Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
Mees, kes kohtus Delfi naisega 05. oktoober 2014, kl 07.26
Eile siis oli kohting ühe delfi naisega. Paar nädalat kirjutasime enne kohtingut. Naine väitis end olevalt 35 aastane ja sale. Kohtingul muidugi selgus, et naine on 45 a vähemalt, võis ka vanem olla. Saledus on lai mõiste, aga inimene, kellel on suured rasvavoldid pluusi alt näha ja silmnähtavalt on tegu SUURE inimesega, ei peaks nimetama ennast saledaks!
No mõtlesin, et selle ühe kohvi võin ju temaga juua viisakusest.
Ku.rat küll, kas siin ongi normaalne, et niimoodi valetatakse?!! Täielik ajaraiskamine. Naistel võiks enda suhtes rohkem kriitikameelt olla.
 
:) 05. oktoober 2014, kl 07.38
Kas ka saadetud fotod ei aidanud või olid needki 10 a tagasi tehtud?
 
Mees, kes kohtus Delfi naisega 05. oktoober 2014, kl 07.42
Saadetud pilt oli pisike ja udune. Kes teab, võis olla ka ammu tehtud.
Igal juhul pildi järgi poleks uskunud, et selline inimene kohale tuleb.
 
Hmh 05. oktoober 2014, kl 07.59
Uduse pildi puhul on kaheldav näo siledus e siis kortsuvabadus aga täispika puhul võiks nagu suurus ikka näha olla - ju oled ise ka natuke kergelt kohtama läinud, vaid üks pilt ei aita midagi, selleks peaks ikka mitmeid saama ja alati peab kaaluma varianti, et see pilt on just tuhandest üks parim, mida näidatakse. Loomulikult selle nurga alt võetuna ta just selline välja näebki aga teisi nurki on ka ja pigem eeldada alati hullemat, kui luua illusioon. Pikkuse- ja kaalunumber oleks samuti vaja küsida aga kui juba vanust valetatakse, siis nendeki numbrite teadasaamisel küsitav väärtus. Kurb, et nii läks aga selle ühe pärast ei maksaks veel kohe usku teistesse kaotada!
 
nii on, 05. oktoober 2014, kl 08.06
valele ei saa hakata rajama edaspidiseid suhteid.
 
stadist 05. oktoober 2014, kl 08.17
kui otsijad ausalt endast kirjutaks, siis enamus nendest ei sooviks kohtuda ja tutvuda.
 
naistel 05. oktoober 2014, kl 08.30
,kellel on kriitikameelt piisavalt ei leiagi endale sobivat meest.Et ,siis see välimine ilu ikka kõige tähtsam!
 
to naistel kl 08.30 05. oktoober 2014, kl 08.38
Mis sisemisest ilust me räägime, kui inimene enda välise poole eest üldse ei hoolitse? Ma saan aru, et ei peagi olema miss universum, kuid tervislikult toituda ja ennast pesta suudab igaüks. Samuti ei näita valetamine mingit sisemist ilu.
See on loll üldistamine, et väliselt koledad on sisemiselt ilusad. Ega ikka ei ole küll! Inimene, kes enda eest ei hoolitse, ei saa olla sisemiselt ilus.
 
to naistel kl 08.30 05. oktoober 2014, kl 08.40
Ja paljud väliselt ilusad inimesed on ka sisemiselt ilusad. Nendel inimestel on hea suhtumine endasse ja hea suhtumine teistesse.
 
Kurvastaja 05. oktoober 2014, kl 09.07
Kõige olulisem on kohtuda soovijal kirjeldada võimalikult täpselt enese eelistusi ja siis muidugi jääb ka variant, et ikkagi kirjutavad need, kes arvavad end sellise olevat, tegelikult pole nad seda teps mitte. Kunagi kohtusin isegi väidetavalt suurerinnalisega - mida aga polnud kusagil, oli suur rind, geelpadjad rinnahoidja all andsid tulemuseks b kuni c korvi aga lahti riietades oli pettumus suur. Kaks rippuvat ja peaaegu olematut, kuid kujult spanjelikõrvad :D
 
Karmen 05. oktoober 2014, kl 09.21
Kahjuks on selliseid tõesti palju. Mina postitasin ka siia eile oma tutvumiskuulutuse ja kohe leidus nõmedikke, kes oma vaimukustel lennata lasid. Aga ära muretse, on ka selliseid naisi,kes on ausad.
 
tegelikult 05. oktoober 2014, kl 09.25
Ilu on vaataja silmades ja üsna suhteline mõiste. Mis ühe silmis ilus, ei pruugi teise silmis olla.
Lisaks füüsilisele välimusele loeb näiteks mulle inimese hääl, intonatsioon, olek, pilk, lõhn jne.

Olen kogenud, et väliselt super ilus inimene võib hetkega koletiseks ja tema välimuski ebameeldiv olla, kui suheldes selgub, et tal on ülbe hoiak, ebameeldiv hääl vms. Või vastupidi. Välimuselt mitteilus inimene võib hakata reaalse suhtlemise käigus väga meeldima, isegi kui objektiivselt saad aru, et tegemist ei ole klassikaliselt ilusa inimesega.

