aasta teisel nädalal lähme lahku. Mis on see, mis paneb armuma, ei ole ka teada. Keemia. Hea läbisaamine. Vaba suhtlemine. Kõik kokku või iga asi eraldi. Aga kas sellel üldse ongi tähtsust? Vaevalt.
Kerge on võluda tugeva isiksusega. Mitte suurte musklitega. Lihtne on armastada inimest, kes on su kõrval. Kes toetab sind. Ei, mitte ainult siis, kui kõik on ilus ja lilleline. Ka siis, kui maailm on hall ja vihmane. Lihtne on armastada inimest, kes näitab oma tegudega sulle, et ta sind armastab, mitte ei proovi seda kogu maailmale tõestada. Inimest peab usaldama. Austama. Teda tuleb hinnata. Hoida. Mitte ainult naised ei vaja hellust. Soojust. Hoolivust. Ka mehed. Kuigi, paljud seda tunnistavad, on iseasi. Lihtsam on olla selline... Tugev. Iseseisev. kergelt ülbe. Ei, ka mehed vajad seda lihtsat head. Kallistust. Suudlust. Kaissupugemist. Kõik vajavad hellust. Tunnet, et neid armastatakse, hoolitakse, hoitakse. Lihtsad asjad, mis teevad elu elamisväärseks. Lihtsad asjad, mis aitavad unustada selle kõleda ja külma maailma. Kogu selles julmuses. Pisiasjad, mis panevad igatsema teineteise järgi. Ja kui kiiresti see kõik unustatakse. Või tahetakse unustada. Või enam ei hoolita. Või ... lihtsalt arvatakse, et kui sa juba minuga elad, siis see on iseenesest piisav. Kõik muu - aga milleks? Milleks pugeda õhtul kaissu kui saab selja keerata. Milleks magada koos kui saab ka ilma. Milleks rääkida, kui saab ka vaikida. Milleks palgata töömees, kui oma mees on olemas. Milleks minna koos kuhugi, kui saab ka kodus konutada. Milleks palgata paaril õhtul kuus lapsehoidja, et olla koos, kui saab jätta lapse kaasa juurde ja minna ise... kuhugi. Milleks kiita, kui saab ka... laita. Ühel hetkel ollakse kui võõrad. Võõrad tuttavas paigas. Samad inimesed. Sama keskkond. Sama olukord, kuid inimesed oleks justkui uued. Täiesti võõrad. Tekib küsimus - milleks? Või õigem on küsida - kui kaua? Aasta, kaks, kolm, kümme? Kui on kadunud kõik, siis .. ongi kõik kadunud.
 
Tom 29. juuli 2014, kl 14.43
väga mõnus on toimida südame järgi, su mõistus ei tõrgu sulle vastu ja sa saad teha vaid seda mis meeldib. kurvaks lääb asi siis, kui mõistus akkab siiski oma nõudma. põhjusi, miks mõistust kuulda võtta on vaja, on erinevaid, aa reeglina nad sinna olmelis-kultuurilisse valdkonda jäävad.

*arva, kui ma omi tundeid välja näitan, aa reeglina kohe ka vastu näppe siis saan :( seepärast olen ma mõistuseinime :)
 
Hülgehall kuub 29. juuli 2014, kl 14.45
tule armukeseks hingeline
 
Tom 29. juuli 2014, kl 14.55
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tule armukeseks hingeline


ma saan ingelise jutust aru, et ta pigem mõistvat ja oolivat meest tahab, kes ka argipääviti tast välja teeks jai muutuks tavaliseks korterikaunistuseks, kes vaid aegajalt nurgas mõmiseb ja süüa nõuab :)

armukest otsi natsa elavamate inimeste seast, nende, kellel ka endal seksisist eelkõige puudu jääb :)
 
punapea 29. juuli 2014, kl 15.08
hingeline, liiga; jutu lõpp läks sul kibedaks... võta hülgehalli soovitust tõsiselt:D
 
hingeline, liiga 29. juuli 2014, kl 15.26
Meil kõigi on mingi luukere kusagil kapipõhjas. Ja armid minevikust, mis ei tee meid sugugi koledamaks ega halvemaks. Ega vähem ihaldusväärseks. Ma olen minevikus pidanud maha raskeid lahinguid, tulnud neist välja sirge seljaga, olles võitja. Kuid sellest hoolimata ei soovi ma, et minu minevik tuleks minu olevikku. Mul on olnud halbu sõpru. Ma olen teinud halbu valikuid. Ma tean, et ma pole täiuslik ega veatu, kuid see ei tähenda, et ma olen väärtusetu. Või et mind ei ole võimalik armastada. Jah, ma olen veidi ebakindel. Veidi katki. Veidi häbelik ning ei suuda end piisavalt avada. Seda kõike mineviku pärast. Kuid see ei tähenda ka seda, et suvalised inimesed võivad oma halva tuju minu peal välja elada. Lihtsalt seepärast, et minust on jäänud mulje kui purunematust. Mu kallid, ka mina lähen katki. Ei, mitte klirinal ja korraga, vaid vaikselt.
Kõigest hoolimata meeldib mullegi, kui olulised inimesed minu elus mulle tähelepanu pööravad. Mis sellest, et ma ei ole modell, olen ma omamoodi sarmikas, võluv ja omapärane.
Ma ei pruugi kõigile meeldida või üldse mitte kunagi meeldima hakata, ei tähenda see, et ma ei suudaks armastada või olla armastatud. Lihtsalt selle jaoks on oma aeg ja omad inimesed. Minu inimesed. Need, kes viitsivad vaeva näha ja pressida end läbi kaitserajatise, mis on minu ümber. Need inimesed, kes kannatavad ära minu vahepealsed tujutsemised. Inimesed, kes teavad, kui raske minuga olla võib, kuid kes sellest hoolimata alla ei anna... Minu inimesed. Jah. Meil kõigil on oma minevik ja omad armid. Kuid see ei muuda meid vähem inimesteks.
 
