Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TEEMA MITTETUTVUJATELE! niisama jutustamiseks, pläramiseks, tülitsemiseks, tundke ennast vabalt, püsikad ja läbijalutajad!
 
ostan, müün, vahetan 30. juuli 2014, kl 22.22
vahetan töötu mehe vähekasutatud jalgratta vastu, võib vajada kerget remonti. mees on heas toitumuses, kaanib igal õhtul sixpacki õlut, kratsib kõhtu ja kobib siis rahumeelselt magama, inimesi ei tülita.
ostan muruniiduki ja puudelõhkuja, vajalikud garantiidokumendid.
 
tiibadega kurat 30. juuli 2014, kl 22.26
Ma ei saanud nüüd aru...mida Sa müüd?
 
Mees 30. juuli 2014, kl 22.28
Rahuldan teie rahuldamata naise.
Väikse tasu eest suure Velloga.
 
ostan, müün, vahetan 30. juuli 2014, kl 22.33
ole tänatud tiibadega, müümise unustasin kirja panemata.:D
niisiis, müüa Eesti Energia aktsiaid, hind a'20000eurot, tingimisvõimalus.
 
abielumees to Mees 30. juuli 2014, kl 22.34
kui suur on väike tasu? ära liialt koori.
 
Tauno 30. juuli 2014, kl 22.37
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rahuldan teie rahuldamata naise.
> Väikse tasu ee
> st suure Velloga.


Mu elukaaslane Meeme on viimasel ajal kurtnud halva seksi üle. Kas saaksid hädast välja aidata?
 
Mees 30. juuli 2014, kl 22.46
Tasu sõltub naise vanusest. Naise vanus on võrdelises seoses tasu suurusega.
 
tiibadega kurat 30. juuli 2014, kl 22.51
Kahekümpine saab 20 euri ja kuuekümpine 60 euri. Vastupidisel juhul oleks seos tasu vähesusega.
 
abielumees 30. juuli 2014, kl 22.51
mul naine 20, see maksab 20 raha?
 
mööduja 30. juuli 2014, kl 22.54
Kaks viimast on täitsa ühest puust:)
 
soorebane 31. juuli 2014, kl 00.39
Pole neil abielunaistel neid suurte Vellodega tühikargajaid vaja. Ausalt öeldes, ega vallalistelgi mitte.
 
Realist 31. juuli 2014, kl 00.47
Kelle armukeseks sa siis kandideerid? Ma saan aru, et mina ja hülgehall oleme maha tõmmatud :D
 
praegu nime pole 31. juuli 2014, kl 00.55
Teema pidi ju mittetutvujatele olema, aga on kujunenud armukeste otsimiseks. Või siis ongi nii, et seks pole veel piisav põhjus tutvumiseks?
 
Realist 31. juuli 2014, kl 01.09
Hoolimata teema nimest, asub see "saame tuttavaks" alajaotuses. Tegelikult siin siiski inimesed tahavad tutvuda. Ka need "püsikad". Ja kõikvõimalikud muud karvased ja sulelised.
Armukese leidmine on ju kah üks tutvumise viis...
 
mööduja 31. juuli 2014, kl 05.27
Püsikad on ootepositsioonil, ei reageeri kõigile, peavad tutvumiseks ka suhteta tutvumist, sobivamad lobisevad omavahel.
Abieluinimesed otsivad armukesi ja vestluskaaslasi. Omasuguseid. Vallalist kaaslast ei soovita.
Mittepüsikad loodavad, et nemad on erandid ja kõik soovid täituvad. Pettuvad, kibestuvad, kaovad.
Juhuslikud sattujad arvavad, et siin on imedemaa kuniks avastavad, et ka siin on tavaline elu. Osad kaovad, osadest saavad mittepüsikad ja osadest püsikad.
 
jah 31. juuli 2014, kl 07.47
...ja osadest need, kes satuvad siia vaid juhuslikult, aga teavad peast kõikide püsikate elulugusid aegade hämarusest alates.
 
naisinime 31. juuli 2014, kl 07.53
Mina tahan teada kuidas saada õiget meest.
 
jah 31. juuli 2014, kl 07.58
Seda on otsitud nagu Püha Graali juba enne sind ja on jäädudki otsima. Mõni on läbi ime ka leidnud, aga saladust ei avalda.
mansion ghost 31. juuli 2014, kl 08.00
´naisinime´ pole siis meest veel saanud või?
Igasuguseid aga mitte "õiget"?

Kõige lihtsam - peab olema ÕIGE naine.
Aga kas Sa ise oled õige, keda õige mees ihaldama peaks?
mansion ghost 31. juuli 2014, kl 08.04
´naisinime´, kummitus võiks ju endki pakkuda aga arvatavasti pole temagi "õige" :D)
 
naisinime 31. juuli 2014, kl 08.08
mul on teemaks kooselu ja tahan õige mehega koos elama hakata.
mansion ghost 31. juuli 2014, kl 08.14
´naisinime´, oled ikka piisavalt harjutanud, kooselamist ma mõtlen? Amatöörid ei pidavat hinnatud olema :)
 
Hülgehall kuub 31. juuli 2014, kl 10.15
Kas libad ka püsikate alla klassifitseeruvad ? niisama huvi pärast küsin, sirvisin vahepeal mälu värskenduseks ajalugu ja vaatasin, et mind kiusati juba siis..mazendav, ütleks selle kohta,
 
punapea 31. juuli 2014, kl 10.16
imelik jah - teema mittetutvujatele, aga käib üks nillimine siin vaat et enam kui kuskil tutvumisteemas:DD
 
liba 31. juuli 2014, kl 10.38
Muidugi klassifitseeruvad!
Paralleelselt libamisega nillin sobivat naist kah :):)
 
naine 31. juuli 2014, kl 10.43
Kes küll tahaks tutvuda libaga?
 
Tom 31. juuli 2014, kl 10.49
vaatasin põgusalt neid tutvumisteemasid kah, no ei leid ühtegi, mis väheselgi määral kõnetaks. kas siis olid otsijateks mehed või oli juba kuulutuse sõnastus selline, mis vähimatki uvi ei äratand.

aa vb ka seepärast, et põle vajadust änam kedagist otsida.
aa vb mul juba latt nii kõrgele säätud, et sest üleüppamiseks peab ikka väga eriline olema :D
 
punapea 31. juuli 2014, kl 10.49
naine, kahjuks ei saa sa seda teada, kas tutvud libaga või ontliku mehega. turvalisem on mittetutvuda:D
 
piripiiga 31. juuli 2014, kl 10.55
mul sama mure, mis Tomil. latt on laes. kuna ma ise sinnani veel päris ei küündi, siis tuleb endaga tööd teha :D.
 
liba 31. juuli 2014, kl 11.00
eriline nagu tb?;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!