Aga teisalt on väga heaks filtriks mehe valikul see, kuivõrd oluliseks ta peab mingit enese illusioonides loodud välimust.
Mind isiklikult ei tõmba pealiskaudsed mehed. Ja siiani ei ole sattunudki kohtuma ühegi sellisega. Ju oleme üksteist enne kohtumist välja praakinud :P
 
Senza la Donna 05. oktoober 2014, kl 09.35
Tegelikult on tutvumiseks paremaid kohti, kui see siin. Tõsise tutvumissooviga kena inimene läheb reeglina sellisesse kohta, kus on võimalik panna üles oma pildid ja vajadusel saab ka pildi järgi partnerit otsida. Ma saan aru, et ilusal naisel on sellisel saidil raske olla, sest kiimaste poolearuliste meeste hulk sellistes kohtades on päris suur, aga hea tahte ja -töö tulemusel on ka seal võimalik partner leida.
Siin foorumis on aga lood teised, siin saab tutvuda nimetu ja näotuna. Põhjused, miks seda tehakse on erinevad, aga reeglina on see välimus ja perekonnaseis, vahest harva ka ühiskondlik positsioon. Seega on võimalus siin foorumis mitteilusa inimese otsa sattuda kordades suurem, kui mujal.
 
Nähvakas 05. oktoober 2014, kl 09.47
Mulle isiklikult tundub, et see on nüüd kas päris fake - ehk siis väljamõeldis, või kohtusidki paar parajaid.
Intelligentne mees ei tule siia isegi mitte halba kogemust niimoodi laiali lõhverdama ja lahmima.
Intelligentne naine ei tekita endast pettekujutelma saleda sirtsu näol, et kohtumisele minna üle vöökummi voolavana.
Kaldun väljamõeldise kasuks - nii lolle inimesi ei saa ometigi siin olla. Siin on küll paar kohalikku delfidebiili, aga isegi nende puhul et usu ma võimalust, et end tehti kirjeldades saledaks, milline vale ometigi esmakohtingul ju kohe välja tuleb.
 
Permis 05. oktoober 2014, kl 10.12
Tere Nähvakas,

Pakun, et teema algataja soovis ilmselt oma "kogemuse" nö. "hingelt ära" rääkida - selleks on see anonüümne foorum siin juu ilmselgelt hea koht.

Aga üldiselt olen SLD-ga täiesti päri, et tutvumiseks on ikki palju paremaid kohti, kui Delfi Foorum :)

Ilusat pühapäeva !
 
tüngategija mees 05. oktoober 2014, kl 10.18
ma käin ka telfitaridega kohtamas ja teen alati neile kaunitaridele ilge tünga - olen sitaks kole aff, mind nähes jooksevad siresäärsed saledad pikajuukselised siniste silmadega blondiinid sprinteri kiirendusega minema, haarates enne veel kätte oma pikakontsalised kingakesed.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 10.24
Oma tagasihoidlikele kogemustele tuginedes võin öelda järgmist...
Kohtingule minnakse i l l u s i o o n i g a!
Pole naise (mehe) süü, kui teine pool on oma peakeses valmis mõelnud unistuste printsi või kaunitari.
Loomulikult saadab normaalne inimene endast parima pildi ja on loomulik, et enamus meist pole fotogeenilised ja reaalne inimene oma grimasside, kehaleele, hääle ja kommetega (kommeteta) võib kogu ilule kriipsu peale tõmmata, seega pilt ei garanteeri midagi.
Olen minagi läinud kohtama "filmistaariga", aga kohale tuleb nina luristav mees "tänavalt".
Mis puutub saledusse, siis ma võin ju enda meelest ja rahvusvahelise kehamassiindeksi järgi olla sale, aga kui delfimees ütleb PAKS, siis tema jaoks olengi paks.
Kõige targem on ikka öelda, ....olen vana, paks ja kole, ei pea siis keegi vähemalt pettuma.
 
ahzooloog 05. oktoober 2014, kl 10.37
Täitsa Blond, sa vist tahtsid öelda, et osad meist on liiga fotogeenilised:D Pildi peal kaunim, kui reaalis:D
Selle illusiooni osas olen ka TBga nõus. Ei tasu loota sellele, et kohtingult otse käsikäes ühisesse õnnelikku tulevikku kappate. Pigem siis hälestage jube enne ennast sellele, et hea kui meeldivalt juttu puhudes tassi kohvi joodud saab. Siis on võimalus meeldivaks üllatuseks ka suurem.
 
