Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
naine 14. august 2014, kl 22.12
Normaalset meest siit ei leia, siin kõõluvad vaid tüütud , labased, vaesed ja koledad mehikesed...Igas eas päevavargad. Mehi siin ei käi.
mansion on mingi mode.
 
imelik 14. august 2014, kl 22.14
Ilusad, sportlikud, kultuurihuvilised, majanduslikult kindlustatud, hea iseloomuga, rõõmsameelsed, toredad. AGA KELLEGI POLE KAASLAST.
 
Kusti 14. august 2014, kl 22.16
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Normaalset meest siit luud ei leia, siin kõõluvad vaid
> tüütud , labased, vaesed ja koledad mutikesed...Ig
> as eas päevavargad. Naisi siin ei käi.
> mansion
> on mingi mode.

Kes sa ise oled?
mansion ghost 14. august 2014, kl 22.17
´et siis?´, millest Sa aru ei saa?
Pole kummituse asi kuipaljudega Sa paaritud.
Kui keegi valimatult ringi tõmbab, siis suure tõenäosusega see ka jätkub suhtes olles. Huvitav, miks vabana nunnaelu elanu peaks suhtes "vaheldust" otsima, kui seni olid kõik võimalused selleks valla?
 
to kah mees 14. august 2014, kl 22.19
jah, mul on 2 kassi, so what
Sobiv vanus on minu puhul 45-55
 
vihkan kasse 14. august 2014, kl 22.21
 
et siis? 14. august 2014, kl 22.23
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´et siis?´, millest Sa aru ei saa?
> Pole kummit
> use asi kuipaljudega Sa paaritud.
> Kui keegi val
> imatult ringi tõmbab, siis suure tõenäosusega see
> ka jätkub suhtes olles. Huvitav, miks vabana nunna
> elu elanu peaks suhtes "vaheldust" otsima, kui sen
> i olid kõik võimalused selleks valla?


et siis kui pole juhtunud sobivat leidma, siis tuleks nunn olla, sest muidu see, kelle lõpuks leiab, peab sind lahkeks. no selge siis. loomulikult ei käi see meeste kohta, ega ju :D meestele on kõik ju lubatud, sest reegelid teevad mehed :D hale suhtumine.
 
mees 14. august 2014, kl 22.26
millist meest?
millist meest?

sellist, kes naisele vastu ei vaidle, kõigega nõus on?
ja kasse armastab?
 
k 14. august 2014, kl 22.31
hakkab tulema
mansion ghost 14. august 2014, kl 22.33
´et siis?´, hale oled.

"loomulikult ei käi see meeste kohta, ega ju :D meestele on kõik ju lubatud, sest reegelid teevad mehed :D hale suhtumine."

Mitte miski ei takista naiste "reegleid" kehtestamast.
Aga Ei, naised tahavad olla nagu mehed. Keegi ei keela ka seda. Ilma te ju ei jää, kellegi ikka korraks saate ju.
 
Naine 14. august 2014, kl 22.35
Selline mees, kes kõigega nõus on, pole just autoritaarne...mehel peab endal ka iseloomu olema:)
 
teadjamees 14. august 2014, kl 22.45
netis targutavad üksteise kallal päevast päeva, lõpmatuseni ja tulemusteta "tutvumise" sildi all sellised mehed-naised, kellel reaalses elus ei luba kas välimus, kehakaal, sίtt iseloom või mõni muu hälve normaalsel moel vastassugupoolega tutvust sobitada. nii lihtne see ongi, ja jäätegi siia soiguma, täiesti terve psüühikaga inimest te siit ei leia ;) absoluutselt mõttetu ajaraiskamine.
 
k 14. august 2014, kl 22.47
ja need, kes väljaspool netti, on kõik terve psüühikaga. Unista edasi!
 