irooniapõõsas 29. juuli 2014, kl 15.32
Ilma mineviku ja armideta(ja armudeta) me polekski ju inimesed...
 
tohohh 29. juuli 2014, kl 15.37
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> arvan Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > Mitte pubeka käitumi
> ne, vaid seksuaalse naise käit
> > umine, mis pan
> i igas eas aseksuaalseid mutte muidu
> > gi õhku
> ahmima:P

Mutiks sünnitakse, mitte ei saada!Mõni on juba gümnaasiumis mutistunud.
>
> jajah, peale sinu on ülejäänud mui
> dugi mutid! mul on sulle hea uudis- sa oled ise mu
> tt enne kui arugi saad. saad siis ka õhku ahmida,
> jõudu!
 
Tom 29. juuli 2014, kl 15.38
hingeline, liiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Minu inimesed. Need, kes viitsivad
> vaeva näha ja pressida end läbi kaitserajatise,
> mis on minu ümber. Need inimesed, kes kannatavad
> ära minu vahepealsed tujutsemised. Inimesed, kes
> teavad, kui raske minuga olla võib, kuid kes sellest
> hoolimata alla ei anna... Minu inimesed. Jah
> . Meil kõigil on oma minevik ja omad armid. Kuid
> see ei muuda meid vähem inimesteks.


ei maksa inimeste kannatlikust üle innata, ka sinu inimesed on inimesed ja ka neil on õigus solvuda ja tõmbuda oma kaitsemüüri taha.
aa üks-kaks hääd inimest võiks küll ümmer olla, kellele sa saad mida iganes usaldada, vot kui selline inime ää kaob siis on küll raske.
 
irw 29. juuli 2014, kl 15.40
jaajaa, me saime aru küll, et tohohh sündis kohe mutina.
 
püsikas 29. juuli 2014, kl 15.44
mööduja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, tark naine eksponeerib seksuaalsust ahvatleva
> lt, ilma labasuseta. Arvan, et naine võib olla ka
> algavas suhtes algatajaks. Pole kah hullu kedagist
> ja ei joosta pakku midagi.

Muttidele labasus, meestele ahvatlus.
 
noo nii 29. juuli 2014, kl 15.47
defineerime sõna "mutt", et kõik saaksid sellest ühtemoodi aru, praegu tundub asi segane, igaüks tõlgendab oma suva järgi ja vastavalt mutinduse astmele.:D
palun arvamusi!
 
just 29. juuli 2014, kl 15.49
ja palun samas ka näiteid labasuse kohta.
 
irooniapõõsas 29. juuli 2014, kl 15.50
Vot see ongi, et kõikidel inimestel on oma kaitsemüürid. Erineva paksuse ja kõrgusega ja tugevusega. Mõni piilub ainult läbi pisikeste avauste laia maailma, teine kõõlub seal oma müüri peal ja sülitab aegajalt mõnele möödujale igavusest pähe, kolmas õhutab aeg-ajalt oma müüridetagust ruumi,teeb aknagi lahti ja laseb mõnel sõbral sisse kiigata...nii palju erinevaid arhitektuuriimesid....
 
hingeline, liiga 29. juuli 2014, kl 16.15
Raske on minna lasta. Olgu selleks süü, viha, reetmine, armastus, kaotus. Muutused ei tule kergelt. Me võitleme, et kinni hoida ja me võitleme, et minna lasta.
 
totu 29. juuli 2014, kl 16.31
Me võitleme, igal sammul, kogu jõuga. Võitleme poolt ja võitleme vastu. Kuniks saame aru, et võitlus on mõttetu. Täiega. Ei mingit mõtet. Mitte vähimatki.
Me hakkame elama. Lõpuks ometi. Ilma võitlemiseta, sest sõda ei ole. Me oleme sellelt väljalt lahkunud. Jättes maha laipade read ja olles ise kaetud haavadega. Aga me taipasime. Oluline on elu. Võitlus on mõttetu.
 
Tom 29. juuli 2014, kl 17.16
totu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Me võitleme, igal sammul, kogu jõuga. Võitleme poo
> lt ja võitleme vastu. Kuniks saame aru, et võitlus
> on mõttetu. Täiega. Ei mingit mõtet. Mitte vähimatki.
> Me hakkame elama. Lõpuks ometi. Ilma võit
> lemiseta, sest sõda ei ole. Me oleme sellelt välja
> lt lahkunud. Jättes maha laipade read ja olles ise
> kaetud haavadega. Aga me taipasime. Oluline on el
> u. Võitlus on mõttetu.

õige, ma olen juba ammu võitlusest loobund ja istun vaikselt oma jõe ääres, oodates kuni ...

aa päris iinlaseks ma kätte ei lää, ikka teen koerust kah vahetevahel :D
 
naine 29. juuli 2014, kl 17.22
Ma kirjutaksin aga ma tean, et see pooletoobine Tom, ronib jälle vahele ja seepärast ei saagi kirjutada, kuna too vanamehe nässakas on endale võtnud kohutuse igale kommentaarile vastata mingi pooletoobise väitega, ei tule tegelikust jutuajamisest mitte kellegagi midagi välja.
 
irooniapõõsas 29. juuli 2014, kl 17.24
vaeseke, küll sul on raske elu...
 
naisele 29. juuli 2014, kl 17.26
kirjuta julgesti, kell on juba viis läbi ja Tom lahkub töölt oma särasilma kaissu.:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!