Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TEEMA MITTETUTVUJATELE! niisama jutustamiseks, pläramiseks, tülitsemiseks, tundke ennast vabalt, püsikad ja läbijalutajad!
 
vahel püsikas ka olnud 31. juuli 2014, kl 11.14
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naine, kahjuks ei saa sa seda teada, kas tutvud li
> baga või ontliku mehega.

Hehh... liba võib ju ka päriselus igati ontlik mees olla :D
 
irooniapõrsas 31. juuli 2014, kl 11.32
nojahh, eks meil kõigil ole oma tumedam pool....mõni päriselus ontlik mees käib põõsa tagant liputamas, teine internetifoorumis libatamas...
 
kolmas graatsia 31. juuli 2014, kl 11.32
Realist, sa ei ole maha tõmmatud, püsid konkurentsis.:D
Hülgehalli tõmbasin küll maha, sest ta hakkas endast liiga palju arvama, saan hakkama ka üksi, ei pea temaga otsinguid ühildama.
 
punapea 31. juuli 2014, kl 11.33
siis peaks ta oma ontlikuses "naine mustas" tutvujaga tutvuma:D
 
kaksik 31. juuli 2014, kl 12.15
Possa, mul ei ole tumedat poolt, no ei ole. Avastasin, et heledad pooled on päiksega päris lumivalgeks muutund, nii et räägi ikka enda eest :)
 
Tom 31. juuli 2014, kl 13.43
vahel püsikas ka olnud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > naine, kahjuks ei
> saa sa seda teada, kas tutvud li
> > baga või ont
> liku mehega.
>
> Hehh... liba võib ju ka päris
> elus igati ontlik mees olla :D

kahtlen, tema libamise tase jääb ikka reeglina allapoole vööd ja sellise inimesega (olgu ta mees vüi naine) on ühel normaalsel inimesel küll suht raske ühist keelt leida.

*kui just labasusi ja kohustustevaba seksi ei otsi
 
Realist 31. juuli 2014, kl 14.15
Aga graatsia, kas lähme siis koos otsima? Sina otsid ja mina otsin ... kes hooletu, jääb ilma. :D
 
Hülgehall kuub 31. juuli 2014, kl 14.18
olen ka siin..
 
kolmas graatsia Hülgehall kuuele 31. juuli 2014, kl 14.37
Nüüd ma sind enam tsunfti ei võta, otsi üksi edasi. Teinekord tead, ei ülba siin.
 
kolmas graatsia 31. juuli 2014, kl 14.39
Realist, sinuga võin jahile tulla küll.:D
 
Hülgehall kuub 31. juuli 2014, kl 14.40
olen aus mitte ülbe,
 
kolmas graatsia 31. juuli 2014, kl 14.49
milles sul see ausus väljendub? ole aus,aga viisakalt.
 
Tom 31. juuli 2014, kl 15.20
nende püsikatega on üks igavene äda, igakord, kui leiad mõne uue tegelase kuskil tutvumas, siis ikka on kellegi vana olija kõrvad varjust paistmast :)
hää on, kui järjepidevus on tajutav/teatav, aa tihtilugu ei ole. siis polegi muud, kui kokkusaades järjekordselt avastada, et juba kolmanda nimega leiad kellegi siit.

*kogemused vanemast ajast, viimane aasta ses suhtes suht loid old :)
 
tomile 31. juuli 2014, kl 15.33
a sa räägid endast vä?:D
 
nime ei ütle 31. juuli 2014, kl 15.34
kas hülgekuuel on kõrvu, mis välja paistavad, võib-olla kõrvutu ka veel?
 
Realist 31. juuli 2014, kl 18.15
Graatsia, Kuhu jahile läheme?
Võiks valida mingi sellise koha, kus ei ole ainult verinoored tüdrukud...Ikka vähemalt 30 või nii.
 
Hülgehall kuub 31. juuli 2014, kl 18.16
Kõrvad, kõrvad...ikka rebase teravad kõrvaotsad ja kassi hall saba, mis seal ikka muud..:)
 
kolmas graatsia 31. juuli 2014, kl 19.49
Realist, peaasi, et seal vähemalt 30 või nii mehi ka leidub.
 
Realist 31. juuli 2014, kl 21.34
Ega ma neid paiku väga täpselt ei teagi. Mingist Kannu klubist vms olen kuulnud, kus päris koolilapsed ei käi. Levist väljas on kah selline üsna omapärane koht, kus väga erineva vanuseklassiga kaader. On sul kah mingeid ideesid?
 
kolmas graatsia 31. juuli 2014, kl 22.23
Amigosse võiks alustuseks maanduda. Eks pärast saaks edasi vaadata...
 
Realist 31. juuli 2014, kl 22.45
Võib ka amigost alustada jahti. Edasi saab juba järgede või hääle järgi minna :)
 
hähk 31. juuli 2014, kl 23.54
no ei ole võimalik et sa selle Realistist targutaja-debiiliga välja lähed....
 
hingeline, liiga 03. august 2014, kl 13.03
Mälestused ei kustu,mälestused jäävad alles. Armastus meie südametesse jääb alati alles. Tõelist armastust ja tundeid ei saa unustada ükskõik, kuidas me seda ka ei tahaks. Armastus jääb alles. Isegi kui me päeval ei mõtle enda armastatu peale, siis öösel me näeme teda unenägudes. Me tahame enda armastatule vaid parimat ja oleme võimelised tegema paljut, isegi kui me ei ole temaga enam koos jäävad mälestused ja armastus alles ja just armastus ongi see,mis ei lase meil unustada.
 
to liiga 03. august 2014, kl 13.12
Võta üks naps!
Kui see ei aita, proovi medikamente!
Kui see ka ei aita,siis pole midagi teha!
 
Seesama 03. august 2014, kl 13.12
hingeline, Sa väljendud nii südamlikult :) tahaks kuidagi aidata, kuid pole minu võimuses, sellegipoolest usu, et kui oma mõtted kontrolli alla saad, siis läheb ka hingel kergemaks ja ilusad mälestused ja tunded leiavad südames kindla koha. Sellise koha, kust nad enam segama ei tule...
 
sedaet 03. august 2014, kl 13.15
vähe on mehi, kes sellist roosamannat ja pilvedes hõljumist välja kanntavad. See sööb hinge seest rohkem kui üks näägutav naine.
 
Seesama 03. august 2014, kl 13.20
SELLINE roosamanna avaldub siis, kui naise hing on valu täis... Kooselus eeldatavasti niisugust valu (ja siis ka roosamannat) igapäevaselt ette ei tule.
 
hakkas huvitama 03. august 2014, kl 13.30
sedaet Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vähe on mehi, kes sellist roosamannat ja pilvedes
> hõljumist välja kanntavad. See sööb hinge seest ro
> hkem kui üks näägutav naine.

kirjelda täpsemalt, miks selline roosamanna hinge seest sööb? mis nimelt, mil kombel?
 
teener 03. august 2014, kl 14.00
Tere mu naine. Kas sa ammu siin?
 
eeh 03. august 2014, kl 16.59
pole roosamanna , see on elu, mehed!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!