Teoreetik 14. august 2014, kl 22.56
Lisaksin, nii nagu naiste puhul eeldatakse, et nad oskavad majapidamistöid ning lihtsamat sorti parandustöid (ka nt ise kududa, õmmelda), nii võiksid mehedki kodus lihtsamate remonditöödega hakkama saada, veel parem, kui mees oskab oma kätega midagi valmis teha.

Veel võiksid arusaamised kodutööde jaotusest ühesugused olla. Sellised mehed on täitsa olemas, kes peale prügi välja viimise oskavad tolmuimejaga tööd teha ning pesevad vabatahtlikult nõud, saavad hakkama pesumasina tööle panemisega.

Otseloomulikult tahavad naised kõik kodutööd ise ära teha, aga mehed armastavad neid nii palju, et ikka soovivad teha nende elu kergemaks ... :)
 
teadjamees 14. august 2014, kl 22.58
kl 22.47-le -
sinust ma küll kohe kindlasti ei unista, aga jahu muudkui hoogsalt edasi siin. kas tõesti arvad et leiad unistuste printsi siit või, irrw? Unista edasi jah. Vbl tõesti on raske sul endale tunnistada et normaalsel moel sa meestuttavat ei leia, ega siis tõesti muud üle jää kui siin üritada.
 
k 14. august 2014, kl 23.00
aga peaksid, teadja.
 
teadjamees 14. august 2014, kl 23.02
 
kogenu 14. august 2014, kl 23.06
siinsed naised on laia spektriga. paar tükki on täitsa kositavad, aga üldine seis on suhteliselt nukker. muserdatud ja hüljatud, kes paaniliselt otsivad meest, kes neil elus toime tulla aitaks.
seksi kohapealt ei oska öelda, niisuurt ahvatlust ei olnud kellegagi voodisse pugeda, et proovimist oleks tasunud.
 
k 14. august 2014, kl 23.10
ja kusagil saab neid kõiki näha?
 
kogenu 14. august 2014, kl 23.12
korraga mitte, aga kui paar kuud selleks aega varud, siis enamusega küll.
 
k 14. august 2014, kl 23.13
D.Deida "Tõelise mehe tee", lk 63 viimane lõik, kui mälu ei peta, räägib sellest, mida naine mehelt ootab. Tõeliselt, mitte kibestunud sildikleepijalt
 
teadjamees 14. august 2014, kl 23.16
kogenu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siinsed naised on laia spektriga. paar tükki on tä
> itsa kositavad, aga üldine seis on suhteliselt nuk
> ker. muserdatud ja hüljatud, kes paaniliselt otsiv
> ad meest, kes neil elus toime tulla aitaks.
> sek
> si kohapealt ei oska öelda, niisuurt ahvatlust ei
> olnud kellegagi voodisse pugeda, et proovimist ole
> ks tasunud.

uskumatu et üldse suutsid mingi ülevaate saada siinsetest naistest, mu arust neile meeldib rohkem mõistukõnet ja äraarvamismänge korraldada siin, kas tõesti õnnestus mõnedega ka suhelda ? ))) mina küll ei viitsi vastata postitusele kus naine omast arust nagu tutvuda soovib aga enda kohta mitte midagi ei ütle, teeb ühe omast arust saladusliku mittemidagiütleva postituse ja loodab et keegi viitsib siis temaga lehekülgede viisi kassi ja hiirt mängida siin. terve see delfi tutvumisnurgake on minu arust selliseid "tutvumisteemasid" täis.
 
teadjamees 14. august 2014, kl 23.18
k Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja kusagil saab neid kõiki näha?

väga õige küsimus, kulla k ;)))
 
k 14. august 2014, kl 23.22
mul iskilkult jumala savi, naistekas on kõige inimvaenulikum koht üldse ja õppust nad ka kuidagi ei võta, räägi nagu seinale. Aga kui teadja nii tark on, siis juhatagu, kus on võimalik "normaalsel moel", reaalis meesterahvaga tutvuda?
 