Senza la Donna 05. oktoober 2014, kl 10.37
Enda ilusamaks, nooremaks, rikkamaks valetamine on tutvumise juures suhteliselt mõttetu töö. Ainuke mõte on sel, kui otsitakse üheöö suhteid. Ainult siis on võimalik luua mingisugune illusioon. Pikemate suhete puhul kaob valetamise mõte ära, sest mida hiljem valed välja tulevad (ja nad tulevad alati), seda valusamalt/raskemalt nad mõjuvad. TB taktika on õige, kui illusioone ei loo, siis saab üllatus vaid positiivne olla.
Ise olen püüdnud tutvumisel võimalikult aus olla, isegi kirjavahetust olen pidanud reeglina oma päris meiliaadressi kaudu, mitte mõne varjunime alt.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 10.44
ahzooloog....mõned on jah kas liiga fotogeenilised või näidatakse endast kõige kaunimat pilti....inimlik ju.
See on minu viga ka, ma ei näitaks üldse oma pilti, aga kussa sellega, muudkui nõuavad...pilti, mõõte ja kaalu!
ahhjaa, seda küsitakse ka, kas ma olen v a l l a t u ja v õ i m e k a s, loe neid sõnu hästi sarkastiliselt!:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.10.2014 10.44.
 
Mees 05. oktoober 2014, kl 10.52
Ka mina panin kuulutuse siia ja tutvusime.Vahetasime pilte ja lubasime ausad üksteise suhtes olla ja kui ei sobi siis ka öelda.Saatsin pildi ja jäingi ootama, kusjuures see polnud esimene kord.
Ühelt naiselt tuli vastus, et sryyy kukkusin käe katki:):) no mida iganes välja mõeldakse. Mida krt te küsite neid pilte kui vastu ei saada.
Ok, ma võisin naisele mitte meeldida või olin siis tema jaoks liiga hea.Aga vastu võiks saata nagu oli kokkulepitud.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 11.04
Mees, selge ju...kui pilti vastu ei tule, pole naine edasisest tutvumisest huvitatud. Mis mõttega peaks pildi vastu saatma, et sa näeksid....vot sellise näoga naine sind ei taha?
On veel üks variant....pildisaatja osutus tuttavaks ja mingil põhjusel pole selle teatamine mõttekas.
Viisakas oleks muidugi saata selgitus, et pildi vastusaatmisel pole lihtsalt mõtet.
mansion ghost 05. oktoober 2014, kl 11.06
Milleks alustada pildist, katsuks kõigepealt aru saada millega tegu. Kui tegu on mentaalselt sobimatuga ei aita pilt eest ega tagant.
Kas üheks korraks "maha ja taha" on see pilt nii oluline? Niisama, retooriline küsimus ;)
 
Nähvakas 05. oktoober 2014, kl 11.07
Mina ei saadagi kellelegi oma pilti ega ka küsi seda. Pilt võib olla tuunitud või näitab inimest valest küljest. Ja on olemas tõepoolest fotogeenilisus. Mina ei ole fotogeeniline, ehk küll ei näe välja inetu. Lihtsalt vaid üksikud pildid on endalegi meeldiv vaadata. Peangi pimekohtingut parimaks variandiks, kus saab inimesest nii ühest kui teisest küljest pildi ette. Kõige halvemini suhtun aga sellistesse nagu siinne teemaalgataja. Kui pettusid, siis ei peaks tulema siia kohtumise teist poolt alandama teda maha tehes.
 
MM 05. oktoober 2014, kl 11.17
Paljudel juhtudel jäävad kohtumised ära, kuna mõlemad pooled ei soovi-taha-julge- pilti saata, kuigi eelnevad vestlused on huvipakkuvad ja meeldivad olnud.Ja üks pool ei soovi kohtuda kui pilti pilti näind.Nii,et suletud ring.
 
tüngategija mees 05. oktoober 2014, kl 11.20
mul on noo sitaks kinu juhus, tahtsin jälle tünga teha aga ei läind läbi. asi selles, et noor sinisilmne siresäärne brünett kaunitar osutus hoopis mu isiklikuks ambaarstiks kelle juures juba 5selt kontrollis käisin. juba siis olid tal endal proteesid suus.
sain tünga. aga tagasi teen kaunitaridele.
mansion ghost 05. oktoober 2014, kl 11.24
Iga tutvumine ei pea viima kohtamiseni, iga kohamine lõppema "linade vahel" või kooselu registreerimisega.
Saage aru see pole lihapood; tuled, näitad näpuga ja lahkud "kaubaga"
 
küpse kartul 05. oktoober 2014, kl 11.28
MM Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paljudel juhtudel jäävad kohtumised ära, kuna mõle
> mad pooled ei soovi-taha-julge- pilti saata, kuigi
> eelnevad vestlused on huvipakkuvad ja meeldivad o
> lnud.Ja üks pool ei soovi kohtuda kui pilti pilti
> näind.Nii,et suletud ring.


Imelik foobia, kahju kohe teist:)
Kui eelnevad vestlused on olnud huvipakkuvad, siis on mingisugunegi tõenäosus, et ka kohvikulaua taga on võimalik vähemalt meeldivalt vestelda. Kui teine ei osutugi loodetud unistuste printsiks/printsessiks, siis vähemalt on oma elu rikastatud huvitava vestlusega.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 11.33
Kui mees ei taha pilti näidata ega ka kohtuda, on tegu tavalise netipihkuriga!
mansion ghost 05. oktoober 2014, kl 11.38
Aga blond ju kummitusele end näidata ei tahtnud :)
Selle nimel tasuks isegi üks reis päälinna ette võtta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!