kogenu 14. august 2014, kl 23.23
teadjamees Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> see delfi tutvumisnurgake on minu arust sellisei
> d "tutvumisteemasid" täis.

kui sul ikka tahtmine tutvuda on, siis eelkõige pead ise oma meili välja panema koos oma andmetega. küll neid kirjutajaid on. loomulikult võid väikse analüüsi teha ja kirjapilti võrrelda foorumiga ja sealt esmase väljapraakimise teha. edasi kirjutades lase mõni pilt saata, aga pigem selline igapäevane seebikaklõps, kui stuudiofoto. viimastega tõmmatakse lihtsalt alt, tegelikkus ei vasta ootustele.
kui siis veel mõni sõelale jääb, siis võid kohtuda ka. kui aga lihtsalt seksi otsid, siis saa kohe kokku, kirjutamisele pole mõtet aega raisata.
 
selge sõnaga... 14. august 2014, kl 23.24
Pühendusega teadjamehele!
Ma tutvun mehega seksimise eesmärgil.
Laiendan oma soovi: ühest korrast jääb selgelt väheks, tahan püsivalt ja kasvõi igavesti.
Kokku ei koli, aga kätt paluks hoida, kallistada, silitada ja vajadusel lohutada ja pisaraid pühkida.
Sokke ei hakka pesema, aga kui juhtud haigeks jääma, siis teen, toon, koristan ja hoolitsen.
Ise olen kena, puhas, haritud, vähe kasutatud ja hästi hoitud.
 
ahaa 14. august 2014, kl 23.31
aga mis aasta väljalase? pikk jutt, aga sittagi teada ei saa.
 
selge sõnaga.... 14. august 2014, kl 23.34
44 aastane ja tln
 
Vaikne vaatleja 14. august 2014, kl 23.35
Mina olen nö vaikse vaatleja positsiooni haaranud, sest kuulutada nagu väga ei söendagi midagi vaadates siinset ärapanemist ja nõustun, et ega väga mõistlikku kuulutust siit tihti lugeda ei saagi. Ometigi tunnistan, et tutvuks tõepoolest mõne toreda meeshingega, kelle esmane eesmärk ei oleks kohe paari heitmine. Ma olen Eestist mõnda aega eemal olnud ja sõpradering on kuidagi väga koomale seetõttu tõmbunud ja pigem otsiks hetkel lihtsalt sõpra-kaaslast kui et tahaks kellegagi tõsist suhet luua. Samas olen aru saanud, et siin otsitakse tõesti vaid a) liignaisi b) kiiret saaki “panemiseks” c) elatakse ennast välja kasutades väga vulgaarset sõnavara.
 
teadjamees 14. august 2014, kl 23.36
k Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul iskilkult jumala savi, naistekas on kõige inim
> vaenulikum koht üldse ja õppust nad ka kuidagi ei
> võta, räägi nagu seinale. Aga kui teadja nii tark
> on, siis juhatagu, kus on võimalik "normaalsel moe
> l", reaalis meesterahvaga tutvuda?

puha mooses, oled sa loll või mängid lolli? sinu väitel on siis nett ainuke koht või ? kas ma pean sinusugusele omast arust targale inimesele mingisuguse nimekirja esitama reaalis asetleidvatest võimalikest üritustest/ettevõtmistest kus tutvuda? sul endal mõtlemisvõime ilmselt puudub eks? ;)

k Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> D.Deida "Tõelise mehe tee", lk 63 viimane lõik, ku
> i mälu ei peta, räägib sellest, mida naine mehelt
> ootab. Tõeliselt, mitte kibestunud sildikleepijalt

no aga armas neiu(?) k, tee siis copy-paste sellest lõigust siia, no eesti meeste harimise mõttes või nii. tead ju küll iidset tõstamaa vanasõna et kõik heateod mis sa teed tulevad sulle endale kümnekordselt tagasi